Skocz do zawartości

Raptors 2004/2005


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

ogranalem sie 8)

ja tylko dodam od siebie ze teraz w tych ostatnich meczach powinni zagrac sporo Sow(ostatnio juz cos grywa),Bonner,Williams Eric,Araujo i Murrey-tak tak istnieje taki zawodnik na naszej lawce.Lamond to bardzo dobry gracz ktory powinien zostac na nastepny sezon u nas,a nie wiem dlaczego Mitchell go olewa.E.Williams moglby cos pokazac,bo ma przebyski,ale za taka kasa to powinien byc pewny punkt,a Araujo tez niech cos pokaze moze sie zalapie na rezerwe w nastepnym sezonie...no coz zobaczymy jak bedzie,trzeba juz powoli myslec o nastepnym sezonie,ale przed nami jeszcze trzy mecze wiec...Go Raptors!!!

 

ponawiam swoj apel:chce miec pare meczy Raps na plytakch,jak ktos ma nagrywarke i moglby wypalic jakies meczyki,to bede bardzo wdzieczny i no kaska jakas bedzie,czekam na odp.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napsiałęm posta o meczu z Celtics, nie mogłęm wyslać więc teraz wysyłam

 

Cóz znowu cisza, więc znowu, ja. Dzisiaj w nocy gramy z Bucks, potem Cavs, niewiele już meczy, wiec trzeba dobrze skończyć, mam nadzieję że ten sezon w wykonaniu Raps porzegnamy pisząc o 2 pozostałych już meczach.

http://www.raptors.e-nba.pl/index.php?s ... om=&ucat=&

 

To news ze strony Raptors.e-nba.pl tam znajdziecie dokładny opis meczu z Celtics. Przegralismy w sumie przez błędu arbitórów, gdyby nie oni wynik mółbybyć dla nas korzystny. Zastanawia mnie też powierzenie najważniejszego rzutu dla Pape Sowa. Chłopak nie grał najgorzzejgo mecuz, ale tez się nie wyrózniał, pierwszy raz chyba stana wobeca takeigo wyzwania nie, mecz miał przecięty więc moim zdaniem nie powinnien rzucac. Duzo lepiej nadawał sie Bosh czy Rose, Peterson, ktorzy już nie raz swoim rzutem z dystansu przesądzali wynik meczu. Cieszy to, zę była rotacja w składzie, szkoda tylko że Cook kompletnei zawalił swoją rolę, nie pokazał nic. Bonner z Palacio słabiej, spodziewam się po nich lepszych występów, z doświadczeń tego sezonu wiem że to możliwe. Araujo znowu kaleczył i zastanaiwam sie coraz mocniej czy oby nasz pick nie poszedł na marne, nasz rookie gra ogony i nie pokazuje nic wielkeigo, nawet żadnych przebłysków. Wkurza mnie tez to że nie gra Murray, gracz z charakterm który już nie raz pokazał w tym sezonie, że potrafi zagrac na poziomie, tymczasem Sam uparcie na niego nie stawia, koncei sezonu czas sprawdzic wszystkich, więc liczę że zagra chcoaz w tych 2 ostatnich meczach.

GO RAPTORS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp tez liczylem ze Murrey zagra,ale on jakos chyba kontuzjowany :(

 

Po dzisiejszym meczu Raptors napawaja mnie optymizmem do nastepnego sezonu,tak wygrana i to na wyjezdzie :D .Ktos moze powiedziec ze to mecz o nic to tak wygrana to nie wygrana.Ale wszyscy o cos graja jak nie o play off to o honor a juz szcegolnie tak jak Bucks przed wlasna publicznoscia i wygrana powinna cieszyc :D

Ladna gra Rose,Alstona,MoPete,Bosh'a niezle zagral tez Sow(zbiorki) o raz Cook :shock: <---10 asyst robi wrazenie w takikm krotkim czasie,jak poprawi skutecznosc rzutow to moglby zostac :) ,a no i nie najgorzej zagral Araujo,ale nie jestem przekonany czy powinien zostac,moze jak nam sie trafi jakis dobry center w drafcie to Araujo powinien odejsc bo mamy jeszce dobrego Woods'a.

Dzis Cavs-ciekawy mecz Cavs walcza o play off,a Raps chca zachowac twarz przed wlasna publika 8) ,zobaczymy jak bedzie.

