Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, SlaKB napisał:

Proponuje na Pistons wystawić rezerwy , a na Sixers pierwszy skład - jak Sixers wszystko przegrają , a ja wszystko wygram to wchodzę do PO (zakładam też porażki Bucks) :D

w meczach z Pistons i 76ers będzie ten sam skład z Fariedem i Greenem w s5 :P 

obu ekip historycznie nie znoszę, więc będę sprawiedliwy

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - jaką piękną katastrofą jest ten ostatni deal Spurs  (szczególnie w kontekście tego że przez cały sezon naprawdę dobrze dealowali i uzbierali w pewnym momencie mega mocną, równą i głęboką pakę - z którą mogli spokojnie myśleć o finałach i tam liczeniu na kolejnego farta)❤️

za drugiego takiego samego prospekta oddali Dirka, który na teraz jest lepszym grajkiem zarówno od Love'a jak i Blake'a (ofensywnie niewiele im ustępuję a daje solidną obronę) i Camby'ego, który byl ich zdecydowanie najlepszym klockiem (teraz został im tylko Haywood, który jest o dwie klasy gorszym grajkiem)

niby wartość assetu się zgadza....ale przyszłościowo to posiadanie zarówno Blake'a jak i Love'a nie ma żadnego sensu (mogą się chłopaki nawzajem backupować na dwóch maxach lol bo wystawianie ich razem w s5 to strzał w kolano i proszenie się o demolkę pod koszem) i Spurs będą musieli jednego oddać....mam nadzieję że tym razem wariat się wycfani i nie przyjdzie z odsieczą oddając grube assety za gorącego kartofla, którego Pablo będzie musiał opylić.

fajne też że dla Rockets ten deal to meh, bo ta ekipa będzie miała peak pewnie za 2-3 lata, więc miło że ten peak nie będzie tak potężny jak mógłby być :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

btw - jaką piękną katastrofą jest ten ostatni deal Spurs  (szczególnie w kontekście tego że przez cały sezon naprawdę dobrze dealowali i uzbierali w pewnym momencie mega mocną, równą i głęboką pakę)❤️

za drugiego takiego samego prospekta oddali Dirka, który na teraz jest lepszym grajkiem zarówno od Love'a jak i Blake'a (ofensywnie niewiele im ustępuję a daje solidną obronę) i Camby'ego, który byl ich zdecydowanie najlepszym klockiem (teraz został im tylko Haywood, który jest o dwie klasy gorszym grajkiem)

niby wartość assetu się zgadza....ale przyszłościowo to posiadanie zarówno Blake'a jak i Love'a nie ma żadnego sensu (mogą się chłopaki nawzajem backupować na dwóch maxach lol bo wystawianie ich razem w s5 to strzał w kolano i proszenie się o demolkę pod koszem) i Spurs będą musieli jednego oddać....mam nadzieję że tym razem wariat się wycfani i nie przyjdzie z odsieczą oddając grube assety za gorącego kartofla, którego Pablo będzie musiał opylić.

fajne też że dla Rockets ten deal to meh, bo ta ekipa będzie miała peak pewnie za 2-3 lata, więc miło że ten peak nie będzie tak potężny jak mógłby być :) 

Rockets zaryzykowali i wzmocnili się na tu i teraz Dirkiem i Cambym ale zarazem wierzą w swoją młodzież (Aminu,Davis i Fields), że rozwiną się tak aby być wzmocnieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

btw - jaką piękną katastrofą jest ten ostatni deal Spurs ❤️

za drugiego takiego samego prospekta oddali Dirka, który na teraz jest lepszym grajkiem zarówno od Love'a jak i Blake'a (ofensywnie niewiele im ustępuję a daje solidną obronę) i Camby'ego, który byl ich zdecydowanie najlepszym klockiem (teraz został im tylko Haywood, który jest o dwie klasy gorszym grajkiem)

niby wartość assetu się zgadza....ale przyszłościowo to posiadanie zarówno Blake'a jak i Love'a nie ma żadnego sensu (mogą się chłopaki nawzajem backupować na dwóch maxach lol bo wystawianie ich razem w s5 to strzał w kolano i proszenie się o demolkę pod koszem) i Spurs będą musieli jednego oddać....mam nadzieję że tym razem wariat się wycfani i nie przyjdzie z odsieczą oddając grube assety za gorącego kartofla, którego Pablo będzie musiał opylić.

fajne też że dla Rockets ten deal to meh, bo ta ekipa będzie miała peak pewnie za 2-3 lata, więc miło że ten peak nie będzie tak potężny jak mógłby być :) 

 

Kilka wygranych i znowu się ozywiles :)

Ja za Lovea oddałem Nowitzkiego, Ty za Rosea AK47. I fajnie jest :)

A i Love >> Rose (tak pomiedzy >> a >>>). 

