Skocz do zawartości

WCSF Los Angeles Lakers (1) vs. Houston Rockets (5)


badboys2

Kto i w ilu?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

takich Lakers to ja moge ogladac :) wspaniala postawa w obronie, to co chlopaki zrobili z houston w pierwszej polowie to totalna anihilacja. rockets sa zmiazdzeni, przestraszeni, pozbawienie jakichkolwiek checi do gry. 31 pkt w 24 min i to wiekszosc taka raczej przypadkowa.

 

czy naprawde oni musza tak wkurwiac kibicow i grac padake na przemian z tym co dzisiaj? :? chyba zadnych layupow houston nie mialo, jak widac da rade zatrzymac brooksa jak sie chce :)

 

mam nadzieje ze po tej apoteozie nie bede musial tutaj wpasc po meczu w odmiennym nastroju ;-)

 

slowem zakonczenia; chociaz Lakers w ataku nie graja jakichs wielkich rewelacji to mozna smialo powiedziec ze przy tym co prezentuja po obu stronach parkietu w I polowie nie ma absolutnie zadna druzyna z nimi szans.

 

ps. P_M no co Ty, mi wszystkio dziala ok, probuj http://www.atdhe.net/7186/watch-houston-vs-la-lakers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz oddycham spokojniej. 20 do przerwy. to jest niesamowite jak duzo znaczy hca...

rok temu chyba w serii spurs-hornets gospodarze do g7 wygrywali srednio 20 punktami. to byla dziwna seria.

i ta tesh jest dziwna. rox urosli do rangi warriors'07. zdobyli wielu fanow. a jezeli chodzi o lakers... pozostaly znaki zapytania. czy to wystarczy na nuggets? czy moze poprostu rox im nie lezeli? a co dalej?

jedziemy dalej ale jezeli mamy oprzec gre o 8 gosci to to bedzie za malo na misia bankowo. przez stream nie za duzo widzialemm ale z tego co zdarzylem zaobserwowac to bynum rozgrywa najlepsze spotkanie tych playoffs czy mi sie wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mogli tak Lakers grać od początku serii? Bynum w końcu zauważył, że jest o 2 głowy wyższy od centra rywali :!: Jeśli Rockets (Brooks!) nie przestaną się siłować z rzutami z jakichś cudacznych pozycji, to mogą zapomnieć o i tak oddalającym się już baaaardzo daleko zwycięstwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 troche za mocno demonizujesz ta przyszlosc :) osmiu graczy to naprawde duzo, jesli wszyscy graja na swoim poziomie i w zupelnosci wystarczajace do wygrania michy. takze nie przesadzalbym.

 

wlasnie w przerwie poleciala genialna II czesc reklamy lebron/kobe puppets. "lebron, did you see my 3 championship rings? i can't find my 3 championship rings, lebron, where is my 3 championship rings? did you see my 3 championship rings?" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajna ta reklama..... tak nietypowo zacznę....

a o meczu oglądałem od połowy 2 kwarty właściwie wtedy już było po meczu - przewaga nie spadła chyba poniżej 15 punktów... nie było driblle penetration.... mimo iż bronił fiszer.... cały zespół był po prostu lepiej ustawiony - zmotywowany - musze jednak pochwalić PHILA... BYnama umiał włączyć.. i to fajnie razem z Gasolem wkońcu na parkiecie jednocześnie.... ale ogólnie mecz kiedy lakers grali na maksa zaangażowania i widać różnice.... teraz oglądam konferencje w końcu po angielsku.....

PS. akurat w takim meczu post NO. 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko, co by sie tu nie madrzyc, z tak grajacym Bynumem Lakers maja szanse pokonac Nuggets :)

Dziekuje za uwage :)

ps-postawa w obronie rewelacyjna, obnazyli wszystkie braki Rakiet

chyba sie troche zapedziles :) lakers sa wciaz zdecydowanym faworytem wiec jesli juz to mozna powiedziec ze nuggets maja szanse pokonac ich a nie oni nuggets.

 

ariza na melo, kobe na billupsa. z drugiej strony brak odpowiedzi na gasola* i bryanta i jazda :)

 

*bo chyba nikt nie wierzy ze ten pajac andersen go w tej serii zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariza na melo, kobe na billupsa. z drugiej strony brak odpowiedzi na gasola* i bryanta i jazda :)

 

*bo chyba nikt nie wierzy ze ten pajac andersen go w tej serii zatrzyma.

Po pierwsze nie wierzę w KB na Billupsie.

A po drugie - niedoceniasz obrony Nuggets. Przy grze parą Bynum-Gasol, to Kenyon będzie siedział na hiszpanie, a Kenyon jest dobrym obrońcą, atletycznym i wyskakanym. Ewidentną przewagą Gasola jest wzrost, ale nad Heysem miał zdaje się jeszcze większą przewagę, na Scolą czy Landrym też miał i co?

