Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koelner napisał:

A sam Kukiz nie mógł tego zorganizować odkąd jest posłem? Odsunąć PiS , forsować JOW , 3x15 i inne tematy?

Ale ze miał obalić PIS sam? Proponował Tuskowi wspólne ustawy:

"W dalszej części programu Paweł Kukiz zwrócił się bezpośrednio do Donalda Tuska. – Panie Tusk, to do pana apeluję w tej chwili, skoro pan pierwszą rzeczą, jaką chce zrobić, to związki partnerskie, to najpierw zróbmy referendum. Ja gwarantuję panu, że zagłosujemy za tym referendum. Po skonsultowaniu się z obywatelami napisze się odpowiednią ustawę i jakoby obywatele zdecydują – powiedział Paweł Kukiz. "
www.wprost.pl/polityka/10488699/pawel-kukiz-apeluje-do-donalda-tuska-gwarantuje-panu-ze-zaglosujemy-za-tym-referendum.html

No to jak, PO chce jakiejś ustawy, Kukiz mówi ze im ją poprze, a oni nic. Kukiz był "laską do wzięcia" PIS się przy nim zakręcił a PO nie tylko ze sie nie zakreciło ale jak "laska" puszczała oczka do Tuska to on nie reagował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, darkonza napisał:

Ale ze miał obalić PIS sam? Proponował Tuskowi wspólne ustawy:

"W dalszej części programu Paweł Kukiz zwrócił się bezpośrednio do Donalda Tuska. – Panie Tusk, to do pana apeluję w tej chwili, skoro pan pierwszą rzeczą, jaką chce zrobić, to związki partnerskie, to najpierw zróbmy referendum. Ja gwarantuję panu, że zagłosujemy za tym referendum. Po skonsultowaniu się z obywatelami napisze się odpowiednią ustawę i jakoby obywatele zdecydują – powiedział Paweł Kukiz. "
www.wprost.pl/polityka/10488699/pawel-kukiz-apeluje-do-donalda-tuska-gwarantuje-panu-ze-zaglosujemy-za-tym-referendum.html

No to jak, PO chce jakiejś ustawy, Kukiz mówi ze im ją poprze, a oni nic. Kukiz był "laską do wzięcia" PIS się przy nim zakręcił a PO nie tylko ze sie nie zakreciło ale jak "laska" puszczała oczka do Tuska to on nie reagował.

 

Napisał te ustawę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Koelner napisał:

Napisał te ustawę? 

To PO gadało o związkach partnerskich, Kukiz zgłosił się do nich ze im poprze ewentualna ustawe byle wypowiedział sie naród w referendum. Czyli w zasadzie chciał poprzec za darmo a tylko z jednym warunkiem Jak coś popiera pisowcom to dlatego ze oni zgodzili sie na jego postulaty (przynajmniej takie dostał obietnice). Od Tuska nie chciał żadnej zapłaty. No i cisza, mimo ze PO mogło by pchnąć ustawę o zwiazkach partnerskich to nic nie robi. Znów wyglada ze ich program to tylko j**** ***, choć tu też nie jest pewne co przez to rozumieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkonza napisał:

To PO gadało o związkach partnerskich, Kukiz zgłosił się do nich ze im poprze ewentualna ustawe byle wypowiedział sie naród w referendum. Czyli w zasadzie chciał poprzec za darmo a tylko z jednym warunkiem

Takie referendum to 100 milionów złotych więc żadne za darmo, taniej by już było załatwić 10 stanowisk dla rodziny i znajomych:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

To PO gadało o związkach partnerskich, Kukiz zgłosił się do nich ze im poprze ewentualna ustawe byle wypowiedział sie naród w referendum. Czyli w zasadzie chciał poprzec za darmo a tylko z jednym warunkiem Jak coś popiera pisowcom to dlatego ze oni zgodzili sie na jego postulaty (przynajmniej takie dostał obietnice). Od Tuska nie chciał żadnej zapłaty. No i cisza, mimo ze PO mogło by pchnąć ustawę o zwiazkach partnerskich to nic nie robi. Znów wyglada ze ich program to tylko j**** ***, choć tu też nie jest pewne co przez to rozumieją.

To referendum czy ustawę ? Mącisz jak Kukiz , jeśli chodzi o referendum to jest tak głupie jak działalność Kukiza w sejmie i raczej nie realne aby udało się je zrealizować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkonza napisał:

Przeciez chodzi o inne "darmo" ze nic nie chce dla siebie w sejmie zeby mu uchwalano. Stałeś się przeciwnikiem referendów?

Dopóki jest zapis ze aby referendum było wiążące musi brac w nim udział ponad 50 procent Polaków to kazde referendum to wyrzucone pieniądze w błoto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Przeciez chodzi o inne "darmo" ze nic nie chce dla siebie w sejmie zeby mu uchwalano. Stałeś się przeciwnikiem referendów?

