Skocz do zawartości

Feed


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

tym bardziej, że może mieć po tym sezonie "Hart shares" na poziomie prawie 3, a ostatecznie nie mieć żadnej statuetki =>

 

Jak będzie grał tak dalej to Hart będzie, jestem zaszczycony że w mojej ulubionej drużynie gra taki kocur.

Choć z drugiej strony niech sobie Konur zdobywa statuetki w RS a Nathan w PO.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się na rynku transferowym. "Playoff teamy" ostrzą zęby. Hertl w Vegas, Guentzel i Kuzniecow w Canes. Roslovic w Rangers, Dumba w Tampie, Okposo w Panterach. Dalej, Jake Allen w Devils, natomiast Toffoli w Winnipeg. Zucker przenosi się do Nashville. 

Pewnie jeszcze kogoś ciekawego pominąłem. Pogubić się można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widzieliśmy to Panthers,są w moich oczach głównym faworytem do zdobycia Pucharu w tym roku.Już przed transferami prezentowali się niesamowicie mocno - teraz nie mam pytań o to jak wygląda ich skład.

Canes też wyglądają poważnie - nie zdziwię się jak Kuzniecow szybko tam stanie na nogi.

Co do Bruins i Red Wings to liczyłem zdecydowanie na więcej.Nie wiem jak Maroon ma po operacji pomóc w twardej grze,jaka czeka Boston w PO,szczególnie w teoretycznej rywalizacji z Florydą czy Karoliną.

Red Wings niestety zaczęli pikować mocno w dół.Wydawało się,że PO mają w zasięgu ręki,a tu szykuje się totalna katastrofa.Raz,że Larkin nie gra,a dwa,że cała drużyna siadła na dupę.Co szczególnie było dzisiaj widać przecwiko Arizonie.Brak jakiegokolwiek sensownego transferu,też raczej świadczy o średnich nastrojach w końcówce sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że Okposo kapitan Buffalo zwial do Panthers, nie no ale tam maja teraz pake, jeszcze Tarasenko jest wisenką. ;) Dziś może być ciekawy mecz ich z Tampa, ktora zaczyna być mocna w starym stylu (Point 6pkt przeciwko Rangers). Nie mialbym nic przeciwko Florydzie z pucharem, ale daleka droga jeszcze, chociaż sezon mają przemocarny w dodatku są takimi villians jakich lubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 42 tys bylem o 10.02. 

Przynajmniej próbowałem. Inaczej plułbym sobie w brodę, że taka szansa, tuż za płotem prawie a ja nie skorzystałem z okazji.

Ale wiszę ciągle. 2x mnie wywaliło z kolejki. Może połowa rezygnowala i mi jakiś ochłap zostanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szabla napisał(a):

Ja 42 tys bylem o 10.02. 

Przynajmniej próbowałem. Inaczej plułbym sobie w brodę, że taka szansa, tuż za płotem prawie a ja nie skorzystałem z okazji.

Ale wiszę ciągle. 2x mnie wywaliło z kolejki. Może połowa rezygnowala i mi jakiś ochłap zostanie:)

Ja się załapałem ok 10:30 na wybór biletów i były te najtańsze ale jak już byłem przy końcu to mnie wywaliło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.