Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Koelner napisał:

przecież zawsze mogą zmienić firmę :)

Ale jak to robią, to jest płacz, ze niewdzięczni. A rynek pracownika to w ogole tragedia :). Jak dają 500+, to przejadanie pieniędzy, jak dają bezzwrotne pożyczki firmom, to dobra inwestycja. I tak w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polskignom napisał:

Ale jak to robią, to jest płacz, ze niewdzięczni. A rynek pracownika to w ogole tragedia :). Jak dają 500+, to przejadanie pieniędzy, jak dają bezzwrotne pożyczki firmom, to dobra inwestycja. I tak w nieskończoność.

Nom.

Madki >>>>>> Przedsiebiorcy

it is known Khaleesi

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Jedyny raz kiedy na tym forum udało Ci się być zabawnym, a nie śmiesznym,  chociaż wciąż nie udało Ci się napisać prawdy 

To już obsesja , kup sobie rybki

 

4 minuty temu, polskignom napisał:

Ale jak to robią, to jest płacz, ze niewdzięczni. A rynek pracownika to w ogole tragedia :). Jak dają 500+, to przejadanie pieniędzy, jak dają bezzwrotne pożyczki firmom, to dobra inwestycja. I tak w nieskończoność.

nie chodzi o tarczę czy zapomogę . była dyskusja państwo=firma którą szanowny Pan julek bronił . mnie teraz to bawi i tyle :) a zgadzam się że firma czy też jednostka jeśli jest zaradna czy tam przedsiębiorcza to powinna sobie też poradzić w kryzysie :) tylko niech Państwo na nartach nikogo nie faworyzuje bo to jest niesprawiedliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, polskignom napisał:

Pantswo tak samo jak wielkie korpo ustala reguly gry. sorry mejt. 

Czy to znaczy że wszyscy mają ślepo podążać wyznaczona ścieżką?

Korpo można zmienić na prywatny biznes itp

Państwa niekoniecznie (przynajmniej w moim przypadku)

Jak mam c***owego szefa to zmieniam pracę

Jak mam c***owych polityków u steru (i nie ma tu aluzji do PiSu, pisze o całej scenie) to mam krzyczeć w poduszkę, zaciskać zęby i brnąć dalej w gówno jakie mi gotują?

Nasza scena polityczna jest tak skostniała i pozbawiona sensownych ludzi (mowa o największych partiach, bo reszta robi za tło) że już mi nawet ten neonaziol Bosak i "oryginalny w swoich twierdzeniach" Braun przestają przeszkadzać bo na tle tej bandy leśnych dziadków, oszołomów, naczelników, pożytecznych głupków, pajaców i lizusów wyglądają jakoś tak normalnie

Jedynie Winnicki wciąż wygląda jak kupa w garniturze, ale ten typ tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Komentarz do sprawy, który jest zgodny z moim poglądem. 

 

Mógłbyś mi wyjaśnić tę logikę? Bo ja tej logiki za grosz nie rozumiem

Cytat

Może więc warto było dopuścić opozycję do prac, wspólnie wyeliminować złe rozwiązania kosztem opóźnienia prac w Sejmie o dwa dni, po to, by ustawa szybciej przeszła przez Senat? Tak wskazywałaby logika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

Mógłbyś mi wyjaśnić tę logikę? Bo ja tej logiki za grosz nie rozumiem

 

Dla dobra Polski czy nie? Tym bardziej, że PiS ciągle z mównicy trąbi o potrzebie współpracy, która wg PiS jest tożsama z "klepiecie to co nasze, my nie klepiemy tego co wasze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Dla dobra Polski czy nie? Tym bardziej, że PiS ciągle z mównicy trąbi o potrzebie współpracy, która wg PiS jest tożsama z "klepiecie to co nasze, my nie klepiemy tego co wasze"

Oczywiście, że dla dobra Polski puścili ustawę, jak najszybciej do Senatu, które jest wąskim gardłem procesu legislacyjnego. 

