Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Koelner napisał:

nowe podatki , Kamila Andruszkiewicz , 109 mld deficytu i 1,5 bln długu publicznego a wywołałeś gównoburze na str 483 a jesteśmy na 486 . jeszcze brakuje tematu Margot :P

I Twoim zdaniem to była moja zaplanowana akcja żeby odwrócić uwagę od tego co powyżej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

@fluber gratulacje za kreowanie rzeczywistości w temacie politycznym . dyskusja o rurach przy nadchodzącym kryzysie gospodarczym . ukłony , maestro .

 

Godzinę temu, fluber napisał:

Że co? :)

 

57 minut temu, Koelner napisał:

Kamila Andruszkiewicz

o lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

I Twoim zdaniem to była moja zaplanowana akcja żeby odwrócić uwagę od tego co powyżej? ;)

tak Cię interesują rury w Wawie ? :)

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Wiadomo przecież, że od dyskusji na tym forum zależą losy kilku następnych pokoleń Polaków. Weź się ogarnij @Koelner. Co ci da przekopiowanie artykułów o długu publicznym? Kamila? Może jeszcze Jolka Rosiak? 

Kamila to symbol jak akcje Orlenu. po co o tym pisać jak można o rurach ?

 

26 minut temu, julekstep napisał:

 lol

jednym zwrotem idealnie opisałeś swoją karierę na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

 

Kamila to symbol jak akcje Orlenu. po co o tym pisać jak można o rurach ?

Temat rur jest znacznie, znacznie ciekawszy. Np dziś warszawskie mpwik złożyło zawiadomienie do prokuratury że przyczyna awarii mogą być działania terrorystow:) 

Czekam na komentarz @StaryFan oraz @jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

Temat rur jest znacznie, znacznie ciekawszy. Np dziś warszawskie mpwik złożyło zawiadomienie do prokuratury że przyczyna awarii mogą być działania terrorystow:) 

Czekam na komentarz @StaryFan oraz @jack

Ja czytałem, że awaria jest pokłosiem błędnej decyzji Lecha Kaczyńskiego o tym by nie budować oczyszczalni na północnym, lewym brzegu Wisły tylko rozbudowywać Czajkę do monstrualnych rozmiarów i tłoczyć ścieki pod dnem rzeki. O innych terrorystach nie słyszałem 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Ja czytałem, że awaria jest pokłosiem błędnej decyzji Lecha Kaczyńskiego o tym by nie budować oczyszczalni na północnym, lewym brzegu Wisły tylko rozbudowywać Czajkę do monstrualnych rozmiarów i tłoczyć ścieki pod dnem rzeki. O innych terrorystach nie słyszałem 😉 

To wina Tuska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem czyja to wina ale pamiętam jaka beka była z Antoniego że sugerował zamach w Smoleńsku:) myślę że oskarżenie terrorystów o zamach na rurę z gownem ma dużo większy potencjał do żartów:) 

podaj źródło , zaczyna mnie się podobać ta historia :) trzeba docenić ich poczucie humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

dokładnie , sabotaż lub inne działanie o charakterze terrorystycznym . administracyjno-ślizgarsko-korporacyjne przerzucanie tematu :) 

Z pewnością prokuratura wydaje grube pieniądze na ekspertyzy jak pierwszy lepszy leming twierdzi że terroryści zepsuli rurę do szamba;) 

Ale nie powiem, lubię patrzeć na fanatyków, zamach smoleński zmobilizował elektorat PiS i dał im 8 wygranych wyborów z rzędu - Antoni to debil. 

Lemingi z ratusza zgłaszają do prokuratury że terroryści zepsuli im rurę do gówna bo nie stać ich nawet na ekspertyzę - przeblysk geniuszu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jack napisał:

Wygląda na to, że awaria jest identyczna jak w zeszłym roku tylko w innym miejscu przejścia pod Wisłą. Na odcinku, który w zeszłym roku nie  został uszkodzony i nie był remontowany. Poprzednio wymienili 106 m uszkodzonych rur z ponad 1200 m całego przejścia. Wymieniali tylko fragment by jak najszybciej uruchomić przejście z powodu konieczności demontażu mostu pontonowego przed zimą. 

