Skocz do zawartości

Feed


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądam i praktycznie zerowe zainteresowanie z mojej strony dobite tandetnymi bluzami. Kiedy oni wykminia, ze mozna do formatu dodac np po 3 pkt dla druzyny kazdego gracza z zwyciezkiej druzyny 3 pkt do tabeli i juz by sie zrobilo bardziej zaciete granie. W tych koncowkach na styku takie 3pkt ma duze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę pochwalić (częściowo chociaz) za konkurs umiejętności, bez jakiś cudów, wydziwiania. Choć mam "ale".

1. Kuczerow, ale to pewnie nie wina organizatorów. 

2. Ostatnia runda rozgrywana była, jako kolejna, nastepna, gdzie punkty były dodawane do wcześniejszych, a powinny moim zdaniem być liczone jako całkiem oddzielna runda, finałowa, od zera. Po prostu kto najlepszy w ostatniej rundzie ten wygrywa. 

3. A generalnie zrezygnowałbym z tego, żeby wybierać, tego jednego "naj". Po prostu konkurencje po 6, 8 uczestników, jeden zawodnik może brać udział w 2, może 3 max konkurencjach. Po prostu dałbym szanse pokazania się większej grupie zawodników w chociaż jednej z konkurencji.

A co do toru przeszkód, to może najlepsi wzięci z poprzednich konkurencji i rywalizowaliby na torze przeszkód. A jeśli ktoś byłby najlepszy w dwóch, to do toru przeszkód byłby brany następny w kolejności z danej rywalizacji. 

A same mecze gwiazd, to wyglądają  trochę jak występ Kuczerowa w tegorocznym pokazie umiejętności, dlatego średnio mnie interesują. I ten format z tego roku bardzo mi się nie podobał. Najlepiej Wschód vs Zachód, a jak nie, to klasycznie na dywizje dzielić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy slyszeliscie o tej aferze z gwałtem i kilkoma hokeistami NHL wtedy jeszcze juniorami repry Kanadyjskiej ale kiepsko to wygląda, jednym z nich jest Carter Hart zapowiadal sie na kozackiego bramkarza i podstawe budowania silnych Flyers a poki co moze byc za moment po jego karierze. Slabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szabla napisał(a):

Ale muszę pochwalić (częściowo chociaz) za konkurs umiejętności, bez jakiś cudów, wydziwiania. Choć mam "ale".

1. Kuczerow, ale to pewnie nie wina organizatorów.

Dla mnie i tak to była jakaś atrakcja, przynajmniej można było się pośmiać bo cały weekend tak nudny że nie wywoływał żadnych emocji :)

Fajnie że powraca coś w stylu poprzedniego pucharu świata bo uważam że był to słuszny kierunek.

FB_IMG_1707086718435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sewer napisał(a):

Dla mnie i tak to była jakaś atrakcja, przynajmniej można było się pośmiać bo cały weekend tak nudny że nie wywoływał żadnych emocji :)

Fajnie że powraca coś w stylu poprzedniego pucharu świata bo uważam że był to słuszny kierunek.

Kuczerow dokładnie pokazał to co myśli większość fanów o ASW - tym bardziej,że o ile dobrze kojarzę,to zawodnicy nie mają opcji wycofania się z takich "atrakcji"

Słuszny kierunek to mało powiedziane,to był jeden z najlepszych pomysłów w historii hokeja.Oczywiście to były inne czasy,inny klimat polityczny,ale najpierw Puchar Kanady,a później Puchar Świata były wyjątkowymi wydarzeniami i przyczyniły się do rozwoju hokeja i wzrostu jego popularności.Usunięcie tych rozgrywek z kalendarza po 2004 roku na przeszło dekadę,było jednym z największych błędów,jakie popełniła NHL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten Puchar Świata drażni. Są przecież Mistrzostwa Swiata rozgrywane co roku. I na tym powinno skupić się IIHF, aby móc dogadać się z NHL. Nie wiem, termin np. styczniu /lutym i wtedy zamiast Pucharu Świata zamiast ASG, byłyby Mistrzostwa Świata. IIHF miałoby najlepszych na świecie, a NHL w meczach o medale kialoby swoje ASG, bo 99% graczy byłoby z tejże ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szabla napisał(a):

Są przecież Mistrzostwa Swiata rozgrywane co roku.

