Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2021/2022


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, kcp78 napisał:

nie wiem gdzie uczyles sie matematyki, ale w moim swiecie 9,5 melona to ponad 20% mniej niz 12. calkiem sporo, jak sadze...

https://www.hoopsrumors.com/2022/02/updated-mid-level-bi-annual-projections-for-2022-23.html

Dla mnie 2mln w obecnych realiach NBA to nie jest dużo. 2mln z 12 to 20%, ale powinieneś to oceniać w perspektywie salary cup i wtedy mamy 2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

https://www.hoopsrumors.com/2022/02/updated-mid-level-bi-annual-projections-for-2022-23.html

Dla mnie 2mln w obecnych realiach NBA to nie jest dużo. 2mln z 12 to 20%, ale powinieneś to oceniać w perspektywie salary cup i wtedy mamy 2%

Nie powinienem. Szukasz sposobu na  zracjonalizowanie głupoty (bez urazy), którą napisałeś. Tylko po co?! 20% to sporo, i nie ma z tym co dyskutować. I zostawiam to, bo już i tak zbyt mocno ten wątek 'zaśmieciliśmy'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kcp78 napisał:

Nie powinienem. Szukasz sposobu na  zracjonalizowanie głupoty (bez urazy), którą napisałeś. Tylko po co?! 20% to sporo, i nie ma z tym co dyskutować. I zostawiam to, bo już i tak zbyt mocno ten wątek 'zaśmieciliśmy'...

Robert Williams to mocny kandydat do którejś z piątek NBA All-Def. Jeśli uważasz, że w lidze w której Bertans zarabia 16 mln, Bledsoe 18, Horford 27, Tobias Harris 36 a Wall 44, Williams nie jest wart 12 mln to jest to co najmniej dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym meczu Sabonis miał podejrzenia zerwania wiązadeł, ale póki co wszystko wskazuje na to, że nie bedzie tragicznie.

Ma być oceniony po serii 5 wyjazdowych meczach, czyli po 2 kwietnia, gdzie zostanie Kingsom tylko 4 mecze.

Tankowanie już na maxa bez Foxa i Sabonisa. A za chwile spotkanie z Pacersami i łzy Haliburtona. Mam nadzieje, że Gentry troche pogra Queta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cvbe napisał:

Robert Williams to mocny kandydat do którejś z piątek NBA All-Def. Jeśli uważasz, że w lidze w której Bertans zarabia 16 mln, Bledsoe 18, Horford 27, Tobias Harris 36 a Wall 44, Williams nie jest wart 12 mln to jest to co najmniej dziwne :)

nic takiego nie napisalem. macie jakis klub z kolega ronim? niech zgadne, nazwa brzmi: 'bractwo x (wpisz dowolna litere alfabetu greckiego) dla nie umiejacych czytac ze zrozumieniem''?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kcp78 napisał:

nic takiego nie napisalem. macie jakis klub z kolega ronim? niech zgadne, nazwa brzmi: 'bractwo x (wpisz dowolna litere alfabetu greckiego) dla nie umiejacych czytac ze zrozumieniem''?...

A może ty masz problem z przekazaniem swoich myśli? 

Bo w swojej wiadomości napisałeś, że za MLE to może ok, ale coś powyżej to żaden game changer. Tymczasem chłop daje pewnie impact ubiegłorocznego Capeli czyli jakieś 20+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

A może ty masz problem z przekazaniem swoich myśli? 

Bo w swojej wiadomości napisałeś, że za MLE to może ok, ale coś powyżej to żaden game changer. Tymczasem chłop daje pewnie impact ubiegłorocznego Capeli czyli jakieś 20+

Nieprawda. To, co sobie nad-interpretujecie, to wasz (nie mój) problem i ja, choćbym bardzo chciał, go nie rozwiążę. Kolega mac napisał, że umowa Williamsa to mega steal (coś w ten deseń napisał, choć użył innego słowa). I z takim twierdzeniem głęboko się nie zgadzam. 12 baniek na sezon dla Roba uważam za b. uczciwy deal (max. 14, choć tu już bym się b. poważnie zastanawiał)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 11:30, kcp78 napisał:

Lol. Może jak by mu płacić mle, ale nie za 12 baniek na sezon... 

