Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, ely3 napisał:

We Wrocałwiu macie takie ceny? 

w Biedrze truskawki po 5,99 za 500g czyli 12 zł za kg, a sam ostatnio kupowałem po drodze odwożąc dzieciaka do przedszkola u siebie na wiosce po 16zł/kg wierząc, że lokalne lepsze źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, P_M napisał:

w Biedrze truskawki po 5,99 za 500g czyli 12 zł za kg, a sam ostatnio kupowałem po drodze odwożąc dzieciaka do przedszkola u siebie na wiosce po 16zł/kg wierząc, że lokalne lepsze źródło.

A ja właśnie rano w Auchan po 16 za kill. Biedra to nie ma owoców. Moja córka lubi kiwi i czasem kupuje w biedrze ale to zazwyczaj sa zielone kartofle. Twarde mega kwaśne. Biedra ma tanie owoce ale to są wyroby owocopodobne.

Ja nie mówię ,że nie am miejsc gdzie sa tanie owoce ale w Międzychodzie na targu mogę kupić polne pomidory Lima za 4 pln za kilo kiedy w Poznaniu było po 8-10 ale ja porównuje ceny w Poznaniu do cen w Poznaniu sprzed roku 

21 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

W całej Polsce.

Truskawki są za 12 złote w całej Polsce?> A masz na to dówód bo moje dzisiejsze zakupy w Poznaniu tego nie potwierdzają

 

I tak dobry chleb który nie ma grama chemii i spulchniaczy w sobie kosztuje obecnie 16-18 zoty. Jak masz znajomego piekarza to się zapytaj bo się zdziwisz jak od kilku lat jest chemia sypana do mąki. A to co jest w Lidlach i Biedronce powinno mieć zakaz używania słowa chleb. Bo to jest wyrób chlebopodobny gdzie robi się substancje w kilku fabrykach  ( jedna jest w Polsce 2-3 w Niemczech). Potem się to miesza lepi i wysyła do marketów do upieczenia w piecach. Ale chlebem z mąki i zakwasu nie jest  i nawet nie jest blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

U mnie były wczoraj po 4.99 za 500gram.

U mnie dziś na ryneczku do 12 do 15 zł. 

Jak patrzę na film Seweryna to tym bardziej sądzę, że trzeba odesłać PiS i PO w otchłań abyśmy odzyskali jakąś godność i spokój. Co Ci ludzie z nami robią ? I czemu na to pozwalamy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sebastian napisał:

Jak patrzę na film Seweryna to tym bardziej sądzę, że trzeba odesłać PiS i PO w otchłań abyśmy odzyskali jakąś godność i spokój. Co Ci ludzie z nami robią ? I czemu na to pozwalamy ? 

Może się wkurzył, że Węgrzy atakują oceną 1 film Mała syrenka na IMDb za jej "nieodpowiedni" kolor skóry 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

 

Jak patrzę na film Seweryna to tym bardziej sądzę, że trzeba odesłać PiS i PO w otchłań abyśmy odzyskali jakąś godność i spokój. Co Ci ludzie z nami robią ? I czemu na to pozwalamy ? 

Jak patrzę na film Seweryna to zastanawiam się czym on się różni od Olszańskiego, poza tym że nikt go nigdzie nie wsadzi za nawoływanie do przemocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę że ktoś mnie wspomina z imienia i mam takie WTF musiałem coś wczoraj po pijaku wysłać, zapomniałem że w Polsce ma tak na imię jeszcze Andrzej Seweryn i pewnie jeszcze jakieś dwie inne osoby wliczając Seweryna z pierwszej miłości.

Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sewer napisał:

Patrzę że ktoś mnie wspomina z imienia i mam takie WTF musiałem coś wczoraj po pijaku wysłać, zapomniałem że w Polsce ma tak na imię jeszcze Andrzej Seweryn i pewnie jeszcze jakieś dwie inne osoby wliczając Seweryna z pierwszej miłości.

Sorry za offtop.

huehue, a w mojej głowie twój nick to był zawsze kanał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, P_M napisał:

huehue, a w mojej głowie twój nick to był zawsze kanał xD

Dobrze że nie ściek xd Powinienem zamienić się z Deltusiem, nick adekwatny do tworzonych przez niego treści.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jack napisał:

Zadaj konkretne pytanie to postaram się odpowiedzieć choć nie jestem konstytucjonalistą ani prawnikiem 

1. Czy to marsz polityczny organizowany przez platformę obywatelską?

2. Czy Igor tuleya jest sędzią?

3. Czy w Konstytucji jest napisane, że Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.