Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, matek napisał:

 

 

Jachira zaczyna myśleć. 

Ogółem mało ogarnięte dziewczę, które jednak wyrwano z bańki informacyjnej i odkrywa, że świat nie jest czarno-biały, a polityka to coś więcej niż naśmiewanie się z pomocą kukiełek. 

Długo nie pobędzie w KO. 

 

A w tym filmiku powiedziała najmądrzejsze słowa w swojej dotychczasowej karierze - samodzielnie doszła do wniosku Kuriona, którego kilkanaście milionów osób w Polsce dalej nie jest w stanie zrozumieć. Nie jest jednak aż tak tępa za jaką ją miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

Jachira zaczyna myśleć. 

Jak kiedyś pisali, że ma szanse na mandat, pomyślałem, że odmówiła przyjęcia i jej poprawią w Sądzie Grockim, a tu proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kucio napisał:

Koniec. Dyktatura w kraju. Zaradkiewicz w SN. Czeka nas rząd totalitarny poprzez zdjęcie z Ziobrą. (To narracja TVN)

Bardzo dobry naukowiec, doktor habilitowany nauk prawnych, odznaczony przez Bronisława Komorowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi:) Co im się nie podoba?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Co im się nie podoba?:)

bliski współpracownik Ziobry.

 

EDIT

"Prezes SN chce dyscyplinarki dla sędziego Zaradkiewicza, który trafił do SN dzięki osobistemu wsparciu ministra Zbigniewa Ziobry. "

https://oko.press/prezes-sn-gersdorf-chce-dyscyplinarki-dla-zaradkiewicza-wspolpracownika-ziobry-jego-dzialania-groza-chaosem-prawnym/

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kucio napisał:

No tak. Generalnie sędziów do SN powinien wybierać naród, ale to chyba zbyt ideologiczne podejscie

Ochlokracja (stgr. ὀχλοκρατία ochlokratia – rządy tłumu, od ὄχλος óchlos – tłum, motłoch i κρατέω kratéõ – władam) – rządy motłochu, tłumu ciemnego pospólstwa[1][2]; panowanie gminu ulicznego, gminowładztwo[3].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

Ochlokracja (stgr. ὀχλοκρατία ochlokratia – rządy tłumu, od ὄχλος óchlos – tłum, motłoch i κρατέω kratéõ – władam) – rządy motłochu, tłumu ciemnego pospólstwa[1][2]; panowanie gminu ulicznego, gminowładztwo[3].

Widzę, że stałem się dla Ciebie wzorcem i naśladując mnie nauczyłeś się kopiować z wiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, quevas napisał:

nie chodzi tylko to, że wbrew prawu jeden cwaniak jeździ samochodem kupionym i utrzymywanym za pieniądze wszystkich innych, ale również o to, że wszyscy inni nie mogą nim jeździć, co ewokuje konkretne straty w ich działalności

Tak myślałem. Nie chodzi o cwaniaka jeżdżącego samochodem, ale o to, że się nim nie jest. Interesujący punkt widzenia.

 

Pan Bóg do Mosze:

Dałbyś mi krowę? Jasne, od razu.

A dałbyś mi osła? Oczywiście, od razu.

A dałbyś mi kozę. Nie.

Dlaczego?

Bo kozę mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, quevas napisał:

skoro PIS umie wygrywać bez TVP, to niech się z niej wyprowadzi dla dobra Polski

I odciąży trochę budżet anulując kuriozalne pensje, którymi budżet mediów publicznych drenują jego nienażarci lokaje

Widzę, że sytuacja TVP bardzo Ci leży na sercu więc może się orientujesz czy któryś z lokajów PiS-u w drenowaniu budżetu przebił Tomasza Lisa:

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/tomasz-lis-92-000-zza-jeden-odcinek-swojego-programu-w-tvp-2-umowa-firmy-lisa-z-telewizja-po-aa-tfAe-GB9K-9Dic.html

92500 PLN za jeden odcinek i to w 2009 roku.

Zadam Ci pytanie, chociaż myślę, że znam  odpowiedź. Czy wtedy również byłeś tak wyczulony na stan budżetu TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kepler napisał:

Widzę, że sytuacja TVP bardzo Ci leży na sercu więc może się orientujesz czy któryś z lokajów PiS-u w drenowaniu budżetu przebił Tomasza Lisa:

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/tomasz-lis-92-000-zza-jeden-odcinek-swojego-programu-w-tvp-2-umowa-firmy-lisa-z-telewizja-po-aa-tfAe-GB9K-9Dic.html

92500 PLN za jeden odcinek i to w 2009 roku.

Zadam Ci pytanie, chociaż myślę, że znam  odpowiedź. Czy wtedy również byłeś tak wyczulony na stan budżetu TVP?

Ja bylem. Lis to dziadyga i ciesze sie ze go w publicznej tv nie ma. Niestety widze dalej mentalność przewaza pt. A u was Murzynow bija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.