Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Alonzo napisał:

@julekstep jakieś  przewidywania co do rozstawień przed playoffs?

12 lat pod rząd - szanuje takie coś bardzo :) 

Powodzenia @SlaKB w kolejnym sezonie i szczere życzenia mistrzostwa z Iversonem - no chyba ze na swojej drodze spotkasz Dumnych Seattle ;) 

Okienko na mistrzostwo raczej się już zamknęło - po cichu liczyłem na ten sezon bo młode wilki jeszcze nie są aż tak mocne, a Pistons nie byli jeszcze słabi, ale teraz to będzie raczej wyglądało tak, że młodzi Celtics, Raps, Bulls, Nets będą szli w górę, a moi Pistons w dół gdzie nawet przy zdrowiu sufitem będzie 50winow, w tym sezonie przy zdrowym składzie spokojnie mógłbym klepnac 60w :) dodatkowo strasznie pechowo trafiłem w zeszłorocznych PO, w RS Pistons było zdecydowanie najlepsi, a z próbnych simek u mnie wynikało, że albo odpadam z Wizz albo wygrywam misia, niestety trafiłem Wizards i chłopaki szybko pojechali na ryby. Także najlepsza opcja pod kątem przyszlosci byłoby oddanie Iversona teraz, ale obojętnie co by się nie działo to tego nie zrobię, AI ma zakończyć karierę w Pistons nawet jeśli później będę się odbudowywał kilka sezonów. 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kuba2419 napisał:

A była już taka sytuacja że obaj finaliście z poprzedniego roku nie awansowali do PO w kolejnym?

sprawdziłem

do tej pory tylko 3 ekipy nie weszły do PO po tym jak meldowały się w finale:

Knicks 2009

Sonics 2015

Raptors 2020

 

czyli ten sezon może być historyczny pod tym kątem :) 

3 minuty temu, SlaKB napisał:

teraz to będzie raczej wyglądało tak, że młodzi Celtics, Raps, Bulls, Nets będą szli w górę

i Magic

zapomniałeś o swojej ulubionej drużynie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

sprawdziłem

do tej pory tylko 3 ekipy nie weszły do PO po tym jak meldowały się w finale:

Knicks 2009

Sonics 2015

Raptors 2020

 

czyli ten sezon może być historyczny pod tym kątem :) 

i Magic

zapomniałeś o swojej ulubionej drużynie :) 

Magic mnie w tym zestawieniu nie przekonują, oczywiście będą solidną drużyną, ale czy ścisły top contenderow? Wątpię..ale wiadomo trzeba poczekać na to co tam wyczarujesz na campach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@Tecu Ładne trolololo zrobił. Szanuje :)

Ale spółdzielnia go dojedzie i rybę pośle :P

Nie muszę się tłumaczyć, ale:

- byłem przed meczem pewien pozycji przed loterią, więc mogłem wystawić pełen skład

- ostatni mecz sezonu i to u siebie, trzeba dać kibicom nadzieję na kolejny sezon

- chciałem zobaczyć czy następny sezon może być lepszy w tym składzie

- win rating zawsze minimalnie wyższy

- nie miało znaczenia kim byłby ten inny zespół, mogłem zagrać w pełnym składzie to zagrałem

@Qcin_69 za Francisa oczywiście przepraszam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

A to Wizards nie byli u Was rok temu mistrzem?

byli

w ostatnim roku okna ich ekipy -> po sezonie odeszli na FA ich podstawowi grajkowie (Webber, Deng, Arenas) a niedobitki (Hibbert, Watson) przehandlowali i poszli w twardą przebudowę (słusznie bo tamtym składem by już raczej nic nie ugrali a mogli się zakopać na lata kontraktami dla weteranów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebie

34 minuty temu, Tecu napisał:

Nie muszę się tłumaczyć, ale:

- byłem przed meczem pewien pozycji przed loterią, więc mogłem wystawić pełen skład

- ostatni mecz sezonu i to u siebie, trzeba dać kibicom nadzieję na kolejny sezon

- chciałem zobaczyć czy następny sezon może być lepszy w tym składzie

- win rating zawsze minimalnie wyższy

- nie miało znaczenia kim byłby ten inny zespół, mogłem zagrać w pełnym składzie to zagrałem

@Qcin_69 za Francisa oczywiście przepraszam 🙂

Byku to jest simka :D mi to tam wiesz, lata :D 

Niech zawsze wygrywa lepszy to będę spokojny o tytuł w tym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 117 (na pierwszym miejscu goscie)

Rockets 122 - Trailblazers 104
play-by-play

Hornets 121 - Nets 114
play-by-play

Celtics 107 - Warriors 123
play-by-play

Suns 110 - Grizzlies 95
play-by-play

Magic 108 - Pistons 104
play-by-play

Sonics 127 - Mavericks 109
play-by-play

Cavaliers 106 - Hawks 83
play-by-play

Timberwolves 105 - Pacers 112
play-by-play

Wizards 103 - Spurs 119
play-by-play

Kings 113 - Nuggets 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • kyle lowry - nets - 5 days
    vin baker - pxh - 9 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No @julekstep szykuj sie wstepnie na łojenie zada, w sensie od Pacers, nie takiej jak tam codziennie lubisz 😄😛 słowem jak spotkają sie w 1rd Pacers i Magic to bedzie konfrontacja "najgoretszych" ekip na koncowce rs, jak wygram z hawks przynajmniej😋 a skoro o tych mowa @cvbe jak tam pick, mocny będzie 😁😛 zadenuncjował byś w końcu tych znafcow co to tak we mnie wierzyli 😊 poza Pablo bo mi chcial ten moj pick zapodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

brawo Brave!

 

Adrenalinka jest, co? :P 

Wyjazd do Wizards powinieneś wygrać, ale wszystko rozstrzygnie się w ostatnim dniu regulara, gdy grasz na wyjeździe z Warriors. 

Grizzlies po prostu muszą wygrać u siebie pozostałe 3 mecze z Hawks, Nuggets i Lakers. 

Grizzlies potrzebują jednej Twojej porażki (pewnie z Warriors) przy założeniu, że wygrają wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.