Go Raps!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać o meczu, gdy się nikt nie odezwie, ale dzisiejszego meczu po prostu nie mogę od tak sobię pozostawic bez komentarza.

Link do newsa ze stronki Raptors.e-nba.pl

http://www.raptors.e-nba.pl/index.php?s ... om=&ucat=&

 

Cóż powiem szczerze, jestem pod ogromnym wrażeniem, nie walczymy o nic oprócz o coraz wyższy pick, a mimo to mobilizujemy się i wygrywamy z Bucks, i to nie w byle jakim stylu, a tak że niejeden zespól by nam tego pozazdrościł. :D Tak dobrze w ataku nie zagralismy jeszcze chyba w tym sezonie, świetna skutecznosc, wszystko szło jak powinno i w sumie łatwe zwyciestwo, teraz tylko spotkanie z Cavs i koniec sezonu, myslimy co roibć dalej by w przyszłym regular season dojść do ziemi obiecanej... Pierwsza piątka zagrała koncertwow, nawet najmocniej krytykowanan chyba przez wszystkich fanów Raps pozycja C grała dobrze. Sow mimo, że nie był skuteczny to jednak zdobyl sporo punktów, ponad to miał dużo zbiórek, jak na czas gry świetny występ,w porównaniu do poprzednich gier to cudownie. Zaczelismy nietuypowo bo od C,ale wracamy do normlanej kolejności :) Rose jak zwyjle świetnie robił to oc robi najlepeij, czyli rzucał trafiał i zbierał puntky, w tym elemencie jak zwykle fantastyka. Pragnę jednak zauważyć że to co w ostatnich meczach było jego słabą stronę, czyli innen statystyki dzisiaj całkiem nieźle, jakis przechwyt, cieszą mnie jednak najmocniej asysty, w tym elemecnie jak na siebie zagral na wysokim poziomie, chiałbym, żęby tak było co mecz. Podsumowując z Jalena jestem zadowolony. Alston mało rzucał, ale celnie czyli chyba to do czego przez cały sezon przekonywał go Mitchell, pod względem punktowym jest dobrze. Mało jednak asyst, słąbo w tym względzie, jako że jest PG to chiałbym od niego conajmniej 3 asyst więcej co mecz. Pozatym zbiórki i reszta statystków bez przebłysków, ale też bez katastrofy. Zaryzyjuje stwierdzenie że słabsza forma pomogła Mo Pete w jeszcze lepszej grze. Kiedys był tylko strzelcem, rzucał swoje, teraz jak i dzisiaj swoje rzucił, jak zwykle dobry procent. Niespodzianką i ogromnym plusem jest to że Peterson zbiera inne statystyki. Jak widzę liczbę zbióek czy asyst to aż sam sie ciesze :D NIe inaczej było dzisiaj, Morris gra lepiej, przede wszystkim walczy w innych statsach co wychodzi i mu i zespołowi na plus. Bosh niespecjalnie blysnąl, ale chyba oddał pole partnerom, a sam robił tylko kiedy trzeba. Nie wyszło mu to najgrzej bo punktów nazbierał, zbiórek i inncyh pierdół ( :wink: ) też miał sproro, wieć jestem zadowolony, jest dobrym liderem bo kiedy trzeba to usuwa sie w cien i nie forsuje gry pod siebie. Bonner dobrze były punkty na poziomie, to samo skutecznośc. Dodał jescze zbiórki, przechwyty i blok. W obronie pokazał klasę, w ataku raczej to samo, wiec git! Cook w punktach zagrał fatalnie, ale kreacja gruy zasługuje tylko na oklaski. Mam mieszane uczucia co do niego, keidy gra się nie ukłąda to możę pomóc, ale wtedy nie mamy siły rzutu z jego strony. Palacio w sumie nieźle, sporo punktował trochę asystował, nie tracił dużo, jestem zadowlony bo nie ma sie do czego przyczepić. Araujo mnie zaskoczył, jak na swoja grę to wyśmienicei, nie wiem co sie stało ale rzucał dobrze, poziberał też troche choc chaiłbym więcej, a potrafi to zrobic. Williams grał krótko, ale nieźle, szczególnie cieszy liczba zbióek. 6 miniut 4 zbiórki :shock: :shock: :shock: Byłą rotacja w skłądzie na koniec, każdy sobie pograł, mamy możliwosć selekcji najlepszych. Tylko czemu do k**** nędzy(sorki Wróbel za stwierdzenie ale inczej nie mogę tego określić) nic nie gra Murray??? Chłopak pokazał że jest dobry, żę warto na niego stawiać, ze ma potencjał, a on siedzi wtedy kiedy każdy powinnien grac, dajmy mu szanse! Tak sie zastanawiam, tylko on nic nie gra to może ma jakis konflikt z trenerem :roll:

