Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

 

Widziałem gościa może raz, niespecjalnie kojarzę. Wybaczysz mi?

gowno mnie to obchodzi czy go widziales..

ja go kojarze mimo ze nie jestem fanem NJ, fajnie co?

 

Fajnie to mało powiedziane. Jesteś niesamowity. Powinieneś sobie zmienić nick na Niesamowity Bogans. W tej swej niesamowitości może mógłbyś nam, jełopom, przedstawić krótką charakterystykę Ryana Andersona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec nie wiem co ty sadzisz o 10 bankach dla Millsapa, moge sie domyslic :)

Jesli NYK da 10 baniek Lee beda skonczonymi idiotami, nie dla PF ktory musi grac na C, ktory slabo broni, ma przecietny jumper, i blokuje gorzej od ciebie czy ode mnie :) Jasne ze ma swoje plusy, energie, dobitki i latwe punkty, fure zbiorek, ale 10 baniek? 8 moze bym to przelknal :)

Danp, to co sądzisz o Lee to już wiem :P

 

Ale jeśli Jazz dadzą Sapowi 10 beda skonczonymi idiotami, nie dla PF, który co prawda nieźle broni, ale ma przecietny jumper i blokuje tak sobie :lol: Jasne ze ma swoje plusy, energie, dobitki i latwe punkty, fure zbiorek, ale 10 baniek? 8 moze bym to przelknal :lol::lol::lol:

 

P.S. sorki danp za cytat, ale po prostu idealnie pasował :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli Jazz dadzą Sapowi 10 beda skonczonymi idiotami, nie dla PF, który co prawda nieźle broni, ale ma przecietny jumper i blokuje tak sobie :lol: Jasne ze ma swoje plusy, energie, dobitki i latwe punkty, fure zbiorek, ale 10 baniek? 8 moze bym to przelknal :lol: :lol: :lol:

Wow Max ty musisz sie z tej swojej wiejskiej posiadłości przeprowadzić znowu do miasta, żeby mieć neta szybkiego, wtedy byś wiedział że to co napisałeś rozmija się z prawdą, popierwsze juz na dzień dzisiejszy Sap jest bardzo dobrym obrońcą, który potrafi niezle blokować, ba z tymi jego czapami to sam mnie koleś zadziwia jak zdejmuje piłki gościom często o paręnaście cm wyższym, co do rzucania to nie odrazu coś tam zbudowano, i tak z sezonu na sezon robi niesamowite postępy.

 

Jeśli Sap powie że chce, nawet maksymalny kontrakt to według mnie powinien go dostać, a żeby było zabawniej to sądze ze i Greg Miller i Jerry są podobnego zdania, oni wiedzą jaki wiele ten chłopak może osiągnąć i to jest najważniejsze, Sap przecież nie dostanie tej całej fury pieniedzy za swoje dotychczasowe dokonania ale za to że w perspektywie może być rewelacyjnym graczem. Wiadomo że nie jest powiedziane ze zrealizuje pokładane w nim nadzieje, ale szanse na to są całkiem spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, popierwsze juz na dzień dzisiejszy Sap jest bardzo dobrym obrońcą, który potrafi niezle blokować, ba z tymi jego czapami to sam mnie koleś zadziwia jak zdejmuje piłki gościom często o paręnaście cm wyższym, co do rzucania to nie odrazu coś tam zbudowano, i tak z sezonu na sezon robi niesamowite postępy.

 

ale szanse na to są całkiem spore.

potrafi blokować

czyli rozumiem ze jesli grasz na PF dodatkowo w parze z centrem nieblokującym (Okur) to wynik 73 bloki w 2300minut jest dobrym wynikiem :?:

na razie PM imponuje zbiórkami ofensywnymi, postepami w ataku i rzeczywiscie lepszą grą w D ale nie zgodze sie że PM jest cytuje: bardzo dobrym obrońcą (0,96 BPG do 3,8FPG) daje mu 30 pozycję gdy doliczysz minuty jest jeszcze niżej (36) a gdy doliczysz faule nie ma go w top 50 wcale

 

kochasz gościa ok ale blokerem nie jest nawet przecietnym (taki McGee po prostu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochasz gościa ok ale blokerem nie jest nawet przecietnym (taki McGee po prostu)

