Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

oo Bakson wreszcie sie pojawil :twisted: i to widze z grubej rury, leczac swe upadle ego jakimis sigami z zamierzchlych czasow :twisted:

 

 

oj gosciu gosciu http://www.youtube.com/watch?v=U-fauUnTqOc , to odnośnie game 6, i daj już sobie spokój

:lol: to dales. prehistoryczny filmik. Liczy sie tu i teraz 8) A teraz Celtics sa w dupie podczas gdy Lakers mistrzami. Cos masz nt temat do powiedzenia?

 

PS. Szkoda ze taki chojrak nie byles jak zieloni dostali wpier*ol w tych PO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston wraca do gry. Sheed to bardzo dobry nabytek. Ostatnio miewał "problemy" z motywacją, ale jak chce, to ciągle potrafi dać sporo. Boston musiał coś zrobić i zrobił. Piątka Rondo, Allen, Pierce, KG, Sheed praktycznie nie ma słabych punktów. Jasne, że Sheed raczej będzie wchodził z ławki, żeby nie blokować Perkinsa, ale jest to bardzo udana zmiana na obie podkoszowe pozycje. Najbardziej przyda się zdrowie. Pełny skład Celtics to dla mnie najmocniejszy zespół Wschodu.

 

Lakers się wzmocnili, Orlando też, teraz Boston. Cleveland też nie tracili czasu, ale przydałby się jeszcze ktoś, bo sam Shaq to trochę mało w sytuacji, gdy bezpośrednia konkurencja ostro pracuje na rynku. LBJ wiele załatwi, ale kiedyś kończy się RS i trzeba graczy, na których można liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku obydwu pojawia się tez temat Magic.

 

Sheed w Bostonie? Mysle ze Boston po tym transferze jest głównym faworytem na misia w przyszłym sezonie. Stawiam ich nawet wyżej niz LAL z Ron Ronem. Mają wszystko.. kosz, obwód, ławke. Czarno widzę powtórne wejście Orlando do finału :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku obydwu pojawia się tez temat Magic.

 

Sheed w Bostonie? Mysle ze Boston po tym transferze jest głównym faworytem na misia w przyszłym sezonie. Stawiam ich nawet wyżej niz LAL z Ron Ronem. Mają wszystko.. kosz, obwód, ławke. Czarno widzę powtórne wejście Orlando do finału :?

Nikt nie wie jak to będzie wyglądało w tym sezonie w Celtics, pierwszą piątkę rzeczywiście mają świetnie wyglądającą: Rondo/Allen/Pierce/Garnett/Perkins.

Na ławce za to mają Sheeda, Davisa, Tony Allena i.......nic poza tym wartościowego :)

 

Nie zamierzam lekceważyć Celtics, bo jest szansa, że powrócą do Finałów, ale po pierwsze Pierce, KG, Allen i Sheed to już nie juniorzy, PO 2008 to był ich czas, ale nikt nie wie czy dwa lata później będą w stanie grać na takim poziomie, tym bardziej, że nie mają za bardzo ławki i tych minut nie ma komu dawać, no chyba, że ufa się Scalabrinemu czy Pruittowi :?

 

Nawet jeśli będą zdrowi to nie są murowanymi kandydatami do Finałów, ja wolę poczekać do rozpoczęcia sezonu, zobaczyć to w praktyce, czy trio będzie zdrowe i w formie, czy Sheedowi będzie się chciało, czy Big Baby da pomoc z ławki.

Jeśli na te pytania padna w trakcie sezonu odpowiedzi tak, Celtics będą w Finałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe jakie to ciekawe ze dla kibiców lakers rok to zamierzchle czasy hahaha .

 

Boston bez KG i Powa 7 meczy z Orlando ? poźniejszymi finalistami ? hmm aż taki wpier to nie wygląda jak ten z rockets z tych PO, aron broks 30+ pts , are you kidding me ? hehehe, starczy juz tego bo nie chce mi sie tego ciągnąć , czekamy na nowy sezon ,tyle mocnych ekip , mistrzowsko

 

Boston podpisze glena i hilla na 80% Sheed i Hill z ławki ? mniam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakson nie wiem jak ci wyszlo to 80% z Hillem i do tego jeszcze grubasem (ktory podobno schudl, uwierze jak zobacze)? Masz jakis magiczny wzor? Jak to jest ze na tym forum najwieksi krzykacze zawsze pojawiaja sie w trakcie zdobywania przez "ich" ekipy Mistrzostwa i potem magicznie znikaja? Wtajemniczeni wiedza o kogo biega.

Ale teraz na temat, w moim skromnym odczuciu ten jeden ruch spowodowal ze Celci sa znowu najlepsza (teoretycznie) ekipa na ten sezon Wschodu. Potrzebuja jeszcze co najmniej jednego rezerwowego bo to juz ekipa dziadkow sie robi, ale pake maja straszna, pod koszem z Sheedem, KG i Perkiem po prostu wow, szczegolnie w defensywie, bo w ataku wszyscy wiemy gdzie Sheed... na obwodzie siakajac kolejne trojki, az sie KG wkurwi :) Nie wiem na ile skoncentrowany i zmotywowany bedzie Wallace, niby KG sie nim "zaopiekuje", niby sa dobrymi kumplami, ale zawsze jest to ale, bo RW ma swoje teoryje na pewne sprawy, ciekawe czy to sie nie skonczy wielka katastrofa.

