Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2020/2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No i co? No i głupio Wam teraz?

Bo mnie tak...

 

 

To tak tytułem krótkiego wstępu o zeszłym sezonie. Miało być szorowanie tylną częścią ciała po dnie, a tu PlayOffy. 1. Słownie JEDEN user z naszego forum typował OKC jak kandydata do PO i był to @ttr. Fajnie było ale się skończyło. Pewna era jak już dziś pisałem, dobiegła końca wraz z oddaniem Adamsa. Nie patrzmy w tył bo nie ma po co. Durant, Westbrook, Harden, Ibaka, Adams, Ferguson ( lol, ten to akurat dobrze, że poszedł precz ) już nigdy nie zagrają razem. Pomyśleć, że kiedyś o mało co nie puknęli LeBrona w finale. Brakło jedynie 3 winów. 

Presti albo się z kimś założył, albo musi walić absynt z Samuelem Blake Hinkie. W rok zbierze więcej picków, niż ten drugi wymieniony zebrał w 3 lata. Na 3 dni temu mieliśmy 17 future 1st do 2027. Ale to było 3 dni temu, a od tego czasu Presti zdążył pchnąć Oubre i Adamsa za kolejne 2 x1st ( jeden jest chyba protected 1-20, a jak nie wypali to dostajemy 2x 2nd ). W sumie to już przestałem to liczyć. Jak robić przebudowę to na całego. Reset to reset, a nie jakieś pierdololo jak Bulls, Magic czy Knicks. Nie. Knicks jednak nie. Ci jednak są jedyni w swoim rodzaju. 

Ale wiecie co? Nie sądzę aby Presti zbierał i rozwijał assety do 2027 roku. To nie w jego stylu. Sądzę że przyjdzie pora kiedy naciśnie zakurzony przycisk "make it rain" i obsypie ze dwa-trzy teamy po jakieś gwiazdy. I to się może stać szybciej niż nam się wszystkim wydaje. Why? Nazbieraliśmy dziesiątki milionów TPE. Może o to chodzi w jego chytrym planie? Kto wie? A może wie coś o Covid czego my nie wiemy, że jeszcze trochę potrwa, hale i tak będą puste więc po co bulić grube miliony jakimś grajkom robiąc tym samym dobrze swojemu chytremu szefowi, właścicielowi OKC.

Jedno jest pewne. Wiemy tyle, że nic nie wiemy i bardzo możliwe, że zanim skończę pisać ten temat otwierający o OKC to Horford albo Muscala który to podjął player option ( WTF kto mu dał PO? ) są właśnie w drodze do innego klubu. Horforda może do Detroit upchnąć? Coś ostatnio lubią centrów kupować. 

 

Skład:

tenor.gif?itemid=15029335

Excalty! Tu nawet nie ma zalążka czegoś takiego jak skład.

Warci oglądania są na pewno duo SGA-Dort. Co nie co można popatrzeć na sopho Bazleya. Podjęli team option Hamidou Diallo, więc pewnie kilka efektownych dunków się trafi. A no i Horford jeśli się ostanie, ale tak mi się dziś wymyśliło, że Michael Jordan fajnie klub prowadzi, właśnie dał 120 baniek Haywardowi, więc może wymienił by się na spadającego Batuma? Jakieś 2x 2nd by nam wystarczyły. Dalej mamy jakieś dwa noname'y które wylądowały tu wraz z Oubre z Suns. Wiem o nich tyle, że jeden zagrał chyba 5 meczów w Phoenix a później został oddelegowany do G-League ( Leque ) a drugi zagrał aż w 31 meczach osiągając 3,3 ppg. Jest jeszcze Muscala no i Singler wraz z Pattersonem. W dead money. A byłbym zapomniał o Robym. Oszczędze Wam szukania jego statów. 3/3,7/0. Games/minutes per game/points. 

