Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, mistrzBeatka napisał:

szambiarstwo,  bo klamia a on ma w rzeczywostiosci zone i dwojke dzieci?  

Napisz szczerze jaka by była reakcja Wyborczej, gdyby Dorzeczy zrobiło taki tekst ujawniając w ten atakujący sposób, że taki Rzeplicki jest gejem i masz odpowiedź dlaczego to na poziomie Vice czy Vasqueza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mistrzBeatka napisał:

lol jak ktos chce intymnosci to niech sie nie pcha do polityki.  gdy politycy zdradzaja swoje partnerki to tez jest intymna,prywatna  sprawa a jednak media zeruja na tym mocno. polityka i intymnosc , rozbaiwles mnie.

 

tutaj nie jest to kwestia zdrady a orientacji seksualnej. osoby o orientacji homoseksualnej nie maja lekko w tym kraju.

mowimy tez o prezesie sadu najwyzszego. o naukowcu i prawniku a nie o polityku ktorego jedyna wina jest to ze nie dolaczyl do krucjaty antypisowskiej.

nie przypominam sobie zeby jakakolwiek powazna gazeta, telewizja czy inne media gdziekolwiek na swiecie ujawnialy szczegoly na temat orientacji seksualnej sedziow, czy nawet politykow wbrew ich woli. 

zdradzanie badz nie to kwestia wiarygodnosci polityka jako osoby. orientacja seksualna nie ma nic do rzeczy jesli chodzi o ocene drugiego czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rp.pl/RZECZoPOLITYCE/200509854-Jolanta-Turczynowicz-Kieryllo-Nie-wiem-czy-zaglosuje-na-Andrzeja-Dude.html

Kto tę kobietę wcisnął Dudzie? Gowin? 

W dniu 29.04.2020 o 23:02, josephnba napisał:

Jeśli powstawać będą filmy innej maści jak Smoleńsk, bitwa warszawska 1920, Zenek, kacwawa to chętnie dopłacę do netflixa

Ale skoro z mojej kasy finansowc chcą benefis Martyniuka czy inne gówno to ja dziękuję 

Mówi to człowiek, który jako jeden z nielicznych na serio uwierzył w opowieści Jolki.  :D

Romansowe wyznania Jolki to chyba z osiem półek niżej od KacWawa. U Ciebie pewnie na odwrót? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DeltaCenter napisał:

Kto tę kobietę wcisnął Dudzie? Gowin?

 

W polskiej rzeczywistości społecznej, gdzie liberałowie wytykają przeciwnikom homoseksualizm, prawicowcy bronią (wybranych) komunistów, kandydatka lewicy na prezydenta staje się po kilkunastu miesiącach głosem prawicy, a narodowiec staje się obrońcą uciśnionej lib-lewicy: pani JTK to mało wyróżniająca się karierowiczka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fluber napisał:

tutaj nie jest to kwestia zdrady a orientacji seksualnej. osoby o orientacji homoseksualnej nie maja lekko w tym kraju.

mowimy tez o prezesie sadu najwyzszego. o naukowcu i prawniku a nie o polityku ktorego jedyna wina jest to ze nie dolaczyl do krucjaty antypisowskiej.

nie przypominam sobie zeby jakakolwiek powazna gazeta, telewizja czy inne media gdziekolwiek na swiecie ujawnialy szczegoly na temat orientacji seksualnej sedziow, czy nawet politykow wbrew ich woli. 

zdradzanie badz nie to kwestia wiarygodnosci polityka jako osoby. orientacja seksualna nie ma nic do rzeczy jesli chodzi o ocene drugiego czlowieka.

dla nas jako wyborców czym większa wiedza o danym polityku tym lepiej , wolę aby było nawet to z pogranicza szamba niż jakaś cenzura lub kółko wzajemnej adoracji . na zachodzie głowni politycy maja po kilka biografii , o Trumpie wiesz praktycznie wszystko lub więcej , to samo o Clintonie . a u nas ? ja nawet nie wiem czy przywódca kraju był kiedykolwiek z kimś w związku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

dla nas jako wyborców czym większa wiedza o danym polityku tym lepiej , wolę aby było nawet to z pogranicza szamba niż jakaś cenzura lub kółko wzajemnej adoracji . na zachodzie głowni politycy maja po kilka biografii , o Trumpie wiesz praktycznie wszystko lub więcej , to samo o Clintonie . a u nas ? ja nawet nie wiem czy przywódca kraju był kiedykolwiek z kimś w związku . 

ale kamil zaradkiewicz nie jest ani trumpem ani clintonem. 

i nie moge sie z tym zgodzic. zobacz jak zniszczono piesiewicza tylko dlatego ze prywatnie lubil sie przebierac w sukienki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fluber napisał:

tutaj nie jest to kwestia zdrady a orientacji seksualnej. osoby o orientacji homoseksualnej nie maja lekko w tym kraju.

mowimy tez o prezesie sadu najwyzszego. o naukowcu i prawniku a nie o polityku ktorego jedyna wina jest to ze nie dolaczyl do krucjaty antypisowskiej.

