Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cvbe napisał:

Eee max z minutę :) Ale to jak uważasz - taka rada tylko :)

Btw, czy Kemba za ROTY dostanie coś do potencjału czy nie?

ten jaki cwaniak, jak życzenia urodzinowe czy roty dla Kemby to się uruchamia po

mincie, a jak wielki Marcus Camby pisze na privie to cisza taka, ze Marvus musi się na publicznym przypominac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nope

miał 90 :P 

Eee za ROTY coś by mógł dostać, szkoda :P No ale trudno, zyska potencjał na campach najwyżej xd

Teraz, Qcin_69 napisał:

ten jaki cwaniak, jak życzenia urodzinowe czy roty dla Kemby to się uruchamia po

mincie, a jak wielki Marcus Camby pisze na privie to cisza taka, ze Marvus musi się na publicznym przypominac

Bo WMC coś chce a Wy tylko dajecie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio czlek wystawia te rezerwy i i tak wygrywa ile tam jeszcze bedziecie tankować w tej Atlancie żeby chocby z rezerwami Pacers sie móc równać 😛 plus buuuuuuu za nagrody, zeby chociaz Miernoticia nie wstawić do all rookie🙄 no nic to pokazuje jakim kolektywem i jaki wybitny sztab ma ekipa z Indiany, 5 ekipa wschodu, czyli tak jakby 5 ekipa w calej lidze 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Szalone wyniki dzisiaj. Hornets trzecim garniturem wygrali. 

Swoją drogą jak STAT złapał minuty będąc na IL? 

ustawiłeś w taktyce 3 graczy na IL mając 14 w składzie (a można tylko tylu ile się ma ponad 12, więc w Twoim przypadku 2, jednego musiałem zostawić w aktywnym rosterze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumni Seattle SuperSonics - podsumowanie sezonu regularnego

Podkładzik muzyczny w postaci naszego klubowego hymnu 

 

Offseason:

Oddanie Ersana do Spurs to była nasza jedyna szansa na złożenie QO Brookowi Lopezowi. Picków jak wiadomo mi nie szkoda. Na otarcie łez pozyskałem B'Easyego. Oddałem również Muresana i Mahinmiego za lepszego od nich centra mogącego grać w s5 Jamaala Magloirea. Z FA udało mi się podpisać wszystkich graczy z wyjątkiem swojego Jasona Smitha, który postanowił odrzucić od nas długi gwarantowany kontrakt i odejść za 30 srebrników do Bulls. 

Plan na sezon:

Oczywiście jak zawsze walka o playoffs, choć 2 poprzednie sezony nas nie oszczędzały i kończyliśmy je upokorzeni.

Campy:

Cieszy zwłaszcza poprawa Brooka, choć miłą niespodzianką była też poprawa Tinsleya oraz na + campy Millsapa i zwłaszcza bardzo dobre Dragicia i solidne Beasleya. Niestety słabe camby miał DeRozan, a wręcz minusowe McGrady. Nie było też rozwoju mojej młodzieży z drugiego/trzeciego garnituru. 

Gran Inside:

To była porażka niczym jedna z moich ex wyrwanych na Chrześcijańskim Zjeździe Młodzieży w Barcelonie. Na domiar złego na początku sezonu połamał mi się McGrady, który później po powrocie fatalnie wszedł w sezon. 

Korekty taktyczne:

Szybko przeszedłem w Outside i tu sytuacja się zmieniła na + zacząłem gonić stawkę i kręciłem się długo w okolicach 50/50.

Nieunikniony deal Millsapa:

To się musiało wydarzyć - propozycje były przeróżne, ale zadecydowała męska decyzja Qcina - klepiemy deal bez zbytniego marudzenia. Defensywny center był tym, co chciałem otrzymać w zamian. Gdyby nie to, że chciałem być słowny po tej dramie, gdzie zostałem zlinczowany, to myślę, że dogadalibyśmy się z Rogerem o Kwamea. Również gdyby Marcus nie upierał się z DeRozanem, to pewnie tez i tu z Okaforem byśmy się porozumieli. 

JRich

Potrzebowałem jeszcze doświadczonego sg i skoro powiedziałem już "A", to trzeba było dokończyć kompletowanie odpowiednio mi fitującego składu i powiedzieć "B" Tu również z Koelnerem szybko się porozumieliśmy co do wymiany. 1st pick okazał się dużo lepszy niż oczekiwano, a i mój Mike Beasley jest chyba odpowiednią do tego rekompensatą. Niestety moje wszelkie wyliczenia wskazywały, że nie dałbym rady go po sezonie utrzymać w składzie. Oddanie Beasleya było dla mnie najtrudniejszą decyzją dotychczas w Simce, ale zadecydowała chłodna ocena sytuacji. :( 

Awans do playoffs:

6 seed na Zachodzie i bilans 46-36 - uważam z oczywistych względów ten sezon za swój dotychczas najlepszy w Simce  i mam nadzieję, że przez długie lata nie zejdę z 42W - liczby którą uważam za najniższy możliwy próg łinuff jaka mój team może odnieść w kolejnych sezonach. Plan ambitny - wiem - obaczymy co mi z tego wyjdzie. :) Czekanie na rozwój mojej młodzieży spowodował, że straciłem 2 poprzednie sezony, długo też walczyłem z tym, czy czekać na dalszy rozwój duetu Millsap/Lopez, ale uznałem, że nie ma to sensu. Bynum ma 24-25 lat i wydaje mi się, że po tak znacznym spadku potencjału na najbliższych campach powinien sie poprawić (przydałoby się lepsze Def. Reb.). Fitowo mi to wreszcie się jakoś układa i liczę na postęp w kolejnym sezonie i znalezienie się w top4 oraz naturalnie rozstawienie w playoffs.

.. a tymczasem czekamy na Phoenix :)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.