Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

Sylwia Spurek to jest ta co myślę?

Wegenazistka.

8 minut temu, julekstep napisał:

aż dziwne że sam siebie nie dał na 1szym miejscu

wpływ Kaczyńskiego to coś pomiędzy Zandbergiem a Leosią Young ❤️ pięknie

Srebrna medalitka z wioseł 18, Anita Włodarczyk - dominatorka rzutu młotem od 10+ lat 80 :D 62 pozycje wyżej za bycie lesbijką mimo gorszego miejsca na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cardi napisał:

Srebrna medalitka z wioseł 18, Anita Włodarczyk - dominatorka rzutu młotem od 10+ lat 80 :D 62 pozycje wyżej za bycie lesbijką mimo gorszego miejsca na podium.

To mnie akurat nie dziwi. Ta od wioseł przynajmniej jest jakaś, ma odwagę to pokazać mimo, że to jednak trochę pod prąd. A Włodarczyk, poza furą medali w niszowej dyscyplinie, której nikt nie chce oglądać, o trenowaniu nie wspominając nie niesie ze sobą nic ciekawego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

To mnie akurat nie dziwi. Ta od wioseł przynajmniej jest jakaś, ma odwagę to pokazać mimo, że to jednak trochę pod prąd. A Włodarczyk, poza furą medali w niszowej dyscyplinie, której nikt nie chce oglądać, o trenowaniu nie wspominając nie niesie ze sobą nic ciekawego. 

 

To pokazuje jak wpływowa jest to osoba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pepis21 napisał:

No tak, bo wiosła ludzie często oglądają a trenować to już w ogóle...

Założę się nieporównywalnie więcej osób miało w rękach wiosła niż ta kulkę na lince.

Włodarczyk mogłaby być ambasadorem otyłych kobiet, dając im nadzieję na sukces sportowy. Ale jakoś nie słyszałem by w to szła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Założę się nieporównywalnie więcej osób miało w rękach wiosła niż ta kulkę na lince.

Włodarczyk mogłaby być ambasadorem otyłych kobiet, dając im nadzieję na sukces sportowy. Ale jakoś nie słyszałem by w to szła. 

Fajnje, tylko czy przekłada się to w jakikolwiek sposób na popularność danej dyscypliny? Piłkę do kosza miało więcej osób w rękach niż wiosła i młot razem wziętych a jak wygląda sytuacja sami wiemy dokonale.

Może Anita nie chce się bawić w jakieś akcje i chce po prostu w spokoju trenować, doskonalić się i bić kolejne rekordy. Przeszkadza Ci to jakkolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.