Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o kasę. Pewno nie doszedł Howard że swoim agentem z zarządem LA do porozumienia. Szkoda. 

Chociaż czy po zdobyciu pierścienia Dwight by powtórzył to samo w przyszłym roku? Tym bardziej jakby dostał kontrakt 2letni? 

Thompson, by się przydal jako energizer z lawki, coś ala właśnie DH. 

No i jakiś dobry 3&D na obwód i można myśleć o powtórzeniu mistrzostwa. 

Narazie ruchy LAL jeśli potwierdzone bronią się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oceny przyjdzie czas, jak już wszystko będzie jasne, ale jeśli zostanie KCP to będzie ok, chociaż ja w jego temacie to raczej nie powinienem się wypowiadać, jako jedyny kibic kolesia w całej Europie :D

No i Davis ofc, priorytet :)

Harrell, Dennis i Wes spoko, może być bardzo fajna gra rezerwowego unitu po dotychczasowych ruchach. 

Szkoda Dwighta (szczególnie, że McGee został, przynajmniej na ten moment) po tej całej historii z ostatniego roku, ale czy dalej miałby taką motywację? Trudno. Cieszy mnie, że poszedł akurat do Sixers, bo były jakieś plotki łączące Noela z nimi, a tak mój cel nr 1 tego lata na C nadal wolny 🙃

Ciekawe, co tam u Cuza i TT jeszcze się dzieje. 

No czekamy na dalsze informacje, ale bez KCP Kuzma może polecieć za jakiegoś guarda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP podobno negocjuje dużą umowę w Knicks... Zobaczymy jak na razie dobre lato dla Lakers. Schroeder i Harell to może być jedna z najlepszych ławek w lidze. Jeśli jeszcze pozyskają tego Marca Gasola za min to już w ogóle. Choć nie wiem czy Marc jeszcze w ogóle ma siły bo niektóre mecze w Raptors to już było człapanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Marc też potrzebuje motywacji i historii np powtórzenie wyczynu brata;)

Nie powiem. Zaskakujący ruch z Harrellem. Czyżby teraz Lakers ucierali nosa Clippers? Ogarnięty Harrell za te kasę to naprawdę okazjach moim zdaniem bardzo dobry ruch, a dodatkowo przetrzebiejacy I tak mizernyxh pod koszem Clippets. Trochę szkoda Dwighta, ale.jesli znowu coś z głową, to dla wszystkich lepiej. No i na plus dla Lakers, że do Philly, a nie Warriors.

Widać że przy wysokości kontraktów innych graczy Rob wycisnal moim zdaniem Maxa z rynki przy dostępnych środkach I zachowaniu elastyczności na przyszły rok. Nie wiem czy to koniec ruchową ale nie zdziwi mnie jak KCP odejdzie. Myślałem o tym I w sumie dla mnie Pelinka jam się postawi I nie ugnie to ma na plus. Może jeszcze jakis sign n trade wyciągnie?

 

Bardzo ciekawe lato w Jezioranach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Ostatni 6th man I teraz gościu co powinien 6th manem zostać. Harrell ma wady, począwszy od ograniczeń fizycznych na C(choć na PF już są ok), czy kwestie rozciagania gry itd. ale daje dobra zzbiórkę I przede wszystkim grit  Obydwaj ze Schroederem ogarniaja picki więc tu naprawdę ciekawie się szykuje z ławki.

 

Ogólnie jak się patrzy na Lakers, to tu widać największe zmiany. Naprawdę małym kosztem Rob poszedł w młodszych zawodników(wyjątkiem Wes), ale takich dzięki którym mocno(względem samych Lakers z zeszłego roku) skoczyla im dynamika, atletyzm I grit. 

Schodzi Lebron I jest komu nieustannie atakować kosz I walczyć z ławki po obu stronach I nieustepowac. Widać, że dokładnie tak jak mówił Rob Lakers nie ustepuja I próbują nowych rzeczy, nie osiadając na laurach I dodając agresji do składu.

To wg mnie widać po tych ruchach, gdzie gdzieś na necie widziałem grafiki, że Lakers wygrali tytul pomimo bycia najgorszymi  w lidze we wjazdach pod kosz na ten przykład. Już tak z pewnością nie będzie. Do tego w sumie ich lawka robote robiła, ale zadziora tam nie było. 

Mieć z ławki Schroedera, Harrella, Kuzme I Caruso... to już naprawdę nieźle 

 

Jakie dalsze ruchy? Sign and trade KCP i/lub Bradleya? Może nowy kontrakt i trejd Kuzmy?

Naprawdę jestem ciekawy co jeszcze Rob wymyśli.

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne ruchy Lakers. 

Jeżeli podpiszą KCP + Gasola za minimum, to wystarczy wypełnić skład vetami za minimum i skład został porządnie wzmocniony. Dodatkowo mogą ewentualnie handlować Kuzmą, który jest zbędny. 

Szczególnie ważne, że wzmocnili ławkę zdecydowanie, tracą praktycznie tylko Howarda (zakładając że podpiszą KCP) i Greena. Zobaczymy co tam Palinka jeszcze wymyśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze dochodzi element tego, ze Harrellem i Wesem oslabili swoich rywali potencjalnych w walce o tytul. Nawet ak Rondo przeszedlby do Clippers, to jako glowny lider/dowodzacy na ktorym opiera sie cala gra nie bedzie moim zdaniem w stanie nadrobic tego co Clippers poki co stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Dwight

zamiast zadzwonic do Jeanie czy prosto do Pelinki

to przyklepal deal z Sixers bo nikt sie nie odedzwal GODZINE

xDDD

Błazen zawsze zostanie błaznem... 

