Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, elwariato napisał:

Szybko mu poszło 😋

co Ty z taktyką odjebałeś tak btw? :P

 

Dzień 116 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 107 - Nuggets 92
play-by-play

Hornets 111 - 76ers 141
play-by-play

Trailblazers 99 - Bulls 109
play-by-play

Suns 109 - Celtics 88
play-by-play

Jazz 112 - Lakers 74
play-by-play

Heat 104 - Sonics 117
play-by-play

Raptors 104 - Hawks 100
play-by-play

Pacers 109 - Knicks 84
play-by-play

Rockets 96 - Nets 114
play-by-play

Cavaliers 129 - Bucks 153
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Xavier Silas (Nuggets) - 4
    Steve Francis (Trailblazers) - 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

GRIZZLIES BĘDĄ W PO KOSZTEM TRAILBLAZERS - MARK MY WORDS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz zakończyli RS.

 

Generalnie szacowałem max na 50 zwycięstw więc 49 powinno być  satysfakcjonujące. Tymczasem sezon Jazz to 3 epizody:

1. 33% bilans minimalnie poniżej 50/50, 

oraz 2 kontuzje Vince'a, sporo meczy na wyjeździe.  Wymiany kontraktów minimalnych na nieco wyższe i zakontraktowanie CJ. 

2. ASG z 2 powołaniami. Okres 14 zwycìestw z rzędu. I wydawało się że jest szansa to jeszcze przedłużyć.

3. Końcówka poniżej 50/50. Słabsza dyspozycja Vince'a. Chwilami to LMA był największą gwiazdą Jazz. 

Czyli czuję niedosyt. Choć cieszę się na spotkania w 1 rundzie PO ze Spures. 

Cele na PO

Mimo że zdaje sobie sprawę z  ograniczeń umiejętności zawodników Jazz to wierzę że ta ekipa może zamieszać. 

 Zachód jest bardzo mocny jeśli chodzi o ekipy po. 

Szykuj strój wędkarski @Pablo81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumni Seattle w playoffs! :P 

W czarnym scenariuszu, gdybym przegrał pozostałe 4 mecze ( w tym u siebie z Denver), to z Grizzlies (max mogą mieć 43-39) mam z nimi tiebreaker 3-1, a z Blazers 2-2 (co ciekawe Grizzlies wygrali z Blazers 3-1, czyli przy takim samym bilansie, to oni przechodzą).

Cały czas jeszcze walczę o 6 seed z Wolves. 

Dziś wrócił Brook i od razu 38pkt. i piękny niezagrożony łin z Heat. 

Kontuzja Francisea komplikuje Wielkim Blazers końcówkę sezonu i daje energię Memphis na walkę do samego końca. Szykuje się dramaturgia  jak co roku. 

Na Wschodzie cyba nadal 10 teamów w grze o playoffs. Bucks i Pistons nie składają broni. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, Pistons po raz pierwszy od 12 lat poza PO, oczywiście głównie ze względu na bardzo dużą ilość kontuzji poza wypadnięciem BigAla praktycznie cały czas ktoś był dodatkowo kontuzjowany.. Co nie zmienia faktu, że piękna historia to była, ale nadchodzą ciężkie czasy.. no nic, szkoda że przez tyle lat contendowania nie udało się wygrać misia, w tym zestawie osobowym już contenderem nie będę, teraz trzeba będzie coś rzeźbić bo wchodząc allin straciłem praktycznie wszystkie assety, ale balansowanie na granicy PO też ma swój urok i daje emocje :) fajnie tylko gdyby ta zła karta się odwróciła i udało chociaż na koniec kariery Iversona zagrać 2-3 sezony w zdrowiu bo ostatnie lata pod tym względem wyglądają tragicznie.

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Czyli łin Bux nad Cavs zadecydował.. Iverson bez playoffów.. łoł! Myślałem, że jednak powalczą jeszcze.  

Zdecydował win Sixers, z Bucks nie mam tie-breakera 

Wsumie to oba winy zdecydowały, najgorszy scenariusz :D

 

 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep jakieś  przewidywania co do rozstawień przed playoffs?

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Stało się, Pistons po raz pierwszy od 12 lat poza PO, oczywiście głównie ze względu na bardzo dużą ilość kontuzji poza wypadnięciem BigAla praktycznie cały czas ktoś był dodatkowo kontuzjowany.. Co nie zmienia faktu, że piękna historia to była, ale nadchodzą ciężkie czasy.. no nic, szkoda że przez tyle lat contendowania nie udało się wygrać misia, w tym zestawie osobowym już contenderem nie będę, teraz trzeba będzie coś rzeźbić bo wchodząc allin straciłem praktycznie wszystkie assety, ale balansowanie na granicy PO też ma swój urok i daje emocje :) fajnie tylko gdyby ta zła karta się odwróciła i udało chociaż na koniec kariery Iversona zagrać 2-3 sezony w zdrowiu bo ostatnie lata pod tym względem wyglądają tragicznie.

Zdecydował win Sixers, z Bucks nie mam tie-breakera

12 lat pod rząd - szanuje takie coś bardzo :) 

Powodzenia @SlaKB w kolejnym sezonie i szczere życzenia mistrzostwa z Iversonem - no chyba ze na swojej drodze spotkasz Dumnych Seattle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.