Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

David Lee to kolejna młoda postać Blazers powinni zakontraktowac kogoś z doświadczeniem,kogoś kto w decydującym momęcie wezmi ciężar gry na siebie.Lee to solidny grajek ale wolałbym żeby trade nie doszedl do finiszu...A propo ODENA co coś wiadomo jak tam zdrówko i forma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawe ile blazers dadza Lee, przypminam że wujek/agent Sapa powiedzaiał ze ten jest wart kasy podobnej, więc fani Jazz powinni jakieś zainteresowanie tym pozyskaniem wyrazić :) Jak dlamnie Lee w Portland to troche dziwne, niby na centra może być ale co wtedy grali by nim wyminnie z Odenem, czy może wiedzą z ze z Grega to gucio bedzie a nie dobry center i chcą się zabezpieczyć. Ale na dobrą sprawę,to tak jak kolega zauważył że z Davidka to grajek bardzo podobny do Aldrigea, i bardziej pod pf podpadający, z jednej strony oni we dwójkę mogą stworzyć niezły duet ale z drugiej strony to może braknąć czasem siły i jakości w obronie.

 

Co do Jazz jeszcze to podobno T Mac za AK 47 ma pójść, tylko plotka i w sumie to Tracy już grał wedłóg tych spekulacji w całej lidze, ale zobaczymy jak to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym małą prośbę.

 

Czy mógłby ktoś podać mi adresy jakichś stronek, z których sprawdzacie newsy o tych wszystkich negocjacjach? Ja znam póki co espn.com i nba.com a chciałbym być na bieżąco, szczególnie, jeśli chodzi o sytuacje Brandona Bassa np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej skromnej opinii Portland zrobi blad jak zaplaci te min 10 baniek za sezon Lee, nie jest tyle warty, jak go za tyle podpisza to NYK na 99,99% nie beda podbijali tej kwoty i PTB bedzie mialo nowego grajka. W Blazers trzeba najpierw jedynki z prawdziwego zdarzenia, startera na poziomie, a nie kolejnego podkoszowca, no chyba ze przestana/przestali wierzyc w Odena i jego zdrowie, to wtedy inna bajka.

 

Podobno Channing Frye dogadal sie/dogaduje siz Suns.

 

Podobno Bulls gadaja z J.Pargo, pewnie kore sie ucieszy :) Choc jako back-up w NOH gral dobry basket.

 

W koncu co do przejscia Turkoglu do Raptors, ja jakos nie wierze zeby akurat ten ruch mial zatrzymac Bosha w Toronto, wg mnie to ostatni sezon Bosha w Kanadzie, i Toronto zostanie z banda strzelcow z Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore sie ucieszy

klik

Dzień później:

Podobno Bulls gadaja z J.Pargo, pewnie kore sie ucieszy :)

Chłopaki no dajcie już mu, że spokój :)

 

 

A żeby nie było tak offtopowo, to Wallace ma podpisać z Celtami, więc akcja Bostonu pt:"Nawiedzamy Wallace'a i całą jego rodzinę, całą pierwszą piątką Celtics oraz trenerem" zakończona powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boston dogadal sie z sheedem. bardzo dobry ruch dla jednych i drugiego. maja rok-2 grania o tytul. ale potrzebne bedzie im wsparcie mlodosci.

nie wiem tez jakie sa ich plany na zatrzymanie big baby davisa i leona powe'a ale jezeli minimum1 z nich nie zatrzymaja, to wtdy moga miec problemy. domyslam sie, ze sheed juz bedzie gral do konca kariery jako center.

 

to jest naprawde dobry ruch ale mam wrazenie, ze nie zdobycie tytulu moze ich kosztowac sporo nerwow. beda rok starsi, ich przeciwnicy nabrali doswiadczenia. lakers z artestem beda juz duzo twardsi i to wszystko nawet z wallece'm nie wyglada idealnie. odpadlo kilku rolesow. w trakcie sezonu beda pewnie posilkowali sie jakimis weteranami zadnymi mistrzostwa, ale jak pokazal zeszly sezon to moze nie wystarczyc.

 

niemniej najsilniejsze ekipy nam sie wzmocnily.

lakers,cavs, c's, spurs,magic

zastanawia mnie kto sobie zapewni hca i jaki bedzie bilans najlepszej ekipy sezonu 2009/10.

 

btw kidd pozostal w dallas. zatem gortat ma wszystko by zagrac naprawde bardzo dobry sezon.

