Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedł pierwszy nieszablonowy wybór i to jeszcze z dopłata 2x2rd aby mieć pewność ze zaparkuje jedynego gracza którego chciałem w tym zasięgu 

Teraz, Reikai napisał:

O i to jest niespodzianka, chyba pierwsza

@ignazz robi zakusy pod Victora po rookie extension?

Facet rok temu nic nie grał , pół roku temu tułał się w juniorach ale jak w lutym dali mu szanse to zaczął grać bardzo dobrze. Wierze ze jakby został rok w EUro to by szedł za rok top 5. 

Jeżeli rl spurs po serii zasłon dymnych go wezmą to tylko się uciesze. 

A w naszej grze bardzo bałem się zapotrzebowania na niego w Ind i Pels. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilal ma potencjał, żeby być top5 tego draftu albo i lepiej za kilka lat. Ja propsuję, chopak być może wciąż rośnie i kto wie czy nie będzie z niego baby Giannis. Jak ktoś szuka potencjalnego franchise playera poza top10 (wiadomo, nic pewnego i wiele rzeczy musi się udać, żeby tak było), to Bilal kimś takim może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

To powiedz teraz w ilu twoich mockach, które robiłeś wcześniej był Coulibaly wymieniony? :P

My się po prostu dobrze znamy. A ze cenie twoja wiedzę to pobrudziłem sobie ręce rozmawiając z lakers ( tffu) idac przez clippers ( tfu tfu)

* oczywiście konotacje z Rl nba. Nic z osobowego beGM 

1 minutę temu, karpik napisał:

Bilal ma potencjał, żeby być top5 tego draftu albo i lepiej za kilka lat. Ja propsuję, chopak być może wciąż rośnie i kto wie czy nie będzie z niego baby Giannis. Jak ktoś szuka potencjalnego franchise playera poza top10 (wiadomo, nic pewnego i wiele rzeczy musi się udać, żeby tak było), to Bilal kimś takim może być.

No ja nie mam frencza to się łapie każdej brzytwy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy by się ostał do 14

Teraz, LAF napisał:

A moim zdaniem idzie na Hype VW. I poszedł za wcześniej. W tym drafcie jest paru zawodników o podobnym potencjale czy nawet lepszym. 

No właśnie nie. Bo on gra w poważny kosz od pół roku. Na hype nie było czasu. 

On tak jak Karp pisze w sumie jeszcze rośnie. A jest jednym z najmłodszych 

Jak nie najmłodszy 

A ligę Francji cenie wyżej niż te podroby w USA poza NCAA gdzie tez dużo pacanow gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.