Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

W takim wypadku Boozer pasowałby Heat... Został mu rok kontraktu, mamy Haslema+Quinna (którzy schodzą również za rok) i trade exepction od Raptors. Beasley na trójce (podobno już od kilku tyg pracuję nad tym), Boozer z JO frountcourt. W wypadku niepowodzenia schodzi nam mnóstwo po kasy po tym sezonie (ewentualnie trejd przed lutowym deadline). I like our chances, Utah muszą się pozbyć Booza, w wypadku przejścia Sapa do Thunder zostaję im Haslem. Zawsze lepsze to niż np Mark Blount 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz wariat mały miał chyba jednak racje

Tylko nie mały, wypraszam sobie :)

A co do tej całej sytuacji to nie wyobrażam sobie żeby Boozer został kosztem Sapa, tyle sie nagadał nasz stuf jak Paul jest ważny itp itd. że teraz by to raziło niekompetencją z ich strny totalną gdyby tak się porobiło.

Na Carlosa jest naprawdę bardzo dużo chętnych, najlepiej by go było wypchnąć do OKC bo to by też załatwiło kwestie kontraktu jaki szykują dla Sapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo logiczne.

i nie wiem czemu niektorzy pisza, ze jazz maja problem w postaci boozera. wrecz przeciwnie. skoro nastawiaja sie na millsapa, dzieki boozerowi a raczej jego kontraktowi sa w stanie teraz sciagnac cos ciekawego. dopoki booza ma jakas wartosc i sa kluby szukajace oszczednosci.

 

gortat bardzo chciany przez rockets. milo. ale podobno cuban zapowiedzial, ze cokolwiek da houston on i tak przebije to roznymi bonusami. i mysle, ze to bylaby dobra opcja. pod skrzydlami nowika gortat moglby bardzo duzo sie nauczyc. granie tez ma zapewnione. ja chyba wybralbym dallas. chociaz w rockets moze wiecej osiagnac na dzien dzisiejszy. imo bez yao z tym co zagrali vs. lakers w defensywie to jest ekipa na 2 runde po w przyszlym roku.

 

lakers czeka ciezka sprawa z utrzymaniem odoma,arizy i browna. szczegolnie tego drugiego utrzymac bedzie problem.

 

odomowi podobno tylko jeden zespol jest w stanie zlozyc oferte taka jaka on chce. ale ciezko w to uwierzyc by tam sie znalazl. spurs? wolne zarty. ze niby za co? imo zostanie w la za 7-9 baniek.

ariza liczy na cos wiecej. kibice licza na 4/24 czyli 6 baniek na sezon. zobaczymy co ugra na rynku.

jedyny minus to taki, ze sa obaj unrestricted. ale mam nadzieje, ze sie dogadaja i znajda wspolnie zloty srodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben Gordon - 55 mln dol. za 5 lat oraz Charlie Villanueva za 35 mln w ciągu 5 lat

 

Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tych nabytków. Charlie co prawda potrafi rzucić (ale to też w sumie nic pewnego), w obronie za to, jest gorszy od Boozera...

 

Gordon "kapitalnie" dogrywa się z Hamiltonem w składzie, więc tego drugiego za chwilkę może nie być w Detroit (coś piszą Boozer za Hamiltona).

11 mln za sezon dla Bena? Nigdy w życiu bym tyle nie dał. Ale tak jak dzisiaj sobie pogadaliśmy z elwariato, takich niewypałów kontraktowych w lidze jest na potęgę, zresztą odkąd istnieje liga to taka sytuacja była, jest i będzie. Więc co się dziwić? Ale dzisiaj doszedł kolejny zawodnik..

 

Do tego - mnie, jak słyszę nazwę Detroit Pistons, ci gracze, a szczególnie Villanueva, przyszliby na myśl na samym końcu. Nie wiem, może żyję przeszłością, ale coś mi się wydaje, że nie wypali ta opcja z nimi.

 

Zresztą takie same mam przeczucia do Turkoglu, który ma oferowane 60, 50 mln (co?! za co?!). Stoją za tym Portland i Toronto. Spabloo wyżej bardzo dobrze opisał grę Turka. Do tego Trail Blazers szukają kogoś doświadczonego do składu - i słusznie!. Ale nie wydaje mi się by te tureckie doświadczenie, do tego 30-latka, było najodpowiedniejsze. Szukajcie doświadczonych, ale proszę żadnych takich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karl teraz takie są realia, ze 10mio nie robi juz na nikim takiego wrazenia jak pare lat temu i w sumie byłem prawie pewien, ze Gordi te 10 dostanie (rok temu bardzo podobną ofertę odrzucił z Bulls, wiec mozna powiedziec ze cos mu tak w glówce zapracowało)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karl ale turek to bardzo dobra opcja dla ptb!!!

jest doswiadczony. w sacto byl roleplayerem z lawki, doszedl z nimi do wcf. duzo wygral ale i duzo przegral. potrafi wziac odpowiedzialnosc za wynik na swoje barki. wlasciwie przebil chyba pod tym wzgledem nowika. to on byl glowna opcja magic w koncowkach w ostatnich 2 latach. poogladaj sobie na youtubie chocby clutche z tych playoffs w wykonaniu hedo.

