Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2020/2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, ignazz napisał:

Jednym słowem Cavs tracą swój największy po picku asset czyli Allena aby dalej kisić Love i dostać jakiś 6&16?

w nagrodę Hood. 

W drafcie 3+1+1? Gdzie 6 jest tak samo mocna jak 13?

A wszystko po to aby inne klubu ( OKC i Toronto) zrobiły świetne ruchy?

Cavs to niech cierpliwie czekają. 

 

47 minut temu, memento1984 napisał:

Myslalem ze padne ze smiechu :)

nie no bron boze panie tego Love i jeszcze dajta rozmiencie $1 na dwie 25c i jedna 10c haahahah normalnie to takie propo to wychodzi od fanow LAL czy NYK

 

Z tym Allenem to naprawdę nie mój wymysł, a wczoraj czytałem taki rumors jak im Mobley zostanie do #3. Chcą zachować płynność finansową, a dwa spadające kontrakty Hood i Baynes tylko im w tym pomagają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

Z tym Allenem to naprawdę nie mój wymysł, a wczoraj czytałem taki rumors jak im Mobley zostanie do #3. Chcą zachować płynność finansową, a dwa spadające kontrakty Hood i Baynes tylko im w tym pomagają.

 

No logika w tym jest aby gdy wpadnie Mobley grać na niego. Tylko chyba jako asset Allen ma raczej wyższa wartość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 07:06, RonnieArtestics napisał:

Spokojnie, mają chyba wystarczająco assetów by zrobić trade-up jak będą chcieli :) 

To jest draft 5 a może nawet 4 graczy... Nikt nie odda kogoś z tej piątki za drobne. Poza tym Magic już dwa wybory w TOP10. Raptors to raczej mocna ekpia z pechaem więc też nie oddadzą wysokiego wyboru ... Detroit nie odda Cade... Tak naprawdę jedynie mogliby zaproponować Rockets oddanie wszystkich ich wyborów  to może bty się skusili i oddali nr 2 za nr 6 i swoje wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

No logika w tym jest aby gdy wpadnie Mobley grać na niego. Tylko chyba jako asset Allen ma raczej wyższa wartość. 

Nie wiem jaka wartosc ma Allen dla innych druzyn ale dla Cavs ma wyzsza, bo taki gracz tam raczej nie przyjdzie z FA (mimo ze nie to pozycja i skillset ktory urywa dupe). W sumie Cavs maja dwoch prawie napewno do wyplaty, Sexton i Garland i nie ma konfliltu na wydawanie pieniedzy na Love’a bo Garland bedzie placony “po” Love. Jak Love chce byc trejdowany to musi podbijac swoja wartosc i byc zdrowy, nikt nie bedzie napewno doplacal bo i po co? Branie gorszych, dluzszych kontraktow tez imho sie zakonczylo bo sa goscie z draftow do zaplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Na grupie OKC na facebooku ( gdzie dla zainteresowanych podaje link: https://www.facebook.com/groups/1936331846611572/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=2916205765290837 ) padło pytanie jakie opcje mamy, aby wbić się do #4. No przy porannej kawie jak zobaczyłem propozycje przejęcia Love, czy a ptfu ruszenia SGA no aż mi się ręce zaczęły trząść, stąd pokusiłem się o dłuższą odpowiedź koledze z grupy który nie wiem czy tu jest ( na e-nba.pl ), czy nie ale wkleję ją i tutaj: 

Jak oddadzą SGA to kupuję bilet do Oklahomy i osobiście podpalę halę. Nie wchodzi to w grę. Tak się składa, że też trochę spoglądam na inne drużyny co planują i tak. Orlando jest pogodzone z #5 i chcą podobno z tym numerem wziąć Kumingę. Śmiało - nie wiem co oni w tym gościu widzą ale to typowe dla nich. #1 jest nie do ruszenia. W Detroit już jest hype na Cade i tu właśnie tylko SGA mógł by ich przekonać, a i w to wątpię bo ich GM to taki trochę średnio przewidywalny. Zostaje nam Hou, Cle, Tor z top4.