Aha i Lakers lepiej by przedluzyli Odoma, bo sorry lamliwy Bynum i nie najwaleczniejszy Gasol zostana zjedzeni na sniadanie przez ta bande zielonych ujadaczy (Artest nie zrownowazy roznicy), oj to bedzie thrash talk teraz na calego po stronie zielonych.

Dawac mi sezon bo juz sie nie moge doczekac :)

 

ps-nie mamy za wielu kibicow Heat na forum, ale ci ktorzy sa zaczeli sie martwic wypowiedziami Wade'a? Zeby byc jasno zrozumianym nie powiedzial nic takiego ze na 100% opuszcza Heat, ale zostawia pileczke po stronie Riley'a, teraz Pat musi ja odbic...

 

edit:

Podobno Wizards chcieliby McDyessa, ale ten chce wrocic do Pistons (wtf?), po co sie pytam?

Jednak cos moze byc na rzeczy z Odomem do Portland, wg tego co wyczytalem na paru stronkach, oczywiscie to tylko spekulacje, ale PTB nie bardzo maja pg ktorego by chcieli z rynku FA, Miller im nie pasuje

Aha i slyszeliscie cos o Matrixie do Dallas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. spekulacji gości z Boston Globe w ich odpowiedzi meilem dostałem że Boston jest mocno zainteresowany obydwoa (Glen młody, Hill doświadczony) , chcą to zrobić poprzez wyłożenie dłuzszej umowy tak zeby nie placic za duzo w tym sezonie luxury tax a kombinować od przyszłego , troche ryzykowne ale myślą o tym. A czemu mnie nie było ? Może tak brak kompa przez jakiś czas na rzecz xboxa 360 i nba2k9? nie będe leciał do kafejki żeby tu polemizować jaki to "mój" Boston jest zajebisty , a jacy to lakers beee itd.bo nie o to chodzi o raczej konstruktywną dyskusje o wydarzeniach mających miejsce w nba

 

btw. Phil , 10 rings as a coach, sic , ale C's nie dadzą mu sie zbliżyć do Russela (oby hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Bakson dzieki za odpowiedz.

 

Osoba bliska Arizie powiedziala ze LeBron powiedzial Trevorowi ze bedzie w Cleveland po 2010 roku, co oczywiscie moze niewiele znaczyc poki co Bron nie podpisze nowej umowy, no ale na pewno dodaje otuchy w jakims stopniu fanom Cavs.

 

Podobno Cavsi teraz atakuja Channinga Frye, ktory mial juz niby byc dogadany z Suns.

 

Hill niech juz idzie do tych Celtow, jak czytam jak bardzo Walsh z wasatym chcieliby miec Kidda i Hilla w skladzie to krece niedowierzaniem glowa.

 

I jeszcze o poszukiwaniach wysokiego grajka przez Wizards:

The Washington Times reports Rasho Nesterovic, Channing Frye, Jason Collins and Jamaal Magloire have all drawn interest from the Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Bakson dzieki za odpowiedz.

 

Osoba bliska Arizie powiedziala ze LeBron powiedzial Trevorowi ze bedzie w Cleveland po 2010 roku, co oczywiscie moze niewiele znaczyc poki co Bron nie podpisze nowej umowy, no ale na pewno dodaje otuchy w jakims stopniu fanom Cavs.

 

"Trevor asked LeBron if he would be in Cleveland after next season," the source said. "And LeBron said, 'I'll be there. Of course, I'll be there.'"

 

głęboko w to wierze ;] szkoda tylko, ze Ariza nie uwierzyl w te słowa i ostatecznie nie poszedl do Cavs ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Bakson dzieki za odpowiedz.

 

Osoba bliska Arizie powiedziala ze LeBron powiedzial Trevorowi ze bedzie w Cleveland po 2010 roku, co oczywiscie moze niewiele znaczyc poki co Bron nie podpisze nowej umowy, no ale na pewno dodaje otuchy w jakims stopniu fanom Cavs.

 

"Trevor asked LeBron if he would be in Cleveland after next season," the source said. "And LeBron said, 'I'll be there. Of course, I'll be there.'"

 

głęboko w to wierze ;] szkoda tylko, ze Ariza nie uwierzyl w te słowa i ostatecznie nie poszedl do Cavs ;/

Ciekawe czy wyslal mu potem maila z gratulacjami podpisania nowego kontraktu :mrgreen:

 

ps. biedna królewna, trevor nie padł jej do stóp i nie przysiągł dozgonnej wiernosci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shannon Brown dogadany z Lakers, 4.2mln za 2 lata gry.

