Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

Miller to polityczna prostytutka

Ktoś tu dawno temu udowadniał, że już same umiejętności polityków w dochodzeniu do swojego statusu i utrzymania go świadczą o ich wyjątkowości, inteligencji itd. Odnosząc to do Millera, który w polityce utrzymał się przez pół wieku, to co napisałeś to chyba komplement 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Ktoś tu dawno temu udowadniał, że już same umiejętności polityków w dochodzeniu do swojego statusu i utrzymania go świadczą o ich wyjątkowości, inteligencji itd. Odnosząc to do Millera, który w polityce utrzymał się przez pół wieku, to co napisałeś to chyba komplement 😎

Tak, Miller jest wyjątkowy pod tym względem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Możliwe. Mi oststnio on totalnie zszedł z pola widzenia i myślałem ze on już się w politykę nie bawi. Ostatnio to go widziałem w tańcu z gwiazdami jak tańczył z wnuczka. Bardzo ładnie tańczył. 

 

Czyli kryteria oceny przez ostatnie lata to silnik samochodu i taniec z gwiazdami.

Z innych osiągnięć wcześniejszych to kariera w PZPR i radiowy głos.


Ciekawie oceniasz polityków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tak, Miller jest wyjątkowy pod tym względem. 

U mnie powiatowi, są na wyższym poziomie. Od dekad 3 gości (psl, po, pis) bez względu na to kto wygra, siedzi na tym samym stołku (zmienia się frontmen).

Masz jakiś pomysł, aby zmienić, chociażby dozorcę ?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, starYfaN napisał:

U mnie powiatowi, są na wyższym poziomie. Od dekad 3 gości (psl, po, pis) bez względu na to kto wygra, siedzi na tym samym stołku (zmienia się frontmen).

Masz jakiś pomysł, aby zmienić, chociażby dozorcę ?  :)

Aktualne sukcesy wyborcze Millera fatalnie świadczą o jakości obecnej klasy politycznej. Niekontrowersyjny wygląd, spokojne, inteligentne a często dowcipne wypowiedzi wystarczą. Przecież, gdy wśród tych gamoni w czasie debaty telewizyjnej w 2015 objawił się spokojny, opanowany i wypowiadający się dostojnie i rzeczowo Zandberg to wyglądał jak gość z innej planety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał:

Czyli kryteria oceny przez ostatnie lata to silnik samochodu i taniec z gwiazdami.

Z innych osiągnięć wcześniejszych to kariera w PZPR i radiowy głos.


Ciekawie oceniasz polityków :)

Kluczem do sukcesu Platformy w najbliższych wyborach będzie to że Tusk rozumie że jego wyborcy nie są mądrzejsi od wyborców PiS. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Koelner napisał:

Najebany w trzy dupy - filmik z zatrzymania piękny 

Jakby transport publiczny był sprawniejszy to by rowerem nie jechał 

 

Czego nie rozumiesz?

A propos Millera 

Kiedyś moja mama leżała w jednej sali w szpitalu z jego żoną

To było dobre 25 lat temu i muszę przyznać że wtedy z racji młodego wieku nie bardzo ogarnialem politykę, ale facet był bardzo uprzejmy, pomocny i miły dla wszystkich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Mnie w tej całej historii wnerwiło coś innego. My głupcy wykłócamy się z lewa do prawa a tacy obsrancy siedzą sobie w dodatkowych nic nie robiących KOMISJACH pobierając extra uposażenia gdzie absolutnie nie widać efektów pracy tych pseudo pato stowarzyszeń.  

Podstawa poselska jest niska, mniej niż rata leasingu na S8, a wtedy posłowie nie byliby w stanie wzbudzać Twojej sympatii, licz te komisję, jako konieczny budżet dla poslów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ignazz napisał:

Mnie w tej całej historii wnerwiło coś innego. My głupcy wykłócamy się z lewa do prawa a tacy obsrancy siedzą sobie w dodatkowych nic nie robiących KOMISJACH pobierając extra uposażenia gdzie absolutnie nie widać efektów pracy tych pseudo pato stowarzyszeń.  

Podkomisja stała do spraw transportu drogowego, drogownictwa, bezpieczeństwa ruchu drogowego i poczty - stały zasiadacz poseł Franciszek Wojciech.

 

 

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Mnie w tej całej historii wnerwiło coś innego. My głupcy wykłócamy się z lewa do prawa a tacy obsrancy siedzą sobie w dodatkowych nic nie robiących KOMISJACH pobierając extra uposażenia gdzie absolutnie nie widać efektów pracy tych pseudo pato stowarzyszeń.  

Ale przecież między PiSem a PO nie ma żadnej różnicy, jedni i drudzy to złodzieje. Masz jeszcze Lewicę ale już niedługo bo ciężko być bardziej socjalistycznym od PiSu a sprawy światopoglądowe to 99% Polaków ma w dupie. No i masz Konfederację z Korwinem ssącym laskę "Jego Ekscelencji Putina"

To jest po prostu tragedia jakim jesteśmy zje***ym narodem, że wybieramy sobie takich przedstawicieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.