Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, karpik napisał:

Jeśli duet Dejountrae zostanie na kolejny sezon, to nie liczyłbym na wielkie minuty Bufkina w rookie season, co zresztą jest przede wszystkim jego winą, bo musi najpierw skoczyć na siłkę i nie wychodzić z sali przez pół roku

NPP, 300-400 mg tygodniowo (kilka tygodni), anapolon – 150-200 mg dziennie, przez 4-5 tygodni lub metanabol 30-50 mg dziennie, 4-5 tygodni, oxandrolone lub oral-turinabol 50 mg (5-6 tydzień).

Do sezonu sie wyrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż na numerek z którym zostali wybrani, trzeba patrzeć dokąd trafili, do jakiej organizacji i o ich szanse na grę.

OMAX wydaje mi się, że trafił akurat dobrze, bo Dallas potrzebują takich obrońców, więc powinna być szansa na pokazanie się.

AJax niby ciekawa drużyna, tradowali po niego, ale trochę obawiam się czy nie rzucający za 3 rookie pogra sobie przy Giannisie. Ale może postarają się wyeliminować jego wady i będzie dobrze? Sam nie wiem

J Phillips - Chicago, jakoś się obawiam, że słabo kształtują graczy 🙁

Efe, tak jak przewidywałem, nie został wybrany, długa droga przed nim, ale to bardziej serce niż rozum wybierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LAF napisał:

Scoot Henderson - moim zdaniem lepiej trafić nie mógł. Podejrzewam, że włodarze real PTB pójdą po rozum i wymienią Lillarda, który pewnie już usuwa swoje piosenki o byciu loyalty i wkrótce zażąda TR. Spokojne miejsce na rozwój wśród młodzieży ( osobiście jestem pod wrażeniem Sharpe ) oraz granie bez presji. Ciężko będzie ten zespół wprowadzić do PO, ale to nie jest teraz najważniejsze. Niestety HC mam w bottom tej ligi więc niewiele pomoże, ale ważne aby ogarniał rotację.

Kris Murray - razem ze Scootem w tej samej drużynie. Lepiej być nie może a to dlatego, że nie będę musiał skakać po drużynach a mam ich obu w tej samej. Z tego co widzę na PF jest tylko Trendon Watford więc mała konkurencja i liczę, że Murray otrzyma szansę na pokazanie się w tej lidze i ją wykorzysta.

Marcus Sasser - szkoda, że nie w Bostonie bo naprawdę mógłby lekko zastąpić Smarta ponieważ mają podobne charaktery, jednak trafił do zespołu gdzie na PG jest chu jnia z grzybnią. Jest szansa, że wraz z Cade utworzą zgrany duet i jakoś ten tanker będzie wyglądał.

James Nnaji - możliwe, że pójdzie na stash w realu, jednak byłem na to przygotowany. Gracz, który grał w Eurolidze ( nie to co VW ) z dobrymi parametrami fizycznymi może odnaleźć się w tej lidze skoro zrobił Mark. Oglądałem tamte Duke i powiem szczerze Marka uważałem za najsłabszego a koleś przebił się do rotacji więc się mocno myliłem i tym razem przyznając się do błędu sięgnąłem po gracza Barcelony.

Nnaji raczej nie wróci do Europy, nie w przypadku gdy jego konkurencja jest Richards.

Imo skończy się na g league ścieżką Marka Williamsa, w drugiej połowie sezonu powinien dostać szanse gry jako backup jak się sezon się ulozy/Nick się połamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Powinien byc wiekszy realizm, tj. teraz TW tak jak w RL, potem mozna tych TW podpisac na normalne kontrkaty przed koncem FA i ewentualnie dobrac TW.

