Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

Właśnie zdradź co w nim widzisz :)

Przede wszystkim bardzo dobrą trójkę ( choć te wolne są trochę podejrzane) + wymiary, które pokazują potencjał w obronie. Nie miał okazji trenować w topowym programie akademickim, widać wysokie IQ koszykarskie więc mimo wieku widzę upside jak już trafi do NBA. Moim zdaniem powinien być solidnym 2way rolesem w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś miałem zajawkę na Belmont za czasów Windlera, wtedy widziałem ich kilka meczów, został mi sentyment, Nick Muszyński w Astorii, ale w tym sezonie tylko przełączałem na jakieś fragmenty i śledziłem box score. 

Śledziłem jak w mockach Sheppard rośnie i po combine faktycznie możliwe, że go w pierwszej rundzie wezmą. To ten typ.

Nikt nie psuje picków, bo też prawda jest taka, że jest z 40-45 graczy i z tej grupy każdy może być wybrany w pierwszej rundzie i nie będzie to zaskoczenie. Nie znaczy to, że każdy będzie dobry. Taki draft i myślę, że ten za niecały tydzień będzie dość różnił się od naszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

I tą ocenę bierzesz z highlights czy z czegoś innego?

Z highlights, z kontekstu ( rzeczy o których pisałem wyżej) i z tego jacy gracze o jakim skillu powinni fitowac do współczesnej NBA. Ogólnie to bardzo subiektywne spojrzenie, które też czasami kończy się braniem bustow, takich jak Tyler Bey chociazby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Z highlights, z kontekstu ( rzeczy o których pisałem wyżej) i z tego jacy gracze o jakim skillu powinni fitowac do współczesnej NBA. Ogólnie to bardzo subiektywne spojrzenie, które też czasami kończy się braniem bustow, takich jak Tyler Bey chociazby

Wszyscy jednocześnie dobrze jak i źle wybieramy. Po prostu i nie znamy się i nie mamy dostępu do pewnych rzeczy no i najważniejsze, to nie my ich rozwijamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.