Tylko że ja w przypadku Sapa biorę na wszystko poprawkę, bo on dopiero co dostał szansę pokazania się, rozumiem że można mi zarzucić przesadny optymizm jeśli chodzi o ocenę gościa, ale ja się do tej pory na nim nie zawiodłem, przed tym sezonem kiedy mówiłem że Sap pokarze na co go stać to sporo osób nawet z naszego Jazz grona to wykpiwało, jak zastąpił Boozera tak że gościu był zbędny, to teksty że Paul jest jakimś rolsem się skończyły, ale dalej sporo osób myśli o nim jako o solidny graczu i tylko tyle, ja wierze że to będzie zawodnik już w nadchodzącym sezonie na poziomie All star, i jeszcze raz powtarzam koleś nigdy nie zawiódł moich pokładanych w nim oczekiwań dlatego bronię jego osoby jak tylko się da :)

 

ps. Sap to jest gość który w decydujących momentach daję radę, wtedy też kogo trzeba potrafi przyblokować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villanueva jest UFA co jest przyznam dla mnie sporym zaskoczeniem, ale jasnym sie stało jak wielkich oszczędnosci szuka ten klub.

Pozbyli sie RJa, teraz Charliego, dziwne zachowanie. Nie był on ideałem, ale jednak ciekawym ofensywnym wsparciem czy to w Raps czy Bucks. Mysle, ze po 1wszym powinno sie po niego zgłosić sporo klubów, bo takie wsparcie z ławki dla pretendentów czy pierwszopiatkowy gracz bedacy uzupełnieniem moze sie bardzo przydać, zwłaszcza, ze Charlie to chyba raczej nie jest ciezki typ gracza

W sumie nawet Bulls by mogli sie do niego usmiechnąć, co by podwyzszyło skład i dało podstawy do szukania tradu z Gordonem ;)

 

Podobna sytuacja jest z M.Danielsem, któremu pacers nie przedłużyli kontraktu o team option. Tez interesujący swingman, dziwny, chimeryczny, ale wciąz łakomy zdaje sie kąsek i niezła ręką i D.

 

Kurde rynek moze nie będzie obfity w najwieksze nazwiska, ale na pewno wielu ciekawych rolsów zmeini barwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villanueva jest UFA co jest przyznam dla mnie sporym zaskoczeniem, ale jasnym sie stało jak wielkich oszczędnosci szuka ten klub.

Kurde rynek moze nie będzie obfity w najwieksze nazwiska, ale na pewno wielu ciekawych rolsów zmeini barwy

najciekawiej bedzie nie z perspektywy graczy a zespołów

 

celts suns pistons jazz magic ptb ny mavs sas to zespoły o których jest mase rumorsów i przymiarek

od czasu zlotu i dyskusji z El czekam na oferte Thunders dla Millsupa 65.000.000 za 5 lat

ale Jazz mieliby pod górkę ?

 

co u Sas?

 

ostatnio czytałem takze o innej przymiarce....Manu Gino za Kevina Duranta jesli nie teraz to za rok z snt, szukanie wzmocnien pod koszem: Camby (trejd za 3 - Hilla, Mason i wypełniacz ) lub Sheed z FA za MLE

rezygnacja z Oberto, raczej Ely lub glen Davis

Bowen niepewny

Charliego bym raczej nie chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsze fakty a nie rumorsy:

 

Kyle zostaje rok w Jazz a Jarvis Hayes w Nets, Kwame za 4 mio w Pistons a A.Johnson w Orlando a D.George w Mavs i Admudson w suns

odchodzą M.Daniels z Indy, Acker z Clips, Singletary z Bobs

celts złozyli QO Glenowi Davisowi

 

czekamy na decyzje:

 

Kobe Bryant, Zydrunas Ilgauskas, Carlos Boozer, Mehmet Okur, Brian Skinner, Al Harrington, Eddie House, Michael Finley, Anderson Varejao, Steven Hunter, Mark Blount, Trenton Hassell and Damien Wilkins.

 

a i jeszcze jedno!

wybór SG (McClinton) w drafcie przez Spurs pokazuje że Hilla lub Masona Jr którego chca w clips mozna oddać za hahment roku czyli np. podpisać z Finleyem nowy może 9 jeżeli przepisy pozwolą) niegwarantowany kontrakt wyzszy niz zakładane 2.500 000 i wysłać do clips za 7mio Cambiego omijajac przepisy a pomagajac czyścić salary ( 2.000.000- 2.500.000 gwarantowane, 2.000.000-3.000.000 nie i Clips robia buyout Finn idzie za minimum gdzie chce ma w sumie ponad 2.000.000 jeżeli retired salary się zgadza a clips maja 5.000.000 do przodu i młodego Hilla lub Masona Jr) uzupełniajacego najsłabsze ogniwo czyli SG ( nawet Finn by sie przydał) backup Gordona