Tyle, że zabierasz takim zawodnikom szanse na normalny kontrakt. Przykład sprzed 2 lat - Aldama i Banton. Zarobili sobie a tak czekaliby sobie rok na TW

Dobrze wiemy, że ci zawodnicy nie dostaliby od nas umów tylko siedzieliby sobie na TW cały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Tyle, że zabierasz takim zawodnikom szanse na normalny kontrakt. Przykład sprzed 2 lat - Aldama i Banton. Zarobili sobie a tak czekaliby sobie rok na TW

Dobrze wiemy, że ci zawodnicy nie dostaliby od nas umów tylko siedzieliby sobie na TW cały rok

No i ile bedzie takich przypadkow, ze ktorys z nas trafi takiego two way ze bedzie go trzymal dwa trymestry na two way zamiast podpisac od razu i zyska na tym, bo on bedzie takim rozpierdolatorem od poczatku? Predzej czy pozniej i tak bedzie musial go podpisac.

Zdecydowanie blizej realiom prawdziwego NBA sa two way kontrakty od razu. Trafisz, lub nie. Jak ''latem'' ci sie odmieni do poczatku sezonu po preseasonie i po summer league to podpisujesz w 5/6 turze w wezyku TW kogos innego. Jak spodobali ci sie latem to podpisujesz ich na umowe, albo trzymasz na TW i nie grasz nim jeden trymestr czym sam sobie szkodzisz.

Powinnismy bardziej trzymac sie RL NBA, a w RL NBA two way sa podpisywani od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Reikai napisał:

No i ile bedzie takich przypadkow, ze ktorys z nas trafi takiego two way ze bedzie go trzymal dwa trymestry na two way zamiast podpisac od razu i zyska na tym, bo on bedzie takim rozpierdolatorem od poczatku? Predzej czy pozniej i tak bedzie musial go podpisac.

Zdecydowanie blizej realiom prawdziwego NBA sa two way kontrakty od razu. Trafisz, lub nie. Jak ''latem'' ci sie odmieni do poczatku sezonu po preseasonie i po summer league to podpisujesz w 5/6 turze w wezyku TW kogos innego. Jak spodobali ci sie latem to podpisujesz ich na umowe, albo trzymasz na TW i nie grasz nim jeden trymestr czym sam sobie szkodzisz.

Powinnismy bardziej trzymac sie RL NBA, a w RL NBA two way sa podpisywani od razu.

Tyle, że my wiemy już kto dostał a kto nie. Jedyna opcja to wprowadzić to od przyszłego roku w takiej formie jakiej proponował @Tecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ozzy110 napisał:

Tyle, że my wiemy już kto dostał a kto nie. Jedyna opcja to wprowadzić to od przyszłego roku w takiej formie jakiej proponował @Tecu

Czyli teraz jak chce kogoś kto nie został wybrany u nas w drafcie na TW to muszę czekać do wężyka i liczyć że podczas FA nie dostanie minimalnego kontraktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.06.2022 o 09:17, Alonzo napisał:

 

Spomiędzy tych 2 graczy miałem wybierać gdyby mi się Champagnie nieuchował.

..czyli Jabari Walker albo Keon Ellis

W dniu 23.06.2022 o 09:23, january napisał:

To zjebales xd.

Jabari Walker uciekł mi sprzed nosa, szkoda, ale pewnie i tak nie miałem szans na combo Walker+Ellis z tymi bardzo late pickami.

 

W dniu 23.06.2022 o 09:27, Alonzo napisał:

Obaczymy ;]

Mowa o Julianie Champagnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcówce sezonu w tankujących Spurs tez świetnie. Ciężko było ocenić jednak wartość tej jego gry, ale Spurs dali mu juz pierwszego dnia FA gwarantowany kontrakt (podpisali 4-letni, ale chyba 1 lub 2 są gwarantowane) - co pokazuje, że jednak tez widzą w nim dobrego gracza. Brałem go jako 3&D, ale on w ofensywie jest lepszy niż sie spodziewałem. Oby grał tak dalej i dostawał regularne minuty w Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.