Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mistrzBeatka napisał:

jestem na etapie negocjacji stawek . 

 

wyjdz ze swojej banki i popytaj zwyklych ludzi jak im sie zyje . to nie boli. oni chetnie ci powiedza .  pogadaj z pania z zabki.  pogadaj w kolejce w biedrze z jakims pracownikiem fizycznym . 

On nie zna zwyczajnych ludzi - 300 osobowy turniej szachowy zorganizowany miedzy współpracownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

jestem na etapie negocjacji stawek . 

 

wyjdz ze swojej banki i popytaj zwyklych ludzi jak im sie zyje . to nie boli. oni chetnie ci powiedza .  pogadaj z pania z zabki.  pogadaj w kolejce w biedrze z jakims pracownikiem fizycznym . 

Czyli, że oni chodzą do tych sklepów i warzywniaków co posłowie opozycji? (kilo czereśni 120 zł, pomidory 35 zł, chleb 12 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sebastian napisał:

Zdementował to przecież, wniosek za 2 tygodnie. Czekają na długofalowe sondaże.po tym jak emocje opadną.

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zwrot-w-sprawie-lex-tusk-prezydent-duda-zmienia-zdanie/7cb8klc

On chyba na prawdę nie czyta tych ustaw, tylko Podpisuje co dają pod nos.

Nagle po podpisie stwierdził że coś jest nie tak i tworzy swoją ustawę, LOL. Co tu się odpierdala w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Reikai napisał:

Nagle po podpisie stwierdził że coś jest nie tak i tworzy swoją ustawę, LOL. Co tu się odpierdala w tym kraju.

sprawdza się sondaże oraz gdzie jest barykada.

protest departamentu stanu oraz społeczeństwo uniemożliwiły kolejny krok tworzenie "sanacji'

"grzech leży zawsze tylko na drodze od myśli do czynu"

 

oni chcieliby ale...za mało jest @fluber ów w Polsce jeszcze

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

chleb 12 zł

A wg Ciebie ile kosztuje chleb z prawdziwej mąki bez dodatków chemicznych ? Takie chleby kosztują obecnie 16 złoty a kosztowały ok 11 rok temu

Chleby w pierkarniach sa po prostu oparte na chemii i mąki a te z Lidla już tylko na chemii. Nie chciałbyś wiedzieć jak się je robi. W nazwie ma chleb ale bo niestety nie ma reguł. Kiedyś nam sprzedawano ser ale jak weszliśmy do UE to musieli zgodnie z prawem nazywać to wyrobem seropodobnym i zniknęło z półek jak się ludzie ogarnęli dlaczego kilo tego czegoś kosztuje 7 pln zamiast 20

4 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

kilo czereśni 120 zł

Takie ceny są od dwóch lat w połowie maja .Nie mam bladego pojecia po co ktoś sprowadza czereśnie z Kostaryki  i to poprzez pośredników holenderskich . Może się znajdzie ktoś kto chce mieć czereśnie przed wszystkimi ale choć sam uwielbiam czereśnie i dla mnie są nr 1 to jednak w zyciu bym nie kupił ich w takiej cenie. Ale  sam widziałem na giełdzie w podobnej cenie. Nikt ich nie brał bo wiadomo ,ze w Poznaniu nikt ich nie kupi.

Ale to akurat jest ciekawostka przyrodnicza . Ale truskawki jak na razie są droższe niż rok temu. OSobiście jeszcze nie widziałem poniżej 20 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

 

Ale to akurat jest ciekawostka przyrodnicza . Ale truskawki jak na razie są droższe niż rok temu. OSobiście jeszcze nie widziałem poniżej 20 PLN

