Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając że do s5 wskoczy Pietrus to mamy Bassa na rezerwie PF i ewentualnie C. Wiadome że Bass dostanie ochłapy na centrze bo jest Howard, a nie wiem czy SVG będzie obcinał minuty na silnym skrzydle ryśkowi który grał po ponad 36 minut w meczu średnio, Bass prawie 20, także uważam że nawet gdy Bass będzie wchodził z ławki to ryśka przesuną na SF i Pietrusa z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomy ruch Portland. Nie było specjalnie chętnych na Milsapa (za dużą kasę) więc złożyli ofertę 9 baniek za sezon stawiając Utah w trudnej sytuacji - myślę, że Jazz mogliby go podpisać za mniejszą kasę z uwagi na brak zainteresowania. Boozer leci, bez dwóch zdań - myślę, że w grę wchodzą Pistons, Bulls, Heat. Trade exepction może tutaj przeważyć nad talentem.

 

Trochę nie kminie zachowania Booza - mógł zostać FA, przejść do Pistons i być urządzonym na długie lata. Za rok będzie w drugiej lidze wolnych agentów, na dodatek salary cap ciągle spada. Poza tym jest kontuzjogenny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millsap to nie był stricte gracz którego Blazers potrzebowali, więc nieco dziwi mnie ten zakup, choć być może tylko ja widzę tu jakieś "ale". Co do Boozera to jest gość którego mało kto chyba ogarnia w tej lidze :P Pamiętamy okoliczności odejścia z Cavaliers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millsap to nie był stricte gracz którego Blazers potrzebowali, więc nieco dziwi mnie ten zakup, choć być może tylko ja widzę tu jakieś "ale".

Milsap jest zastrzezonym wolnym agentem, wiec jesli oferta zostala zlozona agentowi Milsapa to Jazz maja 7 dni na wyrownanie tej oferty i wtedy Sap zostanie w SLC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz

tylko problem polega na tym, ze przez tych 7 dni jazz nie sa w dupie. w tym momencie wartosc booza jest wysoka i moga dostac cos porownywalnego za niego. jezeli nie wytransferuja go teraz, podpisza millsapa to znajda sie w ciezkiej sytuacji, bo reszta ligi bedzie sobie zdawala sprawe z tego, ze jazz musza tradeowac booza. a to oznacza, ze ich pozycja w negocjacjach momentalnie spada.

 

chociaz, powiedzmy sobie jasno, ze pozycja jazz juz i tak jest gorsza niz chocby tydzien temu, przed podpisaniem wstepnej umowy przez millsapa. wtedy to jazz mieli wszystkie karty w dloni. a teraz jest kilka znakow zapytania. w ogole niech podziekuja boozerowi. z 2 strony boozer bedzie w contract year:D

 

tak sie caly czas zastanawiam nad bulls. nie mam ziellonego pojecia dlaczego fani bulls chca pozbywac sie thomasa. owszem pozyskanie boozera mogloby dac im duzo w ataku, ale majac duet pod koszem noah-thomas bulls naprawde dobrze wygladali w playoffs w defensywie. boozer tego nie zagwarantuje. a thomas poprawil rzut z poldyski. musi jeszcze sezon-dwa pograc by zmadrzec ale chlopak bardzo przypomina mi rasheeda wallace'a. mlodego rasheeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (mimo tych kilku trafionych jumperków w G1 z Bostonem) opchnąłbym bez wahania TT. Gość przypomina mi trochę Dorella Wrighta, oczywiście nie jest niespełniony w takim stopniu jak zawodnik Miami ale co roku słyszy się, że pracuję ostro latem a w sezonie jak zwykle lipa. Boozer w contract year daje 20pts na 50% skuteczności. I myślę, że dobrze by się prezentował mając u boku dobrego shot blockera w postaci Joakmia. Jeśli eksperyment nie wyjdzie, zwalnia się sporo kasy już w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za malo widzialem bulls w tym sezonei by sie wypowiedziec.

faktycznie booz przy defensywnym wysokim(camby,noah,chandler,howard) moglby dac duzo wiecej niz daje w jazz, bo nei oddawalby w obronie tego co uzyska w ataku ale ja mam wrazenie, ze tt zaskoczy w koncu.

 

dalbym mu jeszcze czas. nie zapominajmy, ze u wysokich to troche inaczej z wejsciem do nba niz u niskich. thomas ma cos czego nie ma wielu. on ma zadatki na dobrego defensora, plus wyczucie do zbiorek w ataku. do tego potrafi zagrac cos w ataku.

 

niemniej sprobowalbym jeszcze minimum 1 sezon zagrac majac razem pod koszem noah i tt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrus i mlody Sheed??????

 

Zarty!

 

Nawet w Bullets Rasheed byl probowany poprzez swoja szybkosc i wlasnie rzut z poldychy nawet jako SF ( nie wiem czy kojarze dobrze ale na C gral wtedy potworowaty Murasan?)

 

Tyrus to jest gosc totalnie nie potrafiacy rzucac ( w odroznieniu do La Marcusa za ktorego go wymieniono)

 

Dla mnie to nadal (poprawcie mnie fani Bulls) dzieciak w obronie skaczacy bez pomyslunku ( naskocze komus na plecy trudno faul, zablokuje opadajaca trudno, wystrasze kogos fajnie zrobilem swoje)

Skacze fajnie i tyle.....

Za 3 lata trachnie kolana a'la Carter i po zawodach.....

 

Dodatkowo taki gosc u Sloana??????????????????????

 

Dalej nie rozumiem co ma termin sprzedazy Booza do wartosci

 

CYear wiec maks zaangazowania lub ewentualnie strata za darmo za rok czytaj spada kasa w salary...........

