Skocz do zawartości

Feed


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Wujek Wójcik napisał(a):

C należałoby dać Szczurowi

Marchand... Nie można być obojętnym wobec niego  no nie można

A co do ostatniego meczu Bergerona i przytulskow z kolegami, to przy "misiu" z Marchandem, wtedy się Bergy rozkleił.  Marchand, cham i prostak dla rywali, wielki przyjaciel dla kolegów z drużyny. I nie tylko. Za to Szczura lubię (cwany jestem, bo nie przypominam sobie chamskiej zagrywki przeciwko Szablom).

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 23:30, Wujek Wójcik napisał(a):

Tarasenko nadal cisza 

Mówisz i masz :) Wygląda na to,że Senators stają się na papierze contenderem.Zobaczymy jak u Tarasenki bedzie ze zdrowiem,bo do tytanów nie należy.Mam nadzieję,że tym razem jednak dadzą radę i zagrają w PO.

W dniu 28.07.2023 o 08:39, Szabla napisał(a):

Marchand... Nie można być obojętnym wobec niego  no nie można

Fakt.Człowiek o dwóch obliczach.Interesujące jest to,że Marchand znacznie ograniczył ilość swoich ekcesów na tafli.Z jednej strony to zapewne oznaka dojrzałości,a z drugiej trochę brakuje tego dawnego psycho Szczura :) Jak najbardziej powienien dostać C,nawet na samym finiszu swojej kariery.

Bruins to teraz największa zagadka ligi,teoretycznie nadal posiadają jakiś potencjał,ale realia ligi dosyc szybko to zweryfikują.W moich prognozach nadchodzący sezon to będzie typowy "rollercoaster",ale z przewagą tych gorszych momentów.Nie zdziwi mnie brak Bostonu w PO.

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Larry Legend napisał(a):

Mówisz i masz :) Wygląda na to,że Senators stają się na papierze contenderem.Zobaczymy jak u Tarasenki bedzie ze zdrowiem,bo do tytanów nie należy.Mam nadzieję,że tym razem jednak dadzą radę i zagrają w PO.

Pewnie... Wszyscy do Atlantic... Innych dywizji nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam nic z tych Sens nie bedzie, dziwi mnie Tarasenko, poszedlbym na jego miejscu do Vegas oni na zachodzie beda dzielic i rzadzic jeszcze dlugo imo. Troche to nudne, ze ta Atlantic taka napakowana, ogolnie wschod. Co zrobic, co z tym Edmonton sie pytam i gdzie trafi Gibson? moglby zostac w Ducks tylko niech wejda do PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erik Karlsson w Penguins.Sporo musieli pokombinować,aby mógł tam wylądować.Chyba jeden z największych trejdów w ostatnich latach - 9 zawodników zmienia kluby.Crosby i Karlsson w jednej druzynie?Czemu nie?W finałe to ich nie zobaczymy,ale warto będzie częściej oglądać Pittsburgh w nadchodzącym sezonie.

Patrząc na Canadiens to nareszcie pozbyli sie mocno niechcianych graczy,czyli jak najbardziej na plus.Petry tam pewnie tylko na chwilę,bo rozstanie z Canadiens to przyjemnych zapewne nie należało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmarł Rick Jeanneret, legendarny komentator Buffalo Sabres. Miał 81 lat. W ubiegłym sezonie komentował ostatni mecz Buffalo i odbyło się jego pożegnanie podczas RJ's Night. Miał niesamowity głos i znany był z niezwykle ekspresyjnego komentowania.

"May Day! May Day!", "La-la-la-LaFontaine!". 

Związany z Buffalo niemal od początku, bo od 71 roku. 

Legenda Sabres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auston Matthews podpisał 4-letnie extension (53mln), czyli Toronto ma go zabezpieczonego na kolejnych 5 sezonów. Jeśli nie jest to 7-8 letnia umowa to nachodzi mnie takie pytanie, czy czeka on na wyjaśnienie przyszłości Arizony i nowej areny tam, zostawiając sobie furtkę na odejście z Toronto, czy bardziej liczy na wzrost salary i za 4-5 lat na ostatnią grubą umowę :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Auston Matthews podpisał 4-letnie extension (53mln), czyli Toronto ma go zabezpieczonego na kolejnych 5 sezonów. Jeśli nie jest to 7-8 letnia umowa to nachodzi mnie takie pytanie, czy czeka on na wyjaśnienie przyszłości Arizony i nowej areny tam, zostawiając sobie furtkę na odejście z Toronto, czy bardziej liczy na wzrost salary i za 4-5 lat na ostatnią grubą umowę :)

Moim zdaniem bardziej liczy na wzrost salary i za 4-5 lat na ostatnią grubą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Brad Marchand kapitanem Bruins.Po odejściu Bergerona tylko on mógł nim zostać.W pełni zasłużenie,bo długą drogę przeszedł od znienawidzonego Szczura do zawodnika na miarę kapitana całej drużyny.

Niedźwiadki w tym sezonie obchodza 100-lecie klubu.Fajerwerków nie będzie,ale wierzę,że bez walki sie nie poddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

Są już w ogóle jakieś mocki na najbliższy sezon? Przewidywania na mistrza?

NHL jest na tyle nieprzewidywalne, że takie poprawne typy graniczą z cudem ale jestem ciekawy co na ten temat się wypowiadają „eksperci”. :D

u polskich bukow juz sa. w sts-ie masz toronto (?!), carolina, colorado po 10. new jersey, edmonton po 11...buffalo 35 (sic!)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.