 

co nie zmienia faktu, ze wlaczajac w to nowe kontrakty, to lakers beda w tym roku najwiecej wydawac i to bedzie ponad 100mln $. lol

 

edit.

jak to sie stalo, ze knicks juz w 2010 beda mieli taka plynnosc finansowa? nawet z kontraktem lee to bedzie tylko 25 baniek wydanych w kontraktach. jezu ten swiat upada. mieli byc udupieni do 2020:) a tak serio, to w tym momencie jak patrze na ich salary, to jezeli jeszcze zdobeda dobry draft, to lbj naprawde moze opuscic cleveland po tym sezonie. kto wie moze nawe z shaqiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem tez jakie sa ich plany na zatrzymanie big baby davisa i leona powe'a ale jezeli minimum1 z nich nie zatrzymaja, to wtdy moga miec problemy. domyslam sie, ze sheed juz bedzie gral do konca kariery jako center.

Maja do obydwu prawo wczesnego birda. Ale imo na pewno odpuszcza Powe'a, ze wzgledu na jego kontuzje i przerwe w grze , ktory potrwa jeszcze ponad pol roku. Choc z drugiej strony taki Powe, grajacy załózmy 20 meczy w RS to swietny energizer z ławki na PO. Tzw efekt swiezych nóg. Popatrzmy chocby na intensywnosc gry w PO Kirka Hinricha poprzednich PO, kiedy odpuscil pol sezonu po kontuzji palca.

 

Big Baby moze byc za drogi i kryknac cos kolo 4-5 baniek za sezon. Jesli Boston moze placic i N baniek podatku od luksusu to powinien powalczyc o Big Baby'ego, jesli tych pieniedzy nie mja to za minimum Powe'a. Duzo wiecej na pewno jego agent nie wynegocjuje dla gracza ktory 2/3 sezonu spedzi na rehabiltacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sheed w Celtics to dobry ruch, ale ... przed 2 laty by był. OBecnie sorry, ale strachu to przed nimi nie wzbudza wg mnie. Powiększyła się kopalnia emerytów co będą grać 40 mpg i w PO będą znowu ledwo dyszeć.

Jesli Celtowie podpisza jeszzce doswiadczonego swingmna, a mowi sie o Grancie |Hillu to bedzie to zesp[ol gdzie tylko jeden gracz bedzie sie zblizal do 40 mpg i bedzie nim 23 letni Rajon Rondo, reszta z kwartetu "staruszkow" bedzie miala solidny back up: Eddie House bedzie zmienial sporo Allena, Grant Hill moze grac obecnie zarowno na trojce jak i na czwrce pzy small ballu, a Sheed to wogole bedzie 6th man na pozycjach F-C, wiedz nie widze mozliwosci (przy niewielkiej ilosci kontuzji) by Pierce, Garnett cy RayRay byli jakos strasznie zajechani.

 

Patrzysz na Celtow prez pryzmat tego roku, kiedy to tuz przed PO wypadło im dwoch super waznych graczy z rotacji, czyli Garnett i Powe, a tegoroczne zakupy marcowe Marburego i Moore'a nie byly tak udane jak ubiegloroczne Cassella i przede wszystkim PJa Browna. Po dwoch przecietnych seriach juz sie pisze o Bostonie jako o domu starców, a moim zdaniem , jesli beda zdrowi to oni sa najlepszym w tym momencie wylacznie na papierze zespolem konferencji wschodniej.

 

A po tym jak Hedo zdecydowal sie na grę w Raps imo PTB powinni sie zakrecic bardziej wokol Andre Millera niz Odoma czy przede wszystkim Lee. Sproowac wytrade'owac expiring contract Blake'a dla zespolow juz myslacych o summer 2010 za innego weterana na SF, dac zalozmy ze 20 baniek na 3 lata dla Millera (inaczej mowiac dac mu troche wiecej niz MLE, by inni contenderzy nie mogli z nimi rywalizowac- przynamniej finansowo).

 

Wtedy sklad z Dre Millerem/ Royem/ Batumem (Outlawem, ew. kims za Blake'a)/ Aldridgem/ Odenem, moze powalczyc o naprawde duzo wiecej niz w tym roku, kiedy jeszcze walczyli z piekielnie mocnymi Rakietami (mowie piekielnie gdyz Ci grali cala serie ze zdrowym Mingiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie Byków osobą Pargo jest o tyle zrozumiałe, że wobec odejscia najlepszego rzucającego trójki w zespole potrzebny jest tego typu grajek. Do tego typ już tu był pamietają go znają doskonale jego mocne strony (rzut) i słabe. Pewnie nie trzeba by wiele płacić więc jako backup na obwód może być. wejdzie rozrzuci defensywę kilkoma rzutami i powrót na ławkę. Taka winna byc jego rola. Jego problemami w defensywie bym się nie przejmował bo i tak Bulls bronią do bani, więc dodanie rezerwowego przy odejsciu rownie słabego defensora jak gordon nie powinno zaburzyć defensywnych możliwosci obwodu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sheed w Celtics to dobry ruch, ale ... przed 2 laty by był. OBecnie sorry, ale strachu to przed nimi nie wzbudza wg mnie. Powiększyła się kopalnia emerytów co będą grać 40 mpg i w PO będą znowu ledwo dyszeć.

