Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, fluber napisał:

Jak to kto? Przegapiłeś światową pandemię? Nie pamiętasz jakie były nastroje w marcu? Nie pamiętasz, że nie było komu siedzieć w komisjach, bo ludzie byli przerażeni koronawirusem?

ja bym tam poszedł, ale miałem trochę inne problemy na głowie + musiałbym chyba z papierami się użerać a to za dużo roboty jak na tę marną kasę a dziwię się, że ludzie odrzucali ogólnie tak łatwy hajs

9 minut temu, fluber napisał:

Chyba zupełnie inaczej definiujemy słowo "ustępstwo"

"ustąpienie z części swoich życzeń lub żądań, żeby doprowadzić do porozumienia" - nie wiem co tutaj się nie zgadza

9 minut temu, fluber napisał:

Ten burdel wynika właśnie z tego, że PIS poszedł na ustępstwa i nie przeprowadził wyborów 10 maja siłą, chociaż ostatecznie mógł.

w formie korespondencyjnej jaką zaproponowali to był jawny absurd, natomiast w gdyby zrobili to normalnie byłoby spoko, może ZUS by trochę odetchnął 😏 

9 minut temu, fluber napisał:

Jak nie widzisz różnicy między TVP a Polsatem, to się nie dogadamy:)

wystarczy mi, że w polsacie aktywnie działa chociażby gawryluk żeby zobaczyć te zacierające się różnice, w końcu jedni udają normalnych a drudzy się w udawanie nie bawią i konsekwentny sposób ośmieszają publiczne media

siedząc w odizolowaniu w wiejskim zaciszu miałem okazję widzieć jak te stacje ogłupiają p0lakuf i wolę wrócić do swojego szumu i nie mieć pokus zeby to coś widzieć

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

ja tam się nie dziwię, że nikt nie chce z nimi współdziałać, bo w końcu jak można podać rękę komuś, kto najpierw zdefekował ci na twarz.

Jeżeli opozycja poszła do sejmu nie po to, żeby działać na rzecz Polski, tylko po to, żeby mścić się na PIS-ie kosztem Polski, to już nigdy więcej się w tym Sejmie nie powinna znaleźć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

ja tam się nie dziwię, że nikt nie chce z nimi współdziałać, bo w końcu jak można podać rękę komuś, kto najpierw zdefekował ci na twarz. jak chcesz opozycję pod trybunał wpychać to może zacznij od członków najwspanialszej partii, którzy są za ten burdel odpowiedzialni. poza tym może wg posłów opozycji rządzący dają za słabe argumenty aby zmienić zdanie a dostosowywanie się dla zasady jest słabe

Jak nie chcą współpracować, to niech nie idą do polityki. Są tam k**** dla dobra Polski, nie po to by manifestować urażone uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Jak nie chcą współpracować, to niech nie idą do polityki. Są tam k**** dla dobra Polski, nie po to by manifestować urażone uczucia

telewizja polska służy obiektywnemu przekazywaniu informacji z kraju i ze świata

obaj wiemy, że obie rzeczy są nieosiągalne i absurdalne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli opozycja poszła do sejmu nie po to, żeby działać na rzecz Polski, tylko po to, żeby mścić się na PIS-ie kosztem Polski, to już nigdy więcej się w tym Sejmie nie powinna znaleźć.

jeżeli PiS ma zamiar mścić się na P0lakach to nigdy nie powinien rządzić, można takie frazesy w nieskończoność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, polishllama69 napisał:

ja tam się nie dziwię, że nikt nie chce z nimi współdziałać, bo w końcu jak można podać rękę komuś, kto najpierw zdefekował ci na twarz. jak chcesz opozycję pod trybunał wpychać to może zacznij od członków najwspanialszej partii, którzy są za ten burdel odpowiedzialni. poza tym może wg posłów opozycji rządzący dają za słabe argumenty aby zmienić zdanie a dostosowywanie się dla zasady jest słabe

- to wyście!!!

- Nie, to wyście!!!

- A jak wyście!!!

- bo to dlatego, że wyście!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

przecież działa na rzecz Polski, choćby głosując przeciw ustawom PIS, które są niezgodne z jakimikolwiek standardami prawa

 

nie działa  na korzyśc, bo blokuje możliwość przeprowadzenie niezgodnych z normami wyborów w celu utrzymaniu dudy na krzesełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

jeżeli PiS ma zamiar mścić się na P0lakach to nigdy nie powinien rządzić, można takie frazesy w nieskończoność

Masz rację. 

Nie powinni, jeśli chcą się mścić na Polakach. Ja tak nie sądzę, ale oboje się zgadzamy w tym, że opozycja mści się na PiSie kosztem Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

 

- to wyście!!!

- Nie, to wyście!!!

- A jak wyście!!!