Jeszcze jeden cytat ze stronki z komentów, tam nie pisze a Skip forum przegląda wieć mam nadzieję ze mi odpowie

 

a Cook ile asyst<wow> jak poprawi skutecznosc niech zostaje nawet za Palacio.

 

Ja bym tak szybko Palacio nie oddawał. On jest sprawdzony, ma swoja klase, w trakcie sezonu pokazał że stać go na wiele, potrafi asystować, rzucać i wziąsc odpowiedzialonśc na swoje barki(to był chyba mecz z Celtics kidey popedzi na kosz w ostatnich sekundach, ale niestety nie trafił) Cook teraz się pokazuje, ale to możę być chwilowy przebłysk, teraz Bucks też raczej myslą tylko o koncu, wiec grają na loozie, kiedey jest duża rotacja to Cook gra. Kiedy są jednak wazne mecze to sprawdza się Palacio. Ja jestem za tym aby dalej grał jednak Milt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC SEZONU, That's over!!

Raps razem z drugim zespopłęm który bardzo lubię, czyli Cavs zakończyli już rozgrywki w tegorocznym sezonie. W ostanim meczu zmieżli się ze soba w bezpośrednim starciu. Lepis okazali się gracze Cavaliers, ale dla Raps to było i tak bez znaczenia.

News na stronie Raptors.e-nba.pl Sorx ze troche krótki, ale nie działo mi NBA.COM wieć wyszlo jak wyszło. Oto link

http://www.raptors.e-nba.pl/index.php?s ... om=&ucat=&

Mecz był jednostronny, Cavs szybko odjechali, potem kontrolowali przewagę. Rozlużnieni w IV kwarcei kontrolowali tylko wynik, mieli nadzieję na wpadkę Nets i ewentualny PO, ale tak się nie stało i to był ostani mecz dla obu drużyn w sezonie 2004/2005. Liderem znowu był Rose, który jak pisałem po zrobieniu ogromnego zamieszania w prasie sam prezentuje się znakomicie. Dzisiaj rzucał dobrze, zebrał sporo punktów i był aktywny na tablicach co spowodowało dobry występ. Nie pamiętam kiedy Jalen miał aż tak wysoką cyfrę w rubryce oprócz punktów :wink: Bosh słabiej, nie rzucil dużo, w zbiórkach tez jakby nie ten poziom. Klase pokazał tylko wobronie co zaowocowało 2 blokami. Sow to pomyłka, więć dajcie spokój, jest to ostani mecz RS, więc nie chce mi sie pisać że jest ciotą itp :twisted: Peterson tak jak mówiłęm po słąbszej grze wrócił bardzo wszechstonny, rzucał moze nienajlpiej, ale zdobyl sporo punktów i mocno przysłużył się na tablicach. Alston gral krótko,ale też fatalnie, nie pokaząl nic, widac cieżki sezon dał mu sie we znaki. Araujo jak z ławki to jakos lepiej :| Dzisiaj sporo punktów i do tego dużo zbióek jak na czas gry. Bonner nie błysnłą ale nie zagrał fatalnie. Palacio tez nic ciekawego nie pokazał.Cook natomiast inesamowicie, naprawde ogromny + na jego konto, świeteni rzucał i asystował. O ile wczoraj odpowiadałem Skipowi pewnie,to teraz mam już jakieś watpliwosć, za Palacio działą jednka fakt, że on grał w najwazniejszych meczach, a Cook o pietruszkę. Teraz robimy cos po sezonie, trady, dobry draft i za rok jesteśmy w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last fight,lost loss...

po sezonie,nie ma nas w PO,wiec trzeba podsumowac kazdego gracza no i pomyslec nad skladem na nastepny sezon,bo on juz za niecale pol roku :D ,no wiec zaczynam:

 

Jalen Rose-ewidentnie najlepiej rzucajacy Dinozaur,poczatek sezonu nie udany,jednak pozniej juz punktowal dosc regularnie kolo 20pkt,inne statystyki troche slabiej,ale nie beznadziejnie(18.5pkt,2.6ast,3.4zb, i za straty-2.22)

