Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ernie9005 napisał:

Lafowi chodzi o to, ze Nets wybierajac po czasie dostali autopickiem Krisa Murraya. Dajcie dac w wiazacy sposob jaka decyzja i kto zostal wybrany, zebym wiedzial na czym stoje.

Nikt nie wybierał po nim, była noc, @kolader był najebany, co jest dla mnie wystarczającym powodem opóźnienia. Dariq Whitehead w Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to dwa różne przypadki, te deadline w drafcie jest po prostu po to, żeby sprawnie szło i @ernie9005 miał prawo wyboru już minutę po północy kogokolwiek poza Murrayem. Nie wybrał nikogo, więc @kolader wziął Dariqa. To tylko zabawa, nie mam pojęcia czemu tak bijesz o to pianę. Ja się upierał i tracił czas na kłótnie o to nie mam zamiaru, po prostu proponuję więcej luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Twoje rozwiązanie jest krzywdzące dla innych, którzy chcieli wziąć Dariq a czekali po trade up w zależności od tego kogo wybierze @kolader. Mieli oni 20 m na dogadanie się z @ernie9005 zamiast spokojnie poczekać do rana. Jak na moje idzie autopick , ale skoro 20 m wystarczy na wybór i w sumie termin nie jest ważny to nie wiem co napisać. 

Ok, Kris Murray w Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LAF napisał:

Nie No Karpik serio ? Nie zdążył i jest autopick , czekałem aż Ty wstawisz szczerze mówiąc , ale Ciebie nie było więc wstawiłem tuż po poście aby rozwiązać wątpliwości , że jest po czasie. Zreszta można spojrzeć , że jest grubo po. 

Odpowiedziałem na pytanie Ronniego. 

Biorąc pod uwagę, że masz #26 i jako jedyny walczysz tu "o sprawiedliwość", to wszystko mi wygląda na to, że masz po prostu w tym swój interes.

Tylko ptaszki ćwierkają, że Cavs byli zainteresowani bliźniakiem i teraz draft stoi z tego powodu. Jak odezwie się kolader, to pójdzie wymiana i tyle będzie z tej "sprawiedliwości". 

De facto jesteś w tej chwili osobą, która wstrzymuje draft, a dostępni jesteśmy aktualnie wszyscy i można nadgonić.

We wszystkich zabawach typu ATF była zasada, że jeśli nie wybierzesz w czasie, to kolej na następną osobę, a ty możesz sobie wybrać w dowolnej chwili, po prostu z niższym pickiem. Ernie nie wybrał nikogo przed pickiem Nets, więc proponuję skończyć z tą farsą i wybierać dalej. 

Widzę, że @Szulim i @RonnieArtestics są podobnego zdania, także ostateczna decyzja to Dariq w Nets i wybiera @ernie9005. Będzie po prostu szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie. Nie to było moja intencją. Jak mi literki na klawiaturze zaczęły spierdalac to poczekałem aż się ciut uspokoi. 

PS Polecam "Wolni Ludzie" na mariackiej w Katowicach. Kubańskie klimaty. Chciałem se tam wyrobić kartę stałego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.