Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

Mam wrażenie że koniec końców w każdej dyskusji musisz na koniec napisać o

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Nie rozumiem skąd bierzesz towar

 

12 minut temu, fluber napisał:

Zaczyna mnie to już naprawdę męczyć bo zamiast poważnie dyskutować, muszę odpowiadać na januszerskie heheszki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jak piszesz że odwrócenie od kościoła spowodowało 10 razy większą liczbę prób samobójczych u dzieci, to co ja mam na to poważnego odpowiedzieć? Ja nie jestem merytorycznie przygotowany do dyskusji z takim poziomem fanatyzmu. 

Poprawiłem 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To jest tylko jeden z wielu czynników wpływających na to w jakich okolicznościach dorastają w dzisiejszych czasach młodzi ludzie i jakie są tego skutki. 

Tak Ci się wydaje. A mi się wydaje, że młodzi homoseksualiści żyli sobie w miarę spokojnie nie wadząc nikomu aż tu w telewizji usłyszeli, że są zboczeńcami, którzy gwałcą dzieci. To samo usłyszeli ich rodzice, znajomi, nieznajomi i wszelki element, który lubi komuś przypi*****ić dla zabawy. Ale Tobie się wydaje, że nie jest to jeden z wielu czynników mających zgubny wpływ na samopoczucie młodego człowieka ba Ty jesteś tego tak pewny, że wyśmiewasz tą tezę. 🤷‍♂️

 

3 minuty temu, fluber napisał:

Według badania Dalia Research w Polsce około 5 proc. osób deklaruje się jako osoby LGBT, w grupie między 14–29 rokiem życia to ok. 10 proc., w wieku 30-49 to 1 proc.,

kluczowe słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Gdyby tylko był jakiś związek między wiara w życie wieczne a życiem...

tak , szczególnie dzieci nastoletnie stoją przed takimi dylematami i z tego powodu popełniają samobójstwa a nie dlatego, że jest rozwój technologii i dojeżdzają się instagramami, tik tokami i korzystają z kuponów z Maca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Tak Ci się wydaje. A mi się wydaje, że młodzi homoseksualiści żyli sobie w miarę spokojnie nie wadząc nikomu aż tu w telewizji usłyszeli, że są zboczeńcami, którzy gwałcą dzieci. To samo usłyszeli ich rodzice, znajomi, nieznajomi i wszelki element, który lubi komuś przypi*****ić dla zabawy. Ale Tobie się wydaje, że nie jest to jeden z wielu czynników mających zgubny wpływ na samopoczucie młodego człowieka ba Ty jesteś tego tak pewny, że wyśmiewasz tą tezę. 🤷‍♂️

30 lat temu w szkole dzieciaki wyzywały się od pedałów na porządku dziennym i nikt na to nie reagował, teraz ładujesz na dywaniku u dyrekcji za mowę nienawiści. Patrz jak się zmieniło poparcie dla marszów równości, świadomość spoleczba. Twierdzenie że nastąpiło jakieś pogorszenie sytuacji nie znajduje odzwierciedlenia w Faktach. 

 

7 minut temu, jack napisał:

 

kluczowe słowo

Nom, 60 procent deklarujących się jako LGBT w tej grupie wiekowej myśli że jest LGBT bo ma wyprany mózg a nie dlatego że jest LGBT  . To jest kluczowe 

3 minuty temu, Koelner napisał:

tak , szczególnie dzieci nastoletnie stoją przed takimi dylematami i z tego powodu popełniają samobójstwa a nie dlatego, że jest rozwój technologii i dojeżdzają się instagramami, tik tokami i korzystają z kuponów z Maca

Według badań przeprowadzonych na harvardzie:

badania pokazują, że ludzie uczęszczający na msze i ceremonie religijne przynajmniej raz w tygodniu dużo rzadziej zmagają się z chorobami psychicznymi, które mogą prowadzić do samobójstw. 

tak jak napisał kolega Pepis. Ignorujecie badania naukowe tam gdzie wam nie pasują do światopoglądu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 

Według badań przeprowadzonych na harvardzie:

badania pokazują, że ludzie uczęszczający na msze i ceremonie religijne przynajmniej raz w tygodniu dużo rzadziej zmagają się z chorobami psychicznymi, które mogą prowadzić do samobójstw. 

oczywiście dzieci to ludzie ale samo badanie nie potwierdza Twojej tezy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

oczywiście dzieci to ludzie ale samo badanie nie potwierdza Twojej tezy 

Może błędnie odczytales moja tezę. Nie twierdzę że odejście od KK to jedyny czynnik ale na pewno efekt jest jeżeli wiadomo że wierzący dużo rzadziej popełniają samobójstwa, mamy masowe odejście wierzących i znaczący wzrost prób samobójczych to można sobie darować pi****lenie o tym że między tymi dwiema rzeczami nie ma związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Może błędnie odczytales moja tezę. Nie twierdzę że odejście od KK to jedyny czynnik ale na pewno efekt jest jeżeli wiadomo że wierzący dużo rzadziej popełniają samobójstwa, mamy masowe odejście wierzących i znaczący wzrost prób samobójczych to można sobie darować pi****lenie o tym że między tymi dwiema rzeczami nie ma związku

nom

zamienili 10 zeta na tacę + opłatek na 200 zeta za wizytę + antydepresant

i śmieją się z 'ciemnogrodu'

w sumie nie dziwota -> nic innego im nie pozostało :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

nom

zamienili 10 zeta na tacę + opłatek na 200 zeta za wizytę + antydepresant

i śmieją się z 'ciemnogrodu'

w sumie nie dziwota -> nic innego im nie pozostało :P 

Nawet mi nie mów o tych terapeutach. Kolega leczy uzależnienie od seksu. Chodzi dwa razy w tygodniu od 2 lat i płaci po 200 złotych za godzinę. Zero efektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Może błędnie odczytales moja tezę. Nie twierdzę że odejście od KK to jedyny czynnik ale na pewno efekt jest jeżeli wiadomo że wierzący dużo rzadziej popełniają samobójstwa, mamy masowe odejście wierzących i znaczący wzrost prób samobójczych to można sobie darować pi****lenie o tym że między tymi dwiema rzeczami nie ma związku

Luz ale pewnie zawieszenie służby wojskowej też ma wpływ więc ogólnie leniwe śmierdziele się zrobiły i mają za dużo czasu wolnego a od myślenia tylko głowa boli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Nawet mi nie mów o tych terapeutach. Kolega leczy uzależnienie od seksu. Chodzi dwa razy w tygodniu od 2 lat i płaci po 200 złotych za godzinę. Zero efektów. 

może go zapoznaj z tymi koleżankami o których pisałeś w temacie obok

a match made in heaven! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

Nawet mi nie mów o tych terapeutach. Kolega leczy uzależnienie od seksu. Chodzi dwa razy w tygodniu od 2 lat i płaci po 200 złotych za godzinę. Zero efektów. 

No jest efekt, oszczędził jakieś 200 wizyt u kurew 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.