Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 super winy vs Hornets i jest bardzo realna szansa na HCA i może 2gą rundę PO :) - a taki od początku był realny plan maximum* (ofc dodanie świetnego Davisa na promocji mocno to ułatwiło)

 

* fajne na wschodzie jest to że całe top3 to dość (Raptors, Nets) albo mega (Celtics) płytkie ekipy, gdzie jedna kontuzja w PO może dać realne szanse pozostałym ekipom na podjęcie walki :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

2 super winy vs Hornets

Jedno bez Amare i Pierce, a drugie bez STATa.

No nic, wracam wreszcie do pełnego składu po 60 dniach gry bez kluczowych zawodników.

Ta ostatnia kontuzja STATa zabiła mi szanse na HCA i teraz zamiast oszczędzać graczy przed PO muszę do końca bić się o wynik. Mam nadzieję, że limit pecha wyczerpałem. Jeszcze na żadne PO nie miałem zdrowej kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

No to zostajecie na zero dzisiaj😲

Idź dziadu juz się wystraszyłem ze z Hawks umoczylem😄😛 co ciekawe zastanawiałem sie nawet czy Pablo nie zapytać, czy by przypadkiem nie oszczędził swoich grajkow na mecz z bucks, to akurat nie w myśl lepszy wróbel w garsci😛 ale to bylo przed poranna potyczka z sixers. 

Oki jutro mecz za 1000 ptk dla mnie i dla @RDG2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 114 (na pierwszym miejscu goscie)

Nuggets 64 - Suns 109
play-by-play

Heat 101 - Celtics 112
play-by-play

Clippers 100 - Jazz 104
play-by-play

Trailblazers 113 - Bucks 103
play-by-play

Knicks 103 - Magic 113
play-by-play

Cavaliers 107 - Mavericks 102
play-by-play

Timberwolves 114 - Hornets 110
play-by-play

Lakers 91 - Rockets 126
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód:

Miejsca 1-4 pewne, choć niewiadomą jest oczywiście kolejność, aktualnie:

1. Golden St.

2. Phoenix (tu jeszcze możliwa zamiana z Warriors)

3. Houston (raczej bezpieczny już 3 seed)

4. San Antonio (ostatnio gorsza passa i cały czas możliwy spadek na 5 seed)

 

5. Utah (i tu niespodziewanie pojawiła się szansa na awans na 4 seed) - tak czy inaczej San Antonio - Utah to może być już para na I rundę playoffs. Przyznam się jednak, że analizy kto ma łatwiejszy / trudniejszy terminarz tu nie robiłem.. bardziej interesują mnie kolejne 4 teamy :P

Po tym jak Dallas i Lakers raczej już maja po sezonie, w grze o 3 pozostałe miejsca w playoffs pozostały 4 teamy:

6. Minnesota (42-35) i dość łatwy grafik do końca sezonu - po tym jak w ważnym meczu u siebie wygrałem z Wolves wczoraj, dziś Sota wygrała w New Orleans niespodziewania, do końca sezonu gra z -  Mavs, @Pacers, @Nuggets, Knicks i Kings, czyli możliwy bilans 4-1 i to powinno dać 6 seed. 

7. Dumni Seattle (42-34) - jeszcze dziś gramy bez Brooka (choć jak na razie niespodziewanie mamy dobry bilans bez niego - łiny u siebie z Cavs, Wolves i Nets), dziś pewnie w d.. na wyjeździe od Spurs (pomimo, ze im ostatnio nie idzie), później - Heat, @Mavs, Clippers, Spurs i Nuggets - tu nawet 3-3 byłoby dla mnie ok, ale pewnie będzie 2-4 jak moi nie spierd@#lą końcówki sezonu jak to mają w zwyczaju. W awans do playoffs uwierzę, jak.. moi awansują (nie wcześniej!)