Kurcze ten Gasol to moje marzenie w Lakers, ale jak sie nie uda, to defensywnych C jest jeszcze trochę do wzięcia za min. Pope pewnie zostanie, choć mnie on tam nie martwi jakoś, jeśli maja Wesa. Poza tym zawsze mogą pójść w jakiegoś Lee czy Bradleya. Tu nawet Bazemore mógłby być fajnym fitem. Także bez paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Me Myself and I napisał:

tylko Gasol bylo mówione że wraca do Barcelony, odwidziało mu się? czy to tylko takie ploteczki dziennikarskie i marzenai fanowskie

To chyba że grałby za darmo. Barca jest w delikatnie mówiąc "słabej kondycji finansowej" :) 

Szczerze mówiąc to nie wiem czy Marc nadaje się jeszcze do grania na najwyższym poziomie. Jak oglądałem jakieś urywki poprzednich PO to wiecznie wyglądał na zbyt wolnego - ale może to tylko ja miałem takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajca. Spodziewałem się, że Lakers wyciągną jakiegoś królika z kapelusza i pozyskają zawodnika, o którym w ich kontekście w ogóle się nie mówiło, jednak po cichu liczyłem tutaj na Favorsa. Aż dziw, że Harrell nie był w ogóle łączony z LAL, w końcu Klutch. :)

Wielkim fanem samego zawodnika nie jestem - to w sumie średni fit, biorąc pod uwagę, że jest słaby w obronie i nie rozciąga defensywy, niemniej pozyskanie 27-letniego wysokiego, który robi 19-7, za MLE w realiach rynkowych, w których Myers Leonard dostaje 10 baniek za bycie czirliderką, a Davis Bertans zgarnia 80/5, można IMO traktować jako steal i relacja talent/cena bierze w tym przypadku górę nad fitem.

Tym bardziej, że wady Harrella nie powinny być tutaj tak eksponowane, jak w Clippers, gdzie grał bez shotblockera u boku, za to z Williamsem w duecie, którego słabości defensywne na pick and rollach były tak chętnie wykorzystywane przez rywali. Jednak Anthony Davis za plecami i Alex Caruso na pierwszej linii obrony to zupełnie inna bajka.

Ps. Gasol w play-off wyglądał jak emeryt. Ale za minimum na kilkanaście minut, żeby pomasować się z Jokicem czy Embiidem? Why not?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jendras napisał:

Ale jajca. Spodziewałem się, że Lakers wyciągną jakiegoś królika z kapelusza i pozyskają zawodnika, o którym w ich kontekście w ogóle się nie mówiło, jednak po cichu liczyłem tutaj na Favorsa. Aż dziw, że Harrell nie był w ogóle łączony z LAL, w końcu Klutch. :)

Wielkim fanem samego zawodnika nie jestem - to w sumie średni fit, biorąc pod uwagę, że jest słaby w obronie i nie rozciąga defensywy, niemniej pozyskanie 27-letniego wysokiego, który robi 19-7, za MLE w realiach rynkowych, w których Myers Leonard dostaje 10 baniek za bycie czirliderką, a Davis Bertans zgarnia 80/5, można IMO traktować jako steal i relacja talent/cena bierze w tym przypadku górę nad fitem.

Tym bardziej, że wady Harrella nie powinny być tutaj tak eksponowane, jak w Clippers, gdzie grał bez shotblockera u boku, za to z Williamsem w duecie, którego słabości defensywne na pick and rollach były tak chętnie wykorzystywane przez rywali. Jednak Anthony Davis za plecami i Alex Caruso na pierwszej linii obrony to zupełnie inna bajka.

Ps. Gasol w play-off wyglądał jak emeryt. Ale za minimum na kilkanaście minut, żeby pomasować się z Jokicem czy Embiidem? Why not?

Inna sprawa czy przy Davisie pod koszem potrzebny jest w ogole Lakers old schoolowy center a la Dwight? Za minimum/niewiele ponad moze byc ok. Widac jednak (jesli te doniesienia sa prawdziwe), ze jednak glowa Dwighta dalej nie dojechala...

 

Harrell wady ma (pisalem o nich i Ty tez) i wzrostem jak na centra nie grzeszy, ale jego defensywne braki jak najbardziej mozna wg mnie ukryc u kogos takiego jak Vogel i przy kims takim jak Davis. Co w zamian? W ofensywie swoje zrobi i nie jest balem drewna, co tylko przylozy reke do pilki co by wpadla do kosza. Zbierac tez potrafi i co dla Lakers najwazniejsze chyba... bedzie robil fizyczna robote rzy Davisie, zeby ten nie musial zdrowia i sil tracic na to. To jest moim zdaniem glowny cel - oszczedzac zdrowie i ograniczac masowanie sie Davisa pod koszem o zbiorki, co Harrell przeciez potrafi. No a stosunek zarobkow do umiejetnosci naprawde przedni. A moze go jeszcze potem spakuja z McGee i jakims Kuzma potem posylajac za cos lepszego?;)

Czy mozna bylo kogos lepszego w teorii wziac? Niby Ibaka byl(jest?) dostepny, ale nie wiadomo czy juz nie ugadany z Nets lub Mavs, no i czy ostatecznie MLE wezmie?Jesli wiec sie okaze, ze Ibaka nie byl dostepny, to chyba Lakers zrobili najlepszy mozliwy ruch pod kosz z tego co bylo dostepne, zwlaszcza za MLE i w kategorii cena do jakosci.

 

 

BTW, ciezko bedzie potworzyc takie wyczyny w Lakers, ale dajcie takich dwoch do ekipy z LJ i AD, to naprawde reszta ligi ma sie czegos obawiac.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.