No dobra. To w sumie tyle. Temat założony, w tonie trochę żartobliwym ale nic innego nie pozostało jak tylko się śmiać i cieszyć z tego co zostało i z fury picków jaką się ma.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się rano przypomniało, że zapomniałem wspomnieć o gościach z draftu. Aleksej Pokusevski. No zdziwko mnie trochę chwyciło jak usłyszałem, ale po tym tekście co nie co mi się rozjaśniło.

https://oklahoman.com/article/5676567/okc-thunder-trades-up-to-no.-17-selects-aleksej-pokusevski-in-nba-draft

Wygląda bardzo perspektywicznie, no ale zobaczymy. Sam nie jestem jakoś specjalnie przekonany, choć to najmłodszy gracz draftu więc ma czas. Nie mniej 214 cm wzrostu i 94 kilo? Mamy swojego slim shadego. Ktoś go nazwał slim Jokić.

No i pojawił się jakiś Krecik. Vit Krejci. Kompletnie nic o gościu nie wiem poza tym, że jest PG. Kolejnym w zespole po zaciągu z Suns, ale to dobrze, bo wzmocni to konkurencję. I tak wiadomo, że najwięcej piłki w rękach będzie miał SGA. Tyle, że z drugiej strony koleś już teraz ma 199 cm wzrostu więc chcę zobaczyć jak będzie gonił za Kembami i CP3 tej ligi. Może lepiej na SG z nim?

Ktoś wyspecjalizowany w draftach fajnie by było jak by się wypowiedział więcej. @january @tangiers @Tecu albo może Ty @ignazz bo masz fetysz oglądania rozgrywek europejskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

No i pojawił się jakiś Krecik. Vit Krejci. Kompletnie nic o gościu nie wiem poza tym, że jest PG. Kolejnym w zespole po zaciągu z Suns, ale to dobrze, bo wzmocni to konkurencję. I tak wiadomo, że najwięcej piłki w rękach będzie miał SGA. Tyle, że z drugiej strony koleś już teraz ma 199 cm wzrostu więc chcę zobaczyć jak będzie gonił za Kembami i CP3 tej ligi. Może lepiej na SG z nim?

Coś tam widziałem, ale dosyć dawno temu. Planowałem wrócić jeszcze do lekkich obserwacji przed draftem w beGM, ale odpuściłem totalnie jak przeczytałem, że chłopak nabawił się kontuzji kolana, na początku października przeszedł operację i jest out of season. Presti musiał być dosyć mocno napalony na niego, że mimo to i tak go wyjął. Z ciekawostek, piszesz o 199cm SGA. Krejci jest jeszcze kilka cm wyższy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Tak mi się rano przypomniało, że zapomniałem wspomnieć o gościach z draftu. Aleksej Pokusevski. No zdziwko mnie trochę chwyciło jak usłyszałem, ale po tym tekście co nie co mi się rozjaśniło.

https://oklahoman.com/article/5676567/okc-thunder-trades-up-to-no.-17-selects-aleksej-pokusevski-in-nba-draft

Wygląda bardzo perspektywicznie, no ale zobaczymy. Sam nie jestem jakoś specjalnie przekonany, choć to najmłodszy gracz draftu więc ma czas. Nie mniej 214 cm wzrostu i 94 kilo? Mamy swojego slim shadego. Ktoś go nazwał slim Jokić.

No i pojawił się jakiś Krecik. Vit Krejci. Kompletnie nic o gościu nie wiem poza tym, że jest PG. Kolejnym w zespole po zaciągu z Suns, ale to dobrze, bo wzmocni to konkurencję. I tak wiadomo, że najwięcej piłki w rękach będzie miał SGA. Tyle, że z drugiej strony koleś już teraz ma 199 cm wzrostu więc chcę zobaczyć jak będzie gonił za Kembami i CP3 tej ligi. Może lepiej na SG z nim?

Ktoś wyspecjalizowany w draftach fajnie by było jak by się wypowiedział więcej. @january @tangiers @Tecu albo może Ty @ignazz bo masz fetysz oglądania rozgrywek europejskich?