I dzięki za Twój czarny PR, bo w chwili zwątpienia gotów byłem oddać Blejka za skład węgla i papy do NYK, ale, że robisz tu za jednoosobową wyrocznię co dla niektórych, to nie doszło do wymiany. Na moje duuuuże szczęście.

I jako osoba posiadająca jakąś tam wiedzę o simce piszesz takie rzeczy. Nieładnie zazdrościć :) Dobrze wiesz, że gdyby nie ta wymiana, to za sezon, dwa, oglądałbym plecy Rockets. A tak jest szansa na rywalizację. 

Jeżeli chodzi o moich SAS, to jesteś purystą w kwestii pozycja->niezbędny do niej skill, a sam oddałeś top3 grajka simki za Rosea, ktory nie ma rzutu, 3P, ani PerD - tu jest już wszystko cacy. Dziwię się, że ktoś jeszcze nabiera się na Twoją szarlatanerię :)

Ps.

Camby klockiem? Ile on ma tam siły i masy?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kuba2419 napisał:

Rockets zaryzykowali i wzmocnili się na tu i teraz Dirkiem i Cambym ale zarazem wierzą w swoją młodzież (Aminu,Davis i Fields), że rozwiną się tak aby być wzmocnieniem :)

no sęk w tym że na tu i teraz to w przypadku Rockets nie są jakoś specjalnie duże wzmocnienia bo Lopez i Webber są lepsi - więc oddałeś prospekta i jakiś tam asset (po dobrych ofensywnie campach może mu wartość wzrosnąć) za dwóch rezerwowych :) 

jak byś w paczce pozyskał jakiegoś klasycznego SFa do s5 (Butler to być może top1 prospekt* w simce, ale na tu i teraz jeszcze imho jest dość słaby jak na startera w ekipie z mistrzowskimi aspiracjami) to jeszcze byłoby to zrozumiałe

 

* wychodzę z założenia że Curry nie jest już prospektem tylko pełnoprawnym superstarem :) 

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

A i Love >> Rose (tak pomiedzy >> a >>>). 

może wariat na privie w takie bajki wierzy, ale publicznie to byś się wstydził :) 

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Kilka wygranych i znowu się ozywiles :)

znowu? afaik mam kontakt z simką praktycznie codziennie :) 

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ja za Lovea oddałem Nowitzkiego, Ty za Rosea AK47. I fajnie jest :)

Ty za Love'a oddałeś Nowitzkiego i Camby'ego

ja AK47 oddałem za Rose'a, pośrednio Odena (który już jest fajniejszy niż Perk) i kilku rolsów którzy do tej pory są u mnie w rotacji

to tak gwoli ścisłości

5 minut temu, Pablo81 napisał:

I jako osoba posiadająca jakąś tam wiedzę o simce piszesz takie rzeczy. Nieładnie zazdrościć :) Dobrze wiesz, że gdyby nie ta wymiana, to za sezon, dwa, oglądałbym plecy Rockets. A tak jest szansa na rywalizację. 

ależ ja się cieszę że osłabiłeś przyszły peak Rockets -> przecież o tym pisałem

tylko że Spurs nie powinni myśleć o tym co za dwa lata, bo mieli realne szanse na wygranie konfy (przed tym trejdem byli dla mnie faworytem, bo GSW ciężko mi kupić po ich latach przeciętności)

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Jeżeli chodzi o mnie, to jesteś purystą w kwestii pozycja->niezbędny do niej skill, a sam oddałeś top3 grajka simki za Rosea, ktory nie ma rzutu, 3P, ani PerD - tu jest już cacy. Dziwię się, że ktoś jeszcze nabiera się na Twoją szarlatanerię :)

AK47 jest fajny, ale on nigdy nie był blisko bycia top3 graczem simki :)