Nie rozumiem, czemu to co platformie miało zająć dwa dni w komisji, ma zająć trzydzieści dni w senacie, choć zarówno komisje jak i senat pełnią tę samą rolę w procesie legislacyjnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiście, że dla dobra Polski puścili ustawę, jak najszybciej do Senatu, które jest wąskim gardłem procesu legislacyjnego. 

Nie rozumiem, czemu to co platformie miało zająć dwa dni w komisji, ma zająć trzydzieści dni w senacie, choć zarówno komisje jak i senat pełnią tę samą rolę w procesie legislacyjnym. 

Czyli dla dobra Polski nawołują wszystkie ugrupowania do współpracy, po czym wrzucają swój projekt w dupie mając propozycje, poprawki innych ugrupowań i są zniesmaczeni, że opozycja w Senacie nie współpracuje.

 

Aha.

Myślisz, że gdyby przepracowali przez 2 dni propozycje innych ugrupowań to Trzecia Osoba w Państwie trzymałaby ustawę 30 dni w Senacie?

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Czyli dla dobra Polski nawołują wszystkie ugrupowania do współpracy, po czym wrzucają swój projekt w dupie mając propozycje, poprawki innych ugrupowań i są zniesmaczeni, że opozycja w Senacie nie współpracuje.

 

Aha.

Myślisz, że gdyby przepracowali przez 2 dni propozycje innych ugrupowań to Trzecia Osoba w Państwie trzymałaby ustawę 30 dni w Senacie?

Ależ PIS głosował poprawki z opozycji do ustawy i chyba niektóre nawet przyjął ( z tego co kojarzę relację z posiedzenia)

No przecież od wczoraj powtarzam, że myślę iż Trzecia Osoba w Państwie, na polecenie Naczelnika Budki,  trzyma tę ustawę w Senacie tylko po to, żeby zrobić na złość PIS-owi, niezależnie od tego, jaki rozpierdol to zrobi dla kraju, chociaż wystarczyłyby dwa dni, żeby spróbować poprawić tę ustawę, o ile w ogóle wymaga poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ależ PIS głosował poprawki z opozycji do ustawy i chyba niektóre nawet przyjął ( z tego co kojarzę relację z posiedzenia)

No, dlatego głosowali blokowo poprawki nasze i wasze? Fluber, bronisz przegranej sprawy. Regularnie przechodzą poprawki PiS, 0-1 poprawek Lewicy czy PO i to tyle. Kto o tym decyduje?

W bloku który ma być odrzucony są poprawki wykluczające się nawzajem, chociażby poprawki Konfy i Lewicy, które zazwyczaj są przeciwstawne. Tak się robi demokrację parlamentarną?

2 minuty temu, fluber napisał:

No przecież od wczoraj powtarzam, że myślę iż Trzecia Osoba w Państwie, na polecenie Naczelnika Budki,  trzyma tę ustawę w Senacie tylko po to, żeby zrobić na złość PIS-owi, niezależnie od tego, jaki rozpierdol to zrobi dla kraju, chociaż wystarczyłyby dwa dni, żeby spróbować poprawić tę ustawę, o ile w ogóle wymaga poprawy.

Skoro PiS mówi jedno, a robi drugie, to opozycja z definicji nie może wiele więcej zrobić. Dziwisz się? Nie wciskaj, że to działanie na niekorzyść Polski, bo jeżeli wg ugrupowania projekt PiS jest zły, to każda próba blokady złego projektu to działanie dla dobra Polski... z ich punktu widzenia. Problem polega na tym, że ty widzisz punkt widzenia Naczelnika, a drugiego nie zauważasz i oskarżasz opozycję o działanie na szkodę Polski, bo "PiS chce dobrze". Co ma robić ktoś, kto uważa że PiS robi źle? Czy nie przypadkiem próbować nie dopuścić do realizacji ich projektu ustawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.