 

pokaz mi kto inny pasuje lepiej do tej ekipy? chyba, ze szukaja scorera. ale im potrzebny wlasnie taki gosc, ktory wezmie plke pod pache w koncowce i bedzie wiedzial co zrobic.

 

zabawnie wyglada sytuacja z mediami.

 

z 1 strony cztam, ze agent arizy jest juz po slowie z mitchem i zobaczymy go w lakers

z 2, ze ariza dni arizy w lakers dobiegaja konca

 

z 1 strony czytam, ze artest chce pozostac w houston

z 2, ze chce grac w contenderze (c's, lakers, cavs)

 

itd itp. rozumiem, ze plotki plotkami. ale qrwa zeby byla taka rozbierznosc? i to w czasie nie przekraczajacym 24h? whatafuck?

 

jezeli sa problemy z ariza. podobno jego agent chce wiecej niz mle(raptors pozostaja na placu boju?) to ja poprosze artesta, ktory jezeli naprawde chce gracw contenderze to zdaje sobie sprawe, ze bedzie to mle. to ja go z mila checia widze w lakers. wxlepszy od arizy. do tego lata dziure po odomie. idealny gracz do trojkatow i uzupelnienia s5 z gasolem bynumam i kb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"With Turkoglu closer to leaving by the day, the Magic now seem intent on keeping the 6-foot-11, 240-pound Gortat in Orlando.

 

Magic general manager Otis Smith made that clear on Wednesday. The team's willingness to pay the luxury tax for the first time makes Smith confident that Orlando will pay the price to retain Gortat.

 

"The owner said we can go into tax so that changes things. Once you get clearance to (go beyond the luxury tax threshold), (Gortat) has to go get a deal and let us see what we're comfortable doing," Smith said. "At this point, we're matching everything that comes back to us on him.

 

"We'd all like to have Marcin back. That goes without saying."

 

Wszyscy mówią, że kontraktu w granicach MLE nie wyrównają, a tu się okazuje, że niekoniecznie tak musi być. Być może jest to zagrywka taktyczna - dajcie coś w zamian, to nie będziemy wyrównywać waszej oferty, czyli zróbmy sign'n'trade. Wtedy Marcin mógłby dostać dłuższy kontrakt z podwyżką 10% a nie 8%. To niesamowite jak się chłopak szybko wypromował.

 

pokaz mi kto inny pasuje lepiej do tej ekipy? chyba, ze szukaja scorera. ale im potrzebny wlasnie taki gosc, ktory wezmie plke pod pache w koncowce i bedzie wiedzial co zrobic

Co więc tam robi Roy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie priorytetem magic bylo tak jak pisalem wczesniej zatrzymanie turkoglu. i naprawde graliby skladem dh-lewis-hedo-vc-nelson. to byloby piekne. beda jednak musieli wrzucic pietrusa do s5 co wcale nie wyjdzie im na zle. ale teraz trzeba poszukac wysokiego i zemu nie zatrzymac gortata.

 

rockets daja mu granie na 1 sezon w s5.

mavs daja mu duzo minut, i cuban moze dac mu jakies bonusy w kontrakcie. nie wiem zy mozna do mle, ale moze mu dorzucic za ilestam zbiorek, blokow i innych.

magic daja mu wiadomo co, moze obsuna ilosc minut howarda, ale orlando to wciaz dom gortata. z finansowego punktu widzenia i sportowego najlepsza oferta wydaje sie ta z dallas. sporo nauczyl sie juz od howarda. teraz moglby duzo nauczyc sie od dirka.

 

powoli zaczynam byc wielkim zwolennikiem opuszczenia przez lakers arizy. o artescie w lakers marzylem od zawsze. na twitterze wspieral nasza ekipe. maja bardzo odbre stos z kobe'm. artest dorosl. nie bedzie z nim problemow. na boisku dalby tyle samo co ariza i odom razem wzieci. i gralb za mle. fuck chce artesta. to byloby piekne i nawet nie plakalbym po stracie arizy, bez ktorego jeszcze kilka godzin temu nie wyobrazalem sobie skladu lakers w sezonie 09/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam wybierac arize albo artesta za ta sama kase to biore artesta. a jak juz mam wybor tanszy artest i drozszy ariza, to sie nawet nie zastanawiam.

 

artest w rox musial byc 1 opcja w wielu meczach. strach pomyslec jak bedzie trafial gdy bedzie tylko czekal na pilki na wolnej pozycji. i czasami dobrze miec glodnego goscia w zespole.

