Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, jack napisał:

PIS zawsze znajdzie jakiś pretekst żeby porzucać gównem w Tuska. To chyba już taki obrządek religijny na cześć Kaczyńskiego. 

Nazwę Lex Tusk wymyślił Tusk, żeby ktokolwiek przyszedł na marsz.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Nazwę Lex Tusk wymyślił Tusk, żeby ktokolwiek przyszedł na marsz.

Podobno Tusk popędzał Dudę, żeby zdążył podpisać przed marszem. Gdyby Duda nie zdążył przed marszem to nikt by na niego nie przyszedł. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Podobno Tusk popędzał Dudę, żeby zdążył podpisać przed marszem. Gdyby Duda nie zdążył przed marszem to nikt by na niego nie przyszedł. 🤣

Duda podpisał ustawę szybko bo walka z rosyjskimi wpływami w Polsce w obliczu wojny w Ukrainie to pilna sprawa.

Mieszanie do tego Tuska to napędzanie lemingów do Warszawy na weekend 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Duda podpisał ustawę szybko bo walka z rosyjskimi wpływami w Polsce w obliczu wojny w Ukrainie to pilna sprawa. 

XD

To już 9/10

Walka z rosyjskimi wpływami xD nie masz wstydu nazywac tak to polowanie na czarownice przed wyborami i kolejne lamanie konstytucji. Daleko nie maja u siebie, jak chca szukac rosyjskich wplywow.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Duda podpisał ustawę szybko bo walka z rosyjskimi wpływami w Polsce w obliczu wojny w Ukrainie to pilna sprawa.

Aaaaaa czyli to chodzi o bieżące wpływy Rosji na nasz kraj. To chyba zaczną przesłuchania od Morawieckiego, Kaczyńskiego, Ziobry, Błaszczaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Duda podpisał ustawę szybko bo walka z rosyjskimi wpływami w Polsce w obliczu wojny w Ukrainie to pilna sprawa.

 

jakie jeszcze inne państwa powołały taka komisje? 

 

9 godzin temu, Sebastian napisał:

Normalnie poszedł rozkaz i na Twitterze kochani PiSowcy zaczęli rozpowszechniać tego samego Twiita z błędem :) I nie przez cytowanie, tylko każdy jako swój :) Śmiechu co nie miara :) Jakie Julki :)

to nie raz. jak wrzucałem jakieś linki albo twitty to zdarzało mi się że odp fluberka to był jeden z pierwszych komentarzy z twitta na zasadzie kopiuj-wklej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fluber napisał:

Duda podpisał ustawę szybko bo walka z rosyjskimi wpływami w Polsce w obliczu wojny w Ukrainie to pilna sprawa.

Mieszanie do tego Tuska to napędzanie lemingów do Warszawy na weekend 

I mam nadzieje ,że zaczną od Kaczyńskiego który sam się przyznał że spotykał z rezydentem KGB na Polskę. I jeszcze kłamał ,że zgłaszał to do UOPu choć UOP temu zaprzecza

A potem za MAcierewicza , który zatrudniał szpiegów rosysjkich. Który ma dziwne powiązania. I ojca Rydzyka który ma nadajniki na Uralu

Ciesze się,że popierasz Fluber by wyczyszczić środowisko Pis z wpływów rosysjkich i by politycy wyjasnili nam dlaczego się spotykali o czym rozmawiali . Dlaczego nikt nie weryfkował kogo zatrydnia Macierewicz. Wyjaśnią czemu Rydzyk ma kontakty z Rosją i na czym dokładnie one polegają

Bardzo się ciesże Fluber ,że chcesz takiego oczyszczenia. No chyba ,ze to ma być komisja w której wezwani będa tylko posłowie i dziennikarze sprzyjający opozycji. 

A Tuska to przede wszystkim miesza sam Pis. To przecież oni od momentu podpisania ustawy mówią ,że to Tusk będzie wezwany i to on sie ma tłumaczyć. Więc może napisz do Morawieckiego by nie mieszał w to Tuska bo on jasno mówi po co jest komisja i kto ma sie tłumaczyc i jak widać nie będa to na pewno ci którzy ewidentnie mieli coś wspólnego ze szpiegami albo mają mega niejasne biznesowe relacje

I wiem ,ze technicznie to oni mają badać wpływy po 2007 ale co samo w sobie pokazuje ,że nie o prawdę tu chodzi ani nie o badanie wpływów rosyjskich skoro wg premiera to przede wszystkim Tusk ma się tłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ely3 napisał:

A potem za MAcierewicza , który zatrudniał szpiegów rosysjkich. Który ma dziwne powiązania.

No i jeszcze który odpowiada za zniszczenie Polskiego kontrwywiadu przez raport o likwidacji WSI (to też chyba się łapie bo publikacja była w 2007 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kepler napisał:

Ten niby ruski agent Macierewicz powołaniem WOT-u zrobił więcej dla obronności Polski

No rzeczywiście

Macierewicz powołał WOT a jednoczesni odwołał Program Wisła, Anulował umowe na śmigłowce. Rozwalił komórke odpowiadającą za rozpracowywanie wywiadu rosyjskiego.

Rzeczywiście lepiej nas ochroni WOT niż Patrioty. To ja dziękuje bardzo za takiego obrońcę Polski

Jak chcesz to niech Ciebie bronią terytorialsi. JA wolę ,żeby jednak mnie croniły Patrioty i śmigłowce

Myślałem ,że wojna na Ukrainie pokazała jak zerową wartość posiadają terytorialsi. Na początku takie pospolite ruszenie dostawało łupnia. Teraz rosyjskie bataliony złożone z mobików też są głónie mięsem armatnim. Masa ludzka jest potrzebna ale wojnę wygrywają HIMARSy czołgi. Jednostki spadochronowe zmechanizowane

A ja tu czytam ,że WOT popraiwa obronność Polski. Ciekawe jak skoro terytorialsi w niewielkim stopniu pomagają bronić Ukrainy. Ok teraz czasem to już sa terytorialsi z nazwy bo często sa po przeszkoleniu w UK czy Niemczech ale wciaz to nie sa jednostki którymi robiono przełamania frontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

XD

To już 9/10

Walka z rosyjskimi wpływami xD nie masz wstydu nazywac tak to polowanie na czarownice przed wyborami i kolejne lamanie konstytucji. Daleko nie maja u siebie, jak chca szukac rosyjskich wplywow.

Ktos z Was serio uważa że jakiemuś politykowi po zablokują start w wyborach ta komisją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ktos z Was serio uważa że jakiemuś politykowi po zablokują start w wyborach ta komisją?

Pewnie nie, bo na szczęście jesteśmy w UE i pilnuje nas USA, ale samo to że zadajemy takie pytania przez takie ustawy które to umożliwiają to krok w bardzo złą stronę, kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Pewnie nie, bo na szczęście jesteśmy w UE i pilnuje nas USA, ale samo to że zadajemy takie pytania przez takie ustawy które to umożliwiają to krok w bardzo złą stronę, kolejny.

Ja nie zadawalbym takich pytań gdyby nie został Wam wbity do głowy odpowiedni przekaz medialny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.