Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przyznaje, że dysproporcje nie są taż duże jak myślałem, ale jednak pewne tendencje są widoczne. Gdyby Panowie szli w tym samym drafcie to Cousins szedłby z jedynką :)

nope, ja bym wziął Duncana - odejmij perD (maaaało istotny dla wysokiego) i Duncan już ma lepszy overall z lepszym rozkładem bez ryzyka zostania cancerem przez fatalny handling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

Pan nie powinienes tych draftów robic i tyle 😄😛 ale serio np dmc to jak na wysokiego handling ma, miał rewelka ... no ale ogolnie zrstawienie td i on jest troche smieszne, jeden wielki potencjal z ktorego w sumie ch. wyszlo, nie tylko przez kontuzje, a drugi hof i legenda

Cousins w ofensywie był bestią. Za mocny został zrobiony w obronie, bo brakuje trochę skillsetów miękkich w tej grze czy BBIQ.

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

W obecnym drafcie wybrałbym mojego Vala #3. Za AD i Bealem.

Przestań już ludzi denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Cousins w ofensywie był bestią. Za mocny został zrobiony w obronie, bo brakuje trochę skillsetów miękkich w tej grze czy BBIQ.

i dlatego tego typu grajkowie dostają 'bonus' w postaci mocnego obcięcia handlingu - żeby dać im szansę na bycie cancerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

image.thumb.png.e183cc3fa82f7fb22777cc071e1d6672.png

w czasach draftów Timmy'ego czy Amare to najniższy możliwy potencjał graczy z draftu to było 90

od tego zacznijmy :)

ja zacząłem osłabiać drafty jeśli już

Z tym oslabianiem to tylko czesciowa prawda, znaczy ogół słabszy i paru wymiataczy, a wlasnie powinno byc jak za komuny, bieda wszystkim po rowno 😛😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 109 (na pierwszym miejscu goscie)

Timberwolves 92 - Knicks 77
play-by-play

Celtics 90 - Nets 120
play-by-play

Pistons 89 - Pacers 95
play-by-play

Cavaliers 106 - Lakers 134
play-by-play

Bucks 87 - Hornets 94
play-by-play

Clippers 95 - Warriors 84
play-by-play

Kings 78 - Grizzlies 107
play-by-play

Hawks 96 - 76ers 102
play-by-play

Nuggets 82 - Heat 119
play-by-play

Spurs 116 - Raptors 121
play-by-play

Trailblazers 106 - Rockets 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Brandon Roy (Nets) - 5
    Kyle Lowry (Nets) - 2
    Chris Andersen (Pacers) - 6
    Tayshaun Prince (Cavs) - 5
    CJ Watson (Grizzlies) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, SlaKB napisał:

No to koniec 😕

gratulacje dla tych co wejdą do PO i przyszłego mistrza, ja wybieram się na zasłużone wakacje :D

Larry robil co mógł, ale Iverek powiedział dosyć 😚 typowy bój na wyniszczenie, @cvbe o pick Pistons pewnie nikt specjalnie nie pytał 😛 a skoro o pickach mowa @Ashigaru walcz z tymi sixers, postaram sie podac pomocna dłoń 😄

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

dziękuje 

Akurat nie ma za co 😁

Ps Birdman zdecydowanie przedwczesny powrót, tydzien ponad pauzowac zeby zagrac 3 minut. Ale za to Jarvis pracuje mega na nowy kontrakt👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.