Przecież już Josh Smith był/jest lepszy xD

6 minut temu, Pablo81 napisał:

ktoś jeszcze nabiera się na Twoją szarlatanerię :)

wszystkie drużyny z którymi w ostatnich czasach robiłem duże transfery są w topie ligi (Raptors, Celtics, Rockets)

myślę że ich GMowie nie narzekają na to że 'dali się nabrać' lol 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

no sęk w tym że na tu i teraz to w przypadku Rockets nie są jakoś specjalnie duże wzmocnienia bo Lopez i Webber są lepsi - więc oddałeś prospekta i jakiś tam asset (po dobrych ofensywnie campach może mu wartość wzrosnąć) za dwóch rezerwowych :) 

jak byś w paczce pozyskał jakiegoś klasycznego SFa do s5 (Butler to być może top1 prospekt* w simce, ale na tu i teraz jeszcze imho jest dość słaby jak na startera w ekipie z mistrzowskimi aspiracjami) to jeszcze byłoby to zrozumiałe

 

* wychodzę z założenia że Curry nie jest już prospektem tylko pełnoprawnym superstarem 

znowu? afaik mam kontakt z simką praktycznie codziennie :) 

Kiedy pokonywalem Cie w Finalach, to banda dziadków z Teksasu wygrywala z contenderem na najbliższe 5 lat. A teraz ja mam lepszy bilans i Big3 - które zapewni mi przyszłość na lata :)

A, właśnie przeczytałem Twoja odpowiedź Kubie i widzę, że doskonale wiesz, że wygrałem ten deal, więc jest ok, zgadzamy się, eot :)

I Hughesa byś przeprosił w końcu!

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do tej pory jakoś większość moich prospektów po odejściu z Rockets zaliczała średnie campy. No ale zobaczymy. Za 2/3 sezony na ostatnich rookie kontraktach będzie Butler i Wall + do tego Lopez i ewentualne przedłużanie albo nie Aminu,Davis czy Fields oraz 25+ w cap spacer więc jeżeli się nie rozwiną to będziemy szukać wzmocnienia na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Tylko do tej pory jakoś większość moich prospektów po odejściu z Rockets zaliczała średnie campy. No ale zobaczymy. Za 2/3 sezony na ostatnich rookie kontraktach będzie Butler i Wall + do tego Lopez i ewentualne przedłużanie albo nie Aminu,Davis czy Fields oraz 25+ w cap spacer więc jeżeli się nie rozwiną to będziemy szukać wzmocnienia na FA.

Tak już będzie Wall po QO i CWebb z Martinem na ważnych umowach, więc Cap Space raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

@elwariato

Po bandzie poszedłeś z tym Reggiem na ławce, ale wyszło na Twoje.

Nie skromnie powiem że zamierzona i przemyślana taktyką, poprostu Hughes>>>Kobas i tyle w tym temacie 😊

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Próbna simka na koniec sezonu

image.png.c9d23a1bbfac4bae4b22f153bd1bac99.png

Jakies bzdety, ja zamierzam wygrac wszystko jak leci do konca 😋

6 minut temu, Pablo81 napisał:

 

I Hughesa byś przeprosił w końcu!

Własnie Juleczku bys przeprosił 😛 ogolnie tak to sie robi, skład odmlodzilem, picki zgarnąłem, wynik zrobiłem ... reasumując bierz przykład, nigdy nie jest za późno na naukę 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał:

Big3 - które zapewni mi przyszłość na lata :)

podwójny żart

Love, Griffin i Val jako Big3

i przyszłość na lata w kontekście Spurs

 

szanuję poczucie humoru!

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Pisalem o czarnym PR.

ale jaki czarny PR?

- z tym że pisałem zaraz po trejdzie radośnie że to jest lose-lose (teraz tylko powtarzam)?

lose Spurs już widać (5-8 od trejdu)

lose Rockets będzie widoczny za 2 sezony

- z tym że pisałem że Blake (teraz też Love :)) nie ma obrony?

przecież każdy sobie może odpalić excela i zweryfikować

- z tym że Hughes to cancer?

Pisałem to jeszcze jak grał w Wizards (gdzie zostało to dosadnie potwierdzone, kiedy po oddaniu go zdobyli misia), pisze dalej jak gra w Pacers więc nie dodawaj sobie że to kwestia Spurs

 

z czym jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

podwójny żart

Love, Griffin i Val jako Big3

i przyszłość na lata w kontekście Spurs

 

szanuję poczucie humoru!

Per36:

2x 21ppg/12rpg

1x 16ppg/13rpg

Odpowiednio 80, 74 i ~80 potencjału. Jest moc!

No ale Blejk nie ma bloku, a Love PerD czy PostD (SF/PF) - buuu, ale mój super prospekt Rose nie rzuca z poldychy i za 3, broni na dystansie średnio, to nic., przecież robi fajne cyferki i ma potencjał. Jakieś załamanie optyki tu następuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.