Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2020/2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.02.2021 o 10:07, Eld napisał:

Giorgio Hill out na miesiąc. Wsadzał kciuka tam gdzie nie powinien.

1-7 jak by co. I tak jest progres bo było 0-7.

Clay Bennett jak nie ma dochodów z biletów to oszczędza na czym się da i nie płaci rachunków za ciepła wodę, sami po rzutówkach muszą sobie piłki podawać, bo na chłopaczków od podawania też nie daje. Mało - sami muszą parkiet wycierać tymi patelniami na kijach. To wszystko męczy.

A pomyśleć, że 3 lata temu było BIG3 z Melo ! 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem jak skomentować ostatnie dwa mecze z Lakers. Ci maturzyści, zwani zawodnikami Thunder, ze swoim nauczycielem WF Horfordem dostają powera na widok LBJa jak Son Goku w walce z Frizerem i w drugim meczu w przeciągu paru dni zmuszają go do grania dogrywki.

Fun fact: żaden gracz Lakers nie zebrał więcej niż 9 piłek. 196 centymetrowy Diallo zebrał ich 13 😯. I chyba za wcześnie skreśliłem Kenricha Williamsa...

PS: Patrzcie na Dorta w tej akcji :D

@MMM2121 coś dla Ciebie.

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa hard tank. Thunder niby grają po czym robią kilka głupich akcji i przegrywają finalnie mecz

Akcja meczu

Wolę wierzyć ,że zrobił to specjalnie pod tank niż ,że ma tak niskie IQ koszykarskie.. Thunder przegrali 2 pkt a gdyby tej akcji nie było to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

To się nazywa hard tank. Thunder niby grają po czym robią kilka głupich akcji i przegrywają finalnie mecz

Akcja meczu

Wolę wierzyć ,że zrobił to specjalnie pod tank niż ,że ma tak niskie IQ koszykarskie.. Thunder przegrali 2 pkt a gdyby tej akcji nie było to.....

Haha zajebiste to było, Diallo w ogóle w 4 kwarcie wyglądał jak Barton przez pierwsze 3, jakby nie wiedział gdzie się znajduje na boisku i czy na pewno na nim jest :) Poza tym mil jakieś kroki i ofense łapał, inna sprawa ze Nuggets grali słabiutki mecz, poza Jokiem najlepszy tam był Millsap- Dopiero pod koniec widzieliśmy Vintage Denver i kluczowe trójki czy to właśnie Bartona czy Malika Beasleya (chyba 3 łącznie trafili w 4 kwarcie gdzie Monte przez pierwsze 3 kwarty punktu nie zdobył )- inna sprawa ze przez pierwsze trzy kwarty OKC wchodziło prawie wszystko (odwrócony mecz z Denver-Utah) a te trójki Justina Jacksona to normalnie raczej by nie wpadały, wiec niezła aberracja. 
Akcja meczu była trójka Jokicia gdzie miał chyba 0,5 S na rzut po aucie a trafił coś ala fadeaway z jednej nogi, ale byłem spalony wiec może ta akcja inaczej wyglądała w realu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ely3 napisał:

To się nazywa hard tank. Thunder niby grają po czym robią kilka głupich akcji i przegrywają finalnie mecz

Akcja meczu

Wolę wierzyć ,że zrobił to specjalnie pod tank niż ,że ma tak niskie IQ koszykarskie.. Thunder przegrali 2 pkt a gdyby tej akcji nie było to.....

Niestety ale bardziej to drugie. On nigdy nie słynął z jakiejś błyskotliwości. Nie zrobił tego pod tank, a był święcie przekonany, że rzut poszedł po czasie to sobie skoczył.

Mamy swojego własnego JR Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki mówią, że Presti gadał dziś z Pistons. Raczej nie trudno zgadnąć, że chodzi o Ala w drugą stronę, ale tu się na pewno włączy ktoś trzeci bo do trade można spokojnie G. Hilla dopiąć na przykład. Może Toronto? Kto by tam się mógł jeszcze podpiąć? Pomysły?

Byle by jakieś picki ściągnąć bo mało mamy, a z tym Griffinem to wytrzymamy te dwa sezony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Za przeproszeniem, ale co on ma do gadania? Pistons chyba woleli by dopłacić jakimś pickiem, niż mieć przez dwa lata ~30 milionów dolarów w dead money.

Ale narracja Detroit też była taka, że postarają się Griffina dać do contendera. Choć oczywiście jak nie ma innych ofert to wiadomo. że przyjmą ewentualną ofertę od Oklahomy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz w Oklahomie o mało co się nie odbył ale co ciekawe, nie z powodu covid, a pogody. W Oklahomie mają problemy z dostawami prądu po tym jak nad stanem przechodzi...burza śnieżna, która mocno dotknęła też Texas. W Oklahoma City jest dziś -13 stopni, a w Dallas -6 stopni. Jest to o tyle ciekawe, że Dallas leży gdzieś mniej więcej na tej samej wysokości co Kair, a Oklahoma City co Gibraltar. Gubernator apelował do mieszkańców o oszczędzanie prądu i gazu, ale mecz pozwolił rozegrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś się ładnie popisał dzisiaj z przydziałem koszulek. Cała I połowa tak wyglądała. Na drugą Thunder zmieniło na szczęście kolory.

155509447_4355038564512555_8376975847014

 

Przy okazji nasza perełka który od powrotu po krótkiej nieobecności notuje 27 ppg, 56% za trzy przy ponad pięciu próbach i generalnie jest przec***zajebisty 😍.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie co oni kombinują z tym Poku. W G-Legaue zagrał totalną kaszanę ( no może ze dwa mecze jak tako i dwa highlighty machnął ), a dzisiaj jak gdyby nic wstawiają go do s5, dają 30 minut, jest plusowy, wyzbierał trochę piłek i nawet co nie co trafił. 

Psychologa od pewności siebie mu zatrudnili czy ki wuj? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Ciekawi mnie co oni kombinują z tym Poku. W G-Legaue zagrał totalną kaszanę ( no może ze dwa mecze jak tako i dwa highlighty machnął ), a dzisiaj jak gdyby nic wstawiają go do s5, dają 30 minut, jest plusowy, wyzbierał trochę piłek i nawet co nie co trafił. 

Psychologa od pewności siebie mu zatrudnili czy ki wuj? 

Młodzi, niedojrzali zawodnicy tak mają, że mogą mieć kompletny slump rzutowy, a w następnym meczu zrobić 28/8/7 na wysokim %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WD_czterdzieści napisał:

Młodzi, niedojrzali zawodnicy tak mają, że mogą mieć kompletny slump rzutowy, a w następnym meczu zrobić 28/8/7 na wysokim %.

Fuck.

Właśnie o czymś sobie przypomniałem.

Byłem w Obi i miałem sobie WD40 kupić. Nosz ku*wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.