Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2021/2022


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
38 minut temu, LAF napisał:

ponieważ tym razem JB stawił się na meczu przez co gdy cała obrona była skupiona na Tatumie to JB miał dużo przestrzeni, którą wykorzystywał skrupulatnie. 

 

Drogi kolego GM beGM.
prosze zaprzestać tych praktyk. to nie ten temat. 
Bardzo dziwne deprecjonowanie Browna. Bardzo solidna druga opcja 23/6,2/3,4 regularnie grający także w obronie oraz co ważne od Tatuma ma wyższe o 1,5% %EF 

oczywiście Tatum jest lepszym graczem i tu nie dyskutuje ale biorąc per:36 różnice maleją tym bardziej ze JB zaliczył mecz z kontuzja w 2 minucie spotkania i to tez ciągnie w dół prostackie PER. 
prosba wiec bez tych tendencyjnych wpisów ze Brown bee a Tatum super. 
oglądając Boston można zauważyć ze obaj gracze są od siebie zależni i o ile Tatum łatwiej może odpalić mecz 50 punktowy to często płucami zespołu jest JB. I to on ( przypominam jest efektywniejszy) ułatwia  grę JT. 

Williamsa sobie daruj. 
sabonis w tym meczu 30/20/5 ale to TL dominuje?

to trzeba mieć nie pokolei w głowie aby po takim meczu Sabonisa pisać o dominacji TL

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LAF napisał:

Z racji tego, że nie chce mi się pisać samym ze sobą w temacie Bostonu to napisze tutaj. 

Kiedy skończysz z tą 'żenadą' (bo robisz taką 'akcję' nie po raz pierwszy, o ile dobrze kojarzę. Jednakowoż, jeśli się mylę, i to twój 'debiut', to proszę, byś tego więcej nie robił. Jeśli możesz/potrafisz się od tego powstrzymać). Chcesz pisać o Celtach, rób to na subforum Bostonu!... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laf

 ale bez względu na powód to jednak nie jest miejsce do analizowania gry Bostonu.

Jakbyś przewinął ten temat to byś zobaczył, ze wielokrotnie prowadze sam ze sobą dyskusje w tym temacie, przywykłem ze kibiców Sacto w PL jest 12.

Musisz pogodzić się ze kibiców Bostunu jest 27...

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Robaq napisał:

ale bez względu na powód to jednak nie jest miejsce do analizowania gry Bostonu.

akurat LAF to człowiek instytucja i w sumie lepiej pozwolić mu pisać jak chce i gdzie chce.

To tak jakby mieć pretensje do Chopina, że sobie czasem grał na gitarze bo inni mają oczekiwania by grał na zawsze fortepianie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, nie to są dwa rozne systemy monterne  i tego nie myl.

NIe ma co odbierać prawa do wypowiadania się ( na różne tematy), ale analizowanie gry Celtics w temacie Kings, bo nikt nie reaguje na temat Celtics jest co najmniej - yyy dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

akurat LAF to człowiek instytucja i w sumie lepiej pozwolić mu pisać jak chce i gdzie chce.

To tak jakby mieć pretensje do Chopina, że sobie czasem grał na gitarze bo inni mają oczekiwania by grał na zawsze fortepianie.

 

LAF to nie jest człowiek instytucja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Robaq napisał:

 

Jakbyś przewinął ten temat to byś zobaczył, ze wielokrotnie prowadze sam ze sobą dyskusje w tym temacie, przywykłem ze kibiców Sacto w PL jest 12.

aż tylu? :P ja jestem już za stary na jakieś rozpisywanie ale pisz dalej :) w sumie @ely3 czasami jeszcze coś kiedyś skrobnął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

 

Przecież napisałem wyraźnie powód dla, którego tutaj napisałem a nie w temacie Bostonu więc nie rozumiem tego ataku zawłaszcza ze strony kolegi @kcp78 ..

Boli mnie głowa i to wskazuje jako powód ze w kings będę pisał o NHL. Przecież nazwy mylące  a mnie 

 

 

 

boli głowa. 

Mam teraz napierdalac o NHL? 

Z reszta robisz to tylko dla beGM. 

A ja w beGM NHL nie gram 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Obecnie MLE to już prawie 12 baniek na sezon. 

A myślę że gość daje impact sporo większy niż ta wypłata. 

nie wiem gdzie uczyles sie matematyki, ale w moim swiecie 9,5 melona to ponad 20% mniej niz 12. calkiem sporo, jak sadze...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Williams helped put the clamps on Nikola Jokic in Sunday’s blowout win over the Nuggets and finished with eight points, nine rebounds, four assists, one steal and two blocks.  Williams was his usual superb self on defense tonight, helping hold Nikola Jokic to just 8-of-23 shooting, and he ended his evening with an insane plus/minus rating of plus-36. Per PointsBet, The Time Lord is getting disrespected in the Defensive Player of the Year race at +4000 odds, but perhaps he should be getting more attention. He ranks No. 2 overall in total blocks (126+tonight), the Celtics own the best defensive rating in the league (105.4), and Boston’s starting unit is in the top-2 in terms of net rating.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.