Właśnie przez coroczne rozgrywanie MŚ mają taki,a nie inny wymiar.Przecież od lat kibice w Kanadzie i USA nie za bardzo interesują się tymi rozgrywkami.Natomiast Olimpiada i Puchar Świata budzą zdecydowanie większe emocje i zaangażowanie z ich strony.NHL nigdy nie pójdzie na rękę IIHF skoro dwa największe rynki nie wykazują zapotrzebowania na coroczne mistrzostwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzimy w końcową faze sezonu zasadniczego, dziwnego sezonu imo.

Wg mnie po tym co do tej pory widziałem w finale zobaczymy Boston Bruins badz Panthers na wschodzie, a na zachodzie gdzie widzę to bardziej zacięcie do finalu wejdzie ktos z ekip: Canucks, Oilers, Jets badz Stars.

Byloby super gdyby Canucs wzniesli puchar ale jakos ciagle widze Bruins z pucharem, trzymam kciuki za Canucks, Rangers i Flyers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wujek Wójcik napisał(a):

Byloby super gdyby Canucs wzniesli puchar ale jakos ciagle widze Bruins z pucharem

Canucs jak najbardziej - patrząc na to jaki kryzys przechodzi samo miasto to przydałby im się taki sukces.Lindholm debiut marzenie - dwie bramki na dzień dobry.W barwach Calgary w 49 meczach zaledwie 9.....

Co do Bruins nadal jestem niewiernym Tomaszem,niby są na szczycie,niby nie widać braku gwiazd,które odeszły,a mimo to coś mi mówi,że w Bostonie będzie znowu lament i płacz kibiców podczas tegorocznych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ależ hokejowi bogowie nam napisali historie w meczu BHawks z Red wings. Zawieszenie numeru 7 Cheliosa pod dachem United center było tylko preludium. Pierwszy mecz Kane'a w swoim starym domu bez indianina na piersi, a uskrzydlonym kołem rywala z za miedzy; Detroit. Owacje na stojącą, a w tle gdzieś rosnący następca w postaci Conora Bedarda (który nawet potraktowal legende z Chicago łokciem).

Mecz wyrównany, bramke strzelił kolejny były gwiazdor jastrzębi Alex DeBrincat no i mamy 2:2 i dogrywka...reszta jest historią.

Showtime. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt Rempe. Chyba warto na tego olbrzyma zwracać uwagę. Gość ma ZERO respektu i strachu przed rywalami. Po 1 sekundzie debiutu w Rangersach bójka. Przedzik. 5 meczów, 32 PIM, spędzając średnio 4 min na lodzie na mecz. Do tego gol i asysta. Ma młody tupet :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Hfboards:

Cytat

 

Kucherov - on pace for 137 points and 50 goals in 81 games.

19 Games to go MacKinnon on pace for 137 points and 51 goals in 82 games.

19 Games to go McDavid on pace for 137 points and 105 assists in 80 games. 22 Games to go

 

Ale zapowiada się końcówka sezonu.

Zrzut-ekranu-2024-03-6-o-15-26-44.png

Fajnie jakby MacKinnon w końcu zgarnął jakąś 'dużą' nagrodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szabla napisał(a):

Wymiana na linii Avs-Sabres: Mittlestadt za Byrama.

Jeszcze Sean Walker za RyJo.

Nie wiem co myśleć o transferze Byrama, gość ma spory talent ale jest szklany, z drugiej strony AVS w końcu mają legit 2C, Kadri vibes. Wygląda na to że Landeskog już nie wróci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, vonBaron napisał(a):

Jeszcze Sean Walker za RyJo.

Nie wiem co myśleć o transferze Byrama, gość ma spory talent ale jest szklany, z drugiej strony AVS w końcu mają legit 2C, Kadri vibes. Wygląda na to że Landeskog już nie wróci...

To samo sobie pomyślałem. Jego max, to 42 mecze. Ten sezon wyjątkowy, bo aż 55 z 63 meczów. 

Trochę szkoda Mittsa, ale skoro UPL w formie (najlepszy GK od początku roku poza ilością zwycięstw), to czas coś z defensywą zrobić. Oby ta wymiana się opłaciła Szablom i był faktycznym wzmocnieniem. 

Bez Mittsa jakoś Buffalo da sobie radę, choć w tym sezonie, to ył ścisły top w punktacji w drużynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.