.

 nie maja lekko?  caly czas przeciez wrzeszczycie ze maja za duzo przywilejow , gdy vasquez cokoliwek pisze o "niedoli" gejow od razu jest kontrowany.  widze ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

 mowimy o osobie publicznej, jak widac po reakcjcach orientacja sexualna ma duze znaczenie dla ludzi wiec tym bardziej maja prawo wiedziec who is who. skoro jest to istotne, dlaczego media maja to ukrywac???  pozatym  nie udawaj ze tak sie martwisz czyjas  prywatnoscia, gej zyjacy z partnerem troche nie pasuje do pisowskiej wizji rodziny.  gdyby podobna informacja wyplynela o kims z drugiej stronay barykady , nie wzruszylbys nawet ramionami.

Cytat

nie przypominam sobie zeby jakakolwiek powazna gazeta, telewizja czy inne media gdziekolwiek na swiecie ujawnialy szczegoly na temat orientacji seksualnej sedziow, czy nawet politykow wbrew ich woli.

co to wogole za argument.?ile znasz jezykow obcych poza angielskim? myslisz ze w mediach anglojezycznych jest walkowana oreintacja sexualna  jakichs drugorzednych politykow  z mniejszych krajow? 

Cytat

zdradzanie badz nie to kwestia wiarygodnosci polityka jako osoby. orientacja seksualna nie ma nic do rzeczy jesli chodzi o ocene drugiego czlowieka.

ja wogole nie poddawalem nikogo ocenie,  ty to wlasnie robisz piszac o jakiejs wiarygodnosci. jedyne co porownalem to dwie intymne sytuacje :  facet sypia z facetem , facet sypia z nieswoja kobieta. Obie grupy powinny miec prawo do prywatnosci ale mowimy o osbach publicznych ktore jakby z urzedu tej prywatnosci nie maja. 

chlop z kotem - pisac mozna

chlop z baba - pisac mozna

chlop z dwiema babami - pisac mozna

chlop z chlopem - cenzura 

Godzinę temu, RappaR napisał:

Napisz szczerze jaka by była reakcja Wyborczej, gdyby Dorzeczy zrobiło taki tekst ujawniając w ten atakujący sposób, że taki Rzeplicki jest gejem i masz odpowiedź dlaczego to na poziomie Vice czy Vasqueza

malo mnie intersuje reakcja innych ja nienawidze wszystkich tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 nie maja lekko?  caly czas przeciez wrzeszczycie ze maja za duzo przywilejow , gdy vasquez cokoliwek pisze o "niedoli" gejow od razu jest kontrowany.  widze ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

 mowimy o osobie publicznej, jak widac po reakcjcach orientacja sexualna ma duze znaczenie dla ludzi wiec tym bardziej maja prawo wiedziec who is who. skoro jest to istotne, dlaczego media maja to ukrywac???  pozatym  nie udawaj ze tak sie martwisz czyjas  prywatnoscia, gej zyjacy z partnerem troche nie pasuje do pisowskiej wizji rodziny.  gdyby podobna informacja wyplynela o kims z drugiej stronay barykady , nie wzruszylbys nawet ramionami.

kim sa ci tajemniczy oni o ktorych wypowiadasz sie w tej chwili? o czym Ty teraz piszesz? zacytuje swoja wypowiedz sprzed roku po marszu lgbt w bialymstoku gdzie kilku demonstrujacych zostalo zaatakowanych:

Z tego co widzę po obrazkach z neta, to mam nadzieję, że sądy wlepią im porządne kary. 20 osób zatrzymanych. Co za bandytyzm. 

Wkurza mnie ze banda pawianow atakuje bezbronnych ludzi ktorzy przyszli zamanifestowac swoje poglady. Wkurza mnie bo nie chce potem na marszu dla zycia i rodziny dostac w odwecie od jakichs antifowcow w ramach rewanzu. Wkurza mnie bo przemoc nie ma nic wspolnego z religia katolicka i nienawidze jak grupka warzyw bez mozgu wyciera swoje tepe ryje o biblie , krzyz i kosciol wylacznie po to zeby miec przykrywke dla zaspokojenia swoich zwierzecych, prymitywnych potrzeb polegajacych na skopaniu we czterech dwa razy od nich mniejszego "pedala". Zyjemy w cywilizowanym i demokratycznym kraju gdzie ludzie maja prawo demonstrowac i wlos im z glowy za to spasc nie moze. A tacy bandyci uderzaja w podstawy zasad debaty publicznej i robia z naszego cywilizowanego kraju dzungle. Licze na to ze policja migiem opublikuje wizerunki napastnikow zeby kazdy z tych bohaterow mogl zostac odpowiednio napietnowany i przykladnie ukarany. 

