Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jack napisał:

Reasumując mamy osoby LGBT i jako, że tolerancja w społeczeństwie osiągnęła taki poziom, że ludzie w większości mają w zadku co kto robi we własnej sypialni tworzy się hasełko ideologii LGBT i dorzuca tam aborcję, pedofilię (pewnie dla odwrócenia od innej społeczności), niektórzy kretyni wspomną jeszcze o zoofilii i już można sobie spokojnie jeździć po osobach LGBT. 

Postulat aborcji to oficjalny postulat ostatniej parady równości. Pedofilii i zoofilii tam nie było. 

Polskie społeczeństwo od zawsze miało w większości w zadku co kto robi we własnej sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Reasumując mamy osoby LGBT i jako, że tolerancja w społeczeństwie osiągnęła taki poziom, że ludzie w większości mają w zadku co kto robi we własnej sypialni tworzy się hasełko ideologii LGBT i dorzuca tam aborcję, pedofilię (pewnie dla odwrócenia od innej społeczności), niektórzy kretyni wspomną jeszcze o zoofilii i już można sobie spokojnie jeździć po osobach LGBT. 

Idąc za Biblią, dlaczego rabin patrzący na kozę jest chory, a ten, który nie może się zdecydować, czy lubi innego rabina, czy jego córkę ma ograniczane swobody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Aż muszę zapytać. Do czego służą kury? 

Do niczego. Kura jest niezależną istotą, która może służyć tylko swoim celom (na jakimkolwiek poziomie intelektualnym by nie były). Nie została stworzona po coś i dla kogoś, podobnie jak człowiek. Używa się często sformułowania, że tak jak czarni nie zostali stworzeni dla białych, kobiety dla mężczyzn tak i zwierzęta  dla ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Obnażanie się spoko rozumiem, jest niedopuszczalne i powinno być karane

Ale nie mamy 1969 roku gdzie homoseksualizm nazywać można bezkarnie dewiacją lub chorobą 

 

Zluzuj poślady Sebix

Ja po prostu chce równości w karaniu za obrażanie lgbt i katolików 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Trzymając się Twojej interpretacji Parady Równości w Marszu Niepodległości idą faszyści 🙂 

Na wikipedii nie zauważyłem żeby marsz niepodległości był marszem faszystów. 

Sorry ale nie rozumiem po co rzniesz głupa i udajesz że parada równości nie jest parada środowisk LGBT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, starYfaN napisał:

Idąc za Biblią, dlaczego rabin patrzący na kozę jest chory, a ten, który nie może się zdecydować, czy lubi innego rabina, czy jego córkę ma ograniczane swobody?

Próbujesz coś napisać ale się boisz czy o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał:

Ok. To dlaczego zoofilia jest klasyfikowana jako choroba, a reszta jako ideologia/środowisko?

 

Ty tak serio? 

Był już tu kiedyś taki jeden jebany komuch, który próbował wmawiać że zoofilia to w sumie nic złego 

Ale spróbuję wyjaśnić

Mi się wydaje że do sexu musi być obopulna zgoda, a ciężko jednoznacznie stwierdzić czy zwierzę ma ochotę żebyś go w dupę wyruchał 

13 minut temu, RappaR napisał:

Ja po prostu chce równości w karaniu za obrażanie lgbt i katolików 

I słusznie 

Do dziś pamiętam jak zobaczyłem na paradzie w Warszawie kolesia ubranego w dildosy mającego jednego na czole i udającego jednorożca 

Nie powinno być zgody na coś takiego w przestrzeni publicznej 

Podobnie jak na zdjęcia martwych płodów 

 

Jedno i drugie może spowodować u dzieci dość nieprzyjemne konsekwencje 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Na wikipedii nie zauważyłem żeby marsz niepodległości był marszem faszystów. 

Sorry ale nie rozumiem po co rzniesz głupa i udajesz że parada równości nie jest parada środowisk LGBT

Parada równości jak sama nazwa wskazuje to parada różnych środowisk, które walczą o równość. Jedni walczą o równość dla osób LGBT, inni o prawa zwierzą a jeszcze inni o wolność macicy itd. 

9 minut temu, josephnba napisał:

Do dziś pamiętam jak zobaczyłem na paradzie w Warszawie

Zaryzykuję tezę, że statystycznie w Polsce trudniej spotkać paradę równości niż obnażającego się heteroseksualistę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Ty tak serio? 

Był już tu kiedyś taki jeden jebany komuch, który próbował wmawiać że zoofilia to w sumie nic złego 

Ale spróbuję wyjaśnić

Mi się wydaje że do sexu musi być obopulna zgoda, a ciężko jednoznacznie stwierdzić czy zwierzę ma ochotę żebyś go w dupę wyruchał

 

Ale np. starożytny kult węża, czy przyjemność z obcowania z owadami, są tak klasyfikowane. Klasyfikacja jest jasna - choroba.

Natomiast całowanie jak słusznie zauważyłeś za zgodą, "popielnika" kolegi jest ich indywidualną sprawą.

Nie wiem, gdzie widzisz "nic złego", skoro zgodnie z kwalifikacją nazywam to chorobą/zboczeniem.

Zastanawiam się jedynie nad nieścisłością, bo od choroby/zboczenia do ciemiężonego środowiska, dzieli jedynie domniemana zgoda na zaliczanie przyjemności.

 

5 minut temu, jack napisał:

Próbujesz coś napisać ale się boisz czy o co chodzi? 

Już napisałem, kwalifikacja choroby, lub mniejszości, jest co do istoty spowodowana brakiem możliwości komunikacji, a to z całym szacunkiem dla segregujących hipokryzja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Parada równości jak sama nazwa wskazuje to parada różnych środowisk, które walczą o równość. Jedni walczą o równość dla osób LGBT, inni o prawa zwierzą a jeszcze inni o wolność macicy itd. 

Chcesz mi powiedzieć że organizatorzy z linka to nie są środowiska LGBT tylko WWF polska? 

https://mnw.org.pl/marsze2022/

Co ma równość do wolności macicy? WTF? Weź przyznaj jak jest a nie pierdol głupoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Chcesz mi powiedzieć że organizatorzy z linka to nie są środowiska LGBT tylko WWF polska? 

https://mnw.org.pl/marsze2022/

Co ma równość do wolności macicy? WTF? Weź przyznaj jak jest a nie pierdol głupoty. 

Równość do wolności macicy ma się tak, że mężczyźni mogą swobodnie decydować o swoim ciele (np. wazektomia) a kobiety nie (zgodnie z polskim prawem kobieta nie może poddać się sterylizacji).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kirylow napisał:

Równość do wolności macicy ma się tak, że mężczyźni mogą swobodnie decydować o swoim ciele (np. wazektomia) a kobiety nie (zgodnie z polskim prawem kobieta nie może poddać się sterylizacji).  

Zatem zamiast postulatów aborcyjnych powinno pojawić się postulaty prawa do sterylizacji kobiet. Niestety w postulatach parady równości znalazłem prawo do aborcji ale prawa do sterylizacji nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Zatem zamiast postulatów aborcyjnych powinno pojawić się postulaty prawa do sterylizacji kobiet. Niestety w postulatach parady równości znalazłem prawo do aborcji ale prawa do sterylizacji nie. 

Kurcze, z tego co tu dziś przeczytałem to cała ta społeczność LGBT+ spadła nam z nieba. Walczą o prawa człowieka, prawa zwierząt bez nabijania sobie kabzy i budowania pałaców. Wcale się nie dziwię, że do młodych ludzi dociera taki przekaz. Kaczyński bełkoczący o zmianie płci przed śniadaniem tylko utwierdza ich w przekonaniu, że lepiej machnąć na dziadów ręką bo i tak zaraz wymrą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.