Sorry ziom, ale ciężko mi jakoś mi z tego postu wywnioskować, że 12 to uczciwy deal, no maks 14 i byś się poważnie zastanawiał :)

muszę sprawdzić moje umiejętności czytania ze zrozumieniem. Może napisze maturę z polskiego jeszcze raz w tym roku, bo ponoć ta jedyna umiejętność wystarczy Polakowi żeby zdać! 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry ziom, ale ciężko mi jakoś mi z tego postu wywnioskować, że 12 to uczciwy deal, no maks 14 i byś się poważnie zastanawiał :)

 

 

Typie, wciągnąłeś sobie zupełnie nieuprawniony wniosek, bazujac na zdaniu wyrwanym z kontekstu, i się ciskasz. Klasyka 'robienia z siebie z debila' 😁. Eot z mojej strony... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poproszę pełen kontekst tej wypowiedzi bo nie widzę tu raczej wymówki gdy oferujesz konkretne liczby kontraktu. Robisz to drugi raz rzędu to samo. Zamiast wycofać się z durnej wyceny brniesz dalej. Atakujac w sumie  

jaki to kontekst?  Podatki w us i miałeś na myśli netto? Czy może znasz agenta i wiesz ze gość odpuści kasę już teraz bo BOS ma ciasno w sałary? Pytam bez złośliwości. Jaki kontekst zamieni te 9/12 mln i ostry podział który zaproponowałeś. Może coś cytowałeś? 

Najłatwiej jakbyś wycofał się pisząc ze pisałeś o beGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

To poproszę pełen kontekst tej wypowiedzi bo nie widzę tu raczej wymówki gdy oferujesz konkretne liczby kontraktu. Robisz to drugi raz rzędu to samo. Zamiast wycofać się z durnej wyceny brniesz dalej. Atakujac w sumie  

jaki to kontekst?  Podatki w us i miałeś na myśli netto? Czy może znasz agenta i wiesz ze gość odpuści kasę już teraz bo BOS ma ciasno w sałary? Pytam bez złośliwości. Jaki kontekst zamieni te 9/12 mln i ostry podział który zaproponowałeś. Może coś cytowałeś? 

Najłatwiej jakbyś wycofał się pisząc ze pisałeś o beGM. 

Wszystko wyjaśniłem parę postów wyżej. Ale lepiej udawać, że się nie rozumie/nie wie ocb etc. , i się 'przypierdalać'?!...

Swoją drogą, zdumiewajace, jak dla ludzi nieswoje pieniądze nic nie znaczą. 2 melony w tę, czy we w tę, jeden c*** 😁...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

Wszystko wyjaśniłem parę postów wyżej. Ale lepiej udawać, że się nie rozumie/nie wie ocb etc. , i się 'przypierdalać'?!...

Swoją drogą, zdumiewajace, jak dla ludzi nieswoje pieniądze nic nie znaczą. 2 melony w tę, czy we w tę, jeden c*** 😁...

Nic nie wyjaśniłeś 

A komentarz o 2 melonach zostawię. 

Twoje nieposiadanie dwóch melonów nijak się ma do wyceny gracza nba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gość daje impact o jakim Capela nawet nie słyszał ;)

Dobra już tam nie wchodź Qcinowi za mocno. Sam byłem hejterem Capeli i mówiłem, że obok Draymonda Greena najbardziej przereklamowany grajek ligi, ale rok temu miał sztos sezon na poziomie pewnie TOP25 ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobra już tam nie wchodź Qcinowi za mocno. Sam byłem hejterem Capeli i mówiłem, że obok Draymonda Greena najbardziej przereklamowany grajek ligi, ale rok temu miał sztos sezon na poziomie pewnie TOP25 ligi. 

ale impact RobWilla to czysta poezja, on przecież Nuggets zostawił w szatni po dwóch kwartach, zresztą w Bostonie Jok też raczej wolał jumperkować

new Ben in da making

słyszysz Qcin, właże Ci w dupe :D

@MarcusCamby

jeszcze przydałby się taki lob passer do RobWilla jakich miewał Clint ;) był moment w meczu z Nuggets gdzie najpierw RobWill skonczyl dunkiem lob po gwizdku, ktorys z Celtics chyba Green przytomnie postanowil od razu zagrać to samo i poszedł mega pewny alley nad totalnie zaskoczonym Jokiem

praktycznie nie ma rzeczy z rzemiosła poza rzutem i jakimiś brakami technicznymi, które ten chłop ci nie wykona na bdb poziomie

1st team all-def ezy jak dla mnie

murray-bridges-antek-robwill-gob

smart-thybulle-mobley-vanderbilt-Bam

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojo Sabonis już się wyfaulował na mecze z Pacers, 

Haliburton też zgłąsza problemy z plecami.

Chyba obie strony niegotowe, a feeling mam taki, że Hield zrobi 8-10 za 3 pkt i tak to się skończy.


Queta ma podobno dostać wiecej czasu do gry. W końcu! 