 

Do lutego kupa czasu a granie 3 dobrymi wysokimi a'la Odom ma swoje plusy

Wartosc nie spada......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz, termin sprzedazy do wartosci booza stricte nic nie ma. bo booze pewna swoja wartosc ma stala.

 

ale trzeba wziac pod uwage, ze booz jest wart tyle ile jest ktos w stanie teraz dac. a wiedzac, ze jazzmani musza sie go pozbyc, wiedzac, ze pozostal mu roczny kontrakt, i moze wcale w nowym klubie dlugo miejsca nei zagrzac, kazdy klub zastanowi sie 2 razy zanim go wezmie w wymianie i pewnie beda chcieli przeczekac jazz by wyciagnac go z jak najnizsza kwote.

 

bo jazz teraz np. moga nie przyjac pakietu z thomasem.

ale za pol roku, gdy beda juz wiedzieli, ze booza zaraz moga stracic za darmo, przyjma takiego thomasa z pocalowaniem reki.

niektore kluby mogly sobie myslec jeszcze tydzien temu, ze booz moze byc zawodnikiem nie na sprzedaz. co zmienialo w ogole negocjacje.

 

ignazz, nie mieszajac juz.

w momencie gdy masz cos do sprzedania, i wszyscy zdaja sobie sprawe z tego, ze musisz sie tego pozbyc to im dluzej sie tego nei pozbywasz, tym cena bardziej spada. takie sa prawa rynku. owszem booz nie osiagnei ceny orzeszkow solonych do piwa. ale jazz nie wyciagna za niego juz tego co mogli wyciagnac jakis czas temu.

 

jasne, sheed w ataku na poldystansie to jest troche inna polka niz tyrus. ale tyrus pokazal, ze ma warunki rozwoju by stac sie niezlym shooterem. moze za malo widzialem go w tym sezonie. glownie mecze z lakers, cavs, po z c's ale odnioslem wrazenie, ze bardzo sie poprawil na poldysce. i w przyszlym sezonie to bedzie jego sezon. contract year plus doswiadczenie zrobia tez swoje. jak pojdzie dalej tego nie wiem, ale za szybko zaszufladkowaliscie thomasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tutaj dobry temat na to pytanie , ale czy ktos widzial tego dunka typa co zplakatował lebrona na jego własnym campie ? ponoc james podbiegł i kazał przedstawicielom nike wszystkie zdjecia zajebac od fotoreporterów hahhahah na espn od tego huczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odom zostaje w LA:)

Lakers assistant GM Ronnie Lester said on Saturday that L.A. is offering Lamar Odom "a little north of $8 million" per season, and he expects a deal early next week.

D-Wade nie przedłuży z Miami w te lato

Dwyane Wade is not expected to sign a contract extension this summer.

''I just want to look into all of my options,'' Wade said. ``You only get so many years to be at the top of your game...I want us to do all we can to give ourselves a chance to go and win [another championship].''

 

J.Jack w Raptors? Az strach pomyśleć, drugi czarny w drużynie;)

CBS Sports reports that the Raptors have signed restricted free agent Jarrett Jack to an offer sheet. The deal is four years and about $20 million.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlos to sie jezy na glowie jak sie zobaczy ile w przyszlym roku buss zaplaci za podatek od tych wszystkich kontraktow. tymbardziej, ze poziom luxury zmaleje. ten zespol musi wygrywac. jak beda wygrywac to beda pieniadze dla zawodnikow.

 

hezballah skad maja kase?

to proste. sa zespoly, ktore sa znane na calym swiecie. lakers oprocz bulls, celtics i knicks zaliczaja sie do tej grupy. duzo kasy dostaja ze sprzedazy pamiatek, praw do transmisji tv, maja sponsorow (toyota, canon) i dzieki temu mozna wydawac na ten klub. do tego nie wygrali od 2002 roku wiec bylo male cisnienie na wyniki. dlatego teraz sa wyniki i wlasciciel chce uutrzymac sklad i zwyciestwa.

 

przyklad c's pokazal, ze wypaniecie 1 gracza z rotacji(posey) moze zespol wiele kosztowac. oczywiscie doszly tez kontuzje, ale lakers i tak by w tym roku poradzili sobie z c's.

 

co do morrisona to ignazz w tym moemncie nic nie jest takie jasne i proste jakby sie moglo wydawac. morrison zaliczyl kolejny dobry mecz w summer league. 24 i 22 punkty odpowiednio. moze sie okazac, ze zastapi sashe w rotacji. w 08/09 nie pogral bo nie wyleczyl do konca kontuzji i nie mial prawa zlapac rytmu nei grajac w meczach. teraz sie okazuje , ze dobrze pasuje do gry:)

 

choc cena wysoka jak na rezerwowego sg/sf. zatem najprawdopodobiej lakers ograja go w sezonie. podbija jego cene i wyciagna pewnie jakies drafty i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hezballah skad maja kase?

to proste. sa zespoly, ktore sa znane na calym swiecie. lakers oprocz bulls, celtics i knicks zaliczaja sie do tej grupy. duzo kasy dostaja ze sprzedazy pamiatek, praw do transmisji tv, maja sponsorow (toyota, canon) i dzieki temu mozna wydawac na ten klub. do tego nie wygrali od 2002 roku wiec bylo male cisnienie na wyniki. dlatego teraz sa wyniki i wlasciciel chce uutrzymac sklad i zwyciestwa.

 

W sumie tak przypuszczałem, jakieś bonusy ze sprzedaży pamiątek itp, ale jak myślałem o tej kasie to zapominałem o tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.