 

do tego kochaa lakers. wspieral nas na twitterze. chce grac za mle. czego chciec wiecej? taki zawodnk za taka kase chcacy grac u ciebie nie zdarza sie codziennie. niech tylko szybko hedo podpisze z ptb a raps z ariza, zebysmy niewyszli na tych, ktorzy dwrocili sie od arizy zanim podpisal. tylko zeby nam artest nie zwial do cleveland....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Gordona w Pistons. Zakładając, że Rip poleci zamierzają grać dwoma konusami (Stuckey-Ben) na obwodzie? Charlie za 35 baniek też dziwna sprawa, przydałby się w Cavs jako ostatni element układanki ale w odmładzających się Pistons... PF bez obrony, jumperkujący. Dziwne decyzje Dumarsa, na pewno to nie koniec trejdów w MoTown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego chciec wiecej?

ja chcę Arizę :mrgreen: załamię się... chciałem sobie kupić w końcu pierwszą koszulkę Lakers z Arizą... bo z punktu sportowego jasne że Artest >> Ariza

 

no nic, kupię sobie koszulkę z Waltonem 8)

Agent zawodnika powiedział, że jego klient pójdzie tam, gdzie dostanie najwięcej pieniędzy. I sądzę, że nie jest to żdane kłamstwo tym razem.. LAL nie zamierzają zapłacić więcej niż Mid Level Exception, a Ariza twierdzi, że należy mu się wiecej ;] Więc przykro mi...

ale dla mnie jest to dośc dobra wiadomość :D Bo podobno Ariza spotkał się z Mikem Brownem i nie powiedział "Nie" ;p mimo, że też dostanie MLE. A tak wogle ile zepsołów jest, którzy mogą dać Arizie więcej niż MLE? Portland i Toronto?

 

Ale dla pocieszenia Me Myself and I, powiem ci, że Lakers zatrzymali Josha Powella i D.J. Mbenge. NIe chcesz ich koszuli sobie kupić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

figrin przyjscie arizy spowodowaloby, ze bron faktycznie przeszedlby na pf.

tutaj w ogole zaczyna nam sie tworzyc opera mydlana.

okazuje sie, ze ariza chce pieniedzy. zatem tak jak napisales pojdzie pewnie do toronto (albo portland) tam gdzie nie wyladuje turek. i dostanie przy okazji wiecej niz mle. tylko, ze jak sie odwiedzial o zainteresowaniu lakers dla artesta to okazuje sie, ze moze zrezygnowac z kasy i pojsc do cavs zeby zrobic im na zlosc. jeszcze inne zrodla mowia, ze ariza nigdzie sie nie rusza. zostaje w lakers i nie ma opcji zeby go stamtad ruszyc.

 

generalnie jezeli odejdzie do cavs bedzie public enemy #1. choc to zawsze nie celtics:D

 

ale jakos specjalnie mnie to nie martwi. duzo bardziej bym sie martwil gdyby do cavs trafil artest.

 

a artest jest blisko lakers za mle. i to byloby pieekne. zbyt piekne by bylo mozliwe.

 

generalnei wiele moze sie tu wydarzyc. rownie dobrze lakers moga zostac na lodzie ani bez arizy ani bez artesta tyko z grantem hillem w najgorszym wypadku.

 

co do detroit to nie widze konsekwencji w ich dzialaniach. sprowadzaja gordona, dla ktorego miejsca w s5 przez hamiltona nie maja. do tego pozbywajac sie curry'ego z ktorym konflikt mial hamilton pokazuja, ze stawiaja na ripa. tylko po co im teraz gordon za taka kase? jedyny wniosek to transfer rip-boozer. dajacy i jedyn i 2 to czego potrzebuja. ale moze czegos nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Clippers robią miejsce dla Blake'a Griffina i oddali Zacha za Quentina Richardsona do Memphis, który co dopiero przyszedl z NYK. Niewiem czy nie mozna bylo czegos więcej wyciągnąć za Zacha. Q-RICH wraca do zespolu który wybrał go w drafcie w 2000 roku, a Memphis ciekawie się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te wiadomości jakoby Memphis czestniczyli w pościgu po Sapa sa chyba nieaktualne skoro mają Randolpha.

 

Co do Detroit to Dumars znowu dał ciała, jak tak dalej pojdzie to go tam zaraz nie bedzie. Jeszcze Gordona można zrozumieć, ale Villauneva to totalna porażka na mój gust to on jest gorszy nawet od Murphyego, tacy pf co to się boją poobijać, i to że potrafia walnąc 3 to marny atut skoro nie robią w zamian za to tego co powini na swojej pozycji. Ich nie można porównywać do Memo bo turek jest o niebo lepszym strzelcem i dalej Memo wie kiedy i gdzie powinien być, on te trójki sadzi tylko wtedy jak akcja jest dogadana, a nie biega dziko jak wyżej wymienieni za linią 7 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers nie pozbeda sie waltona bo ma jeszcze 4-letni kontrakt. nie ma opcji by go ruszyc. moze w przedostatnim roku kontraktu. ale generalnie nie ma opcji.

 

lakers ostro negocjuja z ariza,odomem i brownem. ich agenci sa krotko mowiac niezadowoleni. ale to jest logiczne, ze lakers nie wykonaja 2 kroku dopoki inne zespoly nie zaoferuja czegos tym chlopakom, zeby wiedziec czy podbijac czy nie.

 

problem polega jednak na tym, ze nie ma tez ich co za bardzo wqrzac bo sa unrestricted. i zeby nei skonczylo sie na fochu i pojsciu w 2 strone....

 

choc ja mam cicha nadzieje, ze skoro ron ron jest w la, to jest juz po slowie z lakers.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.