Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, LAF napisał:

Dobra nie ma na co zwlekać już w te 30 m nic więcej nie wymyślę. 
 

Trochę ryzykuje , ale co tam. Może trochę za wcześnie jest brany, jednak patrząc na pomiary to może coś z niego być. 
 

Euroliga > NCAA 

Imho jakie to ryzyko. Imho Nnaji zakręci się wokół gwarantowanego kontraktu. Wiec i tak wybor bardzo dobry względem numeru picku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Miałem #11 w 1 rundzie, więc wychodzi #41 w 2 rundzie. Ktoś się nie jebnął czasem w arkuszu? 

A Qcin niech nie świruje, bo to nie ma żadnego wpływu na Waszą wymianę. Po prostu wybierze o 1 pick później :P

ma, ja mam listę 41 prospektów, stad 41 to ostateczny pick z jakim mogę wybierać, z 42 nie ma już nic co mnie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Miałem #11 w 1 rundzie, więc wychodzi #41 w 2 rundzie. Ktoś się nie jebnął czasem w arkuszu? 

A Qcin niech nie świruje, bo to nie ma żadnego wpływu na Waszą wymianę. Po prostu wybierze o 1 pick później :P

W arkuszu masz #42a w temacie masz #41 z czym idzie on do Wolves więc gdzieś jest błąd xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

I nie ma nikogo w tej 41 co powinni być niżej na twojej liście? 

Niesamowite 

nie ma, obawiam się ze moja shortlista gdzieś wyciekła, no nic, mówi sie trudno.

Wendall Moore jr będzie miał okazje udowodnić swoje talenty w Minneapolis

 

/ edit: jednak był, ten kasztan od Cambyego, ale nadal, on był na skraju, mógł się załapać/ 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

ehhhh, najpierw Alonzo, teraz Tecu :P moja shortlista znowu musi zostać zaktualizowana xd 

Uwielbiam AJaxa. Cudowne jest to jak zdobywając zaledwie parę punktów na mecz, potrafi wznieść drużynę parę poziomów wyżej. Czy to się przełoży w NBA?

Pewnie nie, ale mam nadzieję, że chociaż będzie fun to watch 😉

Mini, ale wygrywający Ben Simmons? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

@LAF z tego co widzę, to namieszaliście, ale oficjalnie #41 jest Twój, a #42 Wolves. Nie rób syfu.

Oni zastosowali jakiś nielegalny zabieg, że najpierw Qcin w dealu dostał #41, a potem LAF, który takowego nie miał, próbował go zdobyć. Kwalifikuje się to do nałożenia jakiejś kary na te zespoły? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.