Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2021/2022


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Najdłuższy czas bez PO

Kings: 16 lat

drudzy w kolejce Hornets 6 lat, potem Bulls 5, Twolves, Pels i Cavs po 4. Każda z tych ekip może zrobić PO w tym roku.

Masakra jak długo już Sac bez PO, i wcale nie ma jakiejś wielkiej nadziei na postęp

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

pamiętam jak w 2006 roku na e-baskecie jarałem się, jak Kevin Martin rzucił game winnera i było 2:2 w 1 rundzie ze Spurs.

jak Bonzi Wells wymiatał, Artesta zawiesili na jeden mecz bo jebnął Manu łokciem - piękne czasy

Ta seria zniszczyła spurs szanse na tytuł. Kings postawili twarde warunki grając fizycznie na Parkera i Manu. To przy 6 meczach i dogrywce sprawiło ze seria z Dallas była przegrana kondycyjnie gdzie było 7 gier i 2 dogrywki. Manu grał na oparach. I jednym z powodów były te fizyczne starcia z kings. Bonzi i Ron to byli atleci a przecież tam był Kenny Thomas i Corliss Wiliamson. Brada kojarzymy z rzutów dystansowych ale to tez nie był leszcz. Zawalili mi b2b2b. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiednim trenerze - nie Gentrym, poukładaniu tego

zdrowej s5 - Mitchell - Fox - Barnes/dobry draft - Sabonis  są Kingsi w stanie do PO dojechac w przyszłym roku.

Trochę kontraktow w lato zejdzie takich niskich, ale zrobi sie miejsce w salary. z drugiej strony znowu mamy m.in. 30 baniek schodzących po sezonie 22/23 - Barnes i Lamb.

Jeśli w drafcie udałoby się wziąc kogoś z pozycji Sf-pf - Banchero/Holmgren ew Griffin.

Wróci Terrance Davis, który dawał radę , pewnie zostawią DVD, mam nadzieje, na jakies kontrakty dla Metu i Jonesa. Kluczem jest wybranie zawodnika, ktory jest gotowy grać w S5 od 1 meczu i odpowiednie wkomponowanie go w zespół. Mam nadzieje, ze ograniczmy się do wyboru zwodników z pozycji 3-4 bo tutaj sa najwieksze braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Robaq napisał:

Wróci Terrance Davis, który dawał radę

Dawał radę...? Jak dla mnie to on jest murowanym kandydatem do S5. Gość jest świetnym 2way combo G, który potrafi grać efektywnie zarówno off the ball, jak i jako playmaker. Z nim bodajże byli +6 na parkiecie, bez niego... -7. Do tego Sabonis tylko pomoże w jego grze. A Fox jak nie zacznie bronić (bo rzucać, to on sie juz nie nauczy) tak jak powinien, to na ławie wyląduje i Davion w S5 zagra. Holmgren to chyba idealny kandydat tu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się Holmgrena mocno obawiam. On robi w NCAA niesamowite rzeczy pod koszem (D) i na obwodzie (O) ale jestem bardziej nieufny niż wobec pewnego chłopaka z nadwaga i #1 w drafcie Cavs. Dla mnie to tykające ryzyko i mimo ze mi facet nic nie zrobił to nie potrafię wytłumaczyć tego „kibicowania” aby mu nie wyszło. Tak totalnie mnie nie przekonuje. 

Ps.  Robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dannygd napisał:

Dawał radę...? Jak dla mnie to on jest murowanym kandydatem do S5. Gość jest świetnym 2way combo G, który potrafi grać efektywnie zarówno off the ball, jak i jako playmaker. Z nim bodajże byli +6 na parkiecie, bez niego... -7. Do tego Sabonis tylko pomoże w jego grze. A Fox jak nie zacznie bronić (bo rzucać, to on sie juz nie nauczy) tak jak powinien, to na ławie wyląduje i Davion w S5 zagra. Holmgren to chyba idealny kandydat tu. 

Ja się w pełni zgadzam, że Davis do s5 w sytuacji gdy FOx gra na pozycji rozgrywającego. Choć moje serce będzie cierpieć, bo uważam ze skillset w zakresie rozgrywania Mitchell ma xxxxx razy lepszy, a Fox jednak ze względu na (moim zdaniem) swoje mocno egoistyczne podejście najlepiej by się sprawdził na pozycji rzucającego - nieobrońcy - bo wiemy jakie ma on podejscie do tego elementu gry.

raczej mimo wszystko trzeba się spodziewać w przyszłym sezonie

Fox - Davis - Barnes - Draft - Sabonis 

i rezerwy w postaci

MItchell - DVD - Metu i dalej klejenie. 

Najważniejsze moim zdaniem na przyszly sezon będzie zrobienie ruchu z Holmesem, choć jego kontrakt, dlugośc nie czyni go łakomym kąskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
39 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jezuchryste Ci to są tak przewidywalni ze JokicMVP już może stawiać chatę na brak Play Offs. 

Myślę że jeśli chodzi o Kinga to ten zakład siądzie Ci przez najbliższą dekadę. Jedyny problem ze kurs to pewnie 1.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszli po linii najmniejszego oporu - wymienili trenejro (bo musieli, choćby wizerunkowo) na takiego, co do którego nie powinno być obiekcji. Doświadczenie jest, znajomość kultury 'organizacji sukcesu' (goldeny) jest, zatem 'wszystko się zgadza'...

Ciekawe, kto sięgnie po coacha villanovy?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Bo to jakiś odgrzewany kotlet, na pewno nie żaden game changer. 

Bud miał wylecieć już dawno a idzie po drugi Finał przynajmniej, Vogel to był dopiero odgrzewany kotlet, a z marszu zrobił Majstra, w Thibsa też mało kto wierzył i tak można wymieniać, a prawda jest taka, że to Kings i ci z pozoru najlepsi dostępni nie chcą tego bagna firmować swoim legacy, dlatego biorą to co sie ostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.