Na dzień dobry lista:

Here are the wings and bigs averaging more than 4.8 assists per game:

Kawhi Leonard
Domantas Sabonis
Bam Adebayo
Joe Ingles
DeMar DeRozan
Giannis
Jimmy Butler
Draymond
Devin Booker
Nikola Jokic
James Harden
Luka Doncic
LeBron James
 

Można za jakis czas może dopisać i Poku  

Poku jest fantastycznym wysokim z zasięgiem rzutu graczem jedynym w tym drafcie gdzie ogromne ryzyko basta przebija się z szansa na lepszego ofensywnie AK47

Gość mimo ze grał w lidze niższej pokazuje motor wyczucie bardzo dobre nawyki i rzutowe i kreatora. Świetnie zbiera i ma fantastyczne wyczucie bloku. 

Chuda budowa ciała? Można to zmienić łatwiej niż atlete nauczyć to co ma Poku. 

OKC to jeden z klubów który może pozwolić sobie na 3 letni program wdrożenia go w twarde atletyczne realia NBA 

Super smooth out on the perimeter for his size. Very good feel for the game. Has advanced court vision and can pass. Really good ball-handler for his size. Fluid athlete, has guard-like coordination. Shooting stroke looks good; release is high and fast so getting it off in the NBA won't be a problem. High rate of blocks and rebounds points to potential on defense. His ceiling is really high due to his size, age (youngest player in the draft) and collection of skills. 

Why Not: So skinny it's scary. Needs to bulk up quite a bit. Gets pushed around even in low levels of basketball. Has been inefficient offensively on every level even though he has only very rarely played against notable competition. Plays like a guard on offense but he needs to stay near the basket to have value on defense, which will make him a difficult piece to fit. Obvious bust potential because he's completely unproven and his body needs so much work


 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nba2midnight napisał:

To kogo pierwszego waivuja? Arize?

możliwe że ku zaskoczeniu wszystkich rozsądnie myślących ludzi Ariza dogra jednak drugi rok tego swojego kontraktu - w NBA trzeba obowiązkowo wydać jakąś-tam sumę, a na tej liście, poza Horfordem to ja widzę samych graczy za góra 2M/year.

Chyba że go Presti opyli za picki, hahahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rw30 napisał:

możliwe że ku zaskoczeniu wszystkich rozsądnie myślących ludzi Ariza dogra jednak drugi rok tego swojego kontraktu - w NBA trzeba obowiązkowo wydać jakąś-tam sumę, a na tej liście, poza Horfordem to ja widzę samych graczy za góra 2M/year.

Chyba że go Presti opyli za picki, hahahaha 

Masz rację, że muszą jakąś tam sumę wydać, ale zwolnić kogoś muszą, ale tak czy siak na pewno kogoś zwolnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2020 o 12:40, january napisał:

Thunder overall w wymianach to solidnie już zdążyli obrobić kontrahentów i się pod tym względem na przyszłość doskonale ustawili. Świetnie to na starcie nowej ery (drugi cykl Prestiego :) ) wygląda.

O jakże poniższe świetnie pasuje do powyższego zdania :).

127012202_4205956779432814_5130496562256

( LeBron jr. jak by ktoś nie wiedział )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, Eld napisał:

Będzie lepszy od Porzingisa.

Mark my words.

Zależy czy overall wliczając kontuzje czy po prostu jako gracz. Ale oglądałem jak coś tylko pierwszą połowę, gorszy od niego był chyba tylko Lonnie Walker i Isaiah Roby a grały niezłe wynalazki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Zależy czy overall wliczając kontuzje czy po prostu jako gracz. Ale oglądałem jak coś tylko pierwszą połowę, gorszy od niego był chyba tylko Lonnie Walker i Isaiah Roby a grały niezłe wynalazki :)

To zobacz drugą. A przynajmniej urywki z nim. 

Generalnie po jednym meczu nie ma co iść kręcić śmigłem do łazienki z podniety, ale wyglądało to naprawdę obiecująco patrząc na tych gówniarzy z draftu. Nasze big three SGA-G.Hill-Muscala grali tylko pierwszą połowę, a oni dociągnęli win nad SAS które grało w pełnym składzie.

Hamidou coś kurde chyba się w końcu wziął za siebie.

4 minuty temu, BMF napisał:

Doceniam fantazję.

(nie oglądałem, widzę, że trafił kilka trójek)

Za dużo się Huertesa w Lakers naoglądał.

Przejdzie mu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.