Bez Holmesa i Sabonisa, Jones i Len, Lyles to jedyni dostępni wysocy - pF i C 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja będę sobie spamował temat Kingsów,

ale nie będę pisał o NHL - na te branże mam zarezerowany temat Boston.

Kings’ Richaun Holmes faces domestic violence accusations | The Sacramento Bee (sacbee.com)

 

Holmes, wlasnie jeszcze bardziej obniżył swoją wartość rynkową.

 

Poza tym pierwsze spotkanie Haliburton przeciwko Kingsom.

A Sacto wychodzi składem przetrzebionym kontuzjami

Mitchel - Holiday-Barnes-Lyles - Jones.

Liczę, że wiecej minut będzie grał pod koniec sezonu Queta, choć Gentry już powiedział, zę sporo minut ma dostać Len - po co ? tego nie wie nikt. Typ, który ma jeszcze jeden sezon u nas, ma grać zamiast mlodego prospekta, w sezonie gdzie walczymy o picki pomiedzy 3 a 7. 

Aha, no to logiczne, Gentry, tak bardzo.

 

Bardzo fun mecz do oglądania, niewiele obrony, takie tam rzucanie, na jeszcze dużej skuteczności.

Mnie tylko po tych 15 minutach zastanawia jedno - i może odpowiedzą kibice Pacers ( ale mogę też napisać w dowolnym temacie- Boston, Lakers, Washington) czy kto tam jakim sobie zyczy - kto dał konrakt na poziomie 10 baniek J. Lamb? Taki się nieużyteczny wydaje.

ALe mecz Metu i Lylesa, na prawdę fajnie grają. POza tym bardzo poprawnie JOnes i MItchell. Za mało Barnes w I połowie. Lamb, Holiday, DiVincenzo no nie.

Zwłąszcza ten Donte nie przekonuje mnie od początku, wydaje się miec beznadziejną selekcje rzutów, bardzo niechlujny, niedokładny, wszystko jakby od niechcenia. Fanem poki co nie jestem. 6,5 banki na przyszly sezon, przy powrocie Terrance Davisa raczej będzie dostawał mało minut. Nie widzę go w rosterze na przyszly sezon.

Ale w dalszej części jedno jest pewne jest mocnym walczakiem, nie ma straconych piłek, ale też w dużej mierze jeździec bez głowy

 

III kwarta i Kingsi zgnieceni. Hield 9 punktów w ciągu 8 minut 3 kwarty. Tyrese H. już z DD 11 pkt i 12 asyst, a Kingsom nic nie wchodzi  i tracą na potege. Czyli mecz jak co mecz. Daremni są w II połowach.

IV kwarta i gra na przewagi na znając Kingsów wiadomo jak to sie skonczy 

Donte na 5 minut przed koncem meczu gdzie wynik na styku

 nie trafia 2 z wolnych, dwa nietrafione w tym jeden airball za 3, mega ryzykowne podania, kończące się prawie przychwytami, no tam głowa nie trzyma. W przeciwieńśtwei do Mitchella, który wziął na siebie ostatnią kwartę i 9 punktów, kilka asyst. 

Fajnie sie chłopak rozwija, naprawdę chciałbym to zobaczyć pod innym coachem FOxa na SG i Mitchella na PG. Może jak ktoś się nowy pojawi to sprobuje to inaczej poustawiać.

Na 19 sek przed końcem -1 dla Kings, piłka dla Indiany - oczekuj oczekiwanego jeśli chodzi o Kings.

Zdecydowanie proponuje wielu - dla śmiechu zobaczyć te ostatnie 19 sekund.

Piłka Indiany Hield rozgrywa, ale w głowie wiadomo milosc do Kingsów i mental Sacto - traci piłkę. Mamy 14 sekund. I nie mamy planu na akcje. Bo pewnie miała byc izolacja dla MItchella ( ale po tym co robil w tym meczu i w IV kwarcie - tego trzeba bylo się spodziewać) wiec obrona b. mocna dla Daviona, który cudem oddał piłkę do Barnesa, ktory oddal do rzutu za 3 dla Lylesa (pfff, typa który nie jest mocny w tym aspekcie -) rzuca za 3 - nie trafia, ale pod koszem stoi Jones ( fajny mecz jego  jak i caly sezon jak za taki hajs - zdecydowanie jestem za przedluzeniem /zaproponowaniem mu kontraktu)ktory dobija   - akcja czysty przypadek lepiej tego nasz coach rozkminić nie mógł.

no i konczy sie 110-109 - czyli jednak oczekuj nieoczekiwanego.

Gentry odejdź proszę.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.