 

Co do Wade'a to jak zwykle nadinterpretacja i szalony tytuł w ESPN. Chociaż jest sporo na rzeczy. Riley nie może bawić się teraz w długie kontrakty (bez podpisania Wade'a) bo co będzie gdy MV3 odejdzie a Heat zostaną z tłustymi umowami? Z drugiej strony nie można za mocno go denerwować bo z tego może się urodzić sytuacja ala Bosh... Patowa sytuacja ale liczę, że Riles użyję siły perswazji, Wade zgodzi się na extension i zaczniemy ściąganie grajków potrzebnych do bycia contenderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie zatrzymanie tego goscia

Dołączona grafika

kasa nie jest duza. rownie dobz mogl grac dzie indziej za takie pieniadze. na upartego jst na tyle perspektywiczny, ze ktos mol mu dac wiecej. podobno nawet dawal ale on chcial pozostac w lakers, troche im podziekowac za wiare jaka go obdarzyli.

 

fajnie. brown ma zadatki na to by stac sie naszym podstawowym rozgrywajacym. tak wiem. odwazna teza, ale posiada atletycznosc i pracowitosc jaka mial i ma fisher. potrafi trafiac z dystansu i widze go na dluzej w lakers. zobaczymy jak ie rozwinie. im dalej playoffs tym slabsze mial wejscia, ale ogolny obraz pozostawil bardzo dobry. szkoda, ze 2 sezon to opcja zawodnika. jedyny minus calej tej zabawy.

 

teraz pytanie co dalej zrobia lakers. wiadomo, ze pozostal do podpisania odom. lakers wyrazaja ogromna chec zatrzymania go u siebie. on tez. zobaczymy ile dostanie ale jezeli dostanie nawet te 8 baniek o ktorych sie spekuluje o payroll wzrosnie do 108 baniek. troche duzo imo. to 14 zawodnikow. wladze lakers deklarowaly zatrzymanie 13 na nowy sezon. zatem ktos tu odpadnie.

 

walton nie do ruszenia.

farmar jak najbardziej i morrison.

yue za takie pieniadze mozna spokojnie zostawic.

 

obstawiam, ze lakers beda chcieli poprzez ligi letnie i poczatek sezonu wypromowac morrisona a pozniej doprowadzic do transferu. najlepiej jego z farmarem za jakiegos goscia i picki. tak by mieli w rosterze 13 gosci i zapewnione jakies mlode miesko na przyszly sezon. tak to widze. wiecej jednak popisze w forum lakersow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown rzeczywiście jest bardzo perpektywicznym graczem. Juz grał w Cavaliers uważałem, że ten chłopak ma ukryty talnet. Ale gyd przyszeł do LAL to Phil Jacskon zrobiłsowje ;] czyli odkrył jego talent i teraz tylko musi sie rozwijac. Naprawde bardzo atletyczny, i tak jak napisal badboys2, ze moze byc rozgrywajcym pierwszym, ale ja uwazam, ze moze byc swietnym zmiennikem Kobe'go i grac z powodzeniem na dwójce. I z tej wymiany z Bobcats, myślę, że Brown będzie większym pozytkiem nizeli Morrison ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię S. Browna i cieszę się, że przedłużył kontrakt za rozsądną cenę, ale jakoś sądzę, że skreślanie Morrisona jest przedwczesne. Nie wiem czemu, ale prędzej to z Farmara bym zrezygnował niż z niego. Ciągle czuję, że coś z tego da się ugrać jeszcze. Zobaczymy.

 

 

Co do kibiców uważających przyjście Sheeda do Celtics za fakt robiący z Celtów najsilniejszy team w lidze - gratuluję optymizmu 8)

 

Wg mnie akutalnie Boston poza fajną, ale zdziadziałą s5 niewiele ma do pokazania. Można powiedzieć T. Allen tylko chyba jeśli liczyć, że się nie połamie. Davis raczej odejdzie, a nawet jeśli zostanie to nie jest to zagrożenie jakiego każda z innych znaczących ekip by na ławce nie miała, Sheed z rezerwy to fajna sprawa, ale na dobrą sprawę jest tylko on.

 

Żeby nie było. Celtowie to jedna z moich ulubionych ekip, ale niektórzy tutaj popadają chyba w hurraoptymizm. Jak można zakładać z miejsca, że taki KG będzie grał swoje ? Facet jest po nielekkiej kontuzji. Nigdy w sumie tak długo nie pauzował, a swoje lata ma. Cholera wie jak jego organizm zareaguje na to po takiej przerwie.

 

Poza tym zakładając nawet optymistyczny scenariusz, że będzie rzucał, zbierał, tańczył i gotował to i tak jakoś (sorry no), ale nie widzę tej ekipy wyżej od Cavs czy Spurs. Co innego Magic, którzy w moim mniemaniu fatalny trade i im się Carter czkawką odbije (oby nie bo lubię tą ekipę).

 

To wszystko moja ocena i mogę się mylić jednak sami fani C's oceńcie tak na trzeźwo i chłodno jak to wygląda. Poza tym - G.Hill ? 3 lata temu może jeszcze.

 

Żeby jednak nie było to na wschodzie chciałbym, żeby wygrał Boston bo liczę na powtórkę Lakers-Celtics:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.