Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, darkonza napisał:

Kukiz chce przepchnąc swoje postulaty w które wierzy, ma nadzieje ze są kluczowe dla Polski, by tego dokonac zgodził się popierac PIS w sprawach które są wazne dla PIS

Kukiz zbiera liźnięcia pisowskich pośladków jakby zbierał naklejki na świeżaki w Biedronce. Jeśli wierzy, że w nagrodę Kaczyński da mu JOWy to jest zwykłym głupkiem a nie romantykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Kukiz zbiera liźnięcia pisowskich pośladków jakby zbierał naklejki na świeżaki w Biedronce. Jeśli wierzy, że w nagrodę Kaczyński da mu JOWy to jest zwykłym głupkiem a nie romantykiem. 

Może mu da, ciekawe jak by wykreślili okręgu wyborcze:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Rozumiem, cenisz go za to że jak prezydent zawetuje to powie "zajebiscie", jak wyśle do TK to powie " Zajebiscie" , jak podpisze to powie "zajebiscie" I że ma jasno zdefiniowane poglądy! 

Nie no oficjalnie Kukiz się sprzedał i jest z PIS,a mimo to jak prezydent robi coś wbrew PIS to go "rozumie". Lepiej jakby narzekał ze ktoś ma prawo miec inne zdanie? To jest kibolstwo własnie na które narzekam a które widac wszędzie, jak ktoś jest z opozycji to wszystko co zrobi PIS jest złe, jak jest ktoś za PIS to wszystko co zrobiło PO było złe. Teraz nawet Ci co za opozycją będacy przeciwko lexTVN szukaja dziury w całym ze Duda odrzucił, zawsze źle czego by druga strona nie zrobiła. Kukiz nie chce być kibolem więc nie bedzie pasował zadnej ze stron. Mi jakoś pasuje bo dla mnie odwrotnie - kto by nie rzadził to zawsze widziałem wady i zalety. Nie umiem być wiernym kibolem którejś ze stron, moze dlatego próbuję rozumieć Kukiza i to mimo ze jego JOW-y uważam za strzał w kolano.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Nie no oficjalnie Kukiz się sprzedał i jest z PIS,a mimo to jak prezydent robi coś wbrew PIS to go "rozumie". Lepiej jakby narzekał ze ktoś ma prawo miec inne zdanie? To jest kibolstwo własnie na które narzekam a które widac wszędzie, jak ktoś jest z opozycji to wszystko co zrobi PIS jest złe, jak jest ktoś za PIS to wszystko co zrobiło PO było złe. Teraz nawet Ci co za opozycją będacy przeciwko lexTVN szukaja dziury w całym ze Duda odrzucił, zawsze źle czego by druga strona nie zrobiła. Kukiz nie chce być kibolem więc nie bedzie pasował zadnej ze stron. Mi jakoś pasuje bo dla mnie odwrotnie - kto by nie rzadził to zawsze widziałem wady i zalety. Nie umiem być wiernym kibolem którejś ze stron, moze dlatego próbuję rozumieć Kukiza i to mimo ze jego JOW-y uważam za strzał w kolano.

Co innego powiedzieć że prezydent ma prawo do własnej decyzji a co innego powiedzieć że dobrze się stało że zawetował coś za czym 5 dni wcześniej głosowałeś i to nadal popierasz:) Kukiz od pamiętnych twittów ma rozdwojenie jaźni lub problemy z komunikacja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Co innego powiedzieć że prezydent ma prawo do własnej decyzji a co innego powiedzieć że dobrze się stało że zawetował coś za czym 5 dni wcześniej głosowałeś i to nadal popierasz:) Kukiz od pamiętnych twittów ma rozdwojenie jaźni lub problemy z komunikacja:) 

Problemy z komunikacją + drobne przeinaczenia dziennikarzy. Mi wystarczy ze nie bierze kasy która mu sie należy jak innym, plus nie łapie ciepłych posadek To jedno jest niezbitym dowodem by uznać ze jest "czysty" w swoich poglądach nawet jeśli coś czasem naprawdę namiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Problemy z komunikacją + drobne przeinaczenia dziennikarzy. Mi wystarczy ze nie bierze kasy która mu sie należy jak innym, plus nie łapie ciepłych posadek To jedno jest niezbitym dowodem by uznać ze jest "czysty" w swoich poglądach nawet jeśli coś czasem naprawdę namiesza.

