Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2021/2022


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

tak Hielda nikt nie chce Foxa nikt nie chce Sacto w głebokiej d..pie.

 

Aczkolwiek brak ruchu z Indiana mnie dziwi. Z jednej strony oba kluby mocno cieniują. Kingsi potrzebują "madrego wysokiego", Indiana chyba chce robic przebudowanie składu. 

Sabonis warty 20 baniek, Kingsi mają schodzące kontrakty po sezonie na kwotę prawie 22 mln, czemu tutaj ruchu nie ma? Nie mam pojecia. 

Kingsi tankują po top3 i zabranie jakiegoś ciekwego wysokiego z draftu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mecz z Knicks. I jesli Fournier chce się przypodobać GMom Kingsów to wszedł bardzo dobrze w mecz. Póki co nie do zatrzymania. Ale Kings trzymaja dystans do NYK. 

Zastanawia mnie brak Marvina, Gentry jak zwykle mocno rotuje s5.

Tym bardziej rozbawia mnie to zdanie, którego z uzytkownikow forum jakoby Kingsi potrafili tylko w penetracje. Bo kolejny mecz i praktycznie 80 % rozgrywanych akcji konczy sie rzutem z dystansu lub poldystansu.

Trzymali dystans. Jak widzę Holmesa, który jest zaangażowany albo w walke na tablicach albo w próbach wejscia pod kosz, to aż mnie skręca...

ciężko to się oglada jako Kibica Kingsów, znowu tylko Mitchell zaczyna penetrować, a reszta półdystans.

Fournier 16 pkt po pierwszej kwarcie 6-7 w tym 4-4 za 3pkt. 

i jeszcze jak patrzeć na statsy Kingsów z wolnych... tragedia.

Jeszcze fajnie wyglada Toppin, fajnie ateltyczny siłowy zawodnik. Zdecydowanie Kingsom kogos takiego brakuje.

Po tym jak NYK weszłą w II połowe to normalna druzyna już by jej odjechala na kilkanascie punktow. A kingsi nadal ze strata okolo 10. No smieszny ten mecz byc. Pokaz nieudolnosci z obu stron.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to śmieszne, że już na tym etapie sezonu gdzie wiadomo, że Hali i Mitchell stanowili takie jasne punkty w Sacto. Można było Handlowac Foxem nawet za Randle bo druzyna zaczela się uczyc grac ze Dearona. I zaatakować ten draft celem pozyskania jakiegos wysokiego Banchero, Holmbgrena Smitha,, a tak to zyskujemy Sabonisa - super, ale pozbywamy się Haliburtona, ktory naprawde fenomenalnei rokuje.

Jedyny pozytyw zesjcie z kontraktu Hielda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś zatęsknił za Divaciem i w Sabonisie zobaczył jego nowe wcielenie. 

Ładnie dali się wydymać na niepotrzebnego w Pacers Sabonisa, dobrze że w końcu go wypchnęli, a jeszcze lepiej, że za taki zwrot :)

Nie zdziwię się też wcale, jeśli Hield będzie przydatny w Pacers, w sumie to na to liczę. 

Uważajcie teraz, żeby do jutra nikt nie zobaczył w jakimś Osmanie lub Korkmazie drugiego Stojakovicia, i nie wysypał za niego kolejnych ciekawych assetów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, nic mnie juz nie zdziwi - nie zdziwi mnie FOx + Harnes za Randle i Fourniera

MItchel za jakiegos Osmana,

Ale poza tym chyba duzo wskazuje, ze Holmes na wylocie bo nie ma powodu dla ktorego dzisiaj nie grał tzn, ze moze jednak Sabonisa na pozycje C szykujal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam, że Kingsi są skłonni oddać Barnesa bo ma ostatni rok kontraktu warty okolo 18 baniek - w sensie 2022/23 i moze być łakomym kąskiem a sprowadzany był pod to, zeby zapewnic Kingsom PO.

No kurde powtórka z rozrywki, czyli teraz pozyskujemy kolejnego gracza z 3 letnim kontraktem na poziomie 20 baniek bo liczymy ze i on nam zapewni PO. Nie bawimy się w budowanie zespol wokol obiecujacych mlodych tylko ten sam style co do Barnesa,

tak to Einstein chyba powiedział, ze głupotą (albo szaleństwem) jest robić ciągle to samo i oczekiwać  roznych rezultatów - widocznie w Sacramento to nie głupota ani szaleństwo - a norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabonis jest na ten moment nieco lepszy od Tyrese, ale Haliburton jest na rookie contract, więc daje więcej możliwości w kwestii budowy zespołu. Tutaj jest najważniejszy fit. Domas jako post player z podejrzaną defensywą, potrzebuje wokół shooterów oraz dobrych, najlepiej wszechstronnych obrońców. Póki co w Kings ma jednego shootera (Barnes) i jednego obrońcę (Mitchell). Także jeśli taki jest plan Kings, że Sabonis w takim środowisku ma ich poprowadzić do sukcesu, to można śmiało zakładać, że w Kings będzie po staremu, czyli c***owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

Sabonis jest na ten moment nieco lepszy od Tyrese, ale Haliburton jest na rookie contract, więc daje więcej możliwości w kwestii budowy zespołu

Tak ale pomijasz, że oddali też Hielda, który jest graczem z impactem Reggie Bullocka i zarabia nawet więcej niż Sabonis, więc oni to salary nawet uwolnili.

Tak więc Kings zyskali lepszego gracza, oddali jeden z gorszych kontraktów w lidze i znacząco poprawili fit w zespole.

I dobrze wiesz, że do fanów Sabonisa mi daleko ze względu na jego defensywę, ale to jest bardzo dobry deal do Kings, chociaż wciąż nie daje im przeskoku do PO teamu.

Teraz naturalnym krokiem jest oddanie Holmesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gracze w lidze którzy bez jakiegokolwiek sprawdzania się w ogniu walki z marszu stają się ulubieńcami kibiców. Teresa jest właśnie takim graczem: pokazał ogromny talent, potężne możliwości upside’u ale mimo wszystko za wcześnie aby jednoznacznie widzieć go po dodatniej stronie. Moim zdaniem pisze się o nim zawsze lepiej niż jest rzeczywiście. Ocenę wymiany oczywiście utrudnia ta wielka niewiadoma co z niego wyrośnie? Monk czy Morant bo taki zapewnie ma rozrzut. Sabonis natomiast już coś tam pokazał i w połączeniu z oddaniem Hielda to niezły ruch. Moim zdaniem się broni. Daleki jestem od zachwytu nad wymiana ale może być tak ze oba kluby zyskają. Z drugiej strony są kluby do których gracze lepsi niż Sabonis z rynku nie przyjdą. Mimo wszystko kings poszli w konsolidacje Star power i zamienili kontrakty na coś konkretnego. Sabas jest młody wiec jest i na dziś i na jutro. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.