8. Wielcy Blazers (41-36) - trochę up&down niespodziewanie końcówka sezonu w wykonaniu Portland i walka do samego końca w playoffs; pozostało po ważnym łinie dziś w Milwaukee - Suns, @Bulls, Rockets, @Wizards, @Warrirs i tu realne jest jakieś 3-2 co powinno dać 44-38, ale nie zdziwi mnie 4-1;

9. Memphis (38-39) i najtrudniejsza sytuacja, choć najłatwiejszy terminarz - @Nuggets i u siebie - Suns, Hawks, Nuggets i Lakers - pewnie będzie 4-1 lub 5-0, czyli max mogą mieć 43-39 lub 42-40. Tylko fatalna końcówka sezonu w wykonaniu Dumnych Seattle lub Wielkich Blazers przedłuża ich szanse na playoffs. Simka jest jednak nieprzewidywalna i nie zdziwię się jak jeszcze Seattle, Portland i Memphis skończą z takim samym bilasem 43-39 i zadecydują bezpośrednie mecze. :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Zachód:

Miejsca 1-4 pewne, choć niewiadomą jest oczywiście kolejność, aktualnie:

1. Golden St.

2. Phoenix (tu jeszcze możliwa zamiana z Warriors)

3. Houston (raczej bezpieczny już 3 seed)

4. San Antonio (ostatnio gorsza passa i cały czas możliwy spadek na 5 seed)

 

5. Utah (i tu niespodziewanie pojawiła się szansa na awans na 4 seed) - tak czy inaczej San Antonio - Utah to może być już para na I rundę playoffs. Przyznam się jednak, że analizy kto ma łatwiejszy / trudniejszy terminarz tu nie robiłem.. bardziej interesują mnie kolejne 4 teamy :P

Po tym jak Dallas i Lakers raczej już maja po sezonie, w grze o 3 pozostałe miejsca w playoffs pozostały 4 teamy:

6. Minnesota (42-35) i dość łatwy grafik do końca sezonu - po tym jak w ważnym meczu u siebie wygrałem z Wolves wczoraj, dziś Sota wygrała w New Orleans niespodziewania, do końca sezonu gra z -  Mavs, @Pacers, @Nuggets, Knicks i Kings, czyli możliwy bilans 4-1 i to powinno dać 6 seed. 

7. Dumni Seattle (42-34) - jeszcze dziś gramy bez Brooka (choć jak na razie niespodziewanie mamy dobry bilans bez niego - łiny u siebie z Cavs, Wolves i Nets), dziś pewnie w d.. na wyjeździe od Spurs (pomimo, ze im ostatnio nie idzie), później - Heat, @Mavs, Clippers, Spurs i Nuggets - tu nawet 3-3 byłoby dla mnie ok, ale pewnie będzie 2-4 jak moi nie spierd@#lą końcówki sezonu jak to mają w zwyczaju. W awans do playoffs uwierzę, jak.. moi awansują (nie wcześniej!)

8. Wielcy Blazers (41-36) - trochę up&down niespodziewanie końcówka sezonu w wykonaniu Portland i walka do samego końca w playoffs; pozostało po ważnym łinie dziś w Milwaukee - Suns, @Bulls, Rockets, @Wizards, @Warrirs i tu realne jest jakieś 3-2 co powinno dać 44-38, ale nie zdziwi mnie 4-1;

9. Memphis (38-39) i najtrudniejsza sytuacja, choć najłatwiejszy terminarz - @Nuggets i u siebie - Suns, Hawks, Nuggets i Lakers - pewnie będzie 4-1 lub 5-0, czyli max mogą mieć 43-39 lub 42-40. Tylko fatalna końcówka sezonu w wykonaniu Dumnych Seattle lub Wielkich Blazers przedłuża ich szanse na playoffs. Simka jest jednak nieprzewidywalna i nie zdziwię się jak jeszcze Seattle, Portland i Memphis skończą z takim samym bilasem 43-39 i zadecydują bezpośrednie mecze. :) 

 

Mam tiebrakera z Jazz. Już teraz mam HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Czyli seedy 4/5 mamy już wyjaśnione. 

Teoretycznie mogę być jeszcze drugi, ale to raczej tylko matematyczne szanse. Ale w PO klasyka gatunku - jak zawsze (no prawie) seria z Jazz. Raz tylko z nimi nie grałem, kiedy w mistrzowskim sezonie (dla SAS) odpadli rundę wcześniej z szalonymi Kings prowadząc już 3-0.

Godzinę temu, julekstep napisał:

trochę poprawiłem

Dziękuję, że jestem w pierwszym tierze tylko z jedną "biedą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

KTO SIĘ KONTUZJUJE TUŻ PRZED PO?