Przy grze frontem Gasol - Odom, to Nene będzie siedział na Gasolu i tutaj będzie kwestia czy się Gasol da stłamsić silniejszemu fizycznie Nene czy będzie go potrafił objechać i wymusić jakieś faule. Matchup Odom - Martin będzie na pewno fajnie obejrzeć :) ciekawy też jestem czy Bynum sprosta nene...

 

a game 7 fajny, ale tylko w obronie. Rzeczywiście przycisnęli bardzo Rockets, szczególnie pod koszem gdzie było sporo bloków. Dużą różnicę robił tu Bynum ze swoimi długimi wyciągniętymi łapami do prawie każdej lecącej piłki. To już 2gi przyzwoity mecz Andrzeja (poprzedni game 5), więc może to zmiana tej opaski na kolanie trochę pozwoliła mu lepiej poczuć grę i się na niej skupić zamiast zastanawiać się jak biegać i skakać, żeby nie bolało... Oby Drew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariza na melo, kobe na billupsa. z drugiej strony brak odpowiedzi na gasola* i bryanta i jazda :)

 

*bo chyba nikt nie wierzy ze ten pajac andersen go w tej serii zatrzyma.

Teraz to chyba ty sie troche zapędziłeś :roll: Lakers maja problemy z bronieniem PG rywali, karcił ich co mecz rookie Brooks,a teraz z Nuggets staną przeciwko klasowemu rozgrywajacemu. Rzucisz na niego Bryanta ? nie ma problemu, Nuggets wyjdą z Smithem lub Kleizą na SG i kto ich przykryje ? Fisher? Farmar? Walton ? 8)

Przy grze frontem Gasol - Odom, to Nene będzie siedział na Gasolu i tutaj będzie kwestia czy się Gasol da stłamsić silniejszemu fizycznie Nene czy będzie go potrafił objechać i wymusić jakieś faule. Matchup Odom - Martin będzie na pewno fajnie obejrzeć :) ciekawy też jestem czy Bynum sprosta nene...

Wszystko zalezy tutaj od postawy Bynuma. Jak Andrew zagra na poziomie, to Nuggets prawdopodobnie nie będą mieli czego szukać w tej serii, ale w Houston mial naprzeciwko siebie tylko Scole i Landry'ego, a serii ani on, ani Gasol nie potrafili zdominować.

 

Nie zmienia to faktu, ze Denver ma jeden z najlepszych frontcourtów na Lakers. Jesli wyjdzie Gasol-Odom vs. Nene-Kenyon, to nie martwilbym się o to, czy Gasol da się stłamsić Nene i wymusi faule, ale czy Nene nie zje Gasola po drugiej stronie. Brazylijczyk jest i w ataku i w obronie swietnym graczem, jak byl zdrowy z powodzeniem bronił Duncana i mimo jego defensywy potrafł mu sporo wrzucic, wiec nie widze powodu, dla którego mialby nie zdominować Gasola. Martin jest za to na tyle dobrym obrońcą, ze z Odomem sobie poradzi bez problemu.

 

Co innego, jak w formie bedzie Bynum, z Gasolem na PF LAkers maja sporą przewagę wzrostu, a Nene nie jest juz takim mega kozakiem naprzeciwko równie atletycznego gracza co on. Mam tylko nadzieje, ze Karl nei zrobi podobnej głupoty jak rok temu i nie rzuci Kenyona do krycia Kobego :roll:

 

Anyway Lakers maja teraz naprawde trdne zadanie, Nuggets sięz nimi bardzo dobrze matchupują, w miare dobrze wygladaja defensywnie, a do tego sa w stanie stworzyc przynajmniej 1-2 mismatche w ataku.

 

To bedzie swietna seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ariza na melo, kobe na billupsa. z drugiej strony brak odpowiedzi na gasola* i bryanta i jazda :)

 

*bo chyba nikt nie wierzy ze ten pajac andersen go w tej serii zatrzyma.

Teraz to chyba ty sie troche zapędziłeś :roll: Lakers maja problemy z bronieniem PG rywali, karcił ich co mecz rookie Brooks,a teraz z Nuggets staną przeciwko klasowemu rozgrywajacemu. Rzucisz na niego Bryanta ? nie ma problemu, Nuggets wyjdą z Smithem lub Kleizą na SG i kto ich przykryje ? Fisher? Farmar? Walton ? 8)
Lakers mają problemy z bronieniem PG rywali to fakt, ale zwłaszcza z bronieniem tych szybkich, do których Billups obecnie z pewnością nie należy. Pomimo jego klasy i świetnej gry Billups to zdecydowanie lepszy matchup dla Fishera niż Brooks, oczywiście, że go nie zatrzyma i Billups punktować będzie, ale to już zupełinie inny typ, zdecydowanie mniej szkodliwy dla defensywy Lakers jako całości, nie będzie masy penetracji rozbijających defensywę i zmuszających wysokich do pomocy, tylko głównie rzuty z dalszej odległości, pod względem fizycznym Fisher czy Brown też nie powinni dać się stłamsić Billupsowi także Bryanta za wiele na nim bym się nie spodziewał, a jeśli już to Smith czy Kleiza to głównie shooterzy więc też nie wiem gdzie tu ten wielki problem widzisz.

 

Anyway Lakers maja teraz naprawde trdne zadanie, Nuggets sięz nimi bardzo dobrze matchupują, w miare dobrze wygladaja defensywnie, a do tego sa w stanie stworzyc przynajmniej 1-2 mismatche w ataku.

 

To bedzie swietna seria.

Nuggets przede wszystkim się bardzo źle matchupują z Bryantem i to już trwa dłuższy czas, nie miał z nimi problemów ani w tym sezonie, ani w poprzednim i w PO i teraz będzie grał przeciwko nim po tym jak musiał się męczyć 7 meczów przeciwko najlepszemu defensorowi tej ligi, życzę powodzenia Jonesowi i Smithowi 8) CO do tych wysokich i tego, że nie potrafili zdominować Rockets to do tego potrzeba jeszcze mieć granych więcej akcji na siebie czy w przypadku Bynuma w ogóle być na boisku, Gasol niby nie zdominować, ale zrobił 18/12/2 na świetnej skuteczności, rok temu przeciwko Nuggets wymiatał (tak wiem, że Nene mało grał, ale był mimo wszystko jeszcze Camby nie DPOTY, ale jednak)

 

Ta seria będzie mogła jednak być ciekawa o ile Melo nie zagra tak jak rok temu, ale może to Radman go tak onieśmielał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo jego klasy i świetnej gry Billups to zdecydowanie lepszy matchup dla Fishera niż Brooks, oczywiście, że go nie zatrzyma i Billups punktować będzie, ale to już zupełinie inny typ, zdecydowanie mniej szkodliwy dla defensywy Lakers jako całości

Mimo wszystko nie chce mi się wierzyc, zeby rookie Brooks był groźniejszy niz Billups. Chauncey to jednak na tyle klasowy PG ze IMO wykorzysta coraz słabszego Fishera i gorszego fizycznie Farmara do nabicia punktów Nuggs.

 

a jeśli już to Smith czy Kleiza to głównie shooterzy więc też nie wiem gdzie tu ten wielki problem widzisz.

 

Kleiza to shooter, ale post-upa też moze zagrać, podobnie JR, zresztą Smith poza seryjnym trafianiem za 3 potrafi też w ataku niemal wszystko, wiec na pewno nie będzie łątwym rywalem czy to dla PG Lakers, czy samego Bryanta.

 

Gasol niby nie zdominować, ale zrobił 18/12/2 na świetnej skuteczności

Nabite w duzej mierze albo przy blowoutach w jedną, albo drugą stronę i to w momentach kiedy uz wszystko było pozamiatane... :roll:

 

rok temu przeciwko Nuggets wymiatał (tak wiem, że Nene mało grał, ale był mimo wszystko jeszcze Camby nie DPOTY, ale jednak)

Camby był w tamtych PO katastrofalny, deska Nuggs bez nene wyglądała fatalnie, a teraz jest jeszcze Birdman, wiec generalnie Camby<<<Nene + Birdman jako bonus, ktorego w zeslzym roku nie bylo - a to juz spory postep.

 

Cipowatosc Cambyego pozwoliła Odomowi i Gasolowi na zbieranie masy piłek w ataku i przez to zniszczenie Nuggets, natomiast kalectwo ofensywne naszego DPOTY powodowala, ze Nuggets nie mieli w ataku zadnego bilansu i panowało przekonanie ze mozna naparzać tylko jumperki obojetnie z jakiej pozycji, byle do obręczy doleciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo jego klasy i świetnej gry Billups to zdecydowanie lepszy matchup dla Fishera niż Brooks, oczywiście, że go nie zatrzyma i Billups punktować będzie, ale to już zupełinie inny typ, zdecydowanie mniej szkodliwy dla defensywy Lakers jako całości

Mimo wszystko nie chce mi się wierzyc, zeby rookie Brooks był groźniejszy niz Billups. Chauncey to jednak na tyle klasowy PG ze IMO wykorzysta coraz słabszego Fishera i gorszego fizycznie Farmara do nabicia punktów Nuggs.

podobnie trudno byłoby uwierzyć, że może być groźniejszy od Derona Williamsa, ale dla obrony Lakers był. W PO nie najważniejsze jest to kto jakim jest graczem, ale jak się matchupuje z rywalami, piszesz o Farmarze, a on przeciwko Billupsowi wiele nie pogra bo podobnie jak w pierwszej rundzie na silniejszego fizycznie PG jest Brown.

 

Kleiza to shooter, ale post-upa też moze zagrać, podobnie JR, zresztą Smith poza seryjnym trafianiem za 3 potrafi też w ataku niemal wszystko, wiec na pewno nie będzie łątwym rywalem czy to dla PG Lakers, czy samego Bryanta.

nie wiem ja tam jednego z drugim głównie ciskającego z dystansu widziałem, ale może masz rację

 

 

Gasol niby nie zdominować, ale zrobił 18/12/2 na świetnej skuteczności

Nabite w duzej mierze albo przy blowoutach w jedną, albo drugą stronę i to w momentach kiedy uz wszystko było pozamiatane... :roll:

wiesz, że tak to sobie można praktycznie o każdym gadać

 

Camby był w tamtych PO katastrofalny, deska Nuggs bez nene wyglądała fatalnie, a teraz jest jeszcze Birdman, wiec generalnie Camby<<<Nene + Birdman jako bonus, ktorego w zeslzym roku nie bylo - a to juz spory postep.

 

Cipowatosc Cambyego pozwoliła Odomowi i Gasolowi na zbieranie masy piłek w ataku i przez to zniszczenie Nuggets, natomiast kalectwo ofensywne naszego DPOTY powodowala, ze Nuggets nie mieli w ataku zadnego bilansu i panowało przekonanie ze mozna naparzać tylko jumperki obojetnie z jakiej pozycji, byle do obręczy doleciało.

a skąd wiesz, że wchodzący z ławki Odom teraz też nie będzie zbierał czego popadnie ? wysocy Nuggets pod koszem nie mieli dotąd specjalnie przeciwko komu bronić Chandler i Dampier nie stanowią wielkiego zagrożenia, West woli jumperkować i zdaje się coś tam mu dolegało, Dirk zagrał przeciwko nim kapitalną serię, więc nie wiem czy tu rzeczywiście pod koszem jest tak wielki defensywny postęp jak piszesz. Oczywiście zamiana Iversona na Billupsa to postęp nie do przecenienia, ale u Lakers w porównaniu z zeszłym sezonem jest Ariza w miejsce Radmana i pod koszem jeszcze Bynum, którego obecność nawet nie u szczytu formy jest jednak wzmocnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets przede wszystkim się bardzo źle matchupują z Bryantem i to już trwa dłuższy czas, nie miał z nimi problemów ani w tym sezonie, ani w poprzednim i w PO i teraz będzie grał przeciwko nim po tym jak musiał się męczyć 7 meczów przeciwko najlepszemu defensorowi tej ligi, życzę powodzenia Jonesowi i Smithowi 8) Ta seria będzie mogła jednak być ciekawa o ile Melo nie zagra tak jak rok temu, ale może to Radman go tak onieśmielał :wink:

Rockets też mieliście przejść z palcem w dupie...

A teraz nowa seria, ale ta sama buńczuczna śpiewka powraca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gdzie tu ten palec w dupie Szaku :? ???

Ja tu widzę 4-1 i bardzo dobrą serię Bryanta, chyba, że Adelman pomyśli i zrobi to o czym pisałem wyżej jak najwięcej Battiera na KB i jak najwięcej grania przez środek na Yao by załatwić szybko Bynuma ograniczyć rzuty Rona i wymusić granie niższym składem przez Lakers, Rockets mogą wtedy spokojnie wystawiać Artesta na Odoma, Battiera na Bryanta i Wafera na Arizę. Mają papiery na to by napsuć sporo krwi Lakers o ile mądrze wykorzystają swoje atuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gdzie tu ten palec w dupie Szaku :? ???

A choćby tutaj, odnośnie serii POR-HOU i tego, kto z nich będzie następnym rywalem LAL:

[...]mylisz się danp ja tam kibicuję Blazers bo chcę się trochę postresować w trakcie tych PO, poczuć dreszczyk emocji kiedy nie można być całkowicie pewnym sukcesu, no i niech się Lakers trochę napracują na ten tytuł a po kontuzji KG tylko Blazers mogą mi to zapewnić[...]

Choć tyle ci oddam, że nie pierwszy raz przypisuję ci większe winy (niż zasługujesz, hehe) poprzez szufladkowanie w głowie większości opinii fanów LAL jako twoich opinii :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.