Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Alonzo napisał:

Adrenalinka jest, co? :P 

Wyjazd do Wizards powinieneś wygrać, ale wszystko rozstrzygnie się w ostatnim dniu regulara, gdy grasz na wyjeździe z Warriors. 

Grizzlies po prostu muszą wygrać u siebie pozostałe 3 mecze z Hawks, Nuggets i Lakers. 

Grizzlies potrzebują jednej Twojej porażki (pewnie z Warriors) przy założeniu, że wygrają wszystko. 

znając simke to wypadne xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 118 (na pierwszym miejscu goscie)

Mavericks 117 - Nets 120
play-by-play

Timberwolves 92 - Nuggets 67
play-by-play

Hawks 66 - Grizzlies 102
play-by-play

Hornets 113 - Magic 107
play-by-play

Heat 88 - Bucks 85
play-by-play

Knicks 84 - Kings 87
play-by-play

Lakers 103 - Wizards 95
play-by-play

Suns 111 - Warriors 120
play-by-play

Pistons 119 - Cavaliers 129
play-by-play

Clippers 110 - Sonics 94
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • reggie evans - mavs - 3 days
    jamal tinsley - stl - 7 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie miałem siły zmienić taktyki na mecz z Hornets

ciekawe co teraz będzie jak Hornets i Pacers wygrają swoje ostatnie mecze (Heat, Hornets i Pacers będą mieli taki sam bilans wtedy, gdzie Heat mają tie-breakera z Hornets, Pacers mają tie-breakeara z Heat a Hornets mają tie-breakera z Pacers :))

7 minut temu, Alonzo napisał:

Porażka porażką.. ale Tinsleya będzie mi brakowało na początku playoffs. Ile mi opuści? Jak to sie u nas liczy? 

2 albo 3 mecze (nie pamiętam czy jest dzień przerwy między ostatnim meczem RS a pierwszym PO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Porażka porażką.. ale Tinsleya będzie mi brakowało na początku playoffs. Ile mi opuści? Jak to sie u nas liczy? 

Na pewno dwa pierwsze mecze PO i w zaleznnosci, ile jest dni simkowych pomiędzy RS a PO może opuścić g3.

Kurcze, sam się zastanawiam, czy nie wystawić rezerw na ostatni mecz...

4 minuty temu, julekstep napisał:

kurde, nie miałem siły zmienić taktyki na mecz z Hornets

ciekawe co teraz będzie jak Hornets i Pacers wygrają swoje ostatnie mecze (Heat, Hornets i Pacers będą mieli taki sam bilans wtedy, gdzie Heat mają tie-breakera z Hornets, Pacers mają tie-breakeara z Heat a Hornets mają tie-breakera z Pacers :))

Zrób małą tabelkę, jak masz siłę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

2 albo 3 mecze (nie pamiętam czy jest dzień przerwy między ostatnim meczem RS a pierwszym PO)

Przyjdzie mi śledzić te nieobecności na stronce simki mecz po meczu. Szkoda Tinsea, ale obaczymy na co stać młodego Dragona :) 

Teraz, Pablo81 napisał:

Na pewno dwa pierwsze mecze PO i w zaleznnosci, ile jest dni simkowych pomiędzy RS a PO może opuścić g3.

Kurcze, sam się zastanawiam, czy nie wystawić rezerw na ostatni mecz...

Czyli g3 lub g4 by mi wrócił :)

Nie ma co ryzykować z tymi kontuzjami - daj im odpocząć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzemo napisał:

Jeśli wygrasz wszystko do końca, a PTB przegrają z GSW, to o rybach możesz zapomnieć 😉

Nie wierzę w cud

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Pytanie, czy GSW nie będą chcieli wystawić rezerw na PTB, żeby z #8 trafić właśnie Portland z kontuzjowany Francisem?

A Francis to nie wraca zaraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.