Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Pokazuję że tego patafiana traktowano poważnie, ale może za młody jesteś żeby to pamiętać 

18 lat temu i od tego sondażu zaczął się jego zjazd w dół - bo w tamtym czasie redakcje dystansowały się od zaangażowanego politycznie polityka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jakbyś pamiętał że był liderem sondażu to byś nie pisał tego:

 

nie ma żadnego powiązania. ten c***owy wpis i reakcja pisu zrobiła mu popularność.

tak jak napisał @Sebastian on już dawno spadł gdzieś do śmietnika że na siłę ostatnio zaczął promować jakieś swoje wypociny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moim zdaniem również powinno wielu dziennikarzy stanąć przed taką komisją, którzy mają również w swojej działalności pewnego rodzaju naleciałości prorosyjskie - oświadczył wiceszef MON.

- Konkretne nazwiska? - zapytał jeden z dziennikarzy. - Między innymi dziennikarze, którzy współpracowali z takim portalem jak Telegraf - mówił dalej Skurkiewicz.

 

Ma racje, @fluber z tym Telegrafem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

nie ma żadnego powiązania. ten c***owy wpis i reakcja pisu zrobiła mu popularność.

tak jak napisał @Sebastian on już dawno spadł gdzieś do śmietnika że na siłę ostatnio zaczął promować jakieś swoje wypociny

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kto-to-jest-krzysztof-stanowski-tomasz-lis-lukasz-bok-zasiegi-twitter

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

- Moim zdaniem również powinno wielu dziennikarzy stanąć przed taką komisją, którzy mają również w swojej działalności pewnego rodzaju naleciałości prorosyjskie - oświadczył wiceszef MON.

- Konkretne nazwiska? - zapytał jeden z dziennikarzy. - Między innymi dziennikarze, którzy współpracowali z takim portalem jak Telegraf - mówił dalej Skurkiewicz.

 

Ma racje, @fluber z tym Telegrafem?

Nie ma racji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Dlaczego? 

Bo:

https://bliskopolski.pl/iii-rp/afery/afera-spolki-telegraf/

?

Przecież:

2 godziny temu, fluber napisał:

Uważasz, że w cywilizowanym kraju sejm nie może powołać "komisji" która może postawić przed sobą każdego posła

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

W związku z postawionym mi absurdalnym zarzutem i z faktem, że byłem leczony neurologicznie (cztery udary), pani prokurator skierowała mnie na obowiązkowe badania psychiatryczne

Zbadali mnie dziś psychiatrycznie. Myślę, że zdałem. I nadal jestem na żywo.

przejście takich badań nie oznacza, że mózg funkcjonuje jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber tak z ciekawosci , ile pis placi  trollom , indexuja to chociaz  o inflacje? , czy dostajesz tyle samo co wtedy gdy broniles pedofila ktorego ulaskawil duda ? 

ostatnio sie nudze , krucho z kasa , moze bym dorobil ,  przykro patrzec jak sam zostales na placu boju . chetnie cie wspomoge ,  oczywiscie za odpowiednia sumke . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

fluber tak z ciekawosci , ile pis placi  trollom , indexuja to chociaz  o inflacje? , czy dostajesz tyle samo co wtedy gdy broniles pedofila ktorego ulaskawil duda ? 

ostatnio sie nudze , krucho z kasa , moze bym dorobil ,  przykro patrzec jak sam zostales na placu boju . chetnie cie wspomoge ,  oczywiscie za odpowiednia sumke . . .

Raz w roku jest aktualizacja stawek zależna od wzrostu płacy minimalnej.

Tutaj możesz aplikować: https://agencja-pracy-zdalnej.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

W tle mamy kupowanie laptopów dla armii za pół miliarda. Ciekawe jak to zrobią. 

Jakiś znajomy z nart zawsze się znajdzie, potem najwyżej się go skremuje w kraju gdzie nie ma kremacji i po problemie. Ktoś będzie drążył? Zaraz będzie inna afera i zapomną.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Raz w roku jest aktualizacja stawek zależna od wzrostu płacy minimalnej.

Tutaj możesz aplikować: https://agencja-pracy-zdalnej.pl/

tylko mam maly problem , zauwazylem ze cokolwiek zostanie napisane o pisie odpowiadasz srednio po 3/4 minutach . nie wiem czy bylbym az tak dyspozycyjny . jak myslisz gdybym odpowiadal po 10 minutach byloby ok ?   mimo wszystko musze czasami cos zjesc i zrobic kupe , a nie chce targac wszedzie elektroniki . ostatecznie moglbym sie zgodzic na nizsza stawke .

pisowska rafineria daje rabaty pewnym grupom np. ksiezom , czy tez moglbym liczyc na taki rabat ? tansza wacha przy dzisiajszej drozyznie to podstawa , to bylaby naprawde fajna zacheta zeby zostac dumnym pisowskim trolem 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.