Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jack napisał:

Kurcze, z tego co tu dziś przeczytałem to cała ta społeczność LGBT+ spadła nam z nieba. Walczą o prawa człowieka, prawa zwierząt bez nabijania sobie kabzy i budowania pałaców. Wcale się nie dziwię, że do młodych ludzi dociera taki przekaz. Kaczyński bełkoczący o zmianie płci przed śniadaniem tylko utwierdza ich w przekonaniu, że lepiej machnąć na dziadów ręką bo i tak zaraz wymrą. 

Jeżeli uważasz ze aborcja na życzenie, obowiązkowe uczenie dzieci o masturbacji wg wytycznych who i zakaz jedzenia mleka, jajek i miodu to walka o prawa człowieka a nie ich ograniczenie to znaczy że ta społeczność spadła z nieba prosto na Twój łeb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Kurcze, z tego co tu dziś przeczytałem to cała ta społeczność LGBT+ spadła nam z nieba. Walczą o prawa człowieka, prawa zwierząt bez nabijania sobie kabzy i budowania pałaców. Wcale się nie dziwię, że do młodych ludzi dociera taki przekaz. Kaczyński bełkoczący o zmianie płci przed śniadaniem tylko utwierdza ich w przekonaniu, że lepiej machnąć na dziadów ręką bo i tak zaraz wymrą. 

LGBT przejęła tych ludzi, których kiedyś "kupował" kościół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli uważasz ze aborcja na życzenie

do 12 tygodnia zdaje się

13 minut temu, fluber napisał:

obowiązkowe uczenie dzieci o masturbacji

edukacja seksualna z pewnością utrudni księżom wmawianie dzieciom, że łaska pańska wychodzi z ich penisów

14 minut temu, fluber napisał:

zakaz jedzenia mleka, jajek i miodu

przesadzasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

LGBT przejęła tych ludzi, których kiedyś "kupował" kościół.

W 2012 roku liczba prób samobójczych dzieci w Polsce wyniosła 152. W ubiegłym roku takich prób było 1369. 

Odrywajmy dzieci dalej od tych pedziow w sutannach i tłumaczy im dalej żeby szukali swojej tożsamości płciowej bo mają jedno życie warte tyle co życie robaka. 

3 minuty temu, jack napisał:

 

przesadzasz

 

Rozumiem że zakaz hodowania zwierząt nie wpłynie na produkcję mleka i jajek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W 2012 roku liczba prób samobójczych dzieci w Polsce wyniosła 152. W ubiegłym roku takich prób było 1369. 

Odrywajmy dzieci dalej od tych pedziow w sutannach i tłumaczy im dalej żeby szukali swojej tożsamości płciowej bo mają jedno życie warte tyle co życie robaka. 

PIS rozpoczął nagonkę na LGBT+. Czego nie rozumiesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Zaryzykuję tezę, że statystycznie w Polsce trudniej spotkać paradę równości niż obnażającego się heteroseksualistę. 

Tylko co mnie to obchodzi? 

Nie jest dla mnie różnicą czy przed moim synem czy córką obnaży się heteroseksualista czy gej! 

Jedno i drugie, niezależnie od skali jest złe 

Kłopot w tym, że tego kolesia na paradzie z kutasem na czole nikt nie krytykował! 

Ekshibicjonistę krytykuje bądź nawet napierdala prawie każdy normalny heteroseksualista który go spotka obniżającego się przed kobietami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

do 12 tygodnia zdaje się

edukacja seksualna z pewnością utrudni księżom wmawianie dzieciom, że łaska pańska wychodzi z ich penisów

przesadzasz

 

Edukacja seksualna ok 

Pokazywanie 4 latkom jak się masturbować już niekoniecznie pod edukację podchodzi, zważywszy że 4, 5, 6 latki wychowujące się w rodzinach nieparologicznych nie rozróżniają płci jako takiej (w sensie nie zwracają na nią uwagi) i na pewno nie interesują się swoją seksualnością i przyjemnościami płynącymi z odpowiedniej stymulacji pochwy lub penisa 

 

k****! Mój 9letni syn jeszcze nawet nie przejawia takich zachowań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

W 2012 roku liczba prób samobójczych dzieci w Polsce wyniosła 152. W ubiegłym roku takich prób było 1369. 

Odrywajmy dzieci dalej od tych pedziow w sutannach i tłumaczy im dalej żeby szukali swojej tożsamości płciowej bo mają jedno życie warte tyle co życie robaka. 

dlaczego łączysz samobójstwa z religią? Co ma kk do samobójstw w Sri Lance, Gujanie, Mongolii, Kazachstan, WKS, Surinam, Gwinea, Angola, Korea ( pierwsza dziesiątka na świecie ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

W 2012 roku liczba prób samobójczych dzieci w Polsce wyniosła 152. W ubiegłym roku takich prób było 1369. 

tak patrzę na dane to o ile liczba prób wzrosła potwornie...o tyle skuteczność wręcz zmalała

1.jpg

 

niesamowicie to wygląda tbh i ja bym tutaj winy szukał raczej po stronie psychologii i 'mody' na depresję ('miałam próbę samobójczą, mogę być w Waszej emo-bandzie?') a nie LGBTów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

W takiej skali to akurat prawda 

Kaczyński był pierwszym, który zakazał marszu w Warszawie jednocześnie dając pozwolenie na przemarsz neonazistów z młodzieży niepolskiej 

nikt nie zrobił tyle dla parad równości w PL co Lechu wtedy próbując tego 'zabronić' 

powinien mieć honorowy order geja za to :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Może to, że mało kto ma szansę zobaczyć taki marsza, gdy nie ma takiej ochoty a wypatrzenie w nim golasa graniczy wręcz z cudem. 

Wciąż mało mnie to obchodzi 

Skala nie ma znaczenia i nie o niej dyskutujemy 

Rozmawiamy o tym co jest dobre lub źle dla dziecka 

A złe jest przyzwolenie na jednego kolesia z kutasem na czole 

Jeden to już za dużo! 

Rozumiesz?

1 minutę temu, julekstep napisał:

nikt nie zrobił tyle dla parad równości w PL co Lechu wtedy próbując tego 'zabronić' 

powinien mieć honorowy order geja za to :) 

Ma to tyle samo sensu co zakaz aborcji robiący dużo dla aborcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Ma to tyle samo sensu co zakaz aborcji robiący dużo dla aborcji 

nah

nieudany zakaz jednorazowej (tak to wtedy wyglądało) akcji vs żywy zakaz jakiegoś tam 'ciągłego' procederu

 

kiepawo szukasz ANALogii m8

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, josephnba napisał:

Wciąż mało mnie to obchodzi 

Skala nie ma znaczenia i nie o niej dyskutujemy 

Rozmawiamy o tym co jest dobre lub źle dla dziecka 

A złe jest przyzwolenie na jednego kolesia z kutasem na czole 

Jeden to już za dużo! 

Rozumiesz?

Zdajesz sobie sprawę, że na wszystkich marszach w Polsce obowiązuje zakaz obnażania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

 

Zdajesz sobie sprawę, że na wszystkich marszach w Polsce obowiązuje zakaz obnażania? 

Zdaję, choć to nie przeszkodziło temu kolesiowi iść z kutasem na czole i nie nakłoniło innych osób z marszu do opi****lenia typa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Zdaję, choć to nie przeszkodziło temu kolesiowi iść z kutasem na czole i nie nakłoniło innych osób z marszu do opi****lenia typa 

Sorry ale ciężko mi sobie wyobrazić jak może wyglądać takie obnażenie by mieć kutasa na czole 🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.