On miesza co chwile:) 

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8207081,kukiz-ustawa-medialna-tvn-koncesja-tvp-media.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

szewc bez butów chodzi ?

Polska triumfalnie sprzedaje prąd zagranicę, a Polacy mają na głowie 25 % podwyżki na rachunkach i zagrożenie blackoutami, zauważane nawet przed Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/blackout-w-polsce-rcb-radzi-co-zrobic-gdy-zabraknie-pradu.html

To jest zwykły spisek producentów agregatów pradotworczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Deltuś napisał:

Bardzo mało wiarygodny Brejza w dzisiejszej rozmowie z Piaseckim w TVN, trochę zaburza ten obraz. 

No Brejza nie jest zbytnio ogarnięty - taki zadaniowiec - co prześlą sms-em to powie.  Dla mnie to w ogóle dziwne, że on jakąś rolę w polityce odgrywa bo często ma problem z poprawnym formułowaniem myśli. No ale jaka partia tacy politycy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 16:08, RappaR napisał:

Po prostu dobrze zarabiamy i wtedy jakieś drobne na prądzie nie robią nam różnicy. 

Drugi raz w PL w tym roku - zaczelo sie od cenowego szoku “paczkow&bulek” ale gdzie teraz nie pojde (warszawa) to tak na moje dawne pojmowanie lokalnej kieszeni jakis kosmos.

ile w PL zarabia (brutto i netto zebym tu rozumial jeszcze skale “okradania” przez wydajnyvaprat panstwowy):

a) pan “cieciu” (bankowy kasjer?)

b) kierownik

c) dyrektor (taki zwykly)

d) jakis senior director 

Branze it, bank albo biotech/pharma/med (moze nawet jakad budowlanka?)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał:

Drugi raz w PL w tym roku - zaczelo sie od cenowego szoku “paczkow&bulek” ale gdzie teraz nie pojde (warszawa) to tak na moje dawne pojmowanie lokalnej kieszeni jakis kosmos.

ile w PL zarabia (brutto i netto zebym tu rozumial jeszcze skale “okradania” przez wydajnyvaprat panstwowy):

a) pan “cieciu” (bankowy kasjer?)

b) kierownik

c) dyrektor (taki zwykly)

d) jakis senior director 

Branze it, bank albo biotech/pharma/med (moze nawet jakad budowlanka?)

Nie znam ludzi z banków, wiem, że brat od kumpla jako jakiś od databaz zarabiał ponad 20k, narzeczony znajomej jako gość co sprzedaje kredyty hipoteczne ma podobno(wedle jej relacji) koło 8 tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A przy okazji - proszę nie wciskać ludziom kitu, że 'tylko zjednoczona w przyszłości opozycja' będzie w stanie odsunąć 'ten wstrętny, szkodzący codziennie Polsce PiS' od władzy. Gdybyście mieli pomysł na Polskę, gdybyście wrócili do programu Platformy sprzed lat - do JOW, referendów, 3x15 (CIT, VAT, PIT), likwidacji Senatu, pakietu ustaw antykorupcyjnych itd. - jednym słowem do tych postulatów, które ja dziś niosę - to moglibyście w moment 'wyzwolić Polskę od tych szkodników'. Bo do tego dziś wystarczą trzy głosy" - stwierdził Kukiz.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27955132,kukiz-odpowiada-tuskowi-ws-komisji-sledczej-mam-swiadomosc.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&s=BoxNewsMT

Dopiero do mnie dotarło ze opozycja mogła odsunąc PIS od włądzy po prostu kupując Kukiza tak jak zrobił to PIS. Nie kupując kasa czy stanowiskami tylko programem, ale opozycja tego nie zrobiła:

"Proszę więc raz jeszcze - skoro nie chce Pan dziś przejmować władzy, skoro boi się Pan odpowiedzialności za decyzje w sprawach dalszej walki z Covid, ucieka przed przedstawieniem konkretnych propozycji hamujących skutki światowego załamania gospodarczego i inflacji, napiętej sytuacji międzynarodowej, to proszę przynajmniej nie jątrzyć" - czytamy na końcu. "

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, darkonza napisał:

Dopiero do mnie dotarło ze opozycja mogła odsunąc PIS od włądzy po prostu kupując Kukiza tak jak zrobił to PIS. Nie kupując kasa czy stanowiskami tylko programem, ale opozycja tego nie zrobiła:

A sam Kukiz nie mógł tego zorganizować odkąd jest posłem? Odsunąć PiS , forsować JOW , 3x15 i inne tematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.