Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy spowolnic trochę Draft już, prawda ? ;) 

Nie ukrywam, ze reikai wybiera dla mnie z 18, jest pozno, mam dwie dobre w sumie oferty na stole, a mój osobisty faworyt jeszcze nie poszedł, wiec jak dojdzie do Reikaia picku dzisiaj to on już dziś nie wybierze jak coś xD 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ignazz napisał:

Pytanie czy by się ostał do 14

No właśnie nie. Bo on gra w poważny kosz od pół roku. Na hype nie było czasu. 

On tak jak Karp pisze w sumie jeszcze rośnie. A jest jednym z najmłodszych 

Jak nie najmłodszy 

A ligę Francji cenie wyżej niż te podroby w USA poza NCAA gdzie tez dużo pacanow gra 

Widzę, że @ignazz kolejny po mnie fan Francuzów 😀

Oby Ci się poszczęściło lepiej niż mi z Ntilikiną 😉 Ech

Dienga w zeszłym roku fanem nie byłem, za to Bilala jak najbardziej, szkoda, że tak dobrze mu ostatnio idzie, miesiąc temu to był mój faworyt do #28 a tak to hype go wzniósł. Zasłużony.

Ja wcale nie wykluczam, że już w pierwszym sezonie pokaże się z dobrej strony. Potencjalny steal i wcale nie Reach.

Graty, choć to oczywiście nic pewnego.

Będę kibicował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ashigaru napisał:

Nie zapomnijmy o takim zawodniku jak Sekou Doumbouya. 

Też Francuz, też uważany za utalentowanego... Ale coś nie pykło.

Sekou był fizycznie rozwinięty bardzo mocno jak na swój wiek i stąd się wziął na niego hype. Tu jest inna sprawa, po prostu to zakład o to czy Bilal poprawi rzut i ball handling. Niemniej jednak kombinacja atletyzmu, czucia gry i kończenia pod dziurą jest tutaj wyjątkowa jak na jego wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje komentarze w skali A - F do tej pory bo lotto zrobione 

 

1. Hawks - Victor Wembanyama A+

2. Hornets - Scoot Henderson A+

3. Kings -> Celtics - Brandon Miller A

4. Blazers -> Wizards - Amen Thompson B+

5. Wizards -> Blazers - Jarace Walker A- 

6. Wolves - Cam Whitmore A+

7. Suns - Ausar Thompson B-

8. Knicks - Taylor Hendricks A+

9. Spurs -> Lakers - Cason Wallace A-

10. Nets - Anthony Black A+

11. Clippers - Bilal Coulibaly A ( subiektywnie bo można było ryzykować i brać później ale kosztem drugorunderow ryzyka nie chciałem )

12. Pacers - Gradey Dick B

13. Pelicans - Jett Howard C++

14. Bucks -> Spurs - Dereck Lively II A-

15. Grizzlies -> Blazers - Kobe Bufkin A+
 

Najniższa ocena Howard bo patrząc na mocki w żadnym go obecnie tak wysoko nie widzę a są takie co mocno przesunęły go w dół i akurat tego gracza można było brać później. Ale taka uwaga tyczy się także po części Bilala tylko tu tendencja moim zdaniem jest mocno odwrotna tzn z #20-25 pozycji on u niektórych przebija się na #10-11 pozycje. 
Mocno podejrzanie patrzę na Thomsons twins bo tu zarzutem jest jakość ligi, przeciwników którzy po części byli o dwa lata młodsi i kwestionowane jest wyszkolenie obu łącznie z projekcja ze rzut jest całkowicie broken. Ale wszystko to subiektywne tak jak ocena przydatności w nba Dicka który przebił się w mock do top #10 a ja widzę przede wszystkim cel ataku przeciwnika z jego słaba obrona. Z drugiej strony to wybór #12 wiec wyższy niż potencjalnie w rl jak Orlando czy Jazz wybiorą. 