dodatkowo clips mozna sprzedać prawa do Tiago Splittera i Colo

jezeli mamy zamianę robić bardziej wyrównana ( choć handel czyszczący a tu byłoby ok. 4.000.000 savingu) to mozna póścić zarówna Hilla i Masona w zamian za np. Rickiego Davisa, który w clips jest nieprzydatny a z którego w Sas mozna zrobić parę uderzeniową z ławy z Blairem i Manu np.biorac jezeli Clips chcą utzrymać Cambiego - Kamana

wtedy saving dużo większy dla Clips bo 3 banie więcej w tym roku a aż 11.000.000 za rok

wtedy mógłby zawitać na stare śmieci za wyczyszczone salary - LA Paul Pierce :!:

wiem ze ricky to ryzyko ale w zamian za Cambiego/Kamana

a SAS?

ekipa S5: Parker ManuGino Jefferson TD Camby i na ławie Hill/Mason, Bonner, Tolievier,Mahinmi doliczajac Blaira i McClintona i nadal MLE na kogoś typu Gooden - Gortat-Smith-Glenn Davis-Ely lub z podpisaniem w MLE wracajacych Finna/Bowena/Udokę lub Oberto z wydatkami rzędu 80.000.000 ( plus 9mio taxu) robi niezły zespół na Lakers Magic Celts Cavs

edit: Mle na Shheeda

 

i masz Fantasy Draft dwie wersje:

 

PG: TP i konieczność uzupełnienia

SG: Manu + McClinton + Ricky Ravis

SF: Jefferson + Udoka?/Finley?

PF: Duncan + Sheed? + Blair

C: Kaman + Bonner + Mahinmi

? gdzie mozna skusic Sheeda lub wrócić do starych (?)

traca ewentualnie Finleya ( po podpisaniu wyzszego kontraktu, Masona, Hilla MLE, Splitera, Colo)

clips zyskuja salary ponad 15.000.000 dostajac backupy na SG/SF i atakuja FA 2010 (pierce)

wada: ciężko podpisać ponownie Manu

 

lub

PG: TP + Mason

SG: Manu + McClinton

SF: Jefferson + Bowen?

PF: Duncan + Bair+ Mahinmi

C: Camby + Glen Davis?/Ely?Oberto? + Bonner

 

gdzie apatyty na FA z MLE sa duzo mniejsze ale zostawia SAS manewrowość za rok ( Camby jednoroczne ryzyko) aby przedłóżyć Manu

LAC czyszczą 4.000.000 poprawiając bilans czasu gry wysokich dostając młodego Hilla i doświadczonego Finnleya

wada: trzeba zdecydować czy odpuszczamy FA podpisujac wracajacych czy podpisujemy FA za pełne MLE

zasada: jeżeli zdobywamy prawdziwego C atakujemy Sheeda za mniej niż MLE wchodząc w TAX, jezeli znowu mamy undersizeC atakujemy FA trueC grając rotacją na C Bonnerem i Blairem i nabytkiem

 

w obu przypadkach Duncan wraca na PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz jak duncan wroci na pf to z mojej bylej uczelni wyjdzie dziewica.

no way. wiem, ze mial kontuzje kolana, ale on juz od 3 sezonow gra jako pf. ostatnio go widzialem jako pf w finale z cavs.

jest za wolny. on juz bedzie c.

 

garsc plotek.

kidd nie jest w "payton-malone mode" wiec albo pozostanie w dallas za najaiwksza kase, albo sprobuje swoich sil dzies gdzie cosmu dadza. najpredzej w knicks. ale jezeli on nie jest w paytonmalonemode to chyba kogos glowka boli. pozostaly mu 2 lata grania. ani sie obejrzy a powiesi buty na kolku, a pierscienia jak nie bylo tak nie bedzie. albo lakers/celtics/cavs/magic za minimum dla weteranow albo zegnaj maj priszius.

 

agent arizy powiedzial, ze nie zagra w lakers za mniejsze pieniadze. zatem zegnaj planie zatrzymania arizy i odoma. jego agent bedzie chcil wyciagnac wiecej niz mle. nie ma mowy, zeby lakers mu to dali. za mle mozna artesta sciagnac. a majac artesta mozna nawet odoma odpuszcza. tak czy siak po takiej wypowiedzi jego agenta sprawa wcale nie wyglada fajnie. rok temu cos podobnego bylo z turiafem. zobaczymy czy sam ainteresowany cos powie na ten temat.

 

magic odpadjaz wyscigu po gortata. naprawde spodziewaja sie ofert po 5 baniek za sezon dla niego i prawdpodobnie nie zobacza go szybko w orlando. podobno houston przy okazji ostatnich newsow dot. yao jest nim zainteresowane. czujecie? imo z gortatem mogliby grac obrone na poziomie 85ppg.