Żartujesz. Ja dziś kupowałem po 12. W zeszłym tygodniu po 16. Ale kupuje dobrej jakości ze sprawdzonego źródła, można kupić znacznie taniej. Za 20 złotych to były może miesiąc temu

https://www.money.pl/gospodarka/ceny-truskawek-zanurkowaly-jeszcze-niedawno-bily-rekordy-skad-taka-zmiana-6904325797477280a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Żartujesz. Ja dziś kupowałem po 12. W zeszłym tygodniu po 16. Ale kupuje dobrej jakości ze sprawdzonego źródła, można kupić znacznie taniej. Za 20 złotych to były może miesiąc temu

https://www.money.pl/gospodarka/ceny-truskawek-zanurkowaly-jeszcze-niedawno-bily-rekordy-skad-taka-zmiana-6904325797477280a.html

We Wrocałwiu macie takie ceny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ely3 napisał:

A wg Ciebie ile kosztuje chleb z prawdziwej mąki bez dodatków chemicznych ? Takie chleby kosztują obecnie 16 złoty a kosztowały ok 11 rok temu

jest taka perelka ,ale  tylko w kauflandzie kosztuje 7.6 za kg, sprowadzony z niemiec hahaha , nazywa sie pumpernikiel , ciemne pieczywo calkowicie naturalne na zakwasie . mi sie juz troche przezarlo to cholerstwo . czeresnie w tym samym sklepie 40zl , ale malutkie i karlowate . 

 

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zwrot-w-sprawie-lex-tusk-prezydent-duda-zmienia-zdanie/7cb8klc

On chyba na prawdę nie czyta tych ustaw, tylko Podpisuje co dają pod nos.

Nagle po podpisie stwierdził że coś jest nie tak i tworzy swoją ustawę, LOL. Co tu się odpierdala w tym kraju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dupy wziąłem te ceny. 

Chleb za 16 zł, a, waga? 

Złapałem cię @ely3 na tym, że potwierdziłeś swoim wpisem ze całe te wsi wywiadowczo i kontrwywiad nic nie osiągnęło. Dobrzy byli jedynie w budowaniu swojej fałszywej legendy i manipulowania polską opinią publiczną. Stąd twój wpis przypisujący im sukcesy innych służb. 

2 godziny temu, ely3 napisał:

We Wrocałwiu macie takie ceny? 

W całej Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Z dupy wziąłem te ceny. 

Chleb za 16 zł, a, waga? 

Złapałem cię @ely3 na tym, że potwierdziłeś swoim wpisem ze całe te wsi wywiadowczo i kontrwywiad nic nie osiągnęło. Dobrzy byli jedynie w budowaniu swojej fałszywej legendy i manipulowania polską opinią publiczną. Stąd twój wpis przypisujący im sukcesy innych służb. 

W całej Polsce. 

Normalny chleb  z piekarni bez chemii w Krakowie od 12 zł w górę za zwykły bochenek. Mniejsze/stare piekarnie gdzie mam nadzieje że chemia ładowana jest minimalnie 8zł . O sieciowych chlebach się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

 

A taka niezła dupeczka z niej była 

W swoim prime to był mimo wszystko poziom zwykłej pani od polskiego. 

2 godziny temu, Gregorius napisał:

Normalny chleb  z piekarni bez chemii w Krakowie od 12 zł w górę za zwykły bochenek. 

A co jest chemią w chlebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

 

A co jest chemią w chlebie? 

Dobre pytanie

W składzie chleba znajduje się mąka pszenna, mąka żytnia, zakwas żytni, woda, drożdże i ekstrakt ze słodu jęczmiennego. Pieczywo nie zawiera więc żadnych ulepszaczy, spulchniaczy i konserwantów, a mimo tego kosztuje mniej, niż chleby z podobnym składem w piekarniach ( 2,75 za 550 gram)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koelner napisał:

ty nawet się na tym nie znasz 

Koelner vel "ruchałbym Bellucci" 

 

5 godzin temu, obywatelPP napisał:

Też mam takie przeświadczenie, że prawicowi chłopcy nie za bardzo znają się na powabach kobiecej natury...

Może w prawdziwym życiu znajdują prawdziwa laseczkę a wam pozostaje ślinić się do posłanek (Mucha? Jachira? Gosiewska?) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.