Chris Bosh-beda z niego ludzie,gdy ma slabszy dzien nie probuje sie za wszelka cene przelamywac tylko daje pole do popisu innym,jest jeszcze mlody ale w nastepnym sezonie bedzie mial juz cenne doswiadczenie i bedzie jeszcze bardziej pozyteczny niz w minionym sezonie(16.8pkt,8.9zb,1.9ast,1.4bl,0.94prz, i tez straty 2.31-najwiecej w druzynie)

Rafer Alston -dobry sezon jednak pod koniec koniec spadl znacznie z asyatami z 7 na 14miejsce-ale i tak niezle; nie najgorzej zbiorki patrzac pod katem druzyny,pozycji i wzrostu,skutecznos c rzutow przyzwoita ale nie zachwyca(14.2pkt,3.5zb,6.4ast,1.48prz, i staraty-2.13

Morris Peterson-dobry poczatek,wielki spadek formy w srodku sezonu i przebudzenie pod koniec ktore zaowocowalo nie tylko punktami ale tez zbiorkami,asystami,przechwytami(12.5pkt,4.1zb,2.1ast,1.11prz i malo strat-1.13)

Donyell Marshall-najlepiej rzucajacy trojki w zespole-pamietamy te 12/19 przeciw Sixers :roll: ,poza tym aktywny na tablicach,ale jeden spory minus nierowna forma(11.5pkt,6.6zb,1.2ast,0.71bl, malo strat-0.65)

dlugo pustka i jest...

Matt Bonner-najlepszy procent w druzynie jesli chodzi o rzuty za 2pkt-53.3% 8) ,dobry tez w trojkach-42.4%,pierwszoroczniak ktory nie ma jeszcze ogrania,z ktrogo beda w przyszlosci na pewno ludzie(7.2pkt,3.5pkt i narazie tyle)

Lamond Murrey-tak tak KarSp to zawodnik o ktorego walczymy i bedziemy walczyc :D ,nie wiem czemu Mitchell krotko dal mu grywac a pod koniec sezonu nic :? ,najlepsza skutecznosc trojek-43.8% w druzynie,pomimo tylko sredniej 14.8min/mecz niezle statystyki(6pkt,2.6zb,0.52prz)

Milt Palacio-nie najgorszy zmiennik Skipa ale moglby sie ogrnac z trojkami-16.7% i staratami-1.3 na 19minut gry(5.8pkt,1.7zb,3.5ast,0.6prz)

Eric Williams-podsumowujac gre u nas niczym sie nie wyroznil a zgrania tylko niezla kase :? (4.7pkt,2.3zb,1.5ast,0.65prz)

Omar Cook-po pierwszm meczu myslalem ze to calkowite nieporozuminie,jednka z Cavs pokazal sie z dobrej strony,bedzie zapewne rywalizowal w lidze letniej,a moze i w nowym sezonie z Palacio o pozostanie w Raptors,najgorszyw osobistych-50% w 5 meczach(4.6pkt,1.4zb,4.4ast,1.2prz i 1.2str<---co przechwycil to stracil :wink: )

Loren Woods-dobry poczatek sezonu,potem gral krotko i nie mogl sie pokzac a na koniec jeszcze kontuzja,w nowym sezonie powinien duzo zdzialac-chyba ze dostaniemy Shaqa-to sobie nie pogra :wink: (3.9pkt,4.9zb,0.87bl)

Rafael Araujo-nie porozumienie chciaz,mam nadzieje ze sie ogra w lidze letniej a jesli nie pierwszy na sprzedaz razem z Williams'ami(3.3pkt,3.1zb)

Pape Sow-jego pierwsze mecze po kontuzji tragiczne,ale z czasem lepiej,pierwszoroczniak,ktory powinien zostac jego rezerwowy nie silny,ale rezerwowy,39.7%-z gry :? (2.3pkt,2.1zb)

Aaron Williams-podobnie jak Eric W. ze wskazaniem na jeszcze gorzej,oczywiscie na sprzedaz(1.6pkt,1.4zb)

 

no to na tyle,teraz sie spiesze,wy tez dorzuccie swoje opinie o zakonczonym dla nas sezonie :)

Toronto Raptors all time!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.