Stary , Kukiz może cały czas wrzucać ustawy do marszałek i tak wystrzelać PO , nie robiąc tego to zwykle pitupitu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

To referendum czy ustawę ? Mącisz jak Kukiz , jeśli chodzi o referendum to jest tak głupie jak działalność Kukiza w sejmie i raczej nie realne aby udało się je zrealizować 

A w czym problem przeprowadzić referendum? Zawsze czytałem jakie to fajne jak naród się wypowiada zamiast odgórnej decyzji rzadzących, jaka ta Szwajcaria fajna z tymi referendami. Teraz nagle problem. W 2015 mielismy referendum i żyjemy do dziś:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2015_roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkonza napisał:

A w czym problem przeprowadzić referendum? Zawsze czytałem jakie to fajne jak naród się wypowiada zamiast odgórnej decyzji rzadzących, jaka ta Szwajcaria fajna z tymi referendami. Teraz nagle problem. W 2015 mielismy referendum i żyjemy do dziś:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2015_roku

A w latach 39-45 mieliśmy druga wojnę światową i żyjemy do dziś:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Stary , Kukiz może cały czas wrzucać ustawy do marszałek i tak wystrzelać PO , nie robiąc tego to zwykle pitupitu 

To takie proste jest pisanie ustaw? On ma razem ze sobą 3 ludzi a nie 130. Już go grilowano za tą ustawe antykorupcyjną ze zła, ze nie taka (Mazurek w RMF) to gadał tam, a weź się odp.... i sam napisz lepszą. teraz Ty proponujesz by PO gadajace ze zwiazki partnerskie są najwazniejsze poczekało aż Kukiz dla nich ustawe napisze. To moze ja Ciebie poprosze żebyś mi jakiś problem w robocie rozwiązał? :P

2 minuty temu, fluber napisał:

A w latach 39-45 mieliśmy druga wojnę światową i żyjemy do dziś:) 

Bede pamiętał ze jesteś przeciwnikiem referendów. Przyłapię Cie kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkonza napisał:

 

Bede pamiętał ze jesteś przeciwnikiem referendów. Przyłapię Cie kiedyś :P

Ja nie jestem przeciwnikiem referendum w ogóle tylko przeciwnikiem robienia referendum gdy nie jest ono obowiązkowe ani wiążące. Bo robienie referendum jak w 2015 żeby wzięło w nim udział 7 procent ludzi jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

Już go grilowano za tą ustawe antykorupcyjną ze zła, ze nie taka (Mazurek w RMF) to gadał tam, a weź się odp.... i sam napisz lepszą.

 

Teraz, fluber napisał:

Ja nie jestem przeciwnikiem referendum w ogóle tylko przeciwnikiem robienia referendum gdy nie jest ono obowiązkowe ani wiążące. Bo robienie referendum jak w 2015 żeby wzięło w nim udział 7 procent ludzi jest bez sensu. 

To by Kukiz na pewno poparł zeby byłą wiąząca, on by chciał zeby jak najwiecej rzadzenia odbywało sie przez referenda

2 minuty temu, Koelner napisał:

To jak mu się nie chce nic robić to po co pierdoli ? :P  Kukiza nie traktuje się poważnie dlatego nie zasługuje na uwagę 

PO mówi ze chcemy zwiazkó partnerskich. Kukiz mówi, niezłę, poprę Ci to zeby ludzie zdecydowali. To coś złego?No wymaganie w tym momencie ze to Kukiz ma napisac ustrawę to zart. Kukiz nie wymaga od PIS zeby mu napisali ustawę o JOW :)

Zwiazki partnerskie to był pomysł Tuska a Kukiz wyciągnał do niego rękę w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Ja nie jestem przeciwnikiem referendum w ogóle tylko przeciwnikiem robienia referendum gdy nie jest ono obowiązkowe ani wiążące. Bo robienie referendum jak w 2015 żeby wzięło w nim udział 7 procent ludzi jest bez sensu. 

Bo Bronek się zesrał o głosy Ciastka, nie przedyskutowali tego w sztabie, a potem TVNy namawiały, że w sumie to po c*** to referendum, lepiej w chacie posiedzieć, grilla zrobić.

Żeby na marsz w covidzie nie iść to nie mówili, ale referendum? A komu to potrzebne.

#wolnemedia XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Deltuś napisał:

Rozmowa z autorka książki, która według Ciebie miała wybielać Diriewangera. Tematy rozmowy iście słodzące bohatera książki. 

Nie no jak już bym się nagadał jaki to Stalin był super i byłaby z tego chryja to w wywiadach miałbym szansę powiedziec ze Stalin to najgorszy w hiostorii gnojek i mozliwe ze bym skorzystał :)

23 godziny temu, Koelner napisał:

A napisał o JOW? 

No na pewno nie będzie prosił PIS-u zeby mu napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

i sam nie napisał , zajebiście skuteczny polityk - druga kadencja?

Patrząc ile ma o tym na swojej stronie to pewnie jest napisana:

http://kukiz15.org/program/krajowy/jow

No nie chce mi się szukać bo jestem wrogioem JOW-ów, no ewentualnie zrobię to jak obejrzysz i przeczytasz te wszystkie materiały :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkonza napisał:

Patrząc ile ma o tym na swojej stronie to pewnie jest napisana:

http://kukiz15.org/program/krajowy/jow

No nie chce mi się szukać bo jestem wrogioem JOW-ów, no ewentualnie zrobię to jak obejrzysz i przeczytasz te wszystkie materiały :P

 

to jak napisał to dlaczego nie składa do marszałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.