Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, starYfaN napisał:

500 tysięcy przyszło poprzeć własne miejsce przy korycie.

Chyba musisz się mocno lękać o swoje miejsce, że takie farmazony piszesz 

5 godzin temu, fluber napisał:

Pomysł że takich autokarów zebrali kilkaset z całej Polski, postawili na środku Warszawy i każą im słuchać i oklaskiwać to

 

Jprd przecież to jest żart 🤣🤣🤣

Ja wiem, że Kaczyński serio mówił, że chce być emerytowanym zbawcą narodu polskiego ale uwierz, niektórzy mają dystans do siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Chyba musisz się mocno lękać o swoje miejsce, że takie farmazony piszesz 

Niestety nigdy nie miałem swojego miejsca przy korycie. Nie ten charakter. I nigdy mieć nie chcę.

9 minut temu, jack napisał:

 

Jprd przecież to jest żart 🤣🤣🤣

Ja wiem, że Kaczyński serio mówił, że chce być emerytowanym zbawcą narodu polskiego ale uwierz, niektórzy mają dystans do siebie 

Ja zwykle Twoja własna konfabulacja, wsparta obroną własnej linii.

Nie sądzę by był tu ktoś, kto nie ogarnia dowcipów leszka.

 

Lepszy żart, to 4 profesury i 100 doktoratów za współpracę z sb. I to jest clue wypowiedzi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jack napisał:

 

Jprd przecież to jest żart 🤣🤣🤣

Ja wiem, że Kaczyński serio mówił, że chce być emerytowanym zbawcą narodu polskiego ale uwierz, niektórzy mają dystans do siebie 

Wałęsa zartujacy ze swojej wielkości? Pierwszy raz oglądałeś jego przemówienie?

7 minut temu, agresywnychomik napisał:

Ogolnie cała ta wypowiedz @człowiekasukcesutyśąclecia byla taka o sobie, dziwne że mu nikt nie przerwał.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-06-04/tlum-przerwal-wystapienie-walesy-jak-nie-chcecie-sluchac-to-dziekuje-bardzo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jack napisał:

Wyobraź sobie, że oni popierają ograniczenia prędkości na drogach! 

Mnie bawi jak na marszu szli politycy z hasłami ze walczą o demokrację, o wolność, godność i są uśmiechnieci, a tak naprawdę ci sami namawiali do szykan, dyskryminacji i zamordyzmu. Nic nie poradzę, że Ty jak zawsze pokornie ugiąłeś kark i popierałeś takie faszystowskie postulaty. Hipokryzje trzeba tępić. 

 

Ograniczenie prędkości najlepiej do 30 km/h i zbiorkom. Tak, wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Mnie bawi jak na marszu szli politycy z hasłami ze walczą o demokrację, o wolność, godność i są uśmiechnieci, a tak naprawdę ci sami namawiali do szykan, dyskryminacji i zamordyzmu. Nic nie poradzę, że Ty jak zawsze pokornie ugiąłeś kark i popierałeś takie faszystowskie postulaty. Hipokryzje trzeba tępić. 

 

Ograniczenie prędkości najlepiej do 30 km/h i zbiorkom. Tak, wiem. 

Jesteś anarchistą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Mnie bawi jak na marszu szli politycy z hasłami ze walczą o demokrację, o wolność, godność i są uśmiechnieci, a tak naprawdę ci sami namawiali do szykan, dyskryminacji i zamordyzmu. Nic nie poradzę, że Ty jak zawsze pokornie ugiąłeś kark i popierałeś takie faszystowskie postulaty. Hipokryzje trzeba tępić. 

Tu nie chodzi wolność i godność. Jak się zmienia opcja w Polsce gminnej/powiatowej/miejskiej, to poprzednia jest wywalana od góry po sprzątaczkę. Najważniejsi zostają prezesami od ch...j wie czego u nieprzegrywających kolesi z partii. Ci których nie dało się upchać i reszta musi iść do normalnej roboty. I tu jest ciężko, bo nie potrafisz nic, a dodatkowo nie płacą za wysiadywanie krzesła.

Chyba nie sądzisz, że ludzie z normalnej roboty tłuką się autobusami, żeby posłuchać rudego i leszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał:

Tu nie chodzi wolność i godność. Jak się zmienia opcja w Polsce gminnej/powiatowej/miejskiej, to poprzednia jest wywalana od góry po sprzątaczkę

Kłamczuszek z ciebie a nie ważniak.

Znam tylko jeden przypadek, że po zmianie władzy poza samą górą zwolniono też poziom kierowniczy - zakłady azotowe we Włocławku - i potem nie mogli uruchomić zakładu po przestoju. Ale to akurat nie w twoich ulubionych samorządach tylko w spółce skarbu państwa i nie PO a PIS. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał:

Kłamczuszek z ciebie a nie ważniak.

Znam tylko jeden przypadek, że po zmianie władzy poza samą górą zwolniono też poziom kierowniczy - zakłady azotowe we Włocławku - i potem nie mogli uruchomić zakładu po przestoju. Ale to akurat nie w twoich ulubionych samorządach tylko w spółce skarbu państwa i nie PO a PIS. 

 

Nic nie pisałem o pis. Raczej o wszystkich opcjach.

Jesteś wyjątkowo naiwnym użytkownikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, starYfaN napisał:

Chyba nie sądzisz, że ludzie z normalnej roboty tłuką się autobusami, żeby posłuchać rudego i leszka

A masz dowód na poparcue swojej tezy? Bo ja moge powiedzieć ,że się mocno zdziwiłem dziś rano jak dużo osób było w niedzielę z mojej pracy na marszu. Zresztą widać jak Pis prowadzi samobójcza taktykę. Od wprowadzenie komisji do wpływów rosyjskich pozycja Tuska i platformy rośnie kosztem zarówno Pisu jaki Hołowni. 

Na razie ratuje ich klincz bo ani opozycja ani Pis nie stworzy większosci bez Konfederacji 

Ale z chęcia przeczytam jaki masz dowód na to ,że nikt ze zwykłej pracy nie był na marszu. To Twój wymysł czy jednak potrafisz to udowodnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.