Dzień 115 (na pierwszym miejscu goscie)

Magic 133 - Nets 132
play-by-play

Lakers 102 - Knicks 101
play-by-play

Suns 114 - Trailblazers 107
play-by-play

76ers 94 - Pacers 97
play-by-play

Bucks 89 - Hornets 104
play-by-play

Bulls 70 - Wizards 85
play-by-play

Sonics 123 - Spurs 130
play-by-play

Heat 135 - Pistons 142
play-by-play

Mavericks 102 - Timberwolves 112
play-by-play

Clippers 105 - Kings 102
play-by-play

Rockets 85 - Raptors 96
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Zachód:

Miejsca 1-4 pewne, choć niewiadomą jest oczywiście kolejność, aktualnie:

1. Golden St.

2. Phoenix (tu jeszcze możliwa zamiana z Warriors)

3. Houston (raczej bezpieczny już 3 seed)

4. San Antonio (ostatnio gorsza passa i cały czas możliwy spadek na 5 seed)

 

5. Utah (i tu niespodziewanie pojawiła się szansa na awans na 4 seed) - tak czy inaczej San Antonio - Utah to może być już para na I rundę playoffs. Przyznam się jednak, że analizy kto ma łatwiejszy / trudniejszy terminarz tu nie robiłem.. bardziej interesują mnie kolejne 4 teamy :P

Po tym jak Dallas i Lakers raczej już maja po sezonie, w grze o 3 pozostałe miejsca w playoffs pozostały 4 teamy:

6. Minnesota (42-35) i dość łatwy grafik do końca sezonu - po tym jak w ważnym meczu u siebie wygrałem z Wolves wczoraj, dziś Sota wygrała w New Orleans niespodziewania, do końca sezonu gra z -  Mavs, @Pacers, @Nuggets, Knicks i Kings, czyli możliwy bilans 4-1 i to powinno dać 6 seed. 

7. Dumni Seattle (42-34) - jeszcze dziś gramy bez Brooka (choć jak na razie niespodziewanie mamy dobry bilans bez niego - łiny u siebie z Cavs, Wolves i Nets), dziś pewnie w d.. na wyjeździe od Spurs (pomimo, ze im ostatnio nie idzie), później - Heat, @Mavs, Clippers, Spurs i Nuggets - tu nawet 3-3 byłoby dla mnie ok, ale pewnie będzie 2-4 jak moi nie spierd@#lą końcówki sezonu jak to mają w zwyczaju. W awans do playoffs uwierzę, jak.. moi awansują (nie wcześniej!)

8. Wielcy Blazers (41-36) - trochę up&down niespodziewanie końcówka sezonu w wykonaniu Portland i walka do samego końca w playoffs; pozostało po ważnym łinie dziś w Milwaukee - Suns, @Bulls, Rockets, @Wizards, @Warrirs i tu realne jest jakieś 3-2 co powinno dać 44-38, ale nie zdziwi mnie 4-1;

9. Memphis (38-39) i najtrudniejsza sytuacja, choć najłatwiejszy terminarz - @Nuggets i u siebie - Suns, Hawks, Nuggets i Lakers - pewnie będzie 4-1 lub 5-0, czyli max mogą mieć 43-39 lub 42-40. Tylko fatalna końcówka sezonu w wykonaniu Dumnych Seattle lub Wielkich Blazers przedłuża ich szanse na playoffs. Simka jest jednak nieprzewidywalna i nie zdziwię się jak jeszcze Seattle, Portland i Memphis skończą z takim samym bilasem 43-39 i zadecydują bezpośrednie mecze. :) 

 

Na moje to nie ma szans na awans Memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Teoretycznie mogę być jeszcze drugi, ale to raczej tylko matematyczne szanse. Ale w PO klasyka gatunku - jak zawsze (no prawie) seria z Jazz. Raz tylko z nimi nie grałem, kiedy w mistrzowskim sezonie (dla SAS) odpadli rundę wcześniej z szalonymi Kings prowadząc już 3-0.

Dziękuję, że jestem w pierwszym tierze tylko z jedną "biedą".

Myślę że macie spore szanse na zajęcie jeszcze drugiego miesiąca :) rockets teraz gra jeszcze z Neta, PTB i walczących o jak najlepszy wynik przed lotto Clippers. Musimy wygrać minimum dwa mecze przy waszym komplecie zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

no to mamy HCA ❤️

można dać odpocząć starszym grajkom (chociaż możliwe że vs Hornets jeszcze wyjdę w najmocniejszym składzie - chcę ich uniknąć w pierwszej rundzie, bo to imho zdecydowanie najmocniejsza ekipa z tych na miejscach 5+)

Proponuje na Pistons wystawić rezerwy , a na Sixers pierwszy skład - jak Sixers wszystko przegrają , a ja wszystko wygram to wchodzę do PO (zakładam też porażki Bucks) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.