I teraz tak. Nasz pakiet trade up złożony z #6, #16 i #18 nie jest złym pakietem dla Cavs. Krążą rumorsy, że jak z 1 i z 2 nie pójdzie Mobley, to będą właśnie jego brać z #3, jednocześnie robiąc sign and trade Allena. Taki ruch sugeruje dalszy tank Cavs bo na Love nikt się póki co nabrać nie chce. Pytanie co zrobią Rockets. Jak Rockets wezmą Mobleya, to Cavs mogą pójść na trade down z nami i to bez Love.

Kolejna opcja - #2 Rockets - tu mamy bardzo mocną kartę w ręce bo nie tylko możemy im dać trade down, ale oddać im jakieś ich picki, lub zdjąć swapy. Dla Rockets może być to bardzo, ale to bardzo ciekawa perspektywa. I tak się bujają z Wallem.

Jest jeszcze Raptors i im szczególnie może zależeć na trade down bo chcąc nie chcąc core już mają. Lowry wiadomo, że odejdzie ale VanVleet, Siakam i OG Anunoby podobno są nietykalni stąd im rozsprzedanie uznanych już w/w nazwisk jest nie w smak bo jednak Raptors to small market, a Ujiri jest rewelacyjnym GMem i jego trzy picki w pierwszej rundzie mogą bardziej interesować niż #4, bo albo uzupełni sobie nimi skład, albo wykorzysta je do wymian - choć by z udziałem sign and trade Lowrego. Musiał by tu pójść jakiś mocny multiway. Do zlepienia co na pewno Ujiri i Presti potrafią. Sytuacja z Raptors jest o tyle dynamiczna, że Lowry ma obiecane trafić do jakiejś mocnej drużyny stąd musieli by pokombinować tak, aby z Raps wyciągnęli Allena w s'n't z Cavs bo właśnie pod koszem mają największy przeciąg do czego mogą im się właśnie przydać nasze #6, #16 i #18. Czy s'n't na linii Cavs -Raps jest możliwe? Jak najbardziej tak. Przy założeniu, że Cavs nadal będą się bujać z Love, a Raps nie chcą tkwić w przeciętności, a umówmy się - Allen to dla nich potężny upgrade pod koszem to idąc za rumorsami Allen ma dostać jakieś ~100/5. Raps podejmują team option Hooda, dołączają Baynesa i picki od nas i spina się finansowo aby to zrobić. Wtedy dodatkowo Ujiri ma pole do popisu z s'n't Lowrego i tu pierwsza myśl - 76ers za Simmonsa. Lowry chciał do 76ers, a Raps nie muszą oddawać wszystkich trzech picków I rundy od nas do Cavs za s'n't, a zostawić sobie jeden i łapać za telefon i dzwonić do Philly. Finalnie: z #1 idzie Cade, z #2 idzie do Rockets Green/Barnes, z #3 Cavs biorą wymarzonego Mobleya, #4 do nas za #6, #16 i niekoniecznie #18, a np #34, bo dawać 3x1st aby się przesunąć tylko dwie pozycje w górę to trochę dużo. Z #4 bierzemy tego który zostanie z pary Green/Barnes. Wszyscy zadowoleni. A chyba najbardziej Raptors jak by im to wypaliło bo mogli by skończyć z s5: Simmons - VanVleet - OG - Siakam - Allen.

Albo generalnie piepszyć wszystko powyższe jeśli mock z linka poniżej się sprawdzi i Suggs się do #6 osunie który wydaje się perfect fitem do SGA:

https://nbadraftroom.com/p/2021-nba-mock-draft/

Imo nikt SGA nie ruszy w okc No chyba ze na stole będzie kozak.

presti od tak nie odda pickow Houston to się na kalkuluje nawet za #2 żadnej ze stron co pokazał z czasem deal Boston Nets.

cavs i Raptors raczej na to nie idą, tam wola picki w top4. Szybciej widziałbym jednak spokojne branie #6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do poczytania za darmoszkę.

https://eu.oklahoman.com/story/sports/nba/thunder/2021/07/03/what-ben-simmons-kemba-walker-trade-might-look-like-thunder-sixers/7852191002/

Mnie się podoba taki pomysł byle by Presti znów nie pchał go dalej tylko zaczął coś budować.

Simmons - Dort - SGA - X - X. Mina opposite guardów bezcenna na widok obrony Ben-Lu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.