Jesli Celtowie podpisza jeszzce doswiadczonego swingmna, a mowi sie o Grancie |Hillu to bedzie to zesp[ol gdzie tylko jeden gracz bedzie sie zblizal do 40 mpg i bedzie nim 23 letni Rajon Rondo, reszta z kwartetu "staruszkow" bedzie miala solidny back up: Eddie House bedzie zmienial sporo Allena, Grant Hill moze grac obecnie zarowno na trojce jak i na czwrce pzy small ballu, a Sheed to wogole bedzie 6th man na pozycjach F-C, wiedz nie widze mozliwosci (przy niewielkiej ilosci kontuzji) by Pierce, Garnett cy RayRay byli jakos strasznie zajechani.

 

Patrzysz na Celtow prez pryzmat tego roku, kiedy to tuz przed PO wypadło im dwoch super waznych graczy z rotacji, czyli Garnett i Powe, a tegoroczne zakupy marcowe Marburego i Moore'a nie byly tak udane jak ubiegloroczne Cassella i przede wszystkim PJa Browna. Po dwoch przecietnych seriach juz sie pisze o Bostonie jako o domu starców, a moim zdaniem , jesli beda zdrowi to oni sa najlepszym w tym momencie wylacznie na papierze zespolem konferencji wschodniej.

 

A po tym jak Hedo zdecydowal sie na grę w Raps imo PTB powinni sie zakrecic bardziej wokol Andre Millera niz Odoma czy przede wszystkim Lee. Sproowac wytrade'owac expiring contract Blake'a dla zespolow juz myslacych o summer 2010 za innego weterana na SF, dac zalozmy ze 20 baniek na 3 lata dla Millera (inaczej mowiac dac mu troche wiecej niz MLE, by inni contenderzy nie mogli z nimi rywalizowac- przynamniej finansowo).

 

Wtedy sklad z Dre Millerem/ Royem/ Batumem (Outlawem, ew. kims za Blake'a)/ Aldridgem/ Odenem, moze powalczyc o naprawde duzo wiecej niz w tym roku, kiedy jeszcze walczyli z piekielnie mocnymi Rakietami (mowie piekielnie gdyz Ci grali cala serie ze zdrowym Mingiem).

 

Ja mam szacunek do Celtics, ale jakoś ich big trio ze średnią wieku już w tynm roku 33 lat do ktorego dojdzie 34 letni wallace i 36 letni Hill nie widzi mi się jako drużyna mająca w decydującej fazie PO iść łeb w łeb z Lakers, Cavs czy nawet Magic. Mogę się mylić. Nie jestem świętą krową. Po prostu jakoś celtowie mnie nie przekonują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek ebasket ci zamkneli?

 

boston fajnei sie wzmocnil sheedem. pasuja do nich jak malo kto. ale tu problem polega na tym, ze oni na bak wysokich narzekac nie mogli. imo powinni ladowac sie w davisa i powe'a, ktorzy pokazali jak bardzo sa przydatni i duzo mlodsi. ale im brakuje jamesa poseya type player. najlepsza defensywe to oni grali nie majac 2 wieze tylko grajac z poseyem zamiast perkinsa.

 

faktycznie bronienie pickow przez caavs z shaqiem wydaje sie mega trudnym zadaniem niemal przy kazdej ekipie. fajnie bastek, ze to zauwazyles. przy transferze shaqa do suns w tej kwestii miales nieco inne zdanie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam teraz tylko Barnesa albo Anthonego Parkera (byl by troche mala 3,ale mlodszy , atletyczny) , zobaczymy co zrobia C's , na razie mysla o Grancie (musze wiedziec ze ma jakies dodatkowe poklady energii czy co, bo lat to mu nie ubyło) hmmm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od poczatku po cichu liczylem na big baby w orlando ale wiedzialem ze boston moze oferte przebic to nic nie pisalem. teraz gdy podpisza sheeda, juz raczej nie wyrownaja oferty wiec droga wolna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Bakson wreszcie sie pojawil :twisted: i to widze z grubej rury, leczac swe upadle ego jakimis sigami z zamierzchlych czasow :twisted:

 

ktos wczesniej napisal ze wszysyc najmocniejsi sie jeszcze wzmocnili. dla lakers sprawa wyglada komfortowo. spurs nie wygladaja tak groznie jak wielka trojka wschodu obecnie i swietna sprawa jest tu fakt, ze zanim przystapimy do batalii z kims z oewj trojki, ona musi powybijac sie miedzy soba. juz w tym roku bylo ciezko przebic sie do finals ze wschodniego wybrzeza, w najblizszym sezonie ta droga bedzie jeszcze ciezsza. kto wie, czy nie ciezsza niz na zachodzie w decydujacej fazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.