Miasto zleciło opracowanie koncepcji wielowariantowej nowego przejścia pod Wisłą. Podobno mają to być 2 niezależne rurociągi, położone w zupełnie rożnych miejscach. 

Trzaskowski mówi o 2 latach potrzebnych na wykonanie nowych przejść. Ze względu na to, że najwyraźniej nie ma żadnej gwarancji, że istniejące rurociągi nie będą pękać regularnie w tym okresie, wrócił temat umieszczenia rurociągu tymczasowego na moście Marii Skłodowskiej. 

Dopiero próbują wejść.

Dość pasjonujące działania ratusza. Może niech ktoś uświadomi fachowcom, że po obydwu stronach rurociągu są komory wysokości wieżowca, wykonywane w ścisłym reżimie i wyjątkowo kosztowne. Można dodać, że rurociąg to oprócz rury, monitoring, automatyka, pompownia, kolektory przyłączeniowe, prąd, sterowanie przepływem i w zasadzie wszystkie media (bez telewizji). To z kolei powoduje konieczności zgody dostawców, wykorzystania infrastruktury, zajęcia masy działek , uzgodnień, umów, przyłączy itd itp.

Uchwała rady miasta nie daje prawa do dysponowania działkami na jakiekolwiek cele. Konieczne dalsze umowy.

Żeby przetransportować g...o o kilometr potrzebne są 4 nitki, 6 komór, 3 x 1km tunele i pełny zestaw mediów x3? Szapo ba.

Koniec końców stricte finansowo tańszy byłby dedykowany Most Swobodnego Niczym Nieskrępowanego Przepływu.

"Fachowcy" wiedzą co robią, to kolejne przetargi, kolejne dutki, kolejne mętne bajoro do łowienia ryb.

Tak działa administracja, gdzie sukcesem jest pobieranie apanaży, a potem choćby potop.

To możliwe tylko w Polsce, szkoda, że nie zapłacą ze swoich kartą MC, a wydoją to z mieszkańców. "Zapasowa inwestycja za mld? 😂

Nie, nie zrobią tego w dwa lata, popozorują do wyborów i temat się sam rozwiąże, albo będą się martwić potem za dodatkowe $

Bezkarność.

3 godziny temu, fluber napisał:

Temat rur jest znacznie, znacznie ciekawszy. Np dziś warszawskie mpwik złożyło zawiadomienie do prokuratury że przyczyna awarii mogą być działania terrorystow:) 

Czekam na komentarz @StaryFan oraz @jack

Jaki? Odnośnie mpwik? Nawet terroryzm mamy gówniany. Mówiłem, Polska wersja Króla Midasa.

2 godziny temu, jack napisał:

Ja czytałem, że awaria jest pokłosiem błędnej decyzji Lecha Kaczyńskiego o tym by nie budować oczyszczalni na północnym, lewym brzegu Wisły tylko rozbudowywać Czajkę do monstrualnych rozmiarów i tłoczyć ścieki pod dnem rzeki. O innych terrorystach nie słyszałem 😉 

Ten to dopiero działał i wydawał decyzje w każdej spółce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Z pewnością prokuratura wydaje grube pieniądze na ekspertyzy jak pierwszy lepszy leming twierdzi że terroryści zepsuli rurę do szamba;) 

Ale nie powiem, lubię patrzeć na fanatyków, zamach smoleński zmobilizował elektorat PiS i dał im 8 wygranych wyborów z rzędu - Antoni to debil. 

Lemingi z ratusza zgłaszają do prokuratury że terroryści zepsuli im rurę do gówna bo nie stać ich nawet na ekspertyzę - przeblysk geniuszu:) 

Kto jest „leming”? Te gryzonie wyglądają sympatycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Czy ta Margot to jest generalnie na poważnie, czy to jest jakiś artysta typu Borat, który potem nakręci jakąś komedię o głupocie środowiska? Serio pytam, bo to nie może być na poważnie.

Jest gdzieś całość do obejrzenia/odsłuchania? Jadąc rano do pracy załapałem się na sam początek rozmowy 

Co do "powagi" tej osoby, to wystarczy przeczytać fragment z tweeta, żeby wiedzieć że to zwykła prowokacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.