 

Najtrudniejszy do oceny Lively bo to jeden z nielicznych C który cicho wspinał się w górę i może być prawdziwym rodzynkiem w drafcie, oraz mimo wszystko Carson ( oba wybory Lakers). Czy potwierdzi ze to najlepszy obrońca draftu?

w sumie lakers dokładają do swojego ofensywnego składu dwóch mocnych obrońców wiec dawno nie widziałem aby klub mając tyle jakości dołożył jeszcze więcej. 
GM Nets ( wybór dla siebie?) dalej kontynuuje wybory mocno odpowiadające moim gustom bo z plejady PG Blacka cenie najbardziej. Bufkin z #15 to świetny ruch. 

bardzo wysoki poziom draftowania i na dzień dzisiejszy największe zaskoczenie to wczesny Bilal i Howard. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie całego sezonu akcje były wyższe od Blacka i Bufkin. Jak już się zaczęli nudzić dziennikarze to nagle przestawiano akcje różnych graczy i się CW dostało najwiecej w dół. Dla osoby oglądającej cały sezon to nie ma znaczenia a dla kogoś czytającego wszystkie mocki mogło to zmienić percepcję.  Ile w tym jest przecieków z combine i rozmów z klubami zawsze trudno ocenić. Widać ze January więcej oglądał niż czytał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Czyli najlepsze wybory to te, które są głównym nurtem wszystkich popularnych mocków :)

A wiecie co płynie z prądem?.... 

Na pewno nie CambyGOAT! 

Od strony strategii pobrania gracza chyba nie jeżeli na bazie dużo słabszych mockow można gracza pobrać później i taniej. 

Gdyby mi durne mocki francuzika nie podbijali do 9 czy 11 wyboru ostatnio to bym nie podmienial 14 na 11 z dopłata i spokojnie brał. Ale ze w USA się nudzą a w Paryżu grają to notowania były coraz wyższe i strach było czekać. 

A to cały czas ten sam gracz.  Niestety strategie musisz dopasować do sytuacji a nie odwrotnie 

Twój ostatnio chodzi 22-23 i nijak się ma to do jego koszykarskich umiejętności ale ma wpływ na „bezpieczeństwo pobrania drania”. 

Qcin to by ze 3 Trade downy zrobił w międzyczasie i miał i gracza i asety. 

Coś jak january słusznie pod LII robiąc 3 w dół. 

Dostał assety i jeszcze niższa pensje płaci. Tak to się robi marcus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Od strony strategii pobrania gracza chyba nie jeżeli na bazie dużo słabszych mockow można gracza pobrać później i taniej. 

Gdyby mi durne mocki francuzika nie podbijali do 9 czy 11 wyboru ostatnio to bym nie podmienial 14 na 11 z dopłata i spokojnie brał. Ale ze w USA się nudzą a w Paryżu grają to notowania były coraz wyższe i strach było czekać. 

A to cały czas ten sam gracz.  Niestety strategie musisz dopasować do sytuacji a nie odwrotnie 

Twój ostatnio chodzi 22-23 i nijak się ma to do jego koszykarskich umiejętności ale ma wpływ na „bezpieczeństwo pobrania drania”. 

Qcin to by ze 3 Trade downy zrobił w międzyczasie i miał i gracza i asety. 

Coś jak january słusznie pod LII robiąc 3 w dół. 

Dostał assety i jeszcze niższa pensje płaci. Tak to się robi marcus. 

Albo ty łowisz w płytkim jeziorze, skoro widzisz Jetta tylko na granicy 20-22 :)

Propozycje trade down były albo zbyt rozległe i wtedy nawet wybory na podstawie najbardziej popularnych mocków, by się nie ostał albo po prostu nie warte świeczki, bo nie chciałbym stracić swojego gracza za zysk jednego średniej klasy 2nd roundera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Albo ty łowisz w płytkim jeziorze, skoro widzisz Jetta tylko na granicy 20-22 :)

Propozycje trade down były albo zbyt rozległe i wtedy nawet wybory na podstawie najbardziej popularnych mocków, by się nie ostał albo po prostu nie warte świeczki, bo nie chciałbym stracić swojego gracza za zysk jednego średniej klasy 2nd roundera. 

No to jest typowe zarządzanie ryzykiem. Miałeś podstawy aby zaryzykować. To ze w ryzyko nie poszedłeś to inna kwestia. Zawsze można powiedzieć ze nie chciałem ryzykować. 

Widzisz ze 17 i 19 są dostępne. Można było to rozegrać. Ale masz gracza co chciałeś ja mam swojego. Gratulacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Czyli najlepsze wybory to te, które są głównym nurtem wszystkich popularnych mocków :)

A wiecie co płynie z prądem?.... 

Na pewno nie CambyGOAT! 

Miałem właśnie pisać, że generalnie strasznie schematyczny ten draft. A Juć ostatnio fajnie wyjaśnił temat, że te mocki to bardzo często znacznie odbiegają od rzeczywistych rankingów klubowych, bo każdy szuka czegoś innego, zwraca uwagę na różne aspekty, ceni inne cechy, ma więcej/mniej informacji czysto insiderskich o kimś itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.