 

 

turkoglu odrzucil oferte 35 bniek od magic. teraz zobaczymy co dostanie. ale prawdopodobnie magic nie wyrownaja. w ogole brakuje im wysokich...

 

edit:

co do bucks i villeunevy. chlopak mial swietny okres w tym sezonie kiedy generalnie naparzal.ograli wtedy m.in. c's. bycmoze bucks uznali, ze nie ma sensu bawic sie w cv. lepiej go odpuscic w tym roku. podpisza sessionsa, przycieniuja, dostaa wysoki pick, po czym latem 2010 dadza maxa lebronowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan za wolny? Ale w czym jak ustawiasz gracza w ataku?

Rozroznienie pomiedzy C a PF istniej przede wszystkim w ataku a nie w obronie.

Owszem zawsze problem bedzie z Dirkiem i Melo jak zagraja smallball na PF ale dopóki nie było opcji z punktujacym C w sas (Nester,Kurt, Nazr, Oberto lub pokraka Bonner) to byl problem sas a nie mavs czy nugets. Wlasnie sytuacja zmienia się jak do ekipy trafia pelnowartosciowy Center (Kaman?) Wtedy nie mozesz Dampierem kryc Duncana. To nie problem szybkosci transition D i powrotu Duncana do obrony ( taki problem nie istnial w sas od dawna). A problem szybkiego ataku znika z pojawieniem się Jeffersona bo na Duncana alleyupoow nie grano nigdy.

Nie wiem czemu szybkosc ma tu znaczenie. PF przede wszystkim musi miec te cechy ktore Tim mial zawsze, spaceing, zasieg rzutow, manewry podkoszowe, koziol a nie zwykle wbijanie się ala Kedrik Perkins.

Wole grac para Camby lub Kaman z TD niż Gasol Bynnum

A to tylko przeciwwaga przewag frontcourtu LAL do tego co ma sas na niskich pozycjach obecnie.

Na razie brakuje wypelniacza na C ale wlasnie czytalem że jadac po bandzie (kombinacje plus zawalanie salary) mozna zrobic niezly sklad kosztem clips ( dodatkowo przeciez clips moga wzmocnic lal ktorzy maja problem z odomem i ariza)

Powtorze wsadzenie PF podyktowane jest jego mozliwosciami w ataku a nie w obronie (Dirk Melo Bargniani) gdzie wiele ekip gra PF na centrze (Bosh, M.Gasol,B.Wallece) robi to przewage TD a nie problem bo za wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.ja tych przewag duncana w ataku jakos ostatnio nie widzialem. i to nawet gdy gral przeciwko wolniejszym centrom, z ktorymi do tej pory radzil sobie duzo lepiej.

2.duzo latwiej w tej lidze znalezc pf'a niz centra. kaman w spurs? no way.

3.kaman i camby. ok bierz ich ale za darmo z clipps ich nie pozyskasz. w ogole najpierw trzeba ich pozyckac.

 

co nie zmienia faktu, ze duncan nie nadaje sie juz na pf'a. czasy sie roche zmienily. gdy byl mlody i mial obok siebie robinsona bylo fajnie. ale jezeli uwaznie ogladales chocby playoffs to zauwazylby, ze duncan zmienil nieco styl grania. juz nie gra tak czesto przodem do obroncy. wiecej gra tylem. wiecej typowych dla centra manewrow. nie wiem, kogo musieliby miec w skladzie na c zeby miec tu przewagi. o ile jeszcze w ataku moze miec to sens o tyle w defensywie juz nie. i tu nawet nie chodzi o gosci typu melo. widziales zeby kryl nowika w tych po?

 

moze sie troche dopierdalam, ale widze u chlopaka regres w 2 ostatnich latach. i moze maja na to wplyw kontuzje. ale on ma tez swoj wiek. 33 lata, zaraz beda 34. to powoduje, ze nie widze go juz jako pf. normalnie td powinien wystarczyc do przejscia mavericks. a oni przez tych mavericks zostali rozjechani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej pozycji zagra Duncan nie zalezy od szybkosci tylko od gracza jakiego pozyskaja...

Jeżeli Sheed to bedzie to rasowe ustawienie na C jeżeli gracz typu Kaman (malo realne bo bardzo drogie) lub Gortat zobaczysz Tima na PF

 

Choc prawdopodobienstwo gry na C wyzsze ale nie dlatego że wolny tylko dlatego że Shaq w cavs, Yao caly sezon out, noh chcia oszczedzac kosztem Chandlera suns grajacy moze Biedrinsem a gsw Amare na C???? a Bynum nie tak pewny jak się spodziewano .dodaj sytuacje w jazz ( mozliwe że bez Booza i Okura) i zrobi ci się najsilniejszy frontcourt w clips i lal (nawet bez Odoma)

Moze sas nie chciec w ww sytuacji ryzykowac sporo gdy ma pare Duncan-Blair ktora w 80procentach wystarcza na ekipy z zachodu grajace smallballem (mavs nugetts rakiety bez yao gsw )

Gdzie kryc beda PF SF?

Moze po prostu 2 dominujacych wysokich nie bedzie potrzebnych?

 

To jest powod a nie dyspozycja Timma ktory rzeczywiscie ostro zwolnil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agent arizy powiedzial, ze nie zagra w lakers za mniejsze pieniadze.

 

A co, miał powiedzieć, że jego klient zagra w LA za grosze? Świetny byłby z niego negocjator, nie ma co :] Zobaczymy, ile Ariza dostanie w Detroit, bo to chyba jedyny potencjalny konkurent (zakładam, że Portland uderzy do Hedo). Jeśli Dumars wyskoczy z jakąś kosmiczną ofertą typu 8 baniek za rok, to wtedy możemy chyba zacząć się rozglądać za nowym sf'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras generalnie nie powinien nic mowic.tak byloby najlepiej. ariza priorytetowo zostawia pozostanie w lakers. dlatego jezeli juz agent powinien sie odzywac to po udanych negocjacjach badz po ich zerwaniu. a tak niepotrzebnie nakreca spirale.

 

zobaczymy tez co wyjdzie z negocjacji z odomem. lamar powiedzial, ze negocjacje ktore sie odbeda beda latwe, szybkie i przyjemne.

 

tylko, ze jak przychodzi co do czego i widac kase to sie konczy jak sie konczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla Arizy to będzie prawdopodobnie kontrakt życia. Nic dziwnego, że jego agent stara się wyciągnąć jak najwięcej. Takie jest jego zadanie. Dla niego mniej istotne jest, gdzie będzie grał jego klient, tylko za ile.

 

 

Z Odomem sprawa wygląda tak, że on ma już swoje lata, właśnie kończy mu się wieloletni kontrakt, który dzięki trade kickerowi dodatkowo się zwiększył po wymianie z Miami. Choć mimo wszystko trochę mnie dziwi to, że tak bardzo (jeśli to prawda) chce zostać w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... with_jazz/

 

No i Sap na 100% zostanie w Jazz, jestem tego pewny jak tego że Stock jest liderem at asyst :) plus Igi trochę wstawiony byłem ale pamiętam cały czas nasz zakład o to czy Sap bedzie 20/10 zawodnikiem w nadchodzącym sezonie, na mój gust już mozesz szykować kasę :)

Pozdro "małe el". :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kili Kili, bede juyż niedługo najwiekszym ELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL na świecie :) bo to że Booz sie nie optuje o niczym nie świadczy narazie, ba teraz go bedzie możnałatwo opchnać bo ma ostatni rok i jest sporo chętnych, a o Sapie i9 Greg Miller i Jerry Sloan sie wypaowiadają w samych superlatywach, poprostu nie ma szans żeby on się znalazł gdzieś poza Utah w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzieje to chyba będzie jedna z najbardziej interesujących przerw miedzy sezonowych, na Hoopsie tyle newsów i plotek że od czytania tego głowa może rozboleć :)

Podobno Marcina chca Rockets, wydaje sie to całkiem sensowne w związku z tym że Yao być może jest już uszkodzony na dobre i zakończy karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzieje to chyba będzie jedna z najbardziej interesujących przerw miedzy sezonowych, na Hoopsie tyle newsów i plotek że od czytania tego głowa może rozboleć :)

Podobno Marcina chca Rockets, wydaje sie to całkiem sensowne w związku z tym że Yao być może jest już uszkodzony na dobre i zakończy karierę.

najlepsze jest to ze niesamowicie cicho o AI a Gortata wzmieniaja jednym tchem z Sheedem i Mcdyessem

dodatkowo jak grizz podpisze Lee za 5x10.000.000 per year oszczedzajac na Gasolu 2 lata wczesniej to sie ubawie

 

sezon ogorkowy Odom w SAS :?:

 

edit po Boozeze Okur podjal dezyzje ze zostaje w Jazzzz

 

10 graczy z kontraktem 5 brakuje 1.000.000 ponad luxtax a Millsup niepodpisany el

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.