  •  
25 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 

ja wogole nie poddawalem nikogo ocenie,  ty to wlasnie robisz piszac o jakiejs wiarygodnosci. jedyne co porownalem to dwie intymne sytuacje :  facet sypia z facetem , facet sypia z nieswoja kobieta. Obie grupy powinny miec prawo do prywatnosci ale mowimy o osbach publicznych ktore jakby z urzedu tej prywatnosci nie maja. 

chlop z kotem - pisac mozna

chlop z baba - pisac mozna

chlop z dwiema babami - pisac mozna

chlop z chlopem - cenzura 

prezes sadu najwyzszego ma prawo do zachowania w tajemnicy kogo rucha lub przez kogo jest ruchany. to jest oczywistosc. sa jakies elementarne zasady przyzwoitosci w przestrzeni publicznej.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

pozatym  nie udawaj ze tak sie martwisz czyjas  prywatnoscia, gej zyjacy z partnerem troche nie pasuje do pisowskiej wizji rodziny.  gdyby podobna informacja wyplynela o kims z drugiej stronay barykady , nie wzruszylbys nawet ramionami.

a jaka jest pisowska wizja rodziny? 2 plus 1500+?  jak ktos popiera pis to od razu musi byc to homofob? moje doswiadczenia sa zupelnie inne. zazwyczaj im ktos bardziej jest publicznie postepowy tym bardziej zenujace dowcipy o pedalach i murzynach prywatnie opowiada. jezeli postepoemwa gazeta probuje kogos zdyskredytowac tym ze ma partnera przy poklasku postepowego srodowiska, to cos jest bardzo nie w porzadku z nasza moralnoscia.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Koelner napisał:

głowni politycy maja po kilka biografii , o Trumpie wiesz praktycznie wszystko lub więcej , to samo o Clintonie . a u nas ? ja nawet nie wiem czy przywódca kraju był kiedykolwiek z kimś w związku . 

Kaczyński ma i kilka biografii i autobiografię. Duda i Morawiecki zaś są w małżeństwach.

Szybko się pokłóciłeś z wikipedią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

@fluber - panuj nad językiem

jutro znów będziesz pisał, że to vasquie zaniża poziom tego tematu i zagraża jego 'utrzymaniu'

teraz lepiej?:)

51 minut temu, quevas napisał:

 

dopiero kiedy homofobia dotyczy nominata PIS, elektorat PIS zaczyna składać samokrytykę

warto dodac ze autorka tego homofobicznego paszkwilu jest byla dziennikarka tvp justyna dobrosz-oracz. zarzuty wobec pis odnosnie czystek w tvp sa zatem chybione gdyz milosciwie nam panujaca wladza przywrocila jedynie europejskie pronieheteronormatywne standardy w mediach publicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RappaR napisał:

 

30 minut temu, RappaR napisał:

Kaczyński ma i kilka biografii i autobiografię. Duda i Morawiecki zaś są w małżeństwach.

Szybko się pokłóciłeś z wikipedią...

zarzuć monografię bo Twoja Wikipedia jest coś cieniutka i za bardzo jej ufasz 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, quevas napisał:

ja również uważam, że homoseksualizm stwierdzony u sędziego SN może być wydarzeniem obraźliwym dla regularnego geja

to jest wlasnie ten poziom smieszkowania z odmiennej orientacji seksualnej o ktorym wspominam wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

kim sa ci tajemniczy oni o ktorych wypowiadasz sie w tej chwili? o czym Ty teraz piszesz? zacytuje swoja wypowiedz sprzed roku po marszu lgbt w bialymstoku gdzie kilku demonstrujacych zostalo zaatakowanych:

Dlaczego cały ten tekst tam bardzo przypomniał mi pewien odcinek programu "Linia Specjalna" z Wałęsą i Jaruzelskim?

3 godziny temu, quevas napisał:

nie wiem

nie oglądam TVN

bibisi również nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
4 godziny temu, quevas napisał:

uważasz, albo sugerujesz, że tak jest lepiej, bo jeszcze osobiście nie odczułeś skutków życia w państwie, w którym władzy nie obowiązuje żadne prawo

Zgadujesz i chybiasz.

Ja już sporo tego prawa zmieniłem, jak na jedną osobę. Za czasów przed 2015 :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.