Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

joe jest fa. gdyby nie to, ze mamy juz trzon to sam widzialbym go u siebie.

z 2 strony nic w po nie pokazal. jedynym wysokim weteranem, ktory moze zmienic cos to jest rasheed wallace. i mcdyess. cavs powinni uderzyc po mcdyessa. nie wiem po co im parker. ale rzeczywiscie zamierzaja chyba grac lebronem na pf.

 

na miejscu cavs odpuscilbym varejao i uderzyl po duet mcdyess-smith. bo sheed juz nie bardzo sie nadaje na pf'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie zapomnialem o McDyssie, sam podkreslal jak jest rozczarowany tym co stalo sie w Detroit w ostatnim sezonie, jak mogl grac o Mistrza w innej ekipie po tym buy-oucie i zostawieniu sporej kasy na stole w Denver. Chyba patrzac na to co sie dzieje obecnie w Pistons juz sobie da spokoj z graniem w "hockey town". Hamilton moze zaraz odleciec do innego klubu bo jakos nie widze back-courtu Hamilton-Gordon, wchodzenie z lawki Gordona ktory bedzie gral po 30min oznaczaloby przesuniecie Hamiltona na SF, wszyscy widzielismy rok temu jak to dzialalo z AI.

Jestem troche zdziwiony ze Riley chce Iversona, kasa w sumie mala jak na tej klasy gracza, ale czy taki "klepacz" to wlasciwy partner dla Wade'a ktory tez lubi sobie przetrzymac pilke w rekach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym szukal w Cavs wzmocnienia na 4, Wallace, Powe, ktos w tym stylu, moze jakis sign&trade z Knicks (Lee). Jakos nie jestem zachwycony Varejao, nie wiem co z Joe Smithem (on ma jeszcze wazny kontrakt?).

Wiadomo, też bym tak zrobił, ale kto wie co siedzi w głowie Ferrego? On jakoś na siłę próbuje jednak ściągnąc jakiegoś dobrego zawodnika obwodowego, aby Jamesa przesunąć na PF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James na 4? Chce to zobaczyć, będzie wesoło

 

Nie twierdze ze sobie rady nie da, ale Cavs z nim jako 4 sukcesów z pretendentami nie wróżę, jak wy widzicie spełniającego sie LBJa przeciw KG, Gasolowi czy Duncanie? Bo ja tego nie widze na dłuzszą metę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF?!

Ben Gordon to the Pistons is a done deal. The method by which he will get there is still under discussion. CBSSports.com has learned that the Bulls and Pistons may yet revisit Detroit's agreement with Ben Gordon and instead investigate a sign-and- trade that would send Allen Iverson to Chicago.

Nie, nie, nie! Tylko nie to! OMG ! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie zartujesz. Ariza po tym jak zostal kopniety w dupe przez Magic teraz mialby do nich wracac? Takiego wała im pokaże :) I wysmieje.

mielismy wtedy na sf turka a nie mielismy sg to doszlo do wymiany. teraz jakby chcial gralby w s5.

ale juz po fakcie :) nam pokazal wała a wam gołą dupe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie zartujesz. Ariza po tym jak zostal kopniety w dupe przez Magic teraz mialby do nich wracac? Takiego wała im pokaże :) I wysmieje.

mielismy wtedy na sf turka a nie mielismy sg to doszlo do wymiany. teraz jakby chcial gralby w s5.

ale juz po fakcie :) nam pokazal wała a wam gołą dupe :wink:

Ja naleze do tych fanow Lakers ktorzy biora w ciemno Artesta ponad Arizą wiec mi nikt nic nie pokazywal ;-) Inna sprawa ze tych pokretnych tlumaczen jego agenta nie pojmuje koniec koncow (no bo upraszczajac: mial MLE w Lakers, wybral MLE w rockets gdzie tytulu na bank nie zdobedzie, wtf?).

 

A co do obecnosci w Magic, to Ariza podczas jednego z show ktory ktos na subforum linkował, juz wyrazil sie bardzo "cieplo" nt Magic, wiec moglibyscie mu nawet i dac żółtą koszulke lidera, a by tam nie wrocil ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naleze do tych fanow Lakers ktorzy biora w ciemno Artesta ponad Arizą wiec mi nikt nic nie pokazywal ;-) Inna sprawa ze tych pokretnych tlumaczen jego agenta nie pojmuje koniec koncow (no bo upraszczajac: mial MLE w Lakers, wybral MLE w rockets gdzie tytulu na bank nie zdobedzie, wtf?).

Nie no jasne ze Artest was nie oslabi :) Oby byl zdrowy bo mial jakies problemy z kostka :wink:

 

Skoro owner Orlando powiedzial ze zaplaci podatek od luksusu to zaplaci. wiec Gortat w Dallas nie zagra :) Zostanie nam jeszcze MLE za ktore sprawimy sobie Bassa lub Sheeda (jego oby nie bo go nie lubie) i repeat Lakers nie bedzie wcale taki pewny :mrgreen: ale sezon zapowiada sie wysmienity :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro owner Orlando powiedzial ze zaplaci podatek od luksusu to zaplaci. wiec Gortat w Dallas nie zagra :) Zostanie nam jeszcze MLE za ktore sprawimy sobie Bassa lub Sheeda (jego oby nie bo go nie lubie) i repeat Lakers nie bedzie wcale taki pewny :mrgreen: ale sezon zapowiada sie wysmienity :wink:

No chyba nie do końca

 

http://www.orlandosentinel.com/sports/o ... 4728.story

 

Jak dla mnie tez zdecydowanie za dużo jak dla gościa na 10-15 minut w meczu w zastępstwie dla howarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dwa dni mowia co innego dlatego ostatnio tego nie czytuje :wink:

kwestia jest taka ze poki co nie mamy zadnego zmiennika dla Howarda. jak Wallace nie zdecyduje sie na gre to co? Bass to undersized pf wiec tez na C nie posmiga. a tak wogole 5.6mln to dobra cena za niego chyba ze liczysz od razu z taxem. Battie bral podobna kase, tyle wysokim sie placi.

no i ten caly luxury tax placi sie chyba jakos pod koniec sezonu wiec w razie czego gdzies sie Marcina wytrejduje. a na ta chwile jakis buckup C musimy miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Gortat Jest juz na 99% dogadany z Mavs, no i pomimo ze jakoś za Dallas nie przepadam to chyba dobrze trafił, drużyna z aspiracjami marna konkurencja więc bedzie grał, prawie polak Dirk :)

A dalej z plotek to podobno Iverson gadał z Memphis i ze chce do nich dołączyć :) brzmi to tak niedorzecznie że aż śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turkoflu dogadany z Portland. 5 lat minelo jak z bicza strzelil :roll: Najpierw Courtney, teraz Hedo hmm ciezko ich zegnac. Niech im sie wiedzie jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos AI w Bulls. Po pierwsze nie dojdzie do tego, Bulls szukają zupełnie innej opcji, a obniżanie backcoardu niczemu nie służy. Ale czytałem przed chwilą, ze po przyjścoiu BG Det chcą pozbyc sie Hamiltona i on tez po cichu jest wiązany z Bulls na zasadach s'n't, bo Gordon coś przebąkuje o rok dłuższym kontrakcie a o taki jest tylko mowa jesli to Bulls go podpiszą

RIP ma co prawda zajebiści wysoki kontrakt, ale jak tak patze na Bulls to ktoś taki mógłby sie sprawdzic w Chicago. Doświadczony już jest, byłby dobrym zdaje sie partnerem dla Rose'a, ktory czesto szuka podaniem kogoś na dystansie po penetracjach, do tego odwrotnie do Gordona nie potrzebuje tak często piłki. Przyznam, ze taki deal by mi sie na pewno bardzo spodobał, bo nie stracili byśmy punktowego wsparcia a zyskali doswiadczenie, troche lepszą D i przede wszystkim wysokiego w miare guarda co kazdy musi przyznac w Bulls jest kłopotem

Choć z drugiej trony wszyscy pamietamy jakim powerem był Salmons kiedy zaczął grać dla Bulls i co pokazywał w S5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos AI w Bulls. Po pierwsze nie dojdzie do tego, Bulls szukają zupełnie innej opcji, a obniżanie backcoardu niczemu nie służy.

Teoretycznie masz rację, w praktyce Iverson mimo fatalnego zeszłego sezonu, wieku, charakteru itp. w dalszym ciągu jest na rękę niektórym zespołom. Z pewnego poziomu nie zejdzie, z superstara stał się w tym momencie weteranem na wysokim poziomie i to się może wielu zespołom przydać. Do tego dochodzą chyba dość małe wymagania finansowe, swoje już zarobił a i nikt mu nie da jakiegoś dużego kontraktu, więc mieć Iversona za grosze to zawsze jakaś oferta.

 

W Bulls o tyle byłby problem, czy Rose jest w stanie bronić dwójkę? Szczerze widziałem go w akcji parę razy, ale jako że specjalnie się nigdy na Bulls nie skupiałem, to nie mam pojęcia jak wygląda w D. Słyszałem (ale tylko słyszałem ;-) ), że broni dobrze, pytanie jak dobrze (i czy w ogóle?).

 

Anyway, o Iversonie się mówi w kontekście Bulls, Bobcats, Heat i Memphis. Żadnej z drużyn nie darzę sympatią, więc jakoś mnie to nie fascynuje za bardzo. W dodatku strasznie nie trawię Brada Millera i Tima Thomasa, więc przynajmniej w jednym z kore się zgadzamy: oby nie Bulls ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Jason Kidd zostaje prawdopodbnie w Dallas zostaje na 3 lata, zarobi 24 mln, czyli 8 rocznie...Knicks dawali mu tylko MLE...

Dla Gortata to dobrze, bo przy dobrym przez niego graniu Pick&Rolli może sporo punktować dzięki Kiddowi.

do Kidda bardzo pasuje rowniez w transition. wiadomo jak Kidd lubi sobie pobiegac do kontr. Mavs nie beda juz musieli ratowac sie desperacko lineupem z Bassem na C.

 

PS.

Maciek9020, odbierz PMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master pytasz czy Rose pokryje dwójke? NIE i jeszcze raz NIE, ona nawet z pokryciem jedynki ma kłopoty. Kto pisał/mówił, że Rose kryje dobrze kłamał, bo Derrick potrzebuje duzo czasu, zeby zacząc przynajmniej przyzwoicie grać D. Ma warunki, ale ze to jeszcaze mokra głowa jest to szalony sie robi przez co za czesto uzywa łap a za mało głowy i nóg

backcoard AI-Rose w ataku mógłby sie tez niestety gryźć z racji tego, ze i AI i Rose bazuja na penetracjach lub/i rzutach po koźle.

Jak AI lubie tak tego nie widze

Bulls mają jeden odwieczny kłopot, którego ewentualny Answer by niestety nie zmienił- wzrost na G. Nie moze wciąz być tak, że etatowym G kryjącym KB i reszte jest Hinrich ;)

 

kore sie ucieszy

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master pytasz czy Rose pokryje dwójke? NIE i jeszcze raz NIE, ona nawet z pokryciem jedynki ma kłopoty. Kto pisał/mówił, że Rose kryje dobrze kłamał, bo Derrick potrzebuje duzo czasu, zeby zacząc przynajmniej przyzwoicie grać D. Ma warunki, ale ze to jeszcaze mokra głowa jest to szalony sie robi przez co za czesto uzywa łap a za mało głowy i nóg

backcoard AI-Rose w ataku mógłby sie tez niestety gryźć z racji tego, ze i AI i Rose bazuja na penetracjach lub/i rzutach po koźle.

Jak AI lubie tak tego nie widze

Bulls mają jeden odwieczny kłopot, którego ewentualny Answer by niestety nie zmienił- wzrost na G. Nie moze wciąz być tak, że etatowym G kryjącym KB i reszte jest Hinrich ;)

 

kore sie ucieszy

klik

Zarty zartami Joseph ale czy dla Ciebie to jest dobra informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In the wake of losing Hedo Turkoglu, the Portland Trail Blazers have become engaged in serious discussions about making an offer to New York Knicks restricted free agent David Lee, ESPN.com learned Saturday.Portland could offer all of its available cap space to Lee in the form of an offer sheet that would amount to roughly $50 million over five years. And as a disincentive to keep the Knicks from matching, they could structure the deal so that the highest salary of any of the five years would come in 2010-11 -- the season for which the Knicks will need as much salary cap space as possible to make a run at LeBron James and/or another of the marquee superstars that will be available.

espn.com

 

 

nie bardzo rozumiem, po co Blezers Lee skoro maja Aldridge'a, czy Outlaw'a, nawet Przybilla moglby te kilka minut na PF pograc. No chyba, ze sciagaja C, co nie jest takim glupim pomyslem bo Lee jest bardziej offensive-minded w przeciwienstwie do Odena ( jak tam jego zdrowie ? cos wiadomo ? ) wiec fajnie by sie uzupelniali. Tylko wtedy co z Przybilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.