- bo to dlatego, że wyście!!!

tak to wygląda od xxxxxx lat i trzeba byc naiwnym żeby wierzyć, że coś się zmieni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Nie powinni, jeśli chcą się mścić na Polakach. Ja tak nie sądzę, ale oboje się zgadzamy w tym, że opozycja mści się na PiSie kosztem Polski

opozycja ratuje p0lskę przed kolejnym wspaniałym pomysłem kaczastego 

Teraz, DeltaCenter napisał:

No to pozostaje ci już tylko umierać. 

znaczy chciałbym i to bardzo, ale najpierw muszę zatruć życie kilku osobom jeszcze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

"ustąpienie z części swoich życzeń lub żądań, żeby doprowadzić do porozumienia" - nie wiem co tutaj się nie zgadza

Nie zgadza się to, że 5 dni temu opozycja publicznie zadeklarowała, że ich życzeniem jest odsunięcie ministra Sasina od procesu wyborczego,organizacja wyborów mieszanych i zorganizowanie ich przez PKW, po czym gdy PIS przedstawił do głosowania ustawę polegającą na tym, że będzie głosowanie mieszane zorganizowane przez PKW  bez udziału Sasina, platforma zagłosowała w całości przeciwko ( co ważne  TYLKO PLATFORMA ZAGŁOSOWAŁA PRZECIWKO, pozostałe kluby opozycyjne nie) a Budka na konferencji zapowiedział, że Grodzki będzie trzymał ustawę w zamrażarce do oporu ( na złość).

8 minut temu, polishllama69 napisał:

 

w formie korespondencyjnej jaką zaproponowali to był jawny absurd, natomiast w gdyby zrobili to normalnie byłoby spoko, może ZUS by trochę odetchnął 😏 

Emeryci byli kiedyś tacy jak Ty, potem przez wiele lat ciężko pracowali, płacili składki na swoje emerytury, odbudowywali Polskę po wojnie, często w trudnych czasach, żeby można było żyć w miarę dobrze funkcjonującym kraju, czy żebyś mógł iść na darmowe studia. Myślę, że należy im się więcej szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Czyli Andrzej Duda jest potencjalnie najbardziej niezależnym kandydatem ze wszystkich startujących?:)

k**** mać, aktualna sytuacja to już  nie jest problem pisu, tylko problem Polski. Wybory się nie odbyły, kadencja prezydenta zaraz się kończy. To nie czas na okładanie się grabkami w piaskownicy, niezależnie od tego, czy się komuś podobał styl rządzenia pisu czy nie. To jest poważny kryzys konstytucyjny, którego rozwiązanie wymaga współpracy wszystkich partii w Sejmie i Senacie.

Masz rację to już nie problem PiSu. To raczej każdy widzi. Natomiast odpowiedzialnym za ten problem jest PiS. 

A to, że teraz Budka zapowiada blokowanie wszystkiego - cóż, zawsze uważałem go za idiotę i facet cały czas silniej moją opinię buduje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie zgadza się to, że 5 dni temu opozycja publicznie zadeklarowała, że ich życzeniem jest odsunięcie ministra Sasina od procesu wyborczego,organizacja wyborów mieszanych i zorganizowanie ich przez PKW, po czym gdy PIS przedstawił do głosowania ustawę polegającą na tym, że będzie głosowanie mieszane zorganizowane przez PKW  bez udziału Sasina, platforma zagłosowała w całości przeciwko ( co ważne  TYLKO PLATFORMA ZAGŁOSOWAŁA PRZECIWKO, pozostałe kluby opozycyjne nie) a Budka na konferencji zapowiedział, że Grodzki będzie trzymał ustawę w zamrażarce do oporu ( na złość).

czej, a to nie senatorzy PiS starali się zgłaszać 3836646363 problemów do głosowania żeby uniknąć weta senackiego ? to jest działanie zgodnie z interesem państwa ?

5 minut temu, fluber napisał:

Emeryci byli kiedyś tacy jak Ty, potem przez wiele lat ciężko pracowali, płacili składki na swoje emerytury, odbudowywali Polskę po wojnie, często w trudnych czasach, żeby można było żyć w miarę dobrze funkcjonującym kraju, czy żebyś mógł iść na darmowe studia. Myślę, że należy im się więcej szacunku.

część z nich oczywiście szanuję, więc nie wciskaj mi czegoś z czym nie ma nic wspólnego, natomiast sam zamiast składek emerytalnych wolałbym ich nie płacić żeby móc się poddać eutanazji w odpowiednim momencie, niestety oba działania są niezgodne z  prawem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@quevas Porzuć fascynację dziadkiem-endekiem Kidawy. Teraz czas na Trzaska.... :)

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

 

część z nich oczywiście szanuję, więc nie wciskaj mi czegoś z czym nie ma nic wspólnego, natomiast sam zamiast składek emerytalnych wolałbym ich nie płacić żeby móc się poddać eutanazji w odpowiednim momencie, niestety oba działania są niezgodne z  prawem 

Oj, oj. Uwierz mi, że w sędziwym wieku będziesz się trzymał tego życia najmocniej jak się tylko da, nawet jak będziesz w kiepskim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, quevas napisał:

przecież działa na rzecz Polski, choćby głosując przeciw ustawom PIS, które są niezgodne z jakimikolwiek standardami prawa

 

Oczywiście, że nie są. Tak jak nasz budżet państwa uchwalony w sali kolumnowej miał być poza jakimikolwiek standardami prawa i podważany przez wszystkie kraje świata a Polskę doprowadzić do upadku. A 500+ miało doprowadzić kraj do bankructwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał:

Jak nie chcą współpracować, to niech nie idą do polityki. Są tam k**** dla dobra Polski, nie po to by manifestować urażone uczucia

To chyba tyczy się obu stron. No, z tą różnicą, że PiS będąc w opozycji nie miał większości w Senacie, więc niczego nie mógł blokować, tylko tworzył jakieś pakiety demokratyczne w celu naprawy skandalicznie pracującego parlamentu pod przewodnictwem PO. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.