Skocz do zawartości

Feed


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Devils po ostatnim sezonie to już nie będą rozpatrywani jako czarny koń, lecz będą musieli potwierdzić, że już są drużyną z czołówki i powalczyć o zrobienie kroku w przód na poziomie playoffs. 

Bardziej mnie właśnie ciekawi czy któraś z drużyn typu: Buffalo, Detroit, Ottawa, Columbus jest właśnie w stanie zaskoczyć. Czy na zachodzie np. jakieś Nashville albo nawet Arizona (nawet im tego po cichu życzę, niezłe lato za nimi). Nie wiem, po prostu się zastanawiam, ale gdzieś z tyłu głowy mam, że nie będzie nikomu z tej grupy łatwo. Chociaż to w końcu NHL, kto w zeszłym sezonie liczył na Seattle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z niespodzianek wymieniłbym wszystkie teamy, ktore wspomniales i moze dodał Ducks z szansa na wejscie do PO. 

Dodatkowo z negatywnych niespodzianek to za bardzo mnie nie zdziwi jesli nie zobaczymy w PO ekip Panthers i Rangers. 

 

No to za moment ruszamy z mojej strony na te chwile obstawiam, ze puchar zdobedzie druzyna z Bostonu, za to co odwalili w zeszlym roku mysle, ze maja wielki glod i poranione ego, wiem, ze to juz nie ten sklad, ale bramke nadal maja pewna a i szczur z Capitanem na piersi bedzie mial podwojna motywacje. Oby sie nie spelnilo ;) 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
21 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Patrzysz po tych kilku meczach na punktację kanadyjską, a tu pierwszy Kanadyjczyk dopiero na 8 miejscu. Szok. Ogólnie, patrząc szerzej, w top20 też ich niewielu. 

Btw, czy Patrick Kane jeszcze wróci? 

Jakies ploty na insta czytalem (wiem uj nie zrodlo), ze zainteresowany jest czterema teamami: Rangers, Detroit, Buffalo i Avs. Jakos tego szczerze nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle od tego sezonu zauważyłem, że NHL jako liga sporo zainwestowała w tego typu nowinki techniczne.

Podczas meczów fajnie pokazywane są nazwiska poszczególnych zawodników nad głowami w czasie rzeczywistym. Dodatkowo bardzo szybko (praktycznie momentalnie) generowane są wszelkiej maści statystki dotyczące prędkości oddanego strzału itd.

Ja podpisuje się rękami i nogami pod takimi projektami i unowocześnieniami. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

Największe zaskoczenia zarówno pozytywne i negatywne?

Nie ma szans,abym był obiektywny skoro drużyny,którym poświęcam najwięcej uwagi,są na czele Wschodu :) Inna sprawa,że ten Wschód coś zaliczył mocny falstart na starcie sezonu.Największe rozczarowanie w tej konferencji to Penguins.Zagrali znakomity mecz przeciwko Avs,a później.....ciężko to sensownie opisać jak źle wygląda ich obrona.Z Ottawą wyglądali tak jakby poprzedni mecz kosztował ich tyle sił,że powinni mieć wolne,a nie grac kolejne spotkanie.Skoro na tym etapie tak to wygląda,to Pittsburgh może już zacząć tankować.

Cieszy mnie postawa Canadiens,młodzi grają swoje,bez respektu i jakoś im to całkiem wychodzi.Cole Caufield świetnie się rozwija,tak wiele mówiono,że za mały na NHL i nie będzie się nadawał,a wyrasta na "clutch" gracza.

Sporo zespołów na Wschodzie gra poniżej oczekiwań,myślę,że mało kto był w stanie przewidzieć takie scenariusz.

Za to na Zachodzie na bogato i sporo się dzieje.

Na plus oczywiście Canucs i Anaheim.Drużyny skazywane na pozostawanie na dnie tabeli,rozstawiają innych po kątach.Do tego Arizona gra całkiem przyjemny dla oka hokej.Do tego efektywny.

Numer 1 w negatywnym rankingu to Oilers.Życzę im jak najlepiej,ale z Hollandem u sterów to raczej będzie epopeja pod tytułem "Czy leci z nami pilot?"

Numer 2 to Flames.Skoro Calgary idzie na samo dno to ciekawe jak mocno Bruins zaatakują po Lindholma.Podobno chce zostać tam,gdzie jest,ale obecne okoliczności zmieniają całą perspektywę.Huberdeau to już inna para kaloszy......nieźle się z nim władowali na minę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowilem, ze Canucks odpala, niespodziewalem się aż tak dobrej postawy Ducks i cienia samego siebie Zegrasa.

Bez zaskoczen jesli chodzi o postawe Devils, Vegas czy Avs.

Chyba to juz koniec ery Pens i Tampy (no i Caps, Ovi tez jakby duchem byl), te dwa spoty playoffs moga komus zwolnic. Dziwi mnie, ze Kings nadal wykrecaja dobre wyniki, mlode ekipy z Arizony czy Montrealu tez pozytywnie. Canes duzy zjazd formy imo, Bedard poki co hype go zjadl, slabo Krakens. Flyers zaczynaja fajnie trybic i widac w nich w koncu iskre, Detroit jak utrzymaja forme to duza szansa na playoffs. Rangers tez calkiem niezle, ale wole ich nie chwalic na tym etapie. 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przykra wiadomość. 

Cechmanek ma najlepszy procentowy wskaźnik shutout'ów (licząc bramkarzy, którzy startowali przynajmniej 100 razy) w historii NHL. Z aktywnych bramkarzy Sorokin jest na zbliżonym poziomie, ale po ostatniej nocy, z tego co sprawdziłem, ma minimalnie gorszy wskaźnik (+ wiadomo, że jeszcze trochę pogra, więc nie będzie łatwo z biegiem lat utrzymać się na takim poziomie ~12%). Zatem swoją krótką karierą w NHL, Cechmanek zdołał się w całkiem fajny sposób, dość wyraźnie zapisać w historii tej ligi. 

Poza tym, fanbase Flyers dobrze go pamięta, był lubiany i szanowany, mimo krótkiej przecież kariery za oceanem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Makar i Quin Hughes mają pace na jakiś kosmiczny wynik punktowy dla obrońcy (poziom, który dosięgali tylko Orr i Coffey). Pozostaje życzyć zdrowia. 

Btw, bardzo fajnie zorganizowane to Global Series w tym roku. Wysłali do Szwecji nie dwa, a cztery zespoły, tym samym zrobili więcej spotkań i się one nie powtarzały. Trafiony pomysł imho. Sama rywalizacja sportowa raczej dobra, mecze zacięte. Z pewnością ten wypad do Europy na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Zobaczcie sobie co Akira Schmid odwalił w meczu Oilers-Devils 😅

Oglądałem ten mecz, generalnie liczyłem na zacięte widowisko ale jakoś Devils nie potrafili się sensownie poukładać. Dziwne.

Z drugiej strony wczesniej obejrzałem mecz Columbus z Panthers, fajny meczyk, gdyby 55 z Columbus zachowal zimna krew, a nie szukal zemsty za wbicie w bande mogloby sie to inaczej poukladac mysle. Fajnie bramkarz Columbus mam nadzieje, ze w koncu bedzie ktoś w zastepstwie kiepskiego Elvisa, podobaja mi sie tez rosjanie w Jackets, mloda krew a kreca akcje jak weterani, na minus Provorov wielkie rozczarowanie jego gra. W Panterach